PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iron Maiden



Stranica : 1 2 3 4 5 6 [7]

GrimReaper
21-08-2010, 16:03
i tako radio ja nocnu ovaj tjedan i dodjem jucer ujutro i legnem spavat,kad ono netko zvoni na vratima oko 9.30.

naravno bio je to moj postar i veli kao kaj sam te zbudil reko nemoj me nis pitati kad ja ugledah kuvertu u njegovoj ruci na kojoj je pisalo amazon :rotfl: :) :)

reko daj brze brze,a on meni kaj ti je polako polako. doslo je nest za babu jos kaj sam moral potpisat i brzo istrgnuo tu kuvertu iz njegove ruke i gas u kucu. odmah sam upalio hi-fi :gitara: i krenuo otvarat kuvertu.

otvorim ja kuvertu, vidis lijepa aluminijska kutijica. na njoj naljepnica iron maiden the final frontier. skinem foliju,otkeljim naljepnicu i zalijepim je na kutiju. otvorim kutijicu, unutra je cover bez ikakvih loga, lyricsi svih pjesama uz prigodne sf slicice te jednu slicicu eldorada i par eddie slicica. cd je plav,sa novim eddie skullom i kljucevima. brzo sam ubacio cd u cd player i peri :gitara: :gitara:

nakon sto sam se nauzivao iso sam vidit bonuse na net. prepoznalo mi cd i pogledao sam intervju,spot, slike u galeriji,probao malo igru igrat te naposljetku skinuo full hd wallpaper i stavio za pozadinu :P

predobro mi je to limited izdanje,steta da svih cd-ova nema tako da se mogu uzet jer je predobar format,jedino steta da nisu u kutijicu stavili jos kakve bonuse, slike,poster il sta vec,da bude vise materijala bas,a ne samo bonusi preko neta.

predobar album,jedva sam docekao :fof:

ako mozete i ako ima u ducanu trk po limited verziju,ako ne uzmite obicnu ovo je must have album :thumbs2:

MindReader
22-08-2010, 01:38
euforija. meni se, evo, svidla when winds blow somewhere wild winds www, i mother of mercy je ok. al sad da je nešt preposeban album - jok.

GrimReaper
26-08-2010, 11:29
http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=8&p2_articleid=1253


Ko sto i sam naslov kaze, globalna dominacija final frontiera. u 21. zemlji su no.1 a u onima u kojima nisu,tamo su daleko iznad svojih prijasnjih najboljih mjesta. album je stvarno poharao svijet.

I dalje uzivam u svom mission editionu i album mi je skroz sjeo. Najslabija pjesma na albumu mi je The man who would be king makar mi je i ona super,a najbolja mi je WtWWB. Maideni stvarno nemogu napravit los album, kad sjedne(a uvijek sjednu) onda je prekrasno uzivat svakih par godina u novim i neotkrivenim stvarima.

:gitara:

hrčak
26-08-2010, 11:33
Meni su sve pjesme dobre na svoj način, a najbolja mi je WtWWB premda bi ju mogao izgurat Starblind.

Jopax
26-08-2010, 13:14
Dobar im je ovaj, po meni puno bolji od prošlog, isto tako When the wild wind blows mi je najbolji do sada, premoćna stvar

wildje
27-08-2010, 01:16
Meni je ovaj album došao kao veoma ugodno iznenađenje, osobito nakon ne baš previše dobrih albuma Dance of Death i AMOLAD. Ono što je Paschendale bio na Danceu, When the Wild Wind Blows je definitvno to na ovome albumu. Pjesma koja kvalitetu albuma podiže za 1 klasu više.

Nodakim
27-08-2010, 02:38
Taj Starblind mi je neslušljiv i općenito smećast.
WtWWB mi je oke,početak posebno.

GrimReaper
27-08-2010, 08:07
ja recimo nemogu rec da su mi DoD i AMOLAD losi... DoD je odlican album sa puno super pjesama.

DoD,new frontier,paschendale,face in sand,age of innocence,journeyman su moji favoriti dok amolad kao konceptualno ratni album mi je isto odlican, these colours don't run, pilgrim, longest day,out of the shadows,lord of light su mi isto favoriti.

meni je jako tesko usporedjivat albume posto mi maideni skoro kompletno brutalno leze i tesko mi je sad govorit ovaj album mi je bolji od ovog. bitno mi je da final frontier nemogu proglasit losijim od icega, znaci da je dobar i da su maideni nastavili biti ono sta jesu cijelu karijeru - po mom misljenju najbolji HM bend :yuck:

starblind je uz WtWWB pjesma koja mi je odma sjela i nikako nemogu rec da je neslusljiva a kamoli smecasta. al dobro svatko ima pravo na svoje misljenje, bilo bi dobro kad bi nodakim dao par razloga zasto je neslusljiva i smecasta :boohoo:

SharpDressedChevap
27-08-2010, 11:19
Super album. Vozim bic s iPodom u ušima, na plejlisti svira El Dorado - prejako :pray:

WTWWB je super pjesma, melodija mi je užasno poznata.

MindReader
27-08-2010, 11:21
WTWWB je super pjesma, melodija mi je užasno poznata.
sign. čim sam prvi put čuo probo sam se sjetit odakle mi je poznata.. al ne ide još..

Rang€r
27-08-2010, 17:27
blood brothers? :eyebrows:

inače sad mi se opet sluša album, a uskoro bi mogo proširit svoje maiden znanje ostalim albumima ^^

GrimReaper
27-08-2010, 17:51
WtWWB je genijalna melodija, to je taj dojam da imas filing da si je prije cuo jer odaje odlicnu atmosferu pjesme a maideni su majstori za postizanje ugodjaja.

:gitara:

SharpDressedChevap
27-08-2010, 21:13
Zakleo bih se da sam već negdje čuo tu melodiju, nije od nikoje njihove pjesme, pogotovo ne blood brothersa.

Nodakim
27-08-2010, 21:22
starblind je uz WtWWB pjesma koja mi je odma sjela i nikako nemogu rec da je neslusljiva a kamoli smecasta. al dobro svatko ima pravo na svoje misljenje, bilo bi dobro kad bi nodakim dao par razloga zasto je neslusljiva i smecasta :boohoo:


Pa do mene je vjerovatno to jer prije su mi pjesme tipa Starblind i ostatak klasičnih HM pjesama pasale,a sada su mi neslušljive i više mi se sviđaju pjesme tipa prve 3 minute WtWWB.(Stvari sa starijih albuma su mi oke,čisto jer su mi prije bile dobre,a to se ne mjenja baš,bilo dobro,biće dobro,ali neću baš 50 puta zaredom slušati)
Opcenito ne volim kada vokal nije "cist", makar je Harris solidan vokal on uvijek ima taj neki iritantan mi zvuk.
Možda bi bilo pametnije da malo više svira taj bass jer kao vokal mi ne paše njegov "stil" ili kakogod.

I da pjesme su preduge.Nema smisla,volim raznolikost i mjenjanja žanra svakih 4-5 minuta, a ne da moram jednu slušati minimalno 9 minuta.

Bob Dylan
31-08-2010, 17:26
ovaj album je prolazan.napokon novi album od maidena da nes vrijedi.a matter of life and death mi je bio tolko dosadan i uzasan naspram nekih njihovih starih super albuma..nema niti jedne dobre stvari na tom albumu kao da se furaju sami na sebe uzas..dok na ovom novom stvari poput when the wild wind blows,coming home i starblind podizu kvalitetu albuma na sasvim solidan.

MasaKrisT
31-08-2010, 17:43
kako kome,meni je ovaj odlican ali ni amolad nije bio nimalo los:)

Bob Dylan
31-08-2010, 23:12
Zakleo bih se da sam već negdje čuo tu melodiju, nije od nikoje njihove pjesme, pogotovo ne blood brothersa.



možda Mike Oldfield - Moonlight Shadow .. :wink:

SharpDressedChevap
31-08-2010, 23:30
Nije baš.

Azer
31-08-2010, 23:47
Jel ima di u ZG možda za kupit Limited Edition FF-a?

Bob Dylan
01-09-2010, 00:33
Nije baš.


me ful je slican..ona melodija koja je na pocetku wtwwb je laganija. a u moonlight shadow malo je brža i dolazi kao refren....

GrimReaper
01-09-2010, 07:31
Jel ima di u ZG možda za kupit Limited Edition FF-a?

kolko znam u hrv ga nema,svi koji ga imamo smo narucili iz vana :boohoo:


meni nijedan album od maidena nije los pa tako ni TFF ni AMOLAD. meni su svi dobri,jednostavno sve sto naprave mi sjedne dosta dobro . nakon 15 studijskih albuma vjerujem da nemogu napravit loš album, i to zato sto rade ono sto vole i rade kako to vole.

Bob Dylan
01-09-2010, 14:05
mislim da bas zato sta imaju vec brdo albuma mogu napravit los i za to su sanse velike.govorim o a matter of life and death koji je par klasa ispod npr. fear of the dark,the number of the beast,ili brave new world... i to ne po kvaliteti sviranja naravno odradili su odlicno ko uvijek ali govorim o dobrim,zanimljivim i originalnim stvarima na albumu a kojih na amolad jednostavno nema

Da_killah
01-09-2010, 14:43
moram reći da se slažem, AMOLAD mi nit smrdi nit miriše

GrimReaper
01-09-2010, 22:28
the longest day, out of the shadows, benjamin breeg, the pilgrim.. te stvari su zanimljive i odlicne neznam zasto svi kritiziraju zadnja 2 albuma.. meni su oba dobra svaka na svoj nacin... amolad je malo puno kompleksan dok je TFF malo jednostavniji

Bob Dylan
02-09-2010, 00:19
mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..

GrimReaper
02-09-2010, 06:50
mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..


a sta samo oni koji nisu fanovi mogu <realno> prosudjivati?

ti mozes realno samo za sebe prosudjivat, jer tvoja realnost i moja realnosti nisu iste jer smo 2 razlicite osobe.

ko sto je netko rekao na cmaru, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive.

svatko tko zivi maidene ce rec da oni nemaju nijedan los album, i kaj se mene tice stvarno nemaju.

Bob Dylan
02-09-2010, 11:55
mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..


a sta samo oni koji nisu fanovi mogu <realno> prosudjivati?

ti mozes realno samo za sebe prosudjivat, jer tvoja realnost i moja realnosti nisu iste jer smo 2 razlicite osobe.

ko sto je netko rekao na cmaru, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive.

svatko tko zivi maidene ce rec da oni nemaju nijedan los album, i kaj se mene tice stvarno nemaju.


nenene ako si fan maidena zagrizeni fan naravno da ne mozes realno prosudivati i sad si svojim tvrdnjma to i dokazo (, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive. )pa zato se i zovu fanovi ,obozavatelji necega ..ne...po meni tvrditi da je album amolad jednako dobar kao npr number of the beast ili fear of the dark je nebuloza....realno govoreci maideni imaju nekih 8 vrhunskih albuma i to ih cini jednim od najacih bendova na svijetu..svi ostali albumi su onako prosjecni i to je to..jos nisam vidio da je neki fan to napiso ovdje pa....

hrčak
02-09-2010, 12:03
[quote="Bob Dylan":2bbvy8o2]mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..


a sta samo oni koji nisu fanovi mogu <realno> prosudjivati?

ti mozes realno samo za sebe prosudjivat, jer tvoja realnost i moja realnosti nisu iste jer smo 2 razlicite osobe.

ko sto je netko rekao na cmaru, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive.

svatko tko zivi maidene ce rec da oni nemaju nijedan los album, i kaj se mene tice stvarno nemaju.


nenene ako si fan maidena zagrizeni fan naravno da ne mozes realno prosudivati i sad si svojim tvrdnjma to i dokazo (, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive. )pa zato se i zovu fanovi ,obozavatelji necega ..ne...po meni tvrditi da je album amolad jednako dobar kao npr number of the beast ili fear of the dark je nebuloza....realno govoreci maideni imaju nekih 8 vrhunskih albuma i to ih cini jednim od najacih bendova na svijetu..svi ostali albumi su onako prosjecni i to je to..jos nisam vidio da je neki fan to napiso ovdje pa....[/quote:2bbvy8o2]

AMOLAD je definitivno bolji od Fear of the Dark-a po mom mišljenju, a rekao bih i NOTB-u premda mi je jedan od najboljih čisto zbog sentimentalne vrijednosti. Koliko sam vidio skoro pa svi pljuju po albumima Brave New World, Dance of Death i AMOLAD jer nisu izgleda navikli da Maideni nisu više (kao i da su bili) klasični HM bend nego su došli na sasvim novu stepenicu koja ih zapravo izdiže iznad svih drugih HM bendoiva i mogli bismo reči osim da stvaraju pjesme oni stvore nekakvo mini književno djelo s tim pjesmama.

SharpDressedChevap
02-09-2010, 12:07
Fear of The Dark je neusporedivo bolji od AMOLAD. Atmosferičan i rokija prevladava, a na AMOLADU su pjesme sasvim prosječne (izuzev Reincarnation Of Benjamin Breeg) iako je AMOLAD sasvim dobar album.

GrimReaper
02-09-2010, 12:10
Fear of The Dark je neusporedivo bolji od AMOLAD.

mislim da ti fali ovo: << po mom misljenju>>

po mom misljenju fear of the dark je najlosiji maidenov album makar mi je dobar. zakljucio sam to po tome sto ga fkt najrjedje slusam, dosta rjedje od drugog najrjedjeg kojeg slusam :yuck:

SharpDressedChevap
02-09-2010, 12:21
Najlošiji? Ne, jednostavno ne. Ajmo sve pjesme proanalizirat.

Be Quick or Be Dead - Mračna i žešća pjesma, tekst na razini, Bruce pjeva super, 5/5.

From Here To Eternity - Netipična pjesma za njih, više rock nego metal, fora svirka, pjevanje super, 4/5.

Afraid To Shoot Strangers - Možda i najbolja pjesma na albumu, ne trebam puno govorit, 5/5.

Fear is The Key - Prosjek. 3/5.

Childhood's End - Predobar tekst i naslov, mračna pjesma i atmosferična. 5/5.

Wasting Love - Mračnija pjesma i isto tako atmosferična. Bruce rula, sve ostalo super. 5/5.

The Fugitive - Nije nešto pjesma, prosjek sve. 3/5.

Chains of Misery - Isto netipična pjesma ali kako je dosta fora svirka i sve zaslužuje bolju ocjenu. 4/5.

The Apparition - Tekst super, ostalo dobro. 4/5.

Judas Be My Guide - Jedna od boljih pjesama, meni se osobno ne sviđa previše al je sasvim dobra. 4/5.

Weekend Warrior - Netipična, nekima se ne sviđa al meni osobno je super. Ritam dobar, tekst o utakmici (lol) i navijačima, pjevanje i svirka na razini. 4/5.

Fear Of The Dark - Isfurana pjesma ali i dalje genijalna. 4/5.

Ovo je moje mišljenje o albumu, tako da bi čitava ocjena bila 4/5. Sasvim dobar album, ne razumijem zašto ga većina ne voli.

hrčak
02-09-2010, 12:27
Sasvim dobar album, ne razumijem zašto ga većina ne voli.
Pa recimo meni nije dobar jer su se već uz No Prayer for the Dying i Fear of the Dark možemo reči počeli ponavljati točnije, sve mi zvuči kao da je na isti kalup, čast izuzecima.

wildje
18-09-2010, 23:49
No Prayer for Dying je po meni definitivno njihov najgori album. Bruceu taj stil pjevanja (hrapavi glas) ama baš nikako ne paše. Kvragu, upravo su njegov tenor i savrešeno pogađanje visokih tonova obilježili Maidene, a ne ovo.

No, pravi razlog ovog posta je taj što me zanima da li ima ikakvih novih informacija o njihovom koncertu koji će se navodno održati u Zagrebu sljedeće godine?

hrčak
18-09-2010, 23:54
No, pravi razlog ovog posta je taj što me zanima da li ima ikakvih novih informacija o njihovom koncertu koji će se navodno održati u Zagrebu sljedeće godine?

O čem ti to govoriš, link odmah.

wildje
18-09-2010, 23:58
Govorim o ovome: http://maidencroatia.com/forum/viewtopi ... 5b61e629ee (http://maidencroatia.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=3712&st=0&sk=t&sd=a&sid=7590861eaec7e045f792f55b61e629ee)

No, Stipe ko Stipe; sasvim je moguće da se je opet zaletio pred rudo

hrčak
19-09-2010, 00:06
Hmmmm, Arena dva dana za redom, molim se da uspijem.

MasaKrisT
19-09-2010, 00:33
Bumo videli.Ako bude-ide se.

GrimReaper
12-02-2011, 19:59
Otvorili Maideni novu turneju juce u Moskvi :pray:

01. Satellite 15... The Final Frontier
02. El Dorado
03. 2 Minutes To Midnight
04. Coming Home
05. Dance Of Death
06. The Trooper
07. The Wicker Man
08. Blood Brothers
09. When The Wild Wind Blows
10. The Evil That Men Do
11. The Talisman
12. Fear Of The Dark
13. Iron Maiden
Encore:
14. The Number Of The Beast
15. Hallowed Be Thy Name
16. Running Free

Po meni okej setlista, moram napomenut da nove stvari premocno live zvuce,pogledao sam vec na tubeu ima snimaka, jezio sam se svako malo!

Svaka cast maidenima koji unatoc godinama i dalje prase, i sa novim stvarima rasturaju!!!

Steta sto ih nema u kroejši ove godine :cry:

SharpDressedChevap
12-02-2011, 20:06
Ovo su im više manje poznate stvari, recimo bilo bi zakon čut Loneliness of the Long Distance Runner uživo malo češće :( ili nešta tako manje poznato. No ajde, osim par stvari okej lista.

GrimReaper
12-02-2011, 20:56
recimo bilo bi zakon čut Loneliness of the Long Distance Runner uživo malo češće :(

kak mislis cesce? ta pjesma je samo jednom ikad live odsvirana i to u beogradu 86'.

inace i ja bi neke stvari rado live slusao koje nikad ili rijetko sviraju live,al kaj se tice novog albuma ove nove stvari live zvuce premocno :bravo:

hrčak
12-02-2011, 22:16
Ja bih voli da ako je moguće da se u Hrvatskoj odvija dvodnevni koncert. Jedan dan je novi album i još nešto ako žele, a drugi sve ostalo. I da, stvari sa TFF-a su prejebene, vjerojatno moj najdraži album njihov.

GrimReaper
12-02-2011, 22:55
meni je najjace kad idem biciklirat jedno 40km pa vec pred kraj umoran jedva okrecem pedale i onda doleti na playlisti the talisman i nabrije me da jos izvucem tolko snage da popravim prosjek do doma :rotfl:

SharpDressedChevap
12-02-2011, 22:58
Iron Maiden + bicikliranje = awesum :pray: :pray: :pray:

Onak, svako malo uleti neka totalno dobra pjesma pa radim svašta :D
Najjače mi je na The Wicker Man onaj dio "Your time will come" a ja se spuštam full brzinom niz ogromnu nizbrdicu :pray:
Ili kad slušam njihovu obradu Communication Breakdown, jednostavno se ludiram. Totalno jedan od onih bendova koje možeš slušat u svim situacijama.


E da, i Killers album je :pray: za bajsikl.

GrimReaper
13-02-2011, 09:16
ja ti imam oko 6 giga mjuze u mobu pa na random slusam:D naravno imam gore sve od maidena studijsko, black sabbatha,dio,grim reaper te jos ponesto od bendova koje ne slusam kompletno...

al kad maideni nalete to se odma tempo maze :)

meni je drago da su izdali the final frontier jer mi je preodlican album makar vise ne rade albume ko u 80tim. ipak godine su na ledjima, nove stvari su kompleksnije, vise se ide na emociju,ugodjaj i dozivljaj nego na divljanje kao wrathchild i te starije stvari sa starijih albuma.

nadam se da ce jos koji album izdat :thumbs2:

GrimReaper
04-03-2011, 13:56
sqWwDNr5PC8

:bravo:

GrimReaper
17-01-2012, 18:52
evo fantasticne vijesti

bas sam ko malo dijete sad uzbudjen

http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=8&p2_articleid=1429

Ovo ide garant na preorder :gitara: :bravo:

Dreamer Deceiver
17-01-2012, 19:52
jbt, oni na svaki izdani album izdaju kompliciju i najmanje jedan live :S

GrimReaper
17-01-2012, 20:44
meni ne smeta da od svake turneje izdaju po 1 official dvd...

svaka turneja ima svoju car i setlistu i volio bi imat svaku turneju 1 official dvd-u :thumbs2:

The Great Duck
17-01-2012, 21:06
Od 1996., kad su izdali prvu kompilaciju, izdali su po jednu kompilaciju svake tri godine.
A što se tiče DVD-a, može i više na jednu turneju što se mene tiče, imaju još onaj Maiden England iz '89. koji još nije izdan na DVD-u, iako su to već odavno obećali... A volio bih da ga izdaju, više ih volim gledati dok su bili mladi i u naponu snage - iako se u usporedbi s mnogima dobro nose s godinama.
Također, Adrian Smith ima neki novi sideproject.

GrimReaper
21-01-2012, 15:46
od jucer En Vivo na amazonu za preorder.


napravio preorder za 2 dvd-a limited edition izdanje. sa postarinom cca 170kn sto je uber cheap,a moguce da ce biti i jeftinije jer je tecaj funte dosta visok u odnosu na prije mjesec dva a i mogla bi cijena jos malo ici dolje samog dvd-a.

GDra
23-01-2012, 17:42
HVimi8oElBU

GDra
30-07-2013, 20:16
REVIVE!
Raspored za sutra:

Voodoo Six: 18:40 – 19:20
Anthrax: 19:40 – 20:30
IRON MAIDEN: 21:00 – 23:00

Vidimo se. :)
UP THE IRONS!

Marvin OCX
30-07-2013, 21:30
Zadnjih 2 mjeseca svaki dan bar jedanput poslusam Nomad pjesmu... Daleko najbolja im pjesma,po meni.

p0ky12
31-07-2013, 00:38
Bome Nomad rula. Odlična stvar.

Karlo_from_Bjelovar
31-07-2013, 09:09
REVIVE!
Raspored za sutra:

Voodoo Six: 18:40 – 19:20
Anthrax: 19:40 – 20:30
IRON MAIDEN: 21:00 – 23:00

Vidimo se. :)
UP THE IRONS!
uf, da ovo nisam vidio tek bih u 7 došao, treba čut uživo voodoo taj!

GDra
27-08-2013, 16:46
http://vimeo.com/73216295
Novi report s turneje, Zagreb je na otprilike 5:20.
Ja sam ovaj na 5:44 u prvom redu kraj ovog s bijelim natpisom. :D

SharpDressedChevap
27-08-2013, 17:00
Ne znam jesi li vidio natpis na kojem je pisalo RUN TO THE HILLS. To je bio naš natpis :D

GDra
27-08-2013, 17:16
Nisam ga vidio, na kojoj strani je bio?

SharpDressedChevap
27-08-2013, 17:26
Malo desno od sredine.
Vi ste pederi najviše dobili boca, mi ništa :(

MasaKrisT
27-08-2013, 17:28
Samo da zvuk nije bio sjeban bio bi jedan od najboljih koncerata u životu. Al razbili su:)

GDra
27-08-2013, 17:30
Malo desno od sredine.
Vi ste pederi najviše dobili boca, mi ništa :(
Meni se baš činilo da ste vi dobili više. :D
Ali dobro je da sam bio tamo jer da nisam ne bih dobio Nickov znojnik. :)

SharpDressedChevap
27-08-2013, 17:31
A ne bih znao. Išao sam rigat u hodnik od vrućine nakon 2 minutes to midnight, mislio sam da ću poginit na mjestu tamo... kad ono, završi koncert, a meni apsolutno NIŠTA, ko da i nisam izbacio litru i pol tekućine iz sebe (znam, mjerio sam po onim čašama od Žuje) :?

Žao mi je što sam propustio neke pjeme ali ono, opet, odličan koncert i stvarno predobre predgrupe.

GDra
27-08-2013, 17:42
A gdje si bio nakon što si otišao? Jesi se vratio nekako u dvoranu?

SharpDressedChevap
27-08-2013, 17:46
Kad izlaziš iz dvorane, ona vrata desno. Tamo je WC, neki bolničari, skale i tako to.
Ja sam bio ispod skala, taman mi bilo bolje i da ću ustat i vratit se, kad ono gotovo :)

GDra
27-08-2013, 17:58
Pa jesi vidio što od tamo?

SharpDressedChevap
27-08-2013, 18:12
Nah.

Ma nije me briga toliko. Ono šta je uslijedilo poslije koncerta je bilo mnogo bolje. Dan prije toga sam se našao i s Chupom, doduše mene su moji frendovi majorno zajebali pa nismo mogli opet izać.

GDra
27-08-2013, 18:27
Žao mi je što nisi, ali dobro ako ti je dobro bilo. :)