PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dervish vs Paragon =?



Berax0r
04-10-2006, 18:41
dajte ljudi neznam sta da budem kada dobijem nightfall dajte mir ecite neke razlike,neke slike filmiće

thx unaprijed :wink:

The Boz
04-10-2006, 19:44
Kupi preorder pack i čitaj koliko te mila volja.
Dakle, Dervish je melee, Paragon nije. Dervish se pretvara u avatare bogova, Paragon daje naredbe i shoutove. Dervish ima kosu, Paragon ima koplje.

Berax0r
04-10-2006, 22:18
a jeb*** zaboravio da imam na tom CD-u ali nema veze ipak želim čuti i vaša mišljenja :wink: btw. kron izbrisan post jer bezveze spammas

Kron
05-10-2006, 17:05
a jeb*** zaboravio da imam na tom CD-u ali nema veze ipak želim čuti i vaša mišljenja :wink: btw. kron izbrisan post jer bezveze spammas

Zato sto sam reko da budes dervis, zato spammam?
well, I'm insulted....

Sam si htio da ti preporučimo koga hoćeš.
Čudna si ti biljka :naughty:

Berax0r
05-10-2006, 17:08
a sto si mi preporucio mogao si malo objasniti a ne samo napisati

Dervish!

Kron
05-10-2006, 17:19
Ok, nisam skuzio da to treba.

Dakle, dervis mi je bolji jer ima suuuuuuuper stil izvođenja skillova.
Koliko mi se čini, sa kosom napada "u krug" tako da zahvati sve protivnike oko njega, sto je ogroman plus. jedino su mu malo skillovi zeznuti, teski za skuzit i baziraju se na enchancmenut, no kad to prožvakaš sve ide ko po loju.


Happy?

Thrall
05-10-2006, 17:25
MAlo prtjerujes oko toga spama blac knight!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja cu u Nightfallu 100% biti dervish jer mi bolje izgledaju vise volim melee stil pretvaraju se u avatare i to je za sada sve.

T.N.T.
05-10-2006, 18:22
meni je paragon bolji...

The Boz
05-10-2006, 18:39
Dervish jednim napadom zahvati max 3 protivnika. I jednom kad mu necro baci Defile Enchant, Dervish žali da se rodio.
Dakle. Kad doleti Nightfall, prvo zarolam Paragonče. Because I want to shout!

Berax0r
05-10-2006, 19:30
MAlo prtjerujes oko toga spama blac knight!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja cu u Nightfallu 100% biti dervish jer mi bolje izgledaju vise volim melee stil pretvaraju se u avatare i to je za sada sve.

thrall jesi nabavio propechies :rotfl:

sry na offtopicu :wink:

Thrall
07-10-2006, 08:07
Nisam ga jos nabavio i ne znam da li cu ga uopce nabaviti. Trenutno imam jedno 10 igara na kompu pa cu ubrzo dobiti jos dvije pa dok to predjem, ali mozda ga nabavim u ovom mjesecu.Ovisi koliko para dobijem za rodjendan lol.

lostangel
07-10-2006, 15:13
Stvarno koji nerd moras bit da otvoris topis sa tim pitanjem, ajme igra jos nije ni izasla, ti pitas.... :pray:

Thrall
07-10-2006, 15:30
Bio je event i mogao si isprobati kakvi su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Berax0r
07-10-2006, 18:46
i probao sam kakvi su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ali ja trazim vasa misljenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thrall
07-10-2006, 18:52
Ovisi o tvom ukusu svatko ima drukciji.
Dervish:
1.Bolje mi izgleda.
2.Melee (iako mi to nije vazno)
3.Pretvara se u zakon!!!!!!!!!!!!!!!! avatare.


Paragon:
1.Ima zakon Spelove.
2.Ima isto cool armour kao neki anđeo (iako je meni dervishov bolji)
3.Spearovi su range weaponi i može nositi štit.

Dervish is the winner :fof: :fof: (Barem meni)

lostangel
08-10-2006, 12:29
a cuj treba ti misljenje drugih sta ti je draze igrati... :pray:

v4MP1r3
08-10-2006, 13:01
ja sam za D zbog enchantmentsa...sad pobledajte komb s Mo za farmanje... LUDNICA!!!!

Thrall
23-11-2006, 09:40
Bio mi je bolji dervish, sada mi je opet bolji Paragon...Ludi su.Dosadio mi je nekako dervish sa njegovim avatarima, sta ja znam.Sutra ce mi opet on mozda biti bolji.

NITROS
23-11-2006, 12:08
Jucer gledao neki match. Igrali europljani protiv japanaca. Bila su dva darvisha i pretvorili su se u te bogove ili sta vec, japanci su propali u 5 minuta. Darvish se sam zaletio na monkove pobio ih a rangeri su pucali po warriorima. I bio je neki paragon e taj je tip car kako ih je klao. Tip mu se priblizi i vidim samo kako healt pada

Glass
23-11-2006, 12:24
Vrlo je vjerovatno da će se Dervishu uskoro dogoditi što i Assassinu a to je da će ga ljudi početi izbjegavati zbog ogromne količine noobova koji će ga igrati jer će im biti "cool" a nikad se neće potruditi saznati kako se zapravo s njime igra.

Thrall
23-11-2006, 13:46
Jos nisam probao igrati sa dervishom, ali sa assasinom jesam.Trebalo je malo vremena da skuzim kako se igra sa njim, ali kada skuzis onda ulančavaš napade jedan za drugim i izludiš protivnika, pa se na kraju teleportiraš.U HA najvise mrzim team od Paragona, jaki su . :yuck:

^B4$t4rD^
23-11-2006, 16:44
Jos nisam probao igrati sa dervishom, ali sa assasinom jesam.Trebalo je malo vremena da skuzim kako se igra sa njim, ali kada skuzis onda ulančavaš napade jedan za drugim i izludiš protivnika, pa se na kraju teleportiraš.U HA najvise mrzim team od Paragona, jaki su . :yuck:

uh pametan lik sa assassinom ubije bilo sta... :D ja se danas u ab nisam ni okrenio a neki assassin me vec ubio... sam me otruje,zakrvari, osepavim, nemog ni skill upotrebit i vec umrem :| al sva sreca da su taki igraci rijetkost :D

NITROS
23-11-2006, 17:45
Ja imam assassina ali nisam se maknuo od lvl 15 jer mi se kod questova pojavljuju ona bolesna cudovista, i to me uvijek dokrajci. Jer ubim ja to cudoviste, ali ona radi damage kad umre 100 i tako me zakolju

Thrall
23-11-2006, 17:57
U AB, tamo su najgadniji assasini , brz te ubije , a d se i ne snadjes istina.Osim kada sam warrior , onda su gotovi... :twisted:

Glass
23-11-2006, 23:34
U AB, tamo su najgadniji assasini , brz te ubije , a d se i ne snadjes istina.Osim kada sam warrior , onda su gotovi... :twisted:

Yeah right, takvi kao ti su mi najdraži u AB-u, "snimi" me izdaleka pikne "Sprint" i zamnom ja mu iz zabave bježim jedno 5-6 sekundi nakon toga kakav shadow step skill pa slijedi "Jagged Strike", "Fox Fangs" "Blades of Steel", "Moebius Strike" pa "Death Blossom" uobičajeno u tome trenuku ako nije mrtav "hrabri" ratnik da petama vjetra potpomognut "Sprintom" pa i ne primjeti da se na njemu nalazi "Shameful Fear" i jednostavno ubije samog sebe.


uh pametan lik sa assassinom ubije bilo sta... ja se danas u ab nisam ni okrenio a neki assassin me vec ubio... sam me otruje,zakrvari, osepavim, nemog ni skill upotrebit i vec umrem al sva sreca da su taki igraci rijetkost

Čista istina da ima više takvih igrača nebi bio Assassin na tako zlu glasu, a ne oni geniji što koriste "Palm Strike", "Horns Of The Ox", "Falling Spider" pa "Twisting Fang" što u biti i nije loš combo ali ovi geniji redovito ne primjete da neprijatelj nije pao zbog blizine drugih pa nastave sa svojim combom trošit energiju i pitaju se zašto im nije combo upalio.

^B4$t4rD^
24-11-2006, 01:37
U AB, tamo su najgadniji assasini , brz te ubije , a d se i ne snadjes istina.Osim kada sam warrior , onda su gotovi... :twisted:

Yeah right, takvi kao ti su mi najdraži u AB-u, "snimi" me izdaleka pikne "Sprint" i zamnom ja mu iz zabave bježim jedno 5-6 sekundi nakon toga kakav shadow step skill pa slijedi "Jagged Strike", "Fox Fangs" "Blades of Steel", "Moebius Strike" pa "Death Blossom" uobičajeno u tome trenuku ako nije mrtav "hrabri" ratnik da petama vjetra potpomognut "Sprintom" pa i ne primjeti da se na njemu nalazi "Shameful Fear" i jednostavno ubije samog sebe.


uh pametan lik sa assassinom ubije bilo sta... ja se danas u ab nisam ni okrenio a neki assassin me vec ubio... sam me otruje,zakrvari, osepavim, nemog ni skill upotrebit i vec umrem al sva sreca da su taki igraci rijetkost

Čista istina da ima više takvih igrača nebi bio Assassin na tako zlu glasu, a ne oni geniji što koriste "Palm Strike", "Horns Of The Ox", "Falling Spider" pa "Twisting Fang" što u biti i nije loš combo ali ovi geniji redovito ne primjete da neprijatelj nije pao zbog blizine drugih pa nastave sa svojim combom trošit energiju i pitaju se zašto im nije combo upalio.

evo bas sam danas mako prasinu sa svoje assassinke i pokusavao neke buildove sklepat i nije mi bas uspjevalo da bude efikasno :rotfl:
jel mi mozes reci neki build za ab, za assassina? :)

Thrall
24-11-2006, 09:55
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Glass
24-11-2006, 10:07
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Nema tog Warriora koji se može tako brzo liječit koliko Assassin može brzo djelit štetu.

Kron
24-11-2006, 11:19
da.... troll unguent mu nije ni do koljena.

ali cripling shot pwna, pogotovao ako neko ne zna igrat

noda
24-11-2006, 11:39
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Koji normalan assasin bi išao napast warriora?! :shock:

Glass
24-11-2006, 11:53
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Koji normalan assasin bi išao napast warriora?! :shock:

U AB-u svaki.

Thrall
24-11-2006, 13:40
Istina, u AB svatko napada svakoga, cak me i monk ide napadati ( iako nema niti jedan smitting skill), ima svakakvih ljudi.

^B4$t4rD^
24-11-2006, 19:54
Istina, u AB svatko napada svakoga, cak me i monk ide napadati ( iako nema niti jedan smitting skill), ima svakakvih ljudi.

da istina , ja nikad ne gledam tko je sto, sam rokam :D

Gaas
24-11-2006, 20:00
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Koji normalan assasin bi išao napast warriora?! :shock:

U AB-u svaki.

cek ne kuzim koje to njubare igraju assasina da nemogu ubit wara?
dosada sam u ab svaki put ubio wara osim one koje imaju nekog kraj sebe :|

Thrall
24-11-2006, 20:03
Da se vratim na temu.paragonui su mi opet dosadili i dervishi su mi opet postali bolji.Previse paragona ima u HA.

Worthaur
24-11-2006, 20:14
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Koji normalan assasin bi išao napast warriora?! :shock:

U AB-u svaki.

cek ne kuzim koje to njubare igraju assasina da nemogu ubit wara?
dosada sam u ab svaki put ubio wara osim one koje imaju nekog kraj sebe :|
=/ Prije kad sam igrao AB 3 assasina me napadaju i ja ih ubijem (ja W/Mo)

Thrall
24-11-2006, 20:44
to ti sve ovisi o tome kako si ti dobar igrac i kako su drugi dobri.Meni se jednom dogodilo dasi kupio sjekiru , a zaboravio staviti atribute pa sam skidao skoro nista....dogadaju se razne stvari.

Glass
24-11-2006, 23:31
Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.

Koji normalan assasin bi išao napast warriora?! :shock:

U AB-u svaki.

cek ne kuzim koje to njubare igraju assasina da nemogu ubit wara?
dosada sam u ab svaki put ubio wara osim one koje imaju nekog kraj sebe :|
=/ Prije kad sam igrao AB 3 assasina me napadaju i ja ih ubijem (ja W/Mo)

E da mi je vidjet protiv kojih si ti to degenerika igrao kad te trojica nisu uspijela ubit, takvi samo sramote svoju profesiju.

Thrall
25-11-2006, 09:01
Mozada nisu ni znali sto je lead attack...., pa se cudili zasto im ne uspjevaju neki skillovi lol.Ova tema je postala Warrioror VS Assasin.

Igrao sam sa svim profesijama, osim RT,P,D.......

noda
25-11-2006, 11:41
Pa čekaj malo. Je ste vi igrali bilo koji oblik pvp-a osim AB-a? Ja još nisam vidio di je prosječan sin ubio prosječnog w/e. Mislim skoro nemoguće. (radi se o prosječnim igračima)

A kaj se tiče trojice sina na jednog wara; vjerojatno su bili njubovi teži. -.-

Thrall
25-11-2006, 11:59
Ja sam u Pvp igrao:AB,GvG,TA,RA,Zaishen.. i HA..Mislim da nisam nista preskocio.

noda
25-11-2006, 12:34
Ma mislim, duže igrali, ne jedamput..

Gaas
25-11-2006, 12:34
Pa čekaj malo. Je ste vi igrali bilo koji oblik pvp-a osim AB-a? Ja još nisam vidio di je prosječan sin ubio prosječnog w/e. Mislim skoro nemoguće. (radi se o prosječnim igračima)

A kaj se tiče trojice sina na jednog wara; vjerojatno su bili njubovi teži. -.-

ja sam igrao druge oblike pvpa...i kazem ti nije problem kao war ubit sina niti kao sin ubit wara...uglavnom kad si sin ides na conditione koje rjese stvar jer nemas dmg protiv armora...
predmalo se furao dualsmite...e sa time netrebas conditione za wara...pada odmah normalno...s tim da i nejdes na njih nego na monka...

Thrall
25-11-2006, 13:45
Ja sam u AB, skoro svaki dan (mislim skoro svaki dan kada igram GW).

^B4$t4rD^
25-11-2006, 16:21
Ja sam u AB, skoro svaki dan (mislim skoro svaki dan kada igram GW).

same here... 8)

Gaas
25-11-2006, 19:33
uglavnom Heroes Ascent....

04-12-2006, 19:02
Ja mislim da dobro igran Thumper moze dobit svakog assassina i warriora...
Sta vi mislite ?

Thrall
04-12-2006, 19:06
Ja mislim da dobro igran Thumper moze dobit svakog assassina i warriora...
Sta vi mislite ?

Nitko ne moze dobit svakog!Igraj s kim mislis da si najbolji i s onom proffesijom koja ti je najdraza.

Glass
05-12-2006, 12:43
Ja mislim da dobro igran Thumper moze dobit svakog assassina i warriora...
Sta vi mislite ?

Nemože, u 1 na 1 bitki sin iz AB-a će uvijek ubit boga u thumperu.

Gaas
05-12-2006, 19:01
Ja mislim da dobro igran Thumper moze dobit svakog assassina i warriora...
Sta vi mislite ?

Nemože, u 1 na 1 bitki sin iz AB-a ćeSuvijek ubit boga u thumperu.

netreba biti iz AB...

Thrall
05-12-2006, 19:01
u AB-u ima previse noobova koji ni ne znaju igrati sa assasinom.Ja sada igram u Ab s assasinom, stvarno je fora.