PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iron Maiden



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7

GrimReaper
09-01-2006, 10:13
Evo sjećam se da se u PcPlayu u davnom 50 broju pisalo o Maidenima, te koncertu koji je bio u V. Gorici. Nažalost tada još nisam slušao I.M. i nisam bio na koncertu,ali sam čuo da je bilo fenomenalno i to iz prve ruke. Heh možda netko ima taj koncert? Znam da ga ima HRT, ali ga do sada nisu nikada pustili, ali također ću i njih zamolit. :D
Nego što vi mislite o Maidenima? Sviraju preko 25 godina, imaju hrpu albuma i DvD-ova, malo su se skomercijalizirali, ali su moj najdraži bend :boohoo: .... :fof:

Rocchiro
09-01-2006, 11:31
welcome...

eh,mejdeni-legende

s njima i metallicom sam počel slušati metal.zadnjih par mjeseci ih baš ne slušam previše jer sam sad u malo "žeščoj" fazi,ali da naprave koncert otisel bi bez rezmišljana

odlican bend,najbolji prvi albumi,HM legende

Up the Irons! http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Osiru$
09-01-2006, 11:39
Hallowed by Thy Name je stvar koju poslušam barem 5 puta tokom tjedna :)

Büre
09-01-2006, 11:50
Run to the hills, run for your life!!!!!

8)

You take my life and I take yours too....
:killyou:

Dobri su, dobri...

Sickmanno1
09-01-2006, 11:56
Odlican band, no kod nas u bjelovaru traju ratovi izmedu Metallice i Iron Maidena, pa samo slusam Metallicu...pssssss nekad potajce slusam i Maidene:)))

GrimReaper
09-01-2006, 12:07
<Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant... :pray: :ekipa:

Rocchiro
09-01-2006, 13:09
<Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant... :pray: :ekipa:

stvarno rijetko cujem da neko voli mejdene a ne voli metaliku :roll:

jeretik
09-01-2006, 14:00
PowerslaveS\m/

Bridgeburner
09-01-2006, 14:09
Metallica je ok...ima super stvari ali Maideni su mi ipak 10 puta jači.
Iako ni njih u zadnje vrime ne slušam...Blind Guardian FTW :pray:

RETROVIRUS
09-01-2006, 18:36
:rotfl: MAIDEN RULEZ :rotfl: glasno snažno i zarazno :gitara:

Joco
09-01-2006, 19:04
Ajron Mejden :shock:
Metalika :shock:
Shvatit cete za godinu dve 8)
Bez uvrede ali nisam mogao da izdrzim...
Disturbed :boohoo: :D :gitara: :D

ivan
09-01-2006, 19:06
stvarno su dobri...

can i play with madness
no more lies
fear of the dark
aces high
the trooper

to su mi neke od njihovih naj pjesama...

v4MP1r3
09-01-2006, 22:05
Odlican band, no kod nas u bjelovaru traju ratovi izmedu Metallice i Iron Maidena, pa samo slusam Metallicu...pssssss nekad potajce slusam i Maidene:)))

SAD CU TE RECIIIII!!!!! MUHAHAHAHAHAHAAAA!!!!

AM I EVIL? YES I AM!!!!

sry all, al meni je draza Metallica, ali tamo negdje isto stoje Meideni... 8) :D :D

jeretik
09-01-2006, 23:32
Odlican band, no kod nas u bjelovaru traju ratovi izmedu Metallice i Iron Maidena, pa samo slusam Metallicu...pssssss nekad potajce slusam i Maidene:)))

SAD CU TE RECIIIII!!!!! MUHAHAHAHAHAHAAAA!!!!

AM I EVIL? YES I AM!!!!

sry all, al meni je draza Metallica, ali tamo negdje isto stoje Meideni... 8) :D :D

Am I Evil nije njihova pjesma :rotfl:

GrimReaper
10-01-2006, 11:09
Ajron Mejden :shock:
Metalika :shock:
Shvatit cete za godinu dve 8)
Bez uvrede ali nisam mogao da izdrzim...
Disturbed :boohoo: :D :gitara: :D

Moji frendovi su već par godina ispred mene, a ti veliš za godinu dvije... PA njima se ništ ne mijenja...Osim što se čeka novi studijski album...
Valjda si skužio da si preglup da bi razumio tu glazbu pa si odustao od nje i sad nam tu mudruješ.. :yuck:

v4MP1r3
10-01-2006, 11:14
Am I Evil nije njihova pjesma :rotfl:

metallice, je, prerada il ne meni je ona ipak od njih :D :D

Rocchiro
10-01-2006, 11:48
Am I Evil nije njihova pjesma :rotfl:

metallice, je, prerada il ne meni je ona ipak od njih :D :D

meni je od Diamond Heada bolje :roll:

AC/DC
10-01-2006, 13:29
sori evribadi...al meni ni metallica ni iron maiden nisu muzika. meni metal općenito nije muzika. mislim je...jednako kao i udaranje nogom u kantu za smeće. pa ak se skupi :ekipa: pa svi složno udaraju...neharmonizirano, jel. To je samo moje skromno mišljenje. Znam da mnogo ljudi sluša takve stvari, i nikog ne napadam. Osim Beethovena, Amadeusa i Puccinija, jedini glazbeni geniji su Robert Johnson, Muddy Watters, B.B. King, Big Joe Williams, Jimi Hendrix, Angus Young i Bob Dylan.

Nemorate me odma ispljuvat, iako vjerojatno hoćete. Nema veze.
Rock on!

Büre
10-01-2006, 13:33
sori evribadi...al meni ni metallica ni iron maiden nisu muzika. meni metal općenito nije muzika. mislim je...jednako kao i udaranje nogom u kantu za smeće. pa ak se skupi :ekipa: pa svi složno udaraju...neharmonizirano, jel. To je samo moje skromno mišljenje. Znam da mnogo ljudi sluša takve stvari, i nikog ne napadam. Osim Beethovena, Amadeusa i Puccinija, jedini glazbeni geniji su Robert Johnson, Muddy Watters, B.B. King, Big Joe Williams, Jimi Hendrix, Angus Young i Bob Dylan.

Nemorate me odma ispljuvat, iako vjerojatno hoćete. Nema veze.
Rock on!

Gle, i ja slusam Rock & Blues i privrzen sam tome ko dijete maminoj sisi, no metal je isto, kako bi sick rekao podvrsta rocka, jel i sam znas da je sve zapravo pocelo iz Bluesa...
Metal je uredu, do neke granice, tj. dok se ne pocne dijelit u trash, power , itd itd....
Nemoj bit nacist po pitanju toga, nije u redu.... :wink:

jeretik
10-01-2006, 14:15
Am I Evil nije njihova pjesma :rotfl:

metallice, je, prerada il ne meni je ona ipak od njih :D :D

meni je od Diamond Heada bolje :roll:

Takodje :roll:

I to puno

Sickmanno1
10-01-2006, 14:22
[quote="AC/DC":3pqbofau]sori evribadi...al meni ni metallica ni iron maiden nisu muzika. meni metal općenito nije muzika. mislim je...jednako kao i udaranje nogom u kantu za smeće. pa ak se skupi :ekipa: pa svi složno udaraju...neharmonizirano, jel. To je samo moje skromno mišljenje. Znam da mnogo ljudi sluša takve stvari, i nikog ne napadam. Osim Beethovena, Amadeusa i Puccinija, jedini glazbeni geniji su Robert Johnson, Muddy Watters, B.B. King, Big Joe Williams, Jimi Hendrix, Angus Young i Bob Dylan.

Nemorate me odma ispljuvat, iako vjerojatno hoćete. Nema veze.
Rock on!

Gle, i ja slusam Rock & Blues i privrzen sam tome ko dijete maminoj sisi, no metal je isto, kako bi sick rekao podvrsta rocka, jel i sam znas da je sve zapravo pocelo iz Bluesa...
Metal je uredu, do neke granice, tj. dok se ne pocne dijelit u trash, power , itd itd....
Nemoj bit nacist po pitanju toga, nije uredu.... :wink:[/quote:3pqbofau]

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

GrimReaper
12-01-2006, 17:26
upravo sam skinuo best of bsides od IM i tamo fakat ima brutalka pjesmi... uglavnom su to pjesme drugih bendova, ali jebeno zvuči kad dickinson pjeva communication breakdown... :roll:

Robertus
16-01-2006, 10:44
meni je najbolja Children of Bodomova prerada Iron Maidenove Aces High! prejebeno! 8)

GrimReaper
23-01-2006, 15:27
meni je jebena prerada maidenove pjesme Hallowed be thy Name od Cradle of filth...

Rocchiro
23-01-2006, 15:47
meni je jebena prerada maidenove pjesme Hallowed be thy Name od Cradle of filth...

e ti si mi neki hevijaner... :)

v4MP1r3
27-01-2006, 19:16
kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...

Osiru$
27-01-2006, 19:19
kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...

Heavy brate :o

v4MP1r3
27-01-2006, 19:23
kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...

Heavy brate :o

;;DD ja ti bas ne slusal maidene...nekak ne znam, ne, lol, ja ti vise volim od metala, ko fol Metallicu (al samo do black, dalje je komercijala i uopce nije trash) i ne znam, Nightvish kaj je mjesavina svega, a sada malo i Helloween, i to je to ;;PP od emtala mislim, manson nije metal ;;DD

Rocchiro
27-01-2006, 19:23
kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...

nemam pojma....osim kaj maidene zovu predstavnicima NWOBHM-a :)

v4MP1r3
27-01-2006, 19:31
CITAJTE CIJELI TEKST

e u skoli (da idem u skolu, mos si to zamislit lol!) pise ono ceca, il ne znam, lepa brena i ta sranja i ja napisem u kut gore s kemijskom (ne moze se izbrisati) NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU onako citko i cisto, i vidis on meni na to onako strelicu =>kaj ne slusas cajke?ti si garant neki pederko, metal i rock su koma, svi koji to slusaju su kreteni i pederi<=

JA SMA PUKO, ceko sam da vidim koji je to klinac, e znate kaj sam vidio, ima uske traperice, neku pedersku jaknicu s kapuljacom koja ima onako krzno itd itd, mislimd a se usro kada sam mu reko da sam njegov "susjed" i da cu ga ubiti ako kaze nesto protiv metala... samo je reko... da, oprostite!! ;;DD IM SOOOO EVUL!!!! mislimd a mu je fakat pao mrak na oci kada je vidio da ge neki darker ceka na mjestu, lanci mi vise, killeri oko ruka, onako scarey, i jos kaj je najbolje, imal sam taj dan svoju MM majcu, onu na kojoj izgleda skroz zdroksano ;;PP

i da znate sto ej jos napisao

ja napisao ono bezveze Guild Wars (ne znam y) i on ce =>ti si STUPIED ....kako je nasa mladez neobrazovana i da, napisao je ROCK IS SUCKED... mislimd a i ovjde vidite greske...

u cemu smo mi zapeli, koja kvna, koja sranja

jeretik
27-01-2006, 21:30
CITAJTE CIJELI TEKST

e u skoli (da idem u skolu, mos si to zamislit lol!) pise ono ceca, il ne znam, lepa brena i ta sranja i ja napisem u kut gore s kemijskom (ne moze se izbrisati) NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU onako citko i cisto, i vidis on meni na to onako strelicu =>kaj ne slusas cajke?ti si garant neki pederko, metal i rock su koma, svi koji to slusaju su kreteni i pederi<=

JA SMA PUKO, ceko sam da vidim koji je to klinac, e znate kaj sam vidio, ima uske traperice, neku pedersku jaknicu s kapuljacom koja ima onako krzno itd itd, mislimd a se usro kada sam mu reko da sam njegov "susjed" i da cu ga ubiti ako kaze nesto protiv metala... samo je reko... da, oprostite!! ;;DD IM SOOOO EVUL!!!! mislimd a mu je fakat pao mrak na oci kada je vidio da ge neki darker ceka na mjestu, lanci mi vise, killeri oko ruka, onako scarey, i jos kaj je najbolje, imal sam taj dan svoju MM majcu, onu na kojoj izgleda skroz zdroksano ;;PP

i da znate sto ej jos napisao

ja napisao ono bezveze Guild Wars (ne znam y) i on ce =>ti si STUPIED ....kako je nasa mladez neobrazovana i da, napisao je ROCK IS SUCKED... mislimd a i ovjde vidite greske...

u cemu smo mi zapeli, koja kvna, koja sranja


:rotfl:

Trebo si ga svezat i pustit mu Hell AwaitsS:rotfl:

Citam tvoj post i ruka sama leti na policu da skine Dance Of Death :D

Rocchiro
27-01-2006, 22:50
CITAJTE CIJELI TEKST

e u skoli (da idem u skolu, mos si to zamislit lol!) pise ono ceca, il ne znam, lepa brena i ta sranja i ja napisem u kut gore s kemijskom (ne moze se izbrisati) NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU onako citko i cisto, i vidis on meni na to onako strelicu =>kaj ne slusas cajke?ti si garant neki pederko, metal i rock su koma, svi koji to slusaju su kreteni i pederi<=

JA SMA PUKO, ceko sam da vidim koji je to klinac, e znate kaj sam vidio, ima uske traperice, neku pedersku jaknicu s kapuljacom koja ima onako krzno itd itd, mislimd a se usro kada sam mu reko da sam njegov "susjed" i da cu ga ubiti ako kaze nesto protiv metala... samo je reko... da, oprostite!! ;;DD IM SOOOO EVUL!!!! mislimd a mu je fakat pao mrak na oci kada je vidio da ge neki darker ceka na mjestu, lanci mi vise, killeri oko ruka, onako scarey, i jos kaj je najbolje, imal sam taj dan svoju MM majcu, onu na kojoj izgleda skroz zdroksano ;;PP

i da znate sto ej jos napisao

ja napisao ono bezveze Guild Wars (ne znam y) i on ce =>ti si STUPIED ....kako je nasa mladez neobrazovana i da, napisao je ROCK IS SUCKED... mislimd a i ovjde vidite greske...

u cemu smo mi zapeli, koja kvna, koja sranja

klinac je primitivan kolko i tvoj tekst:NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU :roll:

v4MP1r3
27-01-2006, 22:52
klinac je primitivan kolko i tvoj tekst:NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU :roll:

sad znam da je primitivan ko pljesnivi sir izmedju prstiju stare babe ;;PP

Rocchiro
27-01-2006, 22:58
klinac je primitivan kolko i tvoj tekst:NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU :roll:

sad znam da je primitivan ko pljesnivi sir izmedju prstiju stare babe ;;PP

znaš onu staru:kaj napraviš drugome,to ti se vrati kad-tad.znači:ti napišeš nekaj protiv narodnjaka,oni kaj slušaju narodnjake napišu nekaj protiv metala i tak u nedogled...ti fino dojdi tom klincu i reci mu:"bravo sinko,slusaj narodnjake ak te to veseli,ja bum slusal metal jer me to veseli i to je to....i svi ce zivjeti sretno i miru

RETROVIRUS
28-01-2006, 15:46
kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...
:D čuj brate svako to doživljava na neki svoj način .ja i moj buraz smo došli do zaključka da se puno bendova može usporediti sa Maidinima ali se oni nemaju s čim tj. ili ih voliš il ne :D

DeusEx
11-02-2006, 20:15
Maideni imaju odlicnih pjesama :gitara: :gitara:

MarkaN
12-02-2006, 20:35
Iron Maiden

Legende...

Rocchiro
05-07-2006, 13:20
EKSKLUZVNO!COVER NOVOGA ALBUMA!

http://www.paranoid-zine.com/pic/besedila/2006_7_5_iron_maiden-news.jpg

Jerry
05-07-2006, 14:25
Zakonnn!!!Jedva čekam!!

hacker
05-07-2006, 14:52
Meni su The Wickerman i The trooper najbolje od Maidena

Dreamer Deceiver
05-07-2006, 15:08
Kako im je jeben cover...cuo sam da ce album biti napravljen u stilu ojesme Paschendale,koja je zakon...MAIDENI SU ZAKON,najbolje su mi pjesme BloodBrothers,Ghost of Navigator,Judas be my guide,i Sign of the cross i to nije sve ..ja mislim da ne možeš imat najbolje pjesme kod njih jer su sve ZAKON...sad sam u fazi prešlušavanja albuma "Fear of The Dark",koji je za mene odličan(ali ne bolji od starijih i BNW ),znam, da su ga mnogi popljuvali ali album ima odlične pjesme...
:pray: :pray: IRON MAIDEN :pray: :pray:

BTW sve je poteklo od svetog trojstva LEd Zeppelina,Black Sabbath i Deep Purplea

Rocchiro
05-07-2006, 16:19
meni su od Maiden naj 1.,2. album i Piece of mind.Odlican mi je i No prayer for the dying...ovi novi su malo drukciji ali opet odlicni albumi...

naj naj stvari:strange world,transylvania,gengis khan,prodigal son,flight of icarus,still life,sun and steel,the prophecy,judas be my guide,childhood's end,wasted years,public enema number one,fates warning,run silent run deep,mother russia,flash of the blade i powerslave

u hebote kolko sam stvari nabrojal :wink:

anyway,maideni su kraljevi HM-a

Dreamer Deceiver
05-07-2006, 21:00
meni su od Maiden naj 1.,2. album i Piece of mind.Odlican mi je i No prayer for the dying...ovi novi su malo drukciji ali opet odlicni albumi...

naj naj stvari:strange world,transylvania,gengis khan,prodigal son,flight of icarus,still life,sun and steel,the prophecy,judas be my guide,childhood's end,wasted years,public enema number one,fates warning,run silent run deep,mother russia,flash of the blade i powerslave

u hebote kolko sam stvari nabrojal :wink:

anyway,maideni su kraljevi HM-a

Tu si pogriješio oni su bogovi HMa

ewok
06-07-2006, 11:00
meni je najbolji albumi TNOTB i Somewhere in time, a sa DoD-a pjesma Paschendale i New frontier...ma sve su pjesme odlicne a na ovo sam slucajno naisao citajuci na net-u o maidenima:
"Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised" :pray: :pray: :pray:

Outmind
06-07-2006, 11:34
Maideni su najbolji heavy metal band ikada (sto se da ocitati iz mog eddie-smiley-a). Genijalna glazba koja vec 25 godina mijenja zivote milijuna ljudi. Jedino sto me smeta je to sto su Fear of the dark i TNOTB toliko preuveličane, jer Maideni imaju 350 puta bolje pjesme. Naajjadnije mi je kad netko veli da slusa Maidene, pa veli da su mu najbolje upravo te 2 pjesme. Očito ne sluša dovoljno pozorno. Potpuno je ista stvar i sa Paranoud od black sabbath, samo taj album ima najmanje 6 boljih pjesamam od te.

Jedva čekam novi album. Skoro sve pjesme preko 7 min, a cak 2 preko 9... STRAWA :pray: :pray: :pray:

Rocchiro
06-07-2006, 12:58
Jedino sto me smeta je to sto su Fear of the dark i TNOTB toliko preuveličane, jer Maideni imaju 350 puta bolje pjesme.

:bravo:

olio
06-07-2006, 16:05
<Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant... :pray: :ekipa:

stvarno rijetko cujem da neko voli mejdene a ne voli metaliku :roll:Tu sam jednostavno Metallica je nekak drukčija :? :?

Rocchiro
06-07-2006, 19:34
<Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant... :pray: :ekipa:

stvarno rijetko cujem da neko voli mejdene a ne voli metaliku :roll:Tu sam jednostavno Metallica je nekak drukčija :? :?

pa jeste al je izmađu njih neka misterijozna veza :)

anyway,metallica je jednom izvela live stvar od maidena,i to prowlera :pray:

06-07-2006, 19:47
Legende:

naj albume-number of the beast,brave new world

najgori-virtual XI

Outmind
06-07-2006, 20:05
Metallica do black albuma= :pray: :pray: :pray:

90% metallica-e poslije = :twisted: :twisted: :killyou: :-x

Puno ljudi veli da xi ne valja. Pa ne znam meni je ok. Blaze ne može zamijeniti Brucea ali je po mom mišljenju solidan vokal

Jedino mi je bez veze kad ljudi vele da je Diano bio najbolji njihov pjevač. Mislim kad poslušaš remember tomorrow kad ga izvodi Bruce i kad ga izvodi Diano to je dan i noć. I IM i Killers mi djeluju pomalo neozbiljni.

Kron
06-07-2006, 21:24
Ne znam jel ima ovdje za kupit,to sam videl u njemackoj. Album se zove "All stars salute to Iron Maiden". Uglavnom, clanovi poznatih bendova (metallica, black sabbath, itd,itd) izvode njihove pjesme. Uzmu bubnjara iz jednog, gitaristu iz drugog benda itd, i praši! Za svaku pjesmu su druge postave.

Rocchiro
06-07-2006, 21:55
Ne znam jel ima ovdje za kupit,to sam videl u njemackoj. Album se zove "All stars salute to Iron Maiden". Uglavnom, clanovi poznatih bendova (metallica, black sabbath, itd,itd) izvode njihove pjesme. Uzmu bubnjara iz jednog, gitaristu iz drugog benda itd, i praši! Za svaku pjesmu su druge postave.

znam,videl sam to...

btw. meni je Di Anno najbolji maiden vokal,bruce ima najbolji scenski nastup


IM i Killers mi djeluju pomalo neozbiljni.

:? ?!?

Dreamer Deceiver
07-07-2006, 10:52
Meni Diano nije bogzna šta(dosta dobar je) ,Bruce Dickinson(prevedite mu prezime) je ZAKON,a i Blaze ima odličan vokal,a najviše me nervira kad govore da je Bruce srce i duša Maidena šta nije istina...srce i duša je Steve Harris... :pray: :pray:

Rocchiro
07-07-2006, 11:29
Meni Diano nije bogzna šta(dosta dobar je) ,Bruce Dickinson(prevedite mu prezime) je ZAKON,a i Blaze ima odličan vokal,a najviše me nervira kad govore da je Bruce srce i duša Maidena šta nije istina...srce i duša je Steve Harris... :pray: :pray:

steve harris jeste gazda,ali ovakvi mejdeni kakvi su danas su takvi zbog brucea.slusaj malo killerse pa onda number of the beast pa osjeti promjenu koju je bruce donesel.btw. harris je uz cliffa naj bassist(bar meni) :pray:

Dreamer Deceiver
07-07-2006, 13:14
znam da je OGROMNA razlika između killersa i dianna ali mislio sam reci da Maideni ne bi ni postojali bez Harrisa,i da me nervira kad n00bovi počnu govorit(uglavnom oni novi koji su ih tek počeli slušat) da je glavni Bruce,a i istina je da bez njega Maideni ne bi bili Maideni ono šta su sad...
Cliff je legenda,ali bolji je Harris

Om3G@
10-07-2006, 14:06
Jednog dana cete sprdati ovo sto danas slusate...

Rocchiro
10-07-2006, 14:11
najvjerojatnije idem 3.12. u Milano na Maidene organiziranim prevozom...stara me nekim cudom pustila :shock:

Dreamer Deceiver
10-07-2006, 14:59
UI ŠKVI da sam ja te srece,ali nisam..ali tko zna što sudbina još donosi u naše živote...možda ipak i ja odem,ali to je vjerojatnost ko da v4MP1r3 ide igrat s guštom WoW :wink:

v4MP1r3
10-07-2006, 17:19
Jednog dana cete sprdati ovo sto danas slusate...

mozda... NE
ja cu uvjek biti PRAUUUUD sto slusam mejsona ^^
i za metaljku
i sa sveeeeeeeeedrugo sto slusam... NiN, Theatres, Deathstars...

Dreamer Deceiver
10-07-2006, 18:28
dabogda bi sajeta strefila onega ki bi se zasrami Maidena !!!!! :twisted:

GrimReaper
10-07-2006, 23:35
meni je svaki vokal poseban na svoj način i ne mogu stavljati ni jednoga na prvo, drugo ili treće mjesto.
novi album čekam ko žedan vode, a vjerujem da bude super...
btw jer netko zainteresiran za mijenjanje maiden videa, bootlega, cd-a i sl.?

v4MP1r3
11-07-2006, 21:35
meni je svaki vokal poseban na svoj način i ne mogu stavljati ni jednoga na prvo, drugo ili treće mjesto.
novi album čekam ko žedan vode, a vjerujem da bude super...
btw jer netko zainteresiran za mijenjanje maiden videa, bootlega, cd-a i sl.?

vokali?
hmm...to je tesko, no pri vrhu bi mi bili metallica, deathstars, cof, manson ofkors...

Om3G@
12-07-2006, 12:08
Vokali:
James Hetfield
Chris Martin
Freddie Mercury
Bruce Dickinson (prijevod = Bruce Kurac U Sinu)

Rocchiro
12-07-2006, 12:55
meni su naj
Freddie Mercury (ne slusam Queen ali taj tip je jednostavno predobar glas imal)
King Diamond
Paul Di Anno

Stiffy
12-07-2006, 13:58
pa ikad baš nisam volio Maidene al nemam ništa protiv njih...meni ima puno dražih HM bandova od njih

Dreamer Deceiver
12-07-2006, 22:08
Za one koje neznaju,Maideni puštaju novi singl 14.8.2006 , i pod nazivom
THE REINCARNATION OF BENJAMIN BREEG...jedva čekam

GrimReaper
12-07-2006, 22:44
da a 4.9. izlazi A MATTER OF LIFE AND DEATH... kupit ću ga i izvrtjet dok se ne otopi..... :rotfl:

v4MP1r3
13-07-2006, 08:51
da a 4.9. izlazi A MATTER OF LIFE AND DEATH... kupit ću ga i izvrtjet dok se ne otopi..... :rotfl:

joj tako ja cekam mansonov album ;((
bit ce tema "alisa u zemlji cudesaa"
zamislite mansona u plavoj haljinici...ajde dobro nijet ako tesko ^^

GrimReaper
13-07-2006, 09:34
da a 4.9. izlazi A MATTER OF LIFE AND DEATH... kupit ću ga i izvrtjet dok se ne otopi..... :rotfl:

joj tako ja cekam mansonov album ;((
bit ce tema "alisa u zemlji cudesaa"
zamislite mansona u plavoj haljinici...ajde dobro nijet ako tesko ^^

ne kužim zakaj ti stalno pišeš o mansonu ako je tema iron maiden. otvori manson topic pa piši do mile volje, a maidenovcima nemoj raditi OFFTOPIC

Jerry
13-07-2006, 09:38
da VAMPIR :D :D :D Iron Maiden rulzz najbolji album!FEAR OF THE DARK

Kron
13-07-2006, 09:57
meni su naj
Freddie Mercury (ne slusam Queen ali taj tip je jednostavno predobar glas imal)
King Diamond
Paul Di Anno

:pray: :pray: :pray: ....... ma ajd evo i ovaj tekst, da ne bude čisti spam :D

Rocchiro
17-07-2006, 13:54
*EKSKLUZIVNO*

spot Iron Maiden - The Reincarnation of Benjamin Breeg s nadolazeceg singla i albuma (btw. album izlazi krajem 8. mjeseca a ne pocetkom 9.!)

dNttRSMqOe0

Dreamer Deceiver
17-07-2006, 14:45
baš sam pred pol sataq bio na njihovoj stranici kad sam dkuži da je singl relesed odmah sam ga skinu !!!!(preko bitlorda čak je skido po 105kbps :D )
:pray: :pray: MAIDENI :pray: :pray:

Outmind
19-07-2006, 09:57
Eto ja asm sad pslusao 'The Reincarnation Of Benjamin Breeg i misljenje je podvojeno. Doduse meni je uvijek 90% njihovih pjesama uslo u uho nakon cetvrtog slusanja. Imam osjecaj da to jesu maideni, a ipak nisu...

Dreamer Deceiver
20-07-2006, 15:28
jedno pitanje ko je benjamin breeg ??

našo sam ovu stranicu o njemu...
http://www.benjaminbreeg.co.uk/
ali ja mislim da on ne postoji ni nije postojao

Dreamer Deceiver
23-07-2006, 13:49
ima možda tko orkestralnu verziju Dance of Dead pjesme ??stvarno mi treba

GrimReaper
23-07-2006, 22:39
ja baš skidam single na kojoj je ta pjesma.... preslušao sam je mogu ti reci da ne vidim neke razlike...:D

Outmind
24-07-2006, 09:15
Meni je genijalno kako su Dream theatre obradili Gangland. Ostatak tnotb albuma u njihovoj izvedbi je bez veze, ali gangland je u ovoj verziji puno bolji. Jedino kaj lik ima pederski glasić, ali glazba je nešto fenomenalno.

Dreamer Deceiver
11-08-2006, 17:39
NOVI SINGL JE PUŠTEN I ZOVE SE DIFFRENT WORLD !!!!!!
WWWEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!


UP THE IRONS[

GrimReaper
12-08-2006, 09:51
upravo sam slušao pjesmu brighter than a thousand suns. e to mi je najbolja pjesma od ove 3 koje su dali na net. svaka čast.

up the IRONS

Dreamer Deceiver
12-08-2006, 10:31
super je pjesma,odlična je...Maideni se vracaju(zapravo nikad nisu ni otišli)

Mičite se vi nedostojna gamad,mičite se s puta Kraljevima ,

:pray: :pray: IRON MAIDENS :pray: :pray:

Outmind
12-08-2006, 12:07
Mičite se vi nedostojna gamad,mičite se s puta Kraljevima ,



Tako je. Nema živućeg benda dostojnog maidena, a tko misli drugačije ili ne sluša metal pa ga nije briga, ili jednostavno kaj se heavy metala tiče nea ukusa...

Dj_Morales
12-08-2006, 12:57
band je dobar ali mi se muzika ne svida!!!

sexy peace
12-08-2006, 13:01
Muzika je pre dobra a i oni su legende.

Dreamer Deceiver
13-08-2006, 21:10
Ako niste znali pjesma Blood on The World Hands s albuma X-factor je napisana o ratu koji je bio tu kod nas i susjednoj nam BiH :

Written about the Bosnian and Croatian war (1991–1995), 'Blood On The World's Hands' describes the horror, injustice, and brutality that took place at that time in this little region of the planet, although this could – quite sadly – be applied to the rest of the world. It features an interesting bass intro whose closest counterpart is probably the intro to 'Innocent Exile' way back on the Killers album.

The reaction to such conflicts, wherever they are, can vary from person-to-person, or even depending on the mood when the information is received ("Sometimes it makes me wonder, sometimes it makes me question, sometimes it makes me saddened"), but Steve expresses here very rightly what any normal human being would feel when confronted to such news: "always it makes me angry". Territorial and/or ethnic wars are probably the most infuriating of all, with the blatant injustice that goes with them. The massacre of people because they look different or think according to different beliefs is quite simply intolerable.

The war in the Balkans in the mid-90s has seen the most atrocious treatments of human beings on European soil since the Nazi abominations of the 1930s and 1940s. The whole world was aware of what was going on through reports of war correspondents and images broadcasted every evening during the televised news reports ("But when you can see it happening, the madness that's all around you"), yet no one actually stepped in to prevent such atrocities ("Nobody seems to worry, the world seems so powerless to act"). The UN troops sent to the battle zone were even expressedly ordered not to intervene and even not to return fire when fired upon!


The song also questions the "Western lifestyle", which is supposed to be so safe that conflicts are thought to be nowadays impossible: "security of a world that brings one day another killing, somewhere there's someone starving, another a savage raping". This description suits perfectly well what was happening right before our eyes, and even "right next door"! The Bosnian War saw not only the massacres that most conflicts generate, but also the resurgence of concentration camps – didn't the world learn the lessons of Nazi Germany? – where people were held and starved to death simply because they belonged to a certain ethnic group or had a particular faith. Besides, the "savage raping(s)", that have been part of warfare ever since the dawn of mankind, were used systematically during this conflit for the horrible purpose of "ethnic cleansing". The women of one ethnic group were either raped to death, or until they fell pregnant with their attacker's child, in which case they were detained until a termination was impossible, therefore giving birth to "the enemy's" children and being rejected by their own community, as well as developing such self-loathing that they would most often commit suicide.

And "meanwhile there's someone laughing at us." This is probably a reference to the former Yugoslav leaders who where performing their awful deeds in front of the whole international community, and laughed at the fact that they could do it in full impunity at the time (things have changed since the implementation of an international criminal court, although a certain "world-leading" country still considers itself to be above such laws). "They say things are getting better", well that's what all governements would like us to believe, although it's a pretty hard thing to do when you see "the madness that's all around you."

Before its abrupt end ("Someone should..."), the song reminds us that the horrors mentioned happened very close-by: "There's chaos across the border." Indeed, no Western country is protected from such events occurring yet again on their territory and, if we're not careful, "one day it could be happening to us." So let's think about it and work together to make the world a safe place for the generations to come...

King tiger
13-08-2006, 21:32
Nisam znao za ovo gore :o

Dreamer Deceiver
13-08-2006, 21:41
i neka se netko usudi kazat da pjesma ne govori istinu...

GrimReaper
13-08-2006, 23:49
pa maideni ne lažu...:D:D

fakat ako nekoga zanimaju opisi pjesama....
[/url]http://www.maidenfans.com/imc/?link=albums&url=index&lang=eng

ewok
14-08-2006, 11:49
njima treba dici spomenik...ak treba uzeti i materijala sa kipa slobode i eifelovog(ak se tak piše :)) tornja

Dreamer Deceiver
14-08-2006, 12:25
ewok ti se nalaziš na zanimljivoj lokaciji :D

hellrider
14-08-2006, 13:42
Ja san prije sluša Maidene od 6. razreda i to je trajalo 2 godine,a sad slušan Rammstein..... :gitara:

JohnDoe
14-08-2006, 15:40
slusam Maidene ima vec cca 4god. i, po meni, nema im ravnog metal banda. :pray:
nemam najbokjih pjesama jer su im SVE pjesme odlicne.
imam 12 original cd-a doma.
imam:
Iron Maiden
The Number Of The Beast
Piece Of Mind
Powerslave
Live After Death
Seventh Son Of A Seventh Son
No Prayer For The Dying
Fear Of The Dark
A Real Live Dead One
The X Factor
Virtual XI
Brave New World

na Live After Death mi je pukao prvi CD. nosio sam ga bio u jakni i pukao mi je na pola. ne znam kako. :(


btw: NP Bruce Dickinson - Balls To Picasso :thumbs2:

hellrider
14-08-2006, 16:02
Ja iman sve albume od Maidena samo neman ovaj zadnji "DEATH ON THE ROAD"... :gitara:

Dreamer Deceiver
14-08-2006, 16:12
ja ne razumijem zašto su x-factor i virtual 11 toliko potcjenjeni,jer su ful odlučni,i ne razimijem zašto ih neki ne vole...meni je x-facktor jedan od boljih a i Blaze ima odličan vokal

JohnDoe
14-08-2006, 16:17
meni je dickinson nekako bolji. ne znam, oni albumi bez njega su mi nekako... sta ja znam. fali im nesto. ne kazem da ne valjaju, daleko od toga, samo mi dickinson vise pase.

GrimReaper
14-08-2006, 18:19
ja ne razumijem zašto su x-factor i virtual 11 toliko potcjenjeni,jer su ful odlučni,i ne razimijem zašto ih neki ne vole...meni je x-facktor jedan od boljih a i Blaze ima odličan vokal

slažem se.... tekstovi su nekaj najbolje, a pjesme... sign of the cross, man on the edge, lord of the flies, blood on the worlds hands, futureal, clansman,angel and the gambler, lightning strikes twice...

Dreamer Deceiver
14-08-2006, 18:39
ja ne razumijem zašto su x-factor i virtual 11 toliko potcjenjeni,jer su ful odlučni,i ne razimijem zašto ih neki ne vole...meni je x-facktor jedan od boljih a i Blaze ima odličan vokal

slažem se.... tekstovi su nekaj najbolje, a pjesme... sign of the cross, man on the edge, lord of the flies, blood on the worlds hands, futureal, clansman,angel and the gambler, lightning strikes twice...

te pjesme si zakon ali si zobi jednu isto dobru : como estas amigo

GrimReaper
14-08-2006, 23:29
tu baš nisam puno slušao pa mi nije valjda sjela... dobra je i when two worlds collide...:D

ewok
15-08-2006, 09:57
ja ne razumijem zašto su x-factor i virtual 11 toliko potcjenjeni,jer su ful odlučni,i ne razimijem zašto ih neki ne vole...meni je x-facktor jedan od boljih a i Blaze ima odličan vokal
a meni su ti albumi bas super..."Don't Look To The Eyes Of A Stranger", "Blood On The World's Hands" i "The Educated fool" su mi jedne od najboljih njihovih pjesama... :pray:

Dreamer Deceiver
17-08-2006, 14:56
jedva čekam 28.8. datum kad izlazi najnoviji album :pray: :pray:

Rocchiro
17-08-2006, 15:22
vidim da se opet vodi rasprava o vokaliima,sad ce vam striko reci:

di anno - jebena legenda,meni naj vokal
dickinson - dobar glas i jos bolji stage act
blaze - fenomenalan glas,ali ne pase bas maidenima (bar meni ne)

kaj se tice X factora i Virtual XI,nisu to uopce losi albumi (maideni nemaju los album),ali nekak mi ne pasu.Ali stvari ko npr. Sign Of The Cross,Man On The Edge,Futureal i When Two Worlds Collide uvjek si rado poslusam :pray:

Dreamer Deceiver
17-08-2006, 15:29
vidim da se opet vodi rasprava o vokaliima,sad ce vam striko reci:

di anno - jebena legenda,meni naj vokal
dickinson - dobar glas i jos bolji stage act
blaze - fenomenalan glas,ali ne pase bas maidenima (bar meni ne)

kaj se tice X factora i Virtual XI,nisu to uopce losi albumi (maideni nemaju los album),ali nekak mi ne pasu.Ali stvari ko npr. Sign Of The Cross,Man On The Edge,Futureal i When Two Worlds Collide uvjek si rado poslusam :pray:

slažem se da Blaze nije za Maidene,jer to nije to ali on mi ima najbolji glas od svih...baš mu jeben vokal,makar on je više zaonako "depresivne" i "mračne" te "Ozbiljnije" stvari ja nebi mogo zamislit kako bi izgledo xfactor i virtual 11 s dickinson,nebi bilo to to,dok je Dickinson bog za ostale,dok mi DiAnno,makar ga svi postuje ima nikakav glas(ajde kamenovajte me zbog toga )

Rocchiro
24-08-2006, 02:15
i,kaj velite na nove stvari?

cul sam:

The Reincarnation Of Benjamin BreegS- stvar mi je stvarno solidna,s par fenomenalnih djelova(pocetak,onda onaj fora riff i onaj "kinda solo").Stvar mi na nekim mjestima zvuci ko da je s brave new wrolda...a to je definitivno pozitivno :thumbs2:

Brighter Than A Thousand SunsS- nesto losija stvar,pre otegnuta,na mjestima cak dosadna.ima jedan fajn dio,onaj najzesci negde na sredini pjesme,ok riff.ali inace... :thumbs1:

Rocchiro
25-08-2006, 12:31
evo,nabavil sam full album i moram reci da je...hmm...pre jednostavan za moj ukus.najjaca mi je stvar The Reincarnation Of Benjamin Breeg...ne kuzim zakaj bendovi cim su vise stariji teze nekoj jednostavnosti,umjesto da idu prema kompliciranijem!?Ne kuzim... :(

Outmind
25-08-2006, 17:13
Meni je pak breeg pre dugačak i otegnut, ah well vidjet cemo...

Jerry
25-08-2006, 17:31
eo i ja nabavio novi album ne sviđa mi se !

kao što je hanza rekao prejednostavo !

25-08-2006, 18:32
Ajde ajde..The Number Of The Beast skini.
Po meni njihov naj album :pray:

Outmind
25-08-2006, 19:16
Ajde ajde..The Number Of The Beast skini.
Po meni njihov naj album :pray:

istina, jos kad bi sa njega izbacili the number of the beast pjesmu bio bi savršen.

Rocchiro
25-08-2006, 19:17
meni je piece of mind naj od dikinson ere

posle dolazi seventh son

25-08-2006, 19:37
JE seventh son isto rula,ali i brave new world :pray:

GrimReaper
26-08-2006, 04:58
najbolji album mi je somewhere in time, a ovaj novi album rula, jer je žestok i nekak, nabrijan ko bruceova solo karijera.

MarkaN
26-08-2006, 12:32
Evo preslušao sam ovaj album i nikako mi ne ulazi u uši, neke stvari sam preslušao par puta ali đabe... Nema nijednog "smash" hita, nema legendarne laganice, nema neke uberjake žestice... nema ništa... a najbolje stvari su tek iznadprosječne... Iako bi za neki drugi bend ovo bio solidan album, za Maidene je najlošiji u karijeri... :(

26-08-2006, 13:20
Ne ni jedan album neče doseči virtual XI :rotfl:

Outmind
26-08-2006, 18:53
Ne ni jedan album neče doseči virtual XI :rotfl:

Evo opet jadna jedanaestica stradava...

Da se mene pita, trebalo bi recimo izbrisat skoro pola fear of the dark albuma (from here to eternityi weekend warrior = čisto sranje)

Pa onda recimo svi hvale Diana, koji je po mom mišljenju definitivno ispodprosječan. Recimo remember tomorrow je neprepoznatljiv kad ga bruce poččne pjevat kak se spada. Lik em nema glas, em je neozbiljan, i pjesme koje pjeva zvuče mi djetinjasto u usporedbi sa Bruce-ovim verzijama istih ( sanctuary recimo).

Onda je tu can i play with madness, bez vezna pjesma koju mnogi ljudi jako vole, a ja ne znam zašto...

Ili recimo što im je trebao lonelyness of the long distance runner, valjda da imaju neku pjesmu sa super dugim naslovom...

A na samom bendu me smeta to i nemrem im to nikako oprostit što pojedine fenomenalne pjesme kao back in the vilige i only the good die young nisu nikad svirali u živo ( istina bitv je jedna od najtežih pjesama za svirat kaj sam od njih ikad čuo)

A kaj fali jedanaestici? Tamo je famozni clansman, futureal je isto dobar a the angel and the gambler premda teško smrdi na komercijalu ipak uspjeva biti bolji od 80% pop sranja, pa zašto ga onda pljuvati.

GrimReaper
27-08-2006, 08:16
Ne ni jedan album neče doseči virtual XI :rotfl:

Evo opet jadna jedanaestica stradava...

Da se mene pita, trebalo bi recimo izbrisat skoro pola fear of the dark albuma (from here to eternityi weekend warrior = čisto sranje)

Pa onda recimo svi hvale Diana, koji je po mom mišljenju definitivno ispodprosječan. Recimo remember tomorrow je neprepoznatljiv kad ga bruce poččne pjevat kak se spada. Lik em nema glas, em je neozbiljan, i pjesme koje pjeva zvuče mi djetinjasto u usporedbi sa Bruce-ovim verzijama istih ( sanctuary recimo).

Onda je tu can i play with madness, bez vezna pjesma koju mnogi ljudi jako vole, a ja ne znam zašto...

Ili recimo što im je trebao lonelyness of the long distance runner, valjda da imaju neku pjesmu sa super dugim naslovom...

A na samom bendu me smeta to i nemrem im to nikako oprostit što pojedine fenomenalne pjesme kao back in the vilige i only the good die young nisu nikad svirali u živo ( istina bitv je jedna od najtežih pjesama za svirat kaj sam od njih ikad čuo)

A kaj fali jedanaestici? Tamo je famozni clansman, futureal je isto dobar a the angel and the gambler premda teško smrdi na komercijalu ipak uspjeva biti bolji od 80% pop sranja, pa zašto ga onda pljuvati.

slažem se i meni su jedanaestica i x faktor dobri albumi. za FOTD se slažem i to mi je najgori album kojeg najmanje slušam.Neke pjesme poput CIPWM i Sanctuary ljudi vole jer su brze i jako lako uđu u uho.LOTLDR je jedna od boljih pjesama i dužina naslova mi ne smeta.Neke pjesme ne sviraju live i to neznam zašto. npr Alexander the Great i Deja vu. Mogli bi napraviti turneju pjesama koje nikad nisu svirane lajv.

27-08-2006, 09:43
Večina ljudi koji govori da su fanovi maidena znaju sam fear of the dark :wink:

Outmind
27-08-2006, 11:22
Večina ljudi koji govori da su fanovi maidena znaju sam fear of the dark :wink:

e to mene smeta najviše. Ljudi kaj briju samo na tnotb i fotd, a nis drugo nikada nisu culi...

Dreamer Deceiver
01-09-2006, 06:26
ko prvo neznam zasto mrzite FOTD jer je album odlican,poslusajte samo Wasting Love,Judas Be My guide,Chilhood ends,Fugitive,Afraid to SDhoot Stranger(jebena mjuza),što se tice novog albuma on je super,makar oni znaju oni i bolje,ako se kome ne sviđa i pljuje po njemu neka ljepo ide sam napravit bend i pokuša opstat na sceni 30 godina

01-09-2006, 07:53
Došli smo do zaključka da je svaki album jebachina :wink:

Dreamer Deceiver
01-09-2006, 09:25
Došli smo do zaključka da je svaki album jebachina :wink:

više nego jebačina

Outmind
01-09-2006, 12:30
ko prvo neznam zasto mrzite FOTD jer je album odlican,poslusajte samo Wasting Love,Judas Be My guide,Chilhood ends,Fugitive,Afraid to SDhoot Stranger(jebena mjuza),što se tice novog albuma on je super,makar oni znaju oni i bolje,ako se kome ne sviđa i pljuje po njemu neka ljepo ide sam napravit bend i pokuša opstat na sceni 30 godina

nitko ovdje ne pljuje po fotd albumu, jedino from here to eternity i weekend warrior su totalno sranje, a sam fotd je dosadan do bola koliko u ga već fanovi izlizali...

Rocchiro
01-09-2006, 16:32
from here to eternity i weekend warrior su meni skroz solidne stvari :roll:

Outmind
01-09-2006, 18:57
Ali ako je to metal onda sam ja sveti petar!

Jerry
01-09-2006, 19:34
hm
meni su najbolji albumi Fear of the dark,brave new world,Piece of Mind,Dance of Death,Seventh Son of a Seventh Son inače zakon su i sve više i vieš ih sluašm :wink:

goGAMERo
01-09-2006, 21:47
Danas sam nabavio "A matter of life and death", i apsolutno mi se svidio!

Jerry
01-09-2006, 21:58
dobar album :wink:

Rocchiro
01-09-2006, 22:34
Ali ako je to metal onda sam ja sveti petar!

onda jesi sveti petar jer to jeste metal...i to ti je heavy metal,a ovo ostalo kaj maideni sviraju ti ne nesto zesci heavy metal

btw. reincarnation of benjamin breeg je prejebena stvar :pray:

Dreamer Deceiver
02-09-2006, 09:43
najbolja stvar s novog albuma je For The Greater Good of God :pray: :pray:
i Out of shadows,Benjamin Breeg,Piligrim,This colors dont run i Longest day ma sav album je odlican

Outmind
02-09-2006, 12:35
E mene je pak razočarao. Sviđa mi se možda 4 pjesme, a ostalo je za maidene ispodprosječno. Imam osjećaj kao da stalno slušam varijacije na paschendale i face in the sand, a i vidi se da je bruce ostario, budući da ne iskorištava pun potencijal svog glasa i dosta se štedi. E da i a different world je najgori opener ikada...

Dreamer Deceiver
02-09-2006, 12:40
meni je najbolji opener Sign Of The Cross

Stiffy
08-09-2006, 09:31
album me je ugodno iznenadio...odličan mi je

Dreamer Deceiver
18-09-2006, 18:33
Woe to you, oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number, its number is Six hundred and sixty six.
– Revelations 13:18



SSix six six – the Number of the Beast
Hell and fire was spawned to be released


Six six six – the Number of the Beast
Sacrifice is going on tonight



UP THE IRONS !!!!!

nema boljeg načina da proslavim svoj 666. post :D

Babitz
18-09-2006, 18:42
nema boljeg načina da proslavim svoj 666. post :Dimahttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

T.N.T.
18-09-2006, 18:53
nema boljeg načina da proslavim svoj 666. post :Dimahttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gifnpr. samoubojstvo....http://www.funfilesandsmiles.com/smilies/2183.gif

Babitz
18-09-2006, 19:01
nema boljeg načina da proslavim svoj 666. post :Dimahttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gifnpr. samoubojstvo....http://www.funfilesandsmiles.com/smilies/2183.gifhttp://www.funfilesandsmiles.com/smilies/2125.gif

Samael
20-09-2006, 11:11
A možda 90 % sadašnjih metalaca koji slušaju King Diamond, Sonatu ili Blind Guardian su slušali prvo Maidene ili Metallicu. Ja sam ih slušao godinu dana i onda su mi dosadili, jer mi je svaki album zvučao baš kao i prethodni. Nije bilo ničeg novog.

Dreamer Deceiver
20-09-2006, 15:26
A možda 90 % sadašnjih metalaca koji slušaju King Diamond, Sonatu ili Blind Guardian su slušali prvo Maidene ili Metallicu. Ja sam ih slušao godinu dana i onda su mi dosadili, jer mi je svaki album zvučao baš kao i prethodni. Nije bilo ničeg novog.

ne bi baš reko

Fencing_LORD
20-09-2006, 15:51
meni su super

Samael
22-09-2006, 15:36
A možda 90 % sadašnjih metalaca koji slušaju King Diamond, Sonatu ili Blind Guardian su slušali prvo Maidene ili Metallicu. Ja sam ih slušao godinu dana i onda su mi dosadili, jer mi je svaki album zvučao baš kao i prethodni. Nije bilo ničeg novog.

ne bi baš reko

Ja rekoh možda :wink:

Rocchiro
23-09-2006, 19:59
ja sam pocel s maidenima metallicom i sad slusam redovito 20 bendova iz svih mogucih metal zanrova(osim death,gothic,grind i nu...i viking :wink: ) ali jos uvjek slusam maidene i metallicu i jos su mi uvjek no 1 uz king diamonda

Samael
27-09-2006, 17:04
Maidene nisam dugo slušao, no mogao bih sad kupiti A Matter Of Life And Death. Trenutačno sam fan Ensiferuma i Sonate Arctice, te Opetha.

Jerry
28-09-2006, 08:59
A možda 90 % sadašnjih metalaca koji slušaju King Diamond, Sonatu ili Blind Guardian su slušali prvo Maidene ili Metallicu. Ja sam ih slušao godinu dana i onda su mi dosadili, jer mi je svaki album zvučao baš kao i prethodni. Nije bilo ničeg novog.

ne bi baš reko
slažem se Iron Maideni su predobri da bi ih napustio :pray:

28-09-2006, 09:34
Daj kake ovo ima veze,i ja isto mislim da je večina ljudi počela s maidenima..

Dreamer Deceiver
28-09-2006, 10:25
Daj kake ovo ima veze,i ja isto mislim da je večina ljudi počela s maidenima..

pa je,ja sam počo s njima slušat metal...

Dreamer Deceiver
28-09-2006, 16:45
evo gledo sam koncer rock in rio i dok sviraju Sign of the cross na slici sam vidio nešto čudno

http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... ragqj1.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=makivragqj1.jpg)

poglejte i vi (ono u crvenom okviru)

Bastard
28-09-2006, 17:06
evo gledo sam koncer rock in rio i dok sviraju Sign of the cross na slici sam vidio nešto čudno

http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... ragqj1.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=makivragqj1.jpg)

poglejte i vi (ono u crvenom okviru)
:shock:
izgleda ko mačka koja se pojavljuje na njihovim coverima, ali bez aureole.

Jerry
28-09-2006, 21:33
evo gledo sam koncer rock in rio i dok sviraju Sign of the cross na slici sam vidio nešto čudno

http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... ragqj1.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=makivragqj1.jpg)

poglejte i vi (ono u crvenom okviru)
:shock:
izgleda ko mačka koja se pojavljuje na njihovim coverima, ali bez aureole.jebote fakat :shock:

Outmind
29-09-2006, 09:22
To je Eddijev ljubimac, Skippy...

Eddie9
29-09-2006, 09:26
IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...

olio
29-09-2006, 09:53
IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...daj nemoj spamat.....

Jerry
29-09-2006, 10:47
IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...mama ti suxxa ! :kill:

Outmind
29-09-2006, 11:19
IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...

Da kao green day ye bolji :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Da_killah
29-09-2006, 19:41
green day i metal :shock: :shock:

Fencing_LORD
29-09-2006, 20:40
Jel mi netko može PM-at "Still Life"?

T.N.T.
29-09-2006, 20:42
ne vidim što piše... :(

Fencing_LORD
29-09-2006, 20:42
ne vidim što piše... :(

quotaj i vidjet ćeš :wink:

T.N.T.
29-09-2006, 20:43
kako? :shock: :o

Eddie9
29-09-2006, 22:06
IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...mama ti suxxa ! :kill:

:rotfl: jerry klinchurdo jedan daj shuti !!
ti si tipican primjer ljudi kakve mrzim...netko je poceo slusati iron maiden pa si ti mislio da ces biti cool ako to pocnes slusati pa sad svima govoris kako ih slusas a ne znas u biti nista o njima...balavac jedan...odi slusat tokyo hotel...to vise stoji tvojim godinama

29-09-2006, 22:38
Ajde de nemoj mu srat..jedini ti seres po glazbi,kak tnt i gogamer koji slusaju rap ne seru

GrannyKiller
29-09-2006, 22:53
IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...

argumentiraj ovo...ako uopće možeš. :|

Eddie9
29-09-2006, 22:57
Ajde de nemoj mu srat..jedini ti seres po glazbi,kak tnt i gogamer koji slusaju rap ne seru

gle..ja sam samo rekao da iron maiden stvarno ne valja...
dobra mi je jedino pjesma Fear of the dark...
samo sam rekao svoje misljenje o maidenima
daj molim te razmisli malo o ovome da ja jedini serem po glazbi...
zamisli ovako...
ajmo reci da ja jako volim tokyo hotel ( ustvari bi ih ubio al nema to sada veze) i otvorim topic kak su legende i zakon...oces se kladiti da bi pola foruma sralo a i ti među njima...

Eddie9
29-09-2006, 22:59
btw ja sam u spam misiji i pisem kad god mogu...
naime...cekam ban...jeb.em mater svim cetnicima na svijetu :twisted:

T.N.T.
30-09-2006, 11:27
Ajde de nemoj mu srat..jedini ti seres po glazbi,kak tnt i gogamer koji slusaju rap ne seruda, jer mi se sviđaju neke njihove pjesme...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Dreamer Deceiver
01-10-2006, 07:39
Kad dolaze opet u hrvatsku?

Fencing_LORD
01-10-2006, 10:19
Kad dolaze opet u hrvatsku?
Kad izađe "Đuka zauvijek" :D

Dreamer Deceiver
01-10-2006, 10:36
Kad dolaze opet u hrvatsku?
Kad izađe "Đuka zauvijek" :D

s takvim stvarima se ne šali :cry: :cry:

Jerry
01-10-2006, 16:31
[quote="The_Archangel":efgrbqid]IRON MAIDEN suuuux !!!
:hangin: :hangin: :hangin: :toilet:

najgori metal band ikada...mama ti suxxa ! :kill:

:rotfl: jerry klinchurdo jedan daj shuti !!
ti si tipican primjer ljudi kakve mrzim...netko je poceo slusati iron maiden pa si ti mislio da ces biti cool ako to pocnes slusati pa sad svima govoris kako ih slusas a ne znas u biti nista o njima...balavac jedan...odi slusat tokyo hotel...to vise stoji tvojim godinama[/quote:efgrbqid]ja možda jesam klinac,i ti me moš vrijeđat no nemožeš sa maidene reći da suxaju !
i gledaj zovi me klinac no možda ovaj klinac što ovo piše je pametniji i zreliji od tebe !
admini i modovi sorry na spamu

Rocchiro
01-10-2006, 18:24
Kad dolaze opet u hrvatsku?
Kad izađe "Đuka zauvijek" :D

s takvim stvarima se ne šali :cry: :cry:

bz,brige...dosli budu oni jos jedanput na oprostajnoj turneji koja bude najvjerojatnije uskoro...nisu oni kotrljajuce kamenje

Fencing_LORD
01-10-2006, 18:40
Kad dolaze opet u hrvatsku?
Kad izađe "Đuka zauvijek" :D

s takvim stvarima se ne šali :cry: :cry:

bz,brige...dosli budu oni jos jedanput na oprostajnoj turneji koja bude najvjerojatnije uskoro...nisu oni kotrljajuce kamenje

:pray:

zašto je kotrljajuće kamenje otkazalo koncert? baš sam htio ići...

Moj frend je poslušao Fera Of The Dark i kaže da je to pederski bend jer im pjesme nisu žestoke!!! Debil... :-x

Jerry
01-10-2006, 18:44
evo isti slučaj s mojim frendom došao on kod mene ja pustio The Apparition
i kaže on meni: to je iron maiden?ja kažem da,a on odgovori kakve ti laganice slušaš peppersi su žešći a ja sam se smijao cijeli mjesec,đijzs da može tako glupih ljudi bit

Fencing_LORD
01-10-2006, 18:46
očigledno ih ima :shock:

oni u glazbi cjene samo što žešće struganje po gitari

Dreamer Deceiver
01-10-2006, 19:03
Kad dolaze opet u hrvatsku?
Kad izađe "Đuka zauvijek" :D

s takvim stvarima se ne šali :cry: :cry:

bz,brige...dosli budu oni jos jedanput na oprostajnoj turneji koja bude najvjerojatnije uskoro...nisu oni kotrljajuce kamenje

oni nisu kotrljajuice kamenje oni su nešto više i mocnije od kamenja

01-10-2006, 19:41
Oni su mocniji i od peppersa,a pepersi i gitara,flea je ok,ali mu ne daju da ima nekake solaže sad tu dobre.Maiden je otac svega..gledam sad rockamring 2005..ma odlicno :wink:

Outmind
01-10-2006, 21:02
evo isti slučaj s mojim frendom došao on kod mene ja pustio The Apparition
i kaže on meni: to je iron maiden?ja kažem da,a on odgovori kakve ti laganice slušaš peppersi su žešći a ja sam se smijao cijeli mjesec,đijzs da može tako glupih ljudi bit

E vidis krivu si pjesmu pustio. Neam pojma zasto je toliko podcijenjena, ali ima jedan od 5 najboljih lyricsa koje su maideni ikada sklepali. Liku si trebao pustit recimo montsegur, ili out of the silent planet.

Da_killah
01-10-2006, 21:30
Liku si trebao pustit recimo montsegur, ili out of the silent planet.

:pray: true, true

GrimReaper
02-10-2006, 10:02
pa i metallica ima Nothing else matters, pa ne znaći da su peppersi žešći. no pepersi mogu bit žešći u odnosu na par maiden pjesama, no uzmimo da peppersi imaju par albuma dok maideni imaju 14 albuma i mnoštvo B sideova.

02-10-2006, 13:38
I uzmimo u obzir da pepersi nisu legenda spram maidena :wink:

Dreamer Deceiver
02-10-2006, 14:02
ali najebeniji mi je bruceov vrisak na TNOTB pjesmi :pray: :pray:

Outmind
03-10-2006, 09:25
ali najebeniji mi je bruceov vrisak na TNOTB pjesmi :pray: :pray:

Ali nemres to usporedit sa onim vriskom iz ryme of the ancient mariner...

03-10-2006, 15:33
The Number of the beast,vrisak i dan danas dobor zvuci

Dreamer Deceiver
03-10-2006, 15:37
ma niti jedan uzvik nije bolji od McBrainovog AYEEEEEEEEEEE !!!

koja vam pjesme od Maidena imaju najbolje lyrics ??
meni definitivno Still Life I Sign of the Cross

olio
03-10-2006, 15:42
ma niti jedan uzvik nije bolji od McBrainovog AYEEEEEEEEEEE !!!

koja vam pjesme od Maidena imaju najbolje lyrics ??
meni definitivno Still Life I Sign of the Crossstill life :pray: :pray:

03-10-2006, 15:58
Volim total eclipse :wink:

Outmind
03-10-2006, 18:08
Volim total eclipse :wink:

Jos jedna nevjerojatno dobra i nevjerojatno podcijenjena pjesma. Meni najbolje lyricse imaju the apparition, hallowed be thy name, out of the silent planet, only the good die young, i jos hrpa drugih da ne nabrojim sad jos pola njihovih pjesama...

Jerry
03-10-2006, 18:12
ma sve imaju dobre lyrcise :D
šalim se,dobre lye ima apparition,sing of the cross,still life i fear of the dark-live :)

Fencing_LORD
03-10-2006, 19:53
Meni oni imaju najbolje lyricse. pogotovo Fear of the Dark - baš se uplašiš kad slušaš

Samael
04-10-2006, 11:13
evo gledo sam koncer rock in rio i dok sviraju Sign of the cross na slici sam vidio nešto čudno

http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... ragqj1.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=makivragqj1.jpg)

poglejte i vi (ono u crvenom okviru)

Đibuse, meni ono liči na malog Eddie-a kako visi na šipci :?

04-10-2006, 13:47
Ja ima rock am ring 2005 koncert maidena,zanimljivo je kad se neki prave kao fanovi,i najviše hvale fear of the dark,cmon man :yuck:
ima boljih pjesama,judas be my guide mi je super isto,i lightning strikes twice :pray:

Dreamer Deceiver
04-10-2006, 13:52
Ja ima rock am ring 2005 koncert maidena,zanimljivo je kad se neki prave kao fanovi,i najviše hvale fear of the dark,cmon man :yuck:
ima boljih pjesama,judas be my guide mi je super isto,i lightning strikes twice :pray:

jadas ima prejebn referen jebeno kratka pjesma i prejebeno odlična pjesma
a lightnig strikes twice ima prejeben intro ali niti jedan intro se ne može mjerit s introm od (po mom mišljenju) Sign Of The Crossa a i For the Greater good of god ima odličan intro

Jerry
04-10-2006, 13:53
Ja ima rock am ring 2005 koncert maidena,zanimljivo je kad se neki prave kao fanovi,i najviše hvale fear of the dark,cmon man :yuck:
ima boljih pjesama,judas be my guide mi je super isto,i lightning strikes twice :pray:eh da judas be my guide je odlićna pjesma,btw moraš priznat da ej Fear of the dark super pjesma

04-10-2006, 13:57
Da je ali ono,ma znaš što mislim..Bring Your Daughter To The Slaughter :pray:

Eddie9
04-10-2006, 13:58
Ja ima rock am ring 2005 koncert maidena,zanimljivo je kad se neki prave kao fanovi,i najviše hvale fear of the dark,cmon man :yuck:
ima boljih pjesama,judas be my guide mi je super isto,i lightning strikes twice :pray:eh da judas be my guide je odlićna pjesma,btw moraš priznat da ej Fear of the dark super pjesma

jerry ti vise ne komentiraj ovu temu...
imas 12god i samo se sramotis...

Jerry
04-10-2006, 13:59
meni je još zakon Quest for Fire i Where Eagles Dare

04-10-2006, 14:00
:rotfl: :rotfl:

Kak se ja kidam od smijeha,de se prestanite svadjat :rotfl:

Jerry
04-10-2006, 14:00
[quote="Axl Rose":3dkcam22]Ja ima rock am ring 2005 koncert maidena,zanimljivo je kad se neki prave kao fanovi,i najviše hvale fear of the dark,cmon man :yuck:
ima boljih pjesama,judas be my guide mi je super isto,i lightning strikes twice :pray:eh da judas be my guide je odlićna pjesma,btw moraš priznat da ej Fear of the dark super pjesma

jerry ti vise ne komentiraj ovu temu...
imas 12god i samo se sramotis...[/quote:3dkcam22]a ti odfakiraj :yuck:

Eddie9
04-10-2006, 14:03
ja tu i tam citam ovu temu al kad ti vidim postove... :shock:
bas se vidi ( preocito ) da se trudis pokazati da si IM fan...

olio
04-10-2006, 14:15
dane bi bilo zabune Fear of the dark je dobra pjesma ali nikako najbolja :D

CAN I PLAY WITH MADNESS!!

04-10-2006, 14:16
2 Minutes to midnight,šta ces sad :wink:

Dreamer Deceiver
04-10-2006, 14:45
ui kako možemo zaboravit Blood Brothers,pjesma koja me je uvela u MAidenov svijet

edit: novi singl ce biti Diferent World

http://www.ironmaiden.com/homepage.php? ... bsection=0 (http://www.ironmaiden.com/homepage.php?section=0&subsection=0)

Jerry
04-10-2006, 16:02
ui kako možemo zaboravit Blood Brothers,pjesma koja me je uvela u MAidenov svijet

edit: novi singl ce biti Diferent World

http://www.ironmaiden.com/homepage.php? ... bsection=0 (http://www.ironmaiden.com/homepage.php?section=0&subsection=0)blood brothers je također prejebena pjesma :pray:
i weekend warrior i aces high i sing of the cross i virus ma sve je zakon

Eddie9
04-10-2006, 16:22
ui kako možemo zaboravit Blood Brothers,pjesma koja me je uvela u MAidenov svijet

edit: novi singl ce biti Diferent World

http://www.ironmaiden.com/homepage.php? ... bsection=0 (http://www.ironmaiden.com/homepage.php?section=0&subsection=0)blood brothers je također prejebena pjesma :pray:
i weekend warrior i aces high i sing of the cross i virus ma sve je zakon

aj nađi jos pjesama na netu i copy / paste nama na forumu da vidimo kak si ti velik fan... :roll:

Dreamer Deceiver
04-10-2006, 16:29
archangel molim te goni se u tri pizde materine...
pa šta ako jerry voli te pjesme??pa svaki fan od Maidena je počo s pjesmama tipa Fear of The Dark , The Number of the beast,trooper i tim poznatijim pjesmam priznajem i ja sam poćo s tim pjesmama slušat Maidene(6.godina mi bilo kad poslusah Number of the beast)..ja ne kapim sta stalno sereš protiv njega,pa šta ako voli te pjesme,imama ja frenda koji sluša Maidene pun kurac a još uvijek mu je najbolja pjesma 666...

04-10-2006, 16:29
Ja sad krepavam,de prestanite se svadjat

Jerry
04-10-2006, 16:31
kakav si ti kreten,evo ti dokazi ;
http://img101.imageshack.us/img101/9362/maideniyq0.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/5270/maideni2ot5.jpg
http://www.slibe.com/image/e057dea6-maideni-3-JPG/
http://img101.imageshack.us/img101/3061/maideni4sh9.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/5673/albumine4.jpg

mislim na tog arkanađela

EDIT 2: morgoth meni nisu sam te pjesme dobre,svaka im je pjesma prezakon :wink:

04-10-2006, 19:02
Virtual XI mi je smeče :rotfl:

Eddie9
04-10-2006, 19:19
archangel molim te goni se u tri pizde materine...
pa šta ako jerry voli te pjesme??pa svaki fan od Maidena je počo s pjesmama tipa Fear of The Dark , The Number of the beast,trooper i tim poznatijim pjesmam priznajem i ja sam poćo s tim pjesmama slušat Maidene(6.godina mi bilo kad poslusah Number of the beast)..ja ne kapim sta stalno sereš protiv njega,pa šta ako voli te pjesme,imama ja frenda koji sluša Maidene pun ***** a još uvijek mu je najbolja pjesma 666...

:rotfl: :rotfl: :rotfl: seljoberu jedan...
bas je gust svađati se s glupim metalcima

Jerry
04-10-2006, 19:21
molim te prestani spammat na ovoj temi i još jedna uvrijeda ili spam tražiti ću opomenu za tebe,hvala

Dreamer Deceiver
04-10-2006, 19:37
Virtual XI mi je smeče :rotfl:

meni je virtual XI dobar album ima ful odlične pjesme(como estas amigos,lightnig strikes twice,clansman,futureal,educated fool i još neke),meni je najgori album no prayer for dying jer mi se ne sviđa stil pjevanja brucea ali album ima isto solidne stvari ali za mene je to najlošiji album...ali ukusi su različiti :D

Outmind
04-10-2006, 20:11
Da istina. Briuce na osmici bas nekom cudnom tehnikom pjeva. Jedno vrijeme sam cak mislio da je coek bio prehladjen dok je to pjevao. Slozio bih se sa morgothom da je album u cjelini ispodprosjecan za standarde koje maideni postavljaju, ali tailgunner no prayer for the dying su mi stvarno izvrsne pjesme. Jedino mi je sranje spot za holy smoke kad bruce trci u onoj pink majcici po parkicu.

To mi je inace na njih jedina veca zamjerka sto im je 90% spotova stvarno jadno napravljeno.

Dreamer Deceiver
04-10-2006, 20:49
Da istina. Briuce na osmici bas nekom cudnom tehnikom pjeva. Jedno vrijeme sam cak mislio da je coek bio prehladjen dok je to pjevao. Slozio bih se sa morgothom da je album u cjelini ispodprosjecan za standarde koje maideni postavljaju, ali tailgunner no prayer for the dying su mi stvarno izvrsne pjesme. Jedino mi je sranje spot za holy smoke kad bruce trci u onoj pink majcici po parkicu.

To mi je inace na njih jedina veca zamjerka sto im je 90% spotova stvarno jadno napravljeno.

istina spotovi im ne valjaju,neki su ok ali skoro svi spotovi su u qurcu,No Prayer pjesma mi je jedna od boljih na albumu,a i mother russia mi je odlična

GrimReaper
05-10-2006, 07:37
većina ljudi je krenula sa hitovima FOTD, Trooper, NOTB i RTTH, ali svaki pravi fan cijeni takav rad pa dok sve posluša, postaju mu pjesme tipa Blood brothers, futureal, TLOFTLD, Only the good die young itd zanimljivije i bolje od ovih hitova.
Npr ja jednom u 2 mjeseca poslušam FOTD, ali zato Blood on the world hands poslušam svaki dan :D

BTW Virtual XI mi je među najboljim albumima.

Dreamer Deceiver
05-10-2006, 16:40
ja x-factor poslušam samo kad sam u depri,inače mi je x jedan od boljih albuma a definitivno najbolji mi je Piece Of Mind

GrimReaper
06-10-2006, 10:53
bootleg od 1. koncerta sa nove turneje koji je održan u Hartfordu prekjućer nalazi se na netu. uskoro ću ga imati :D:D

06-10-2006, 12:19
Ako nekom treba koncert Rock Am Ring 2005,vrhunske kvalitete,i jedne od najboljih trooper izvedbi,nek se javi :wink:

Dreamer Deceiver
06-10-2006, 13:06
MENI TREBA DANCE OF DEATH I PASCHENDALE ORCHESRAL VERSION KO GODTO IMA MOLIM GA DA MI TO POŠALJE PREKO MSMNA

Holysmoke je najbolesniji spot od Maidena

Rocchiro
08-10-2006, 18:27
Holysmoke je najbolesniji spot od Maidena

jeste :)

GrimReaper
09-10-2006, 09:54
MENI TREBA DANCE OF DEATH I PASCHENDALE ORCHESRAL VERSION KO GODTO IMA MOLIM GA DA MI TO POŠALJE PREKO MSMNA

Holysmoke je najbolesniji spot od Maidena

imam ja...to ti je na onom singlu dance of death, al ako očekuješ ne znam kaj, ni ti to niš posebno.

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 12:18
ma znam cuo sam je ja,i nju i paschendale,meni su prilično ok...me zanima kakav ce biti spot od Diferrent Worlda,nadam se bolji od TROBBa,a odlični su mi i spotovi Rainmaker,WildestDreams,Aces high,Virus i Can I play with madness...ja mislim da bi trebali izdat i singl od For The Greater good of god ili These Colors Dont Run

GrimReaper
10-10-2006, 07:10
ma znam cuo sam je ja,i nju i paschendale,meni su prilično ok...me zanima kakav ce biti spot od Diferrent Worlda,nadam se bolji od TROBBa,a odlični su mi i spotovi Rainmaker,WildestDreams,Aces high,Virus i Can I play with madness...ja mislim da bi trebali izdat i singl od For The Greater good of god ili These Colors Dont Run

prije these colours jer je ova druga preduga za single... bilo bi odlično kada bi spot za these colours don't run bio isjećci iz rata itd, nešto kao u stilu aces high...
inaće vidio sam merchendise od ove turneje, mogu reć da su predobri... maiden šilt kape sa onim logom od eddie i 2 prekrižene pušte itd. a najviše mi se svidjela majica these colours don't run...
http://img70.imageshack.us/my.php?image ... 015gc6.jpg (http://img70.imageshack.us/my.php?image=maidenmerch015gc6.jpg)
http://img57.imageshack.us/my.php?image ... 014mq3.jpg (http://img57.imageshack.us/my.php?image=maidenmerch014mq3.jpg)

GrimReaper
12-10-2006, 13:36
ima možda da netko prodaje kakve original cd-e?

Frky
12-10-2006, 16:26
ima možda da netko prodaje kakve original cd-e?

Zanima me koliko bi dali za orginal ploče (ne cd nego ploče) ?

Dreamer Deceiver
12-10-2006, 16:48
ima možda da netko prodaje kakve original cd-e?

Zanima me koliko bi dali za orginal ploče (ne cd nego ploče) ?

uglavnom za njihov prvi singl(ploča) se prodaje po cijeni od 700-1600 kna

moj frend ima ploču Somewhere in time

Frky
12-10-2006, 17:14
ima možda da netko prodaje kakve original cd-e?

Zanima me koliko bi dali za orginal ploče (ne cd nego ploče) ?

uglavnom za njihov prvi singl(ploča) se prodaje po cijeni od 700-1600 kna

moj frend ima ploču Somewhere in time

Imam i ja jednu ili dvi i još mnogo od drugih grupa !

homopeder
12-10-2006, 18:19
ljudi, pogledajte ovo do kraja 8ScVJBv_ ... ed&search= (8ScVJBv_bTk&mode=related&search=)
ovo je toliki lol da to riječi ne mogu objasniti.

Dreamer Deceiver
12-10-2006, 18:33
ljudi, pogledajte ovo do kraja 8ScVJBv_ ... ed&search= (8ScVJBv_bTk&mode=related&search=)
ovo je toliki lol da to riječi ne mogu objasniti.

ma daj to nema veze s ničime nekome je očito bilo dosadno,inače to si trebo postat u Što mislite o Metalu temu,a ne ovdje(makar na početku clipa su Maideni)

Marin
12-10-2006, 20:12
ljudi, pogledajte ovo do kraja 8ScVJBv_ ... ed&search= (8ScVJBv_bTk&mode=related&search=)
ovo je toliki lol da to riječi ne mogu objasniti.

heh zanimljivo da je u pozadini na pocetku pocetak pjesme Templars of Steel Hammerfalla koji su daleko daleko daleko od sotonizma i cija glazba ne moze na to nikako asocirati.

Dreamer Deceiver
12-10-2006, 21:12
ma ja ne razumijem neke ljude koji seru da su Maideni sotonisti,to je meni najsmiješnije kad cujem da su oni sotonisti

Kiklop
12-10-2006, 21:49
najbolja pjesma mi je 666 the number of the beast

olio
12-10-2006, 21:51
ma ja ne razumijem neke ljude koji seru da su Maideni sotonisti,to je meni najsmiješnije kad cujem da su oni sotonistida ja zavarim u facu kad mi netko to kaže...

GrimReaper
12-10-2006, 22:47
ne kupujem ploče,samo cd.

prva ploča soundhouse tapes je skupa i izdana u smao 5k primjeraka i savršeno očuvana vrijedi i 5k kuna.

Outmind
13-10-2006, 09:18
Najskuplje i najrjedje su ja mislim one ploce koje su smedje boje, tj trebali su prijeci sa bijele na crvenu boju, ali im se nesto pokvarillo, pa je dio ploca ispao tako nekako narancasto smedje. To je ja mislim najvrijedniji maiden artikl...

A kaj se sotonizma tice... daj molim te. Zato i mrzim tnotb, jer je pjesma donjela bendu vise sranja nego dobroga. Naravno da ja i ostali ljudi koji su ju barem jednom poslusali KAK SE SPADA znamo da to ama bas nema nikakve veze sa obozavanjem vraga, ali reci ti to nekom zatucanom ameru čija je jedina literatura i životno iskustvo Biblija (bez uvrede molim). Svijet je pun predrasuda i budala koji ih potiču i šire, a pošto im je gotovo nemoguće izbjeći, i maideni su prečesto stigmatizirani za nešto što nisu, a primitivnih budala koji to puše je mnogo više od ljudi koji će barem pokušati biti objektivni.

Lord of Darkness
13-10-2006, 18:06
ma ja ne razumijem neke ljude koji seru da su Maideni sotonisti,to je meni najsmiješnije kad cujem da su oni sotonisti

Mene zovu sotona zato što sam počeo nosati majice od Iron Maidena. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aces High!!! :pray: :pray: :pray:

Dreamer Deceiver
13-10-2006, 18:16
ma ja ne razumijem neke ljude koji seru da su Maideni sotonisti,to je meni najsmiješnije kad cujem da su oni sotonisti

Mene zovu sotona zato što sam počeo nosati majice od Iron Maidena. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aces High!!! :pray: :pray: :pray:

:rotfl: :rotfl: mama moja mila koji sve debili postoje

GrimReaper
13-10-2006, 19:49
trebate samo vidit kako su na ogame forumu popljuvali blazea pod topicom Iron Maiden...
treba nać te "fanove" i razbit ih :rotfl: :twisted:

Dreamer Deceiver
13-10-2006, 19:56
trebate samo vidit kako su na ogame forumu popljuvali blazea pod topicom Iron Maiden...
treba nać te "fanove" i razbit ih :rotfl: :twisted:

ma daj to su seratori meni blaze je bolji od dickinsona(blaze ima mračniji glas,pa mi je zbog toga bolji),ali nije mi jasno zašto nisu popljuvali dickinsona jer on je taj koji je otišo(i napravio odličnu solo karijeru)

Jerry
13-10-2006, 20:11
:shock: :shock:
ok svakom je nekom bolji,tebi blaze od dicksona :shock:
ok, nije on loš no ipak dickson je bolji :)

Dreamer Deceiver
13-10-2006, 21:44
:shock: :shock:
ok svakom je nekom bolji,tebi blaze od dicksona :shock:
ok, nije on loš no ipak dickson je bolji :)

ma dickinson je odličan ali ja više volim glasove poput blazeovog,mračnijeg tipa

GrimReaper
14-10-2006, 05:23
meni su svi dobri i svi su Iron Maiden i svaki ima svoj stil, drugaliji od onog drugog.
volim ih jer su dobri i .

Baal
14-10-2006, 20:30
Meni su najbolji Metallica, Maideni i Black Sabbath, ali u zadnje vrijeme slusam vecinom Ramonese i Guns `n` roses.

Baal
14-10-2006, 20:31
Sluša li itko Children of Bodom?

Dreamer Deceiver
14-10-2006, 20:46
Sluša li itko Children of Bodom?

za to pitaj u temi što mislite o metalu

Marin
14-10-2006, 21:56
Sluša li itko Children of Bodom?

sorry na ot,

Slusam ja skinuo sam album Children of Bodom i ovaj najnoviji i odlicni su! :D

ewok
15-10-2006, 08:56
Sluša li itko Children of Bodom?
nađe se par pjesama koje poslušam...uglavnom one starije :wink:

GrimReaper
15-10-2006, 16:02
dal netko možda ima kakve singlove u mp3?
nek napise ako ima.

Samael
20-10-2006, 09:55
Sluša li itko Children of Bodom?

sorry na ot,

Slusam ja skinuo sam album Children of Bodom i ovaj najnoviji i odlicni su! :D

Najnoviji nije baš nešto, na starijima više rulaju.

Jerry
20-10-2006, 10:00
dal netko možda ima kakve singlove u mp3?
nek napise ako ima.imam ja virus (mislim da je to singl)

GrimReaper
20-10-2006, 10:09
dobar je novi album, meni jedan od najboljih. šteta što nemogu na koji koncert ove turneje, al već štedim novac za history part II turneju koja će pokrivati albume powerslave,somewhere in time i 7th son....
to je zlatna era i moram bit na koncertu te turneje. :D

Dreamer Deceiver
20-10-2006, 10:56
čim, budu u hrvatskoj ic na njihov koncert

GrimReaper
20-10-2006, 22:15
ja isto, nadam se da će biti na history part II u hrv, a možda i prije, tko zna...:D

Lord of Darkness
21-10-2006, 20:09
ja isto, nadam se da će biti na history part II u hrv, a možda i prije, tko zna...:D

Zbog ovog ću od kuće pobjeć, ako mi nebudu dali da idem. Ići ću pješke ako treba. :pray: