PDA

Pogledaj cijelu verziju : F.E.A.R. Combat -sucks



RETROVIRUS
06-10-2006, 14:12
-mislim da naslov sve govori :yuck: :? :kill:

Epiic
06-10-2006, 14:18
:ekipa:

str33t6l0w
06-10-2006, 15:01
a obrazlozenja zasto sucks????

goGAMERo
06-10-2006, 15:24
Nemoze se bar reci da sux-a, ali mozemo slobodno reci, da je cisto prosjecna igra, kao i vecina današnjih... i mislim da je nepotreban podforum, kada je dosta jedan topic...

RETROVIRUS
06-10-2006, 15:34
A DI JE MOJA ANKETA??? :o

Outmind
06-10-2006, 18:22
Uopce ne kuzim oko cega sva ta pompa. Nista posebno i revolucionarno.

Prince-Artas
06-10-2006, 18:47
Uopce ne kuzim oko cega sva ta pompa. Nista posebno i revolucionarno.

slažem se

Kron
06-10-2006, 18:52
Signed.

Mislim, poštujem vaše mišljenje ali meni nista nije posebno, jedino zasto sam je zaigrao je zato sto je besplatna.

Sama činjenica da je igra moj brat koji ima 7 ipo godina, govori sve.

Ementaler
06-10-2006, 18:53
Nije revolucionarno, ali igra je besplatna, gameplay zanimljiv i poseban, a i grafika poboljšava cjelokupni dojam.

Di ćeš bolje?

Raoul Duke
06-10-2006, 19:23
svaka cast sto nas je posluso!!! F.E.A.R Combat :pray:

Kenyi
06-10-2006, 19:25
Uopce ne kuzim oko cega sva ta pompa. Nista posebno i revolucionarno.

slažem se

str33t6l0w
06-10-2006, 20:24
ma naravno da nije nista revolucionarno ali je besplatno i posebno preporucujem svima da probate TDM (team death match) jer je odlican..

Lord Ragnarok
06-10-2006, 20:28
meni nikaj ne fali igri osim što cijelu sanžer moram potrošiti na headshot
i još je besplatna

Bishop_45
06-10-2006, 22:53
ma igra je ok, i moze potrajati dok UT 2007 ne izađe !!!

NITROS
06-10-2006, 23:21
Cekajte pa to je besplatna igra. Jedina igra koja bi se mogla mjeriti po kvaliteti sa ovom je wolfenstein enemy territory.
Ajde vi meni pokazite jos jednu besplatnu igru sa takvom grafikom

str33t6l0w
06-10-2006, 23:37
Cekajte pa to je besplatna igra. Jedina igra koja bi se mogla mjeriti po kvaliteti sa ovom je wolfenstein enemy territory.
Ajde vi meni pokazite jos jednu besplatnu igru sa takvom grafikom

tocno.. neznam zasto svi pljuju po njoj...

Arbiter of Change
07-10-2006, 00:13
Ma daj čovječe :rotfl:

Kako vam samo ulete ove budale? :D

MasaKrisT
07-10-2006, 09:16
:) igra je sasvim ok,ali nije grafika ono po cemu se igra treba cjenit...meni je onaj speed atmosfera do yaya kad nas ima 10vs10:))

Raoul Duke
07-10-2006, 09:43
masakrist slazem se s tobom!!!! F.E.A.R Combat :pray: :pray:

Sterpo
07-10-2006, 09:49
meni su efekti zakon ono pucaš kidaš komade zidova prašina loodo :) :wink:

John Wayne
07-10-2006, 10:37
Meni je igra super. Igriva je, brza je, izgleda odlično. Nije neko pretenciozno kvazi realno smeće koje simulira gerijatrijsko kretanje i težinu puščanog zrna, a sa druge strane nemreš zaustavit tenk sa direktnim pogodkom granate u gusjenice.
Ne fura se ni na jedan srcedrapateljni film ili seriju (Spašavanje vojnika Rajna, Pridružena braća).
FEAR je čista zabava. Kung-Fu akcioni film bez mane koji je tu da te zabavi i digne ti adrenalin. Isto ko što je (za mene) W:ET, i ko što će nadam se bit QW:ET.
I da... besplatna je :D

Ako to nekom nije ono od čega mu se diže, ima drugih igara i virtualnih svjetova. Zato su ovakve rasprave lagano bzvz.

Sterpo
07-10-2006, 12:05
neznam mene više zabavi cod2 ili bf2 nego fear. Ali igra je ok

goGAMERo
07-10-2006, 14:03
Meni je glavni nedostatak nepopunjenost server, bude ono 700 - 800 servera, od toga na 20-ak bude preko 5 igrača! :o

Worthaur
07-10-2006, 15:08
Meni je glavni nedostatak nepopunjenost server, bude ono 700 - 800 servera, od toga na 20-ak bude preko 5 igrača! :o
erm no :o
kad idem igrat uvijek nađem 20+ servera sa 12 i više playera

Doggy
07-10-2006, 15:51
mene ubija kaj se mape ucitavaju 5 minuta...

str33t6l0w
07-10-2006, 15:58
mape mi se ucitavaju po minutu.. barem kod mene.... i to uvijek..

Kiklop
07-10-2006, 16:06
samo se prva mapa ucitava malo duze a kasnije odmah

W3DR4N
07-10-2006, 16:56
:) igra je sasvim ok,ali nije grafika ono po cemu se igra treba cjenit...meni je onaj speed atmosfera do yaya kad nas ima 10vs10:))

Još nisam čuo da netko igra MP radi grafike...

Doggy
07-10-2006, 17:35
no, ni meni se ne ucitavaju 5 minuta, al popizdim kad gledam onaj loading screen...

hacker
07-10-2006, 20:27
:) igra je sasvim ok,ali nije grafika ono po cemu se igra treba cjenit...meni je onaj speed atmosfera do yaya kad nas ima 10vs10:))

Sonic_Moronic
08-10-2006, 00:56
Pa šta onda što je igra besplatna?
Mislite da sam ja platio više od 40 kuna za swat 4? :)

MasaKrisT
08-10-2006, 01:20
:) igra je sasvim ok,ali nije grafika ono po cemu se igra treba cjenit...meni je onaj speed atmosfera do yaya kad nas ima 10vs10:))

Još nisam čuo da netko igra MP radi grafike...



NITROS je napisao/la:
Cekajte pa to je besplatna igra. Jedina igra koja bi se mogla mjeriti po kvaliteti sa ovom je wolfenstein enemy territory.
Ajde vi meni pokazite jos jednu besplatnu igru sa takvom grafikom


TO JE ON REKAO: )

NITROS
08-10-2006, 08:34
:) igra je sasvim ok,ali nije grafika ono po cemu se igra treba cjenit...meni je onaj speed atmosfera do yaya kad nas ima 10vs10:))

Još nisam čuo da netko igra MP radi grafike...



NITROS je napisao/la:
Cekajte pa to je besplatna igra. Jedina igra koja bi se mogla mjeriti po kvaliteti sa ovom je wolfenstein enemy territory.
Ajde vi meni pokazite jos jednu besplatnu igru sa takvom grafikom


TO JE ON REKAO: )

A da pogledas da sam ja gore naveo kvalitetu igre. Ha ??? Pa dajte ljudi malo gledajte. Poslije sam spomenuo grafiku. Ali naglasak je bio na kvaliteti

goGAMERo
10-10-2006, 13:33
Ja se napocetku zapalio, ali evo vec mi igra dosadila, svodi se na cisto napucavanje, a i nema bas puno igraca, pogotovo u nas...

W1k1n6
10-10-2006, 13:52
Doista je blentavo ući u tematski podforum koji je namijenjen ljubiteljima određene igre i pljuvati po njoj. Kao da katolik uđe u džamiju i počne objašnjavati vjernicima da su u krivu. Stoga ovo premještam u podforum Pljuvačnica.
BTW, ne osjećam potrebu stati u obranu igre koju u zadnje vrijeme igram svaki dan barem po sat-dva. Mislim da sam time sve rekao :)

goGAMERo
10-10-2006, 14:07
Igra je čisto solidna, i definitvno ne zaslužuje podforum jer za sve što se u podforumu piše, dovoljan je jedan topic...

Doggy
10-10-2006, 15:49
Doista je blentavo ući u tematski podforum koji je namijenjen ljubiteljima određene igre i pljuvati po njoj. Kao da katolik uđe u džamiju i počne objašnjavati vjernicima da su u krivu. Stoga ovo premještam u podforum Pljuvačnica.
BTW, ne osjećam potrebu stati u obranu igre koju u zadnje vrijeme igram svaki dan barem po sat-dva. Mislim da sam time sve rekao :)

nije bas dobra usporedba, vjera je jedno, a ukus drugo... o ukusima se ne raspravlja, a opet, svako ima pravo na svoje misljenje...

igra je cisto ok, sa premalim mapama, predebilnim oruzjem (al FEAR je FEAR) i premalo igraca...

Sterpo
10-10-2006, 16:43
i meni je dosadila

Kiklop
10-10-2006, 16:52
Doista je blentavo ući u tematski podforum koji je namijenjen ljubiteljima određene igre i pljuvati po njoj. Kao da katolik uđe u džamiju i počne objašnjavati vjernicima da su u krivu. Stoga ovo premještam u podforum Pljuvačnica.
BTW, ne osjećam potrebu stati u obranu igre koju u zadnje vrijeme igram svaki dan barem po sat-dva. Mislim da sam time sve rekao :)

nije bas dobra usporedba, vjera je jedno, a ukus drugo... o ukusima se ne raspravlja, a opet, svako ima pravo na svoje misljenje...

igra je cisto ok, sa premalim mapama, predebilnim oruzjem (al FEAR je FEAR) i premalo igraca...mape nisu pre male nego pre velike s obzirom na broj igraca serveri su prazni ,oruzja jesu debilna ,zvuk je glup jedino je grafika kao nesto dobra a i onadosadi

Doggy
10-10-2006, 18:36
ma da, a probaj igrat factory s 16 igraca, pa probaj prezivjeti 5 minuta... covjece, 5 put za redom sam se spawnal i odma bil mrtav... osim kad se spawnas izvan sukoba na drugom kraju mape, al dva koraka, i evo ti 5 igraca pred nosom kak se koljeju...

Kiklop
10-10-2006, 18:38
ma da, a probaj igrat factory s 16 igraca, pa probaj prezivjeti 5 minuta... covjece, 5 put za redom sam se spawnal i odma bil mrtav... osim kad se spawnas izvan sukoba na drugom kraju mape, al dva koraka, i evo ti 5 igraca pred nosom kak se koljeju...takve je servere tesko nac

King tiger
10-10-2006, 19:27
S Citirajte i odgovorite
ma da, a probaj igrat factory s 16 igraca, pa probaj prezivjeti 5 minuta... covjece, 5 put za redom sam se spawnal i odma bil mrtav... osim kad se spawnas izvan sukoba na drugom kraju mape, al dva koraka, i evo ti 5 igraca pred nosom kak se koljeju...
Istina lose je odradjen spawn protection, poslacu im mail da to poprave :D

Doggy
11-10-2006, 13:16
ma da, a probaj igrat factory s 16 igraca, pa probaj prezivjeti 5 minuta... covjece, 5 put za redom sam se spawnal i odma bil mrtav... osim kad se spawnas izvan sukoba na drugom kraju mape, al dva koraka, i evo ti 5 igraca pred nosom kak se koljeju...takve je servere tesko nac

uopce nije, svaki put kad na x-fire vidim da neko igra fear combat, vidim da igraju na serverima s vise od 10 ljudi... aj ok, netreba ih biti 16, al i da ih je samo 10 opet ista stvar...

W1k1n6
11-10-2006, 15:29
ma da, a probaj igrat factory s 16 igraca, pa probaj prezivjeti 5 minuta... covjece, 5 put za redom sam se spawnal i odma bil mrtav... osim kad se spawnas izvan sukoba na drugom kraju mape, al dva koraka, i evo ti 5 igraca pred nosom kak se koljeju...takve je servere tesko nac
Stavi u Xfire filter da ti traži samo pune servere i nećeš uopće imati problema. Ja znam igrati u 7 ujutro, u 6 popodne i 2 u noći i još nikada ih nisam imao problem naći. Ako od par tisuća FEAR servera u svakom trenutku imaš bar 300 popunjenih, ne znam u čemu je problem.

W1k1n6
11-10-2006, 15:40
ma da, a probaj igrat factory s 16 igraca, pa probaj prezivjeti 5 minuta... covjece, 5 put za redom sam se spawnal i odma bil mrtav... osim kad se spawnas izvan sukoba na drugom kraju mape, al dva koraka, i evo ti 5 igraca pred nosom kak se koljeju...
Službeno se FEAR ne igra s više od 4 igrača u timu. Mislim da je to optimalan broj s obzirom na tip igre. Ovo nije Wolf, CoD, a najmanje BF zaboga. Spawnanje su malo zeznuli. Htjeli su izbjeći klasično spawnkillanje, pa su postavili hrpu random spawn pointsa, što nerijetko zna rezultirati da se na popunjenijim serverima ponekad spawnaš pred nečijom cijevi, ali i iza nečije guze, pa je balans tu :) Ipak mislim da bi spawn protection od 2 sekunde puno poboljšao igru i volio bih da to naprave. S druge strane, drago mi je što igra onemogućava da se spawnkill budale čim malo osjete da imaju jači tim, odmah svi nakempaju na spawn, što je recimo ubilo Wolfa u zadnje vrijeme.

Kiklop
11-10-2006, 15:43
igra ima neku vrstu spawn zastite ako na mapi nije guzva nikad se neces spawnat blizu nekoga nego uvjekl tamo di nema nikoga

Y0$$1p
12-10-2006, 14:11
ako ne možete naći server gdje ih ima puno idite na server koji se zove: by clan server.de u pocetku nema nikog ali kad se prijaviš dođe njih barem deset ko da čekaju da netko dođe valjda im je dopizdilo ubijati se međusobno

Rocchiro
01-11-2006, 17:11
igra je skroz solidna,evo danas sam probal i idem tam na neki public,16 igraca i nakon 5 min ja prvi. :?

neznam dal je to CoD2 iskustvo il nOObovska ekipa

Systematic Reverse
09-11-2006, 19:44
Igra saksa

Jerry
14-11-2006, 10:16
Igra saksaslažem se,ne paše mi,,više mi CS ili CoD,,npr pasali,nekak mi je....nerealno

FearLess
14-11-2006, 10:25
khm khm

CS je nesto realan daj molim te

RETROVIRUS
15-11-2006, 15:12
F.E.A.R. combat SUCKS :?

RETROVIRUS
17-11-2006, 16:07
:D naravno :D F. C. suck

Systematic Reverse
17-11-2006, 20:14
khm khm

CS je nesto realan daj molim te

Ahahahahahahah a fear je realan ha? CS je bog nasprem njega ffs

Slažem se sa RETROVIRUSOM :yuck:

Sonic_Moronic
17-11-2006, 21:40
Sve su mi to gluposti, realnost tražim u fps-ovima, to je zakon ne ove gluposti gdje se bomba odbije ko čunga lunga.

kikl0p
17-11-2006, 21:50
neznam koji se idiot jetio napravit bombu ko lopticu hopsicu ti je bacis a ona ti se vrati :o
i izgubio sam zivce na ovoj usranoj neoptimiziranij igri katastrofa svaki put jad igram izivciram se ko nikad prije evo i do sad sam igro i sad sam tako zivcan brzdffff :twisted:

-u!
21-11-2006, 20:05
igra je jedna od optimiziranijih koje sam igrao u zadnje vrijeme.ping stalno dobar,tu i tamo zatrza ali s obzirom na to kakvu konfu imam,to je ok.


inače,igra je ok,dosta zarazna..nije me dugo nešto pribilo na ekran kao fear.jedino mi relativno brzo dopizdi al opet za sad-dva palim.

medusa
22-11-2006, 14:39
igra nije loša ali ona bomba je sranje

22-11-2006, 14:43
khm khm

CS je nesto realan daj molim te

Ahahahahahahah a fear je realan ha? CS je bog nasprem njega ffs
fear je realniji od cs-a,ako ništa drugo.

str33t6l0w
22-11-2006, 15:04
igra nije loša ali ona bomba je sranje

treba znanje da se baci bomba.... sve to treba kombinirat i gledat na dosta stvari.... fear mi je zasad odlican.. nadam se da ce mi tako i ostat :D

Systematic Reverse
22-11-2006, 15:07
khm khm

CS je nesto realan daj molim te

Ahahahahahahah a fear je realan ha? CS je bog nasprem njega ffs
fear je realniji od cs-a,ako ništa drugo.

Nadam se da se šališ :o :|

22-11-2006, 16:23
[quote=FearLess]khm khm

CS je nesto realan daj molim te

Ahahahahahahah a fear je realan ha? CS je bog nasprem njega ffs
fear je realniji od cs-a,ako ništa drugo.

Nadam se da se šališ :o :|[/quote:12vsbz3c]
aj mi reci po čemu je cs realniji...

W1k1n6
22-11-2006, 17:35
Na svu sreću, igre nisu realne, niti bi takve trebale biti :)
Koliko se kome dopada koja doza realnosti je vrlo individualna stvar. Meni se recimo sviđaju podjednako arkadnije i tzv "realnije" online pucačine, no trenutno mi je FEAR OK jer se okupila dobra ekipa, što je meni glavni preduvjet da bih uopće trošio svoje vrijeme i internet pakete. Uopće nije stvar u realnosti, već isključivo u zadovoljstvu i zabavi koju vam neka igra i ljudi koji je igraju pruže ili ne pruže.
Argumenti kojima ste pokušali pljuvati FEAR Combat su vam svi slabašni, no daleko od toga da je savršena, pa ću je morat ja pljuvati kad vi to ne znate :)
1. Na igru jako utječu igrači s lagom. Kad se pojavi neko s visokim pingom, najbolje ga je odmah kiknuti, jer se inače stvaraju problemi svima. Znači, optimizacija mrežnog koda i antilag sistem nisu izvedeni najbolje kako treba.
2. Dosta bugova na mapama, među kojima postoje neki biseri (hvala Ic3), pa recimo ne jednom mjestu možete koknuti tipa udarcem kundakom po stepenicama, a na drugom se zabiti u nevidljivu nišu iz koje možete pucati po svima, dok vama nitko ništa ne može.
3. Značajni padovi fps-a pri većim gužvama i povećanoj dozi efekata.

Za sve ove navedene probleme pripremaju se patchevi i nadamo se kako će uskoro biti rješeni.
Na kraju zapamtite, FEAR multiplayer ima svoj specifični gameplay koji je namjerno napravljen da bude takav, pa recimo način na koji se bomba odbija nije greška, već dio tog gameplaya. Igrajući malo dulje skužili biste koliko je bomba zapravo dobro, korisno i zanimljivo oružje. Naravno da nije realno zakucati tipa čavlima o strop, pogotovo kada vam to uspije na način da visi naglavačke, ali vjerujte, vrlo je zabavno i dobro se osjećate kad to učinite. Ako vam to ne predstavlja zabavu, onda pokušajte s drugim igrama, nitko vas ne tjera igrati što ne želite.

Kiklop
22-11-2006, 18:56
Na svu sreću, igre nisu realne, niti bi takve trebale biti :)
Koliko se kome dopada koja doza realnosti je vrlo individualna stvar. Meni se recimo sviđaju podjednako arkadnije i tzv "realnije" online pucačine, no trenutno mi je FEAR OK jer se okupila dobra ekipa, što je meni glavni preduvjet da bih uopće trošio svoje vrijeme i internet pakete. Uopće nije stvar u realnosti, već isključivo u zadovoljstvu i zabavi koju vam neka igra i ljudi koji je igraju pruže ili ne pruže.
Argumenti kojima ste pokušali pljuvati FEAR Combat su vam svi slabašni, no daleko od toga da je savršena, pa ću je morat ja pljuvati kad vi to ne znate :)
1. Na igru jako utječu igrači s lagom. Kad se pojavi neko s visokim pingom, najbolje ga je odmah kiknuti, jer se inače stvaraju problemi svima. Znači, optimizacija mrežnog koda i antilag sistem nisu izvedeni najbolje kako treba.
2. Dosta bugova na mapama, među kojima postoje neki biseri (hvala Ic3), pa recimo ne jednom mjestu možete koknuti tipa udarcem kundakom po stepenicama, a na drugom se zabiti u nevidljivu nišu iz koje možete pucati po svima, dok vama nitko ništa ne može.
3. Značajni padovi fps-a pri većim gužvama i povećanoj dozi efekata.

Za sve ove navedene probleme pripremaju se patchevi i nadamo se kako će uskoro biti rješeni.
Na kraju zapamtite, FEAR multiplayer ima svoj specifični gameplay koji je namjerno napravljen da bude takav, pa recimo način na koji se bomba odbija nije greška, već dio tog gameplaya. Igrajući malo dulje skužili biste koliko je bomba zapravo dobro, korisno i zanimljivo oružje. Naravno da nije realno zakucati tipa čavlima o strop, pogotovo kada vam to uspije na način da visi naglavačke, ali vjerujte, vrlo je zabavno i dobro se osjećate kad to učinite. Ako vam to ne predstavlja zabavu, onda pokušajte s drugim igrama, nitko vas ne tjera igrati što ne želite.zaboravio si spomenuti bug sa hodanjem po zidu

momak
11-01-2007, 19:27
Neznam sta vi ljudi mislite, ali ta je igrica po meni opasna po živce.
:boohoo:

zlatko
21-01-2007, 17:52
-mislim da naslov sve govori :yuck: :? :kill:Ssigurno ga nemores ni pokrenut... :fof:

Mjutant
05-05-2007, 15:23
Igra je zakon!!!! Neznam šta joj fali? :shock:
Molim da mi neko objasni :( :( :(

Svinjoguz
06-05-2007, 09:22
Mislim da je malo prezahtjevna za MP shooter :wink:

Xenon Demon
15-05-2007, 13:52
Pa to nema smisla .....zašto tako brzo? pa nisam još ni F.e.a.r zaigra... tu nema ekonomije...LoL koji kreteni....i oni ka imaju markrting...bolje bi moja krava Jelica to napravila nego oni!