PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mortal Kombat Armageddon



G0L3M
08-10-2006, 14:51
Još malo

Još samo malo...dok ovo pišem preostalo je još samo 2 dana 8 sati 12 minuta

Zanima vas neki od preko 60 likova koji će biti u igri i priča kako su se svi oni tamo našli?

kliknite na ovu stranicu:http://mkarmageddon.com/home.html

Najluđi forum sa bolesnim nepotrebnim i smiješnim temama je na ovom linku:http://boards.gamefaqs.com/gfaqs/gentopic.php?board=931479

tu možete dosta toga saznati o Blaze-u, mrtvom Liu Kangu, fatality-ima i oružjima pojedinih likova

Za recenziju odigranog demoa možete kliknuti ovdje: http://www.lnl.com.hr/view/394/

A za najluđu nagradnu igru o nekoj igri ikad, totalno smješnoj, uzbudljivoj i inovativnoj klikinte na sljedeći link

http://www.gamespot.com/contests/mkscream/index.html

HALF
08-10-2006, 14:52
Igru ću kupiti za 2 dana 8 sati 11 minuta,jedva čekam.

goGAMERo
08-10-2006, 15:31
Can't wait! :pray: 8)

Valtiel
08-10-2006, 15:37
Wow, Blaze, Ermac, Frost, Hotaru, Kabal, Kenshi, Nightwolf, Noob i Raiden su pravo cool... Najbolje mi izgledaju Mileena i Sub-Zero...

Liu Kang, Meat, Moloch izgledaju odvratno :?

Nisam bas neki fan fight igrica... no Mortal ima neku car 8)

P.S. Vidite sta jedan od tipova na onom forumu ima: AMD 64 4200+ @ 2.4 ghz stock| Abit AN8 SLI | 2 GB XMS DDR400 | OCZ PowerStream 600W | 7950GX2 1 GB VRAM | 250 GB SATA :cry: :cry: :cry:

08-10-2006, 16:07
Samo jedan rečenica:Cant fuckin wait :kill:

Kiklop
08-10-2006, 16:07
mislim da ta igra ne izlazi na PC a i izgleda bezvezno jeste vidli gora kak se krece

Rocchiro
08-10-2006, 18:18
jedva cekam :pray:

reiki_
08-10-2006, 18:38
ali izlazi za ps2 :)

HALF
08-10-2006, 18:59
:? NOOOOOOOOOOOOOOO.Ne vjerujem...

Arbiter of Change
08-10-2006, 19:02
Yep, samo PS2.

Kiklop
08-10-2006, 19:03
haha ja bi ga imo na cemu igrat da mi ga se igra

Prince-Artas
08-10-2006, 19:10
Yep, samo PS2.

hebiga onda :(

G0L3M
08-10-2006, 20:01
izlazi i na x-box-u

na pc-u možda za godinu dana, ko zna, al sumnjam

jebiga, ja sam konozlaš

goro se kreće fantastično, ne znam u čemu je problem, jedino me smeta što su motaru makli zadnej noge, a bilo ej tako ili da ga ne stave uopće

jeste vidjeli blaze-a? :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

DrunkyDuck
08-10-2006, 22:35
Ovo mora izaci za pc.

Za mene je dovoljno pojavljivanje Kung Laa, Kabala, Scorpiona i Sub-Zeroa. A i Baraka je tu.

Liu Kang kao zombi nije nuzno losa ideja, vjerojatno ce biti bolesnih pokreta s njegove strane.

Sto se tice samog gameplaya, nekako mi sve djeluje gumeno. Ne osjeca se da je protivnik primio udarac, sve se odbija nekako. Vidjet cemo u finalnoj verziji...

Razveselile su me rijeci iz jednog filmica: "Brutal Fatality!"

Samo da izadje za piceke...

Finish him!

G0L3M
09-10-2006, 00:27
Ovo mora izaci za pc.

Za mene je dovoljno pojavljivanje Kung Laa, Kabala, Scorpiona i Sub-Zeroa. A i Baraka je tu.

Liu Kang kao zombi nije nuzno losa ideja, vjerojatno ce biti bolesnih pokreta s njegove strane.

Sto se tice samog gameplaya, nekako mi sve djeluje gumeno. Ne osjeca se da je protivnik primio udarac, sve se odbija nekako. Vidjet cemo u finalnoj verziji...


to ti se uvijek čini dok ne odigraš malo, sasvim je super...no dobro, upitno je kad si zadnji put beat'em up igru igra budući da si pc-aš...

ne brini, strava je

liu kang ima lance...hehehhe

Babitz
09-10-2006, 09:11
neće biti kao MK4 :o

mrs.croft
09-10-2006, 13:23
ima neko da mi posudi soma kuna???

al ako ne uspijem nabavit plejku,ima ju moj frend,pa ću mu zaprijetit smrću ako ne nabavi igru...e samo da skupimo frendove i počnemo razvaljivat ko u dobra stara vremena.... :cry: :pray: :twisted:

Valtiel
09-10-2006, 16:24
ima neko da mi posudi soma kuna???

al ako ne uspijem nabavit plejku,ima ju moj frend,pa ću mu zaprijetit smrću ako ne nabavi igru...e samo da skupimo frendove i počnemo razvaljivat ko u dobra stara vremena.... :cry: :pray: :twisted:

Pitam se kako nabaviti pare za PS3 :( :cry:

Kiklop
09-10-2006, 17:06
bacite pogled na moju ponudu viewtopic.php?t=5217 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=5217)

DrunkyDuck
09-10-2006, 18:19
to ti se uvijek čini dok ne odigraš malo, sasvim je super...no dobro, upitno je kad si zadnji put beat'em up igru igra budući da si pc-aš...
Kak znas, vec si igrao? Bez brige, naigrao sam se "tabacina" na piceku, a ni konzole mi nisu nedostupne. Tekkena sam se naigrao...


ne brini, strava je
Nadam se, in-game filmici me nisu bas ohrabrili.


liu kang ima lance...hehehhe
Dark Prince mu je mentor.

G0L3M
09-10-2006, 23:14
to ti se uvijek čini dok ne odigraš malo, sasvim je super...no dobro, upitno je kad si zadnji put beat'em up igru igra budući da si pc-aš...
Kak znas, vec si igrao? Bez brige, naigrao sam se "tabacina" na piceku, a ni konzole mi nisu nedostupne. Tekkena sam se naigrao...
igrao sam prošle mk nastavke? bit će isto ako u prošlima, znači odlično...ako si igra npr.deadly alliance bez brige moš očekivat isto



ne brini, strava je
Nadam se, in-game filmici me nisu bas ohrabrili.
nijedna beat 'em up igra do današnjeg dana nije imali bolje in-game filmiće

zato tvoje grintanje pada u vodu

beng

Valtiel
10-10-2006, 15:05
[quote]to ti se uvijek čini dok ne odigraš malo, sasvim je super...no dobro, upitno je kad si zadnji put beat'em up igru igra budući da si pc-aš...
Kak znas, vec si igrao? Bez brige, naigrao sam se "tabacina" na piceku, a ni konzole mi nisu nedostupne. Tekkena sam se naigrao...
igrao sam prošle mk nastavke? bit će isto ako u prošlima, znači odlično...ako si igra npr.deadly alliance bez brige moš očekivat isto



ne brini, strava je
Nadam se, in-game filmici me nisu bas ohrabrili.
nijedna beat 'em up igra do današnjeg dana nije imali bolje in-game filmiće

zato tvoje grintanje pada u vodu

beng[/quote:3d2y2e8z]


Hmmmm... a Tekken?

DrunkyDuck
10-10-2006, 18:19
In game filmic = snimka gameplaya igre, ne animacije.

beng

Kiklop
10-10-2006, 18:21
po meni najbolju grafiku u ovom zarnu ima god of war

DrunkyDuck
10-10-2006, 18:22
Kiklope, nemam rijeci.

Kiklop
10-10-2006, 18:25
Kiklope, nemam rijeci.kaj brijes jesi ti igro god of war ima bas dobru grafiku

DrunkyDuck
10-10-2006, 18:34
Mislio sam na ovo:

po meni najbolju grafiku uSovom zanruSima god of war

God of War i MK nisu isti zanr.

Osim ako ti govoris o nekom drugom GoW-u.

Kiklop
10-10-2006, 18:38
Mislio sam na ovo:

po meni najbolju grafiku uSovom zanruSima god of war

God of War i MK nisu isti zanr.

Osim ako ti govoris o nekom drugom GoW-u.kaj ti pricas ovaj mortal combat o kojem mi pricamo nije obicna tucnjava to je isto ko i gow imas lika ides okolo i ubijas horde neprijatelja isto ko i u gow

DrunkyDuck
10-10-2006, 18:45
Znam, ali MK je prvenstveno tucnjava, a ovo je kao igra u igri (igr.ica) koja nije niti priblizno razradjena kao GoW.

I Tekken ima u sebi platformsku arkadu, dal ces ju zbog toga usporediti sa super mariom, npr?

Kiklop
10-10-2006, 18:51
Znam, ali MK je prvenstveno tucnjava, a ovo je kao igra u igri (igr.ica) koja nije niti priblizno razradjena kao GoW.

I Tekken ima u sebi platformsku arkadu, dal ces ju zbog toga usporediti sa super mariom, npr?po meni su igre iste po zanru i u mortal kombatu postoji neka prica jedino sto nema su zagonetke

olio
10-10-2006, 19:11
Znam, ali MK je prvenstveno tucnjava, a ovo je kao igra u igri (igr.ica) koja nije niti priblizno razradjena kao GoW.

I Tekken ima u sebi platformsku arkadu, dal ces ju zbog toga usporediti sa super mariom, npr?po meni su igre iste po zanru i u mortal kombatu postoji neka prica jedino sto nema su zagonetkečovječe te dvi igre nemaju veze jedna sa drugom :rotfl: :rotfl:

Kiklop
10-10-2006, 19:14
Znam, ali MK je prvenstveno tucnjava, a ovo je kao igra u igri (igr.ica) koja nije niti priblizno razradjena kao GoW.

I Tekken ima u sebi platformsku arkadu, dal ces ju zbog toga usporediti sa super mariom, npr?po meni su igre iste po zanru i u mortal kombatu postoji neka prica jedino sto nema su zagonetkečovječe te dvi igre nemaju veze jedna sa drugom :rotfl: :rotfl:S:shock: no shit kaj nije ovo gow2
ali su slicne po radnji mislim po šori

olio
10-10-2006, 19:17
Znam, ali MK je prvenstveno tucnjava, a ovo je kao igra u igri (igr.ica) koja nije niti priblizno razradjena kao GoW.

I Tekken ima u sebi platformsku arkadu, dal ces ju zbog toga usporediti sa super mariom, npr?po meni su igre iste po zanru i u mortal kombatu postoji neka prica jedino sto nema su zagonetkečovječe te dvi igre nemaju veze jedna sa drugom :rotfl: :rotfl:S:shock: no shit kaj nije ovo gow2
ali su slicne po radnji mislim po šorinop Mortal kombat moš usporedit
sa tekken ...

Kiklop
10-10-2006, 19:40
Znam, ali MK je prvenstveno tucnjava, a ovo je kao igra u igri (igr.ica) koja nije niti priblizno razradjena kao GoW.

I Tekken ima u sebi platformsku arkadu, dal ces ju zbog toga usporediti sa super mariom, npr?po meni su igre iste po zanru i u mortal kombatu postoji neka prica jedino sto nema su zagonetkečovječe te dvi igre nemaju veze jedna sa drugom :rotfl: :rotfl:S:shock: no shit kaj nije ovo gow2
ali su slicne po radnji mislim po šorinop Mortal kombat moš usporedit
sa tekken ...nemozes jer ovo nije onaj strari mc ovaj se prije može usporedit sa zadnjom castlevanijom ,blood will tell,gow,devil maj craj i sl

G0L3M
10-10-2006, 20:43
@DrunkyDuck---bolji je mk...tekken nikako...tekken je star već 2 godine...nevezano za to, to nije niakkav osnova da govoriš loše, ali ni dobro o igri, gledaj činjenice

@Kiklop---prošli MK je možda mogao neke sličnosti sa gow imati, tj.moga je netko kao ti zaključiti to jer izgleda nemaš dovoljno iskustva tj.nisi mk igrao

ovaj mk ima i avanturi i tuču i mini-igre, jedna je vožnja-Motor Kombat

Valtiel
11-10-2006, 02:06
@DrunkyDuck---bolji je mk...tekken nikako...tekken je star već 2 godine...nevezano za to, to nije niakkav osnova da govoriš loše, ali ni dobro o igri, gledaj činjenice

@Kiklop---prošli MK je možda mogao neke sličnosti sa gow imati, tj.moga je netko kao ti zaključiti to jer izgleda nemaš dovoljno iskustva tj.nisi mk igrao

ovaj mk ima i avanturi i tuču i mini-igre, jedna je vožnja-Motor Kombat

Novi Tekken koji izlazi za PS3 izgleda kao Bog u usporedbi sa MK

Beng, ili kako vec rece onaj :rotfl:

G0L3M
11-10-2006, 09:54
@DrunkyDuck---bolji je mk...tekken nikako...tekken je star već 2 godine...nevezano za to, to nije niakkav osnova da govoriš loše, ali ni dobro o igri, gledaj činjenice

@Kiklop---prošli MK je možda mogao neke sličnosti sa gow imati, tj.moga je netko kao ti zaključiti to jer izgleda nemaš dovoljno iskustva tj.nisi mk igrao

ovaj mk ima i avanturi i tuču i mini-igre, jedna je vožnja-Motor Kombat

Novi Tekken koji izlazi za PS3 izgleda kao Bog u usporedbi sa MK

Beng, ili kako vec rece onaj :rotfl:
stari, to graniči sa zdravim razumom ako na to milsite...pa nemoš mi davati za primjer igru koja će izaći na ps3 kad je mk za ps2....

beng

Valtiel
11-10-2006, 12:53
@DrunkyDuck---bolji je mk...tekken nikako...tekken je star već 2 godine...nevezano za to, to nije niakkav osnova da govoriš loše, ali ni dobro o igri, gledaj činjenice

@Kiklop---prošli MK je možda mogao neke sličnosti sa gow imati, tj.moga je netko kao ti zaključiti to jer izgleda nemaš dovoljno iskustva tj.nisi mk igrao

ovaj mk ima i avanturi i tuču i mini-igre, jedna je vožnja-Motor Kombat

Novi Tekken koji izlazi za PS3 izgleda kao Bog u usporedbi sa MK

Beng, ili kako vec rece onaj :rotfl:
stari, to graniči sa zdravim razumom ako na to milsite...pa nemoš mi davati za primjer igru koja će izaći na ps3 kad je mk za ps2....

beng

Bez obzira, ovo je war od the games, ne consoles, sve je dozvoljeno :rotfl:

G0L3M
11-10-2006, 13:20
@DrunkyDuck---bolji je mk...tekken nikako...tekken je star već 2 godine...nevezano za to, to nije niakkav osnova da govoriš loše, ali ni dobro o igri, gledaj činjenice

@Kiklop---prošli MK je možda mogao neke sličnosti sa gow imati, tj.moga je netko kao ti zaključiti to jer izgleda nemaš dovoljno iskustva tj.nisi mk igrao

ovaj mk ima i avanturi i tuču i mini-igre, jedna je vožnja-Motor Kombat

Novi Tekken koji izlazi za PS3 izgleda kao Bog u usporedbi sa MK

Beng, ili kako vec rece onaj :rotfl:
stari, to graniči sa zdravim razumom ako na to milsite...pa nemoš mi davati za primjer igru koja će izaći na ps3 kad je mk za ps2....

beng

Bez obzira, ovo je war od the games, ne consoles, sve je dozvoljeno :rotfl:

aha, znači tako

:killyou: :killyou: :killyou: