PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iron Maiden



Stranica : 1 2 3 4 5 [6] 7

MasaKrisT
21-08-2008, 16:19
Sto ces mjenjat ono sto valja,pokreti,trka sve je to efektno na bini vec 20 god:)meni je drago da se nemjenjaju,da su vjerni svom stilu,i da sam imao prilike otisao bi dva dana poslije u Budimpestu.i cim budem mogao ici cu opet i opet.ah to sam valjda samo ja..:)

Dreamer Deceiver
21-08-2008, 17:43
Mislim kako su Maideni super za onog tko ih nije nikad prije gledao, no ako ste bili na bilo kojem njihovom koncertu unazad deset pa i više godina, sve je potpuno isto, osim pozadinskih slika scenografije i poneke drugačije okrenute lampe. To je najveći problem ovog banda, od prve pjesme s prvog albuma se nisu nimalo promijenili (osim tjelesno), no to fanovi očito i traže od njih. Meni bi bilo užasno dosadno svirati s njima, mada se vjerojatno ne bih bunio kada bi bila isplata, jer je to trenutno jedan od najkomercijalnijih bandova današnjice :)

možda je sve isto ( šta je i mene zasmetalo šta je ista set lista na svim koncertima ) ali atmosfera se definitvno razlikuje na svakom koncu ;) i radi toga ja pretežito idem na koncerte da osjetim atmosferu i naravno da čujem i vidim bogove uživo :D

MasaKrisT
22-08-2008, 09:01
Normalno da je ista set lista kad se rade tematske turneje.Kad bude opet BTDTTS ili neka druga svirat ce druge pjesme:)mene veseli sto snimaju novi album:)

Dreamer Deceiver
22-08-2008, 11:32
isto mene, mene je AMOLAD totalno oduševio :pray: jedini album koji je dosad ispunio i nadmašio moja očekivanja :pray:

GrimReaper
23-08-2008, 16:43
AMOLAD je preodlican album,al totalno se uglavnom iste pjesme sviraju. maideni imaju repertoar od preko 130 pjesama te ne vidim razlog zasto nebi napravili turneju i svirali setlistu pjesama koje nikad nisu live svirali

Stormcrow
14-09-2008, 19:31
moram oživiti temu, evo sutra bi trebao izaći bootleg sa koncerta u Splitu na 2 dvd-a. Ako neko dođe u posjed toga, molim da upload-uje na net, pa da možemo skinuti to... koliko znam umnožavanje bootlega ne spada u piratstvo, tako da bi to trebalo biti dozvoljeno :D

olio
15-09-2008, 06:02
ja ću čim nabavim uploadat

narf
15-09-2008, 13:11
ne volim mejdene, gay su.

_ZlayA_
15-09-2008, 13:37
ne volim mejdene, gay su.
http://i116.photobucket.com/albums/o19/W4l3nt1n0/sss-1.png

Dreamer Deceiver
15-09-2008, 13:41
ne volim mejdene, gay su.

a što ti voliš :(

narf
15-09-2008, 15:17
Maju Blagdan.

imaš na last.fm-u moj profil, n4rf ;) to pogledaj ak te zanima kaj volim.

Dreamer Deceiver
15-09-2008, 15:31
tool, a perfect circle, pearl jam, godsmack, metallica... dobar ukus... drago mi je da još neko ovdje sluša tool :D

###DK###
15-09-2008, 15:34
Ne slušam ih baš puno.
The Loneliness of the Long Distance Runner i Wasted Years su mi njihove najbolje pjesme.
Ostale onako.

narf
15-09-2008, 16:04
tool, a perfect circle, pearl jam, godsmack, metallica... dobar ukus... drago mi je da još neko ovdje sluša tool :D

ja sam te skuzio po avataru :D

Bob Dylan
16-09-2008, 17:11
ne volim mejdene, gay su.




:rotfl: :rotfl: :cry: :nonono:

Stormcrow
02-10-2008, 22:29
Evo da obavijestim sviju koji hoće da imaju uspomenu na koncert iz splita, stavljen je na rapidshare cijeli koncert, a druga verzija izlazi uskoro, ona će imati dosta bolji zvuk od ovoga... http://www.maidencroatia.com/

GrimReaper
05-10-2008, 18:34
ja cu pricekati full verziju na 2 dvd-a, vise me zanima backstage,urucivanje torte nego sam koncert, al zakon ce bit koncert na kojem sam bio :)

Stormcrow
06-10-2008, 18:07
mah skinuo sam ovu verziju dok čekam sljedeću :D nego bi bilo super da su mogli napravit snimak kao npr. u Porto Alegre-u... sa više kamera, al ajd, bolje išta nego ništa :D

amirix
06-10-2008, 18:25
volim Maidene__a vidim da neki i Tool-a :thumbs2:

GrimReaper
06-10-2008, 20:28
mah skinuo sam ovu verziju dok čekam sljedeću :D nego bi bilo super da su mogli napravit snimak kao npr. u Porto Alegre-u... sa više kamera, al ajd, bolje išta nego ništa :D


porto alegre je pro shoot, nemos usporedjivat audience snimku(1kamera) sa pro shootom(vise kamera i to televizijskih koje kostaju 30k kuna)

bilo bi dobro da je snimano ono sta se vrtilo na big screenovima,to bi bio proshoot samo rijetko tak nes se moze stavit na net i skinut, recimo iz AMOLAD turneje nema ni jedan pro shoot.

Stormcrow
06-10-2008, 21:23
ma ne uspoređujem ja to, nego kažem kako je šteta što se nije moglo organizovati da se snima za profesionalnim kamerama. al bi tad previše koštalo to sve... :(

GrimReaper
06-10-2008, 22:33
nase televizije su prefine da snimaju neki metal koncert, pa cak ni ime poput iron maidena ih nemoze privuc tako da to sve kod nas saxa...

srecom pa imamo televezije iz chilea,argentine,brazila koje su dale jako puno dobrih proshotova, juzna amerika je heavy metal kontinent

Abadon
15-10-2008, 16:48
Maiden mi je prije bio prejak bend al kasnije mi je nekako dosadio, nije da ga vise ne volim daleko od toga al sad radije slusam CoB, Slayer i tako to nego njih.

GrimReaper
15-10-2008, 18:27
ja kad sam tek se pronalazio u glazbi maidene sam slusao a cob,slayer itd nisam mogao podnjet,ne lezi mi tako divlja glazba.

a maideni srecom pa imaju 14. albuma,pregrst liveova, bsidea.. nemru mi dosadit nikad. previse materijala imaju

Abadon
15-10-2008, 19:28
Da al kad taj materijal preslusas tolko puta kolko ja dosadice ti, mislim poslusam ja njih ponekad al one malo bolje pjesme od njih.

GrimReaper
15-10-2008, 20:53
meni su sve pjesme dobre,a one koje su vecini dobre meni su precijenjene,ima predobrih pjesama koje nikad niko ne spominje.
a dosadit,sumnjam, slusam ih 3 i pol god stalno,svaki dan slusam i gledam koncerte kojih imam cca tridesetak...
a da ne pricam kako je ludo bilo na koncertu u splitu :)

Abadon
16-10-2008, 15:06
Ti nisi fan ti si groope.

GrimReaper
16-10-2008, 17:14
ja sam otvorio temu :P

hrčak
19-10-2008, 15:30
meni su sve pjesme dobre,a one koje su vecini dobre meni su precijenjene,ima predobrih pjesama koje nikad niko ne spominje.
a dosadit,sumnjam, slusam ih 3 i pol god stalno,svaki dan slusam i gledam koncerte kojih imam cca tridesetak...
a da ne pricam kako je ludo bilo na koncertu u splitu :)




Slažem se. Recimo neki mnogo hvale albume x faktor i virtual eleven, dok jedan dio zna da su im to najgori albumi jer nije bilo svemogučeg Brusa Dikinsona

Gwin
19-10-2008, 22:02
bullshit

factor i virtual imaju neke od njihovih najboljih pjesama: sign of the cross, man on the edge, 2AM, when two worlds collide, i meni jedna od najboljih ikad como estais amigos
dok me recimo čak ni bruce, makar obožavao njegov glas, nije uspio zadržat da preslušam matter of life and death dvaput zaredom

Eddie666
19-10-2008, 22:10
bullshit

factor i virtual imaju neke od njihovih najboljih pjesama: sign of the cross, man on the edge, 2AM, when two worlds collide, i meni jedna od najboljih ikad como estais amigos
dok me recimo čak ni bruce, makar obožavao njegov glas, nije uspio zadržat da preslušam matter of life and death dvaput zaredom

Te pjesme koje si nabrojio nisu im najbolje pjesme i da kaj fali A Matter Of Life And Death meni tom albumu ništ ne fali,al jel tebi nešt fali?

GrimReaper
19-10-2008, 22:19
AMOLAD je odlican album,a x-factor i virtual XI su najpodcjenjeniji albumi u heavy metalu ikad.
pjesme poput clansmana, sign of the crossa,blood on the world hands sa bass introm jednostavno su savrsene. nisam jedan od onih sta zavoli 1 pjevaca pa pljuje po ostalima, kao sto mnogi cine sa Blazeom - nazalost

Outmind
20-10-2008, 12:31
bullshit

factor i virtual imaju neke od njihovih najboljih pjesama: sign of the cross, man on the edge, 2AM, when two worlds collide, i meni jedna od najboljih ikad como estais amigos
dok me recimo čak ni bruce, makar obožavao njegov glas, nije uspio zadržat da preslušam matter of life and death dvaput zaredom

Te pjesme koje si nabrojio nisu im najbolje pjesme i da kaj fali A Matter Of Life And Death meni tom albumu ništ ne fali,al jel tebi nešt fali?

Zakaj bi njemu sad neš falilo :?

Meni je AMOLAD kao cjelina definitivno najgori album od kad se Bruce vratio, premda ima par dobrih pjesama, no manje no prosječan maiden album. To kaj nemamo / nemate isti ukus unutar istog benda ne kvalificira te kao kompetentnog za postavljanje ovakvih psiholoških dijagnoza. Meni su recimo alexander the great i to tame a land bezveze pjesme, a prisoner i gates of tomorrow neke od najboljih, pa ne smatram da ljudima sa kojima se ne slažem nešto fali...

Da_killah
20-10-2008, 16:44
a meni to tame a land možda i najbolja :)

_ZlayA_
20-10-2008, 17:02
AMOLAD je odlican album,a x-factor i virtual XI su najpodcjenjeniji albumi u heavy metalu ikad.
pjesme poput clansmana, sign of the crossa,blood on the world hands sa bass introm jednostavno su savrsene. nisam jedan od onih sta zavoli 1 pjevaca pa pljuje po ostalima, kao sto mnogi cine sa Blazeom - nazalost
sta se bejlija tice, on nije za mejdene, pokusao je kopirati brusa u studiu donekle je uspio, ali na live performansima to nije vise iron maiden...
inace sto se samih albuma ne mozete reci da su pojedini u potpunosti preslušljivi osim iron maiden i number of the beast, a od novijih albuma jedino u cjelosti slusam brave new world koji sam siguran da je njihov 4. ako ne i 3. najbolji album ikada (u cjelosti ofc jer ne moze nijedan wicker man prismrditi fear of the darku ali wicker man, ghost of the navigator, blood brothers, dream of mirrors i the nomad definitivno zajedno ownaju fear of the dark, fear Is the key i from here to eternity...)

hrčak
20-10-2008, 21:04
Definitivno se slažem. :D :D

Outmind
20-10-2008, 21:24
AMOLAD je odlican album,a x-factor i virtual XI su najpodcjenjeniji albumi u heavy metalu ikad.
pjesme poput clansmana, sign of the crossa,blood on the world hands sa bass introm jednostavno su savrsene. nisam jedan od onih sta zavoli 1 pjevaca pa pljuje po ostalima, kao sto mnogi cine sa Blazeom - nazalost
sta se bejlija tice, on nije za mejdene, pokusao je kopirati brusa u studiu donekle je uspio, ali na live performansima to nije vise iron maiden...
inace sto se samih albuma ne mozete reci da su pojedini u potpunosti preslušljivi osim iron maiden i number of the beast, a od novijih albuma jedino u cjelosti slusam brave new world koji sam siguran da je njihov 4. ako ne i 3. najbolji album ikada (u cjelosti ofc jer ne moze nijedan wicker man prismrditi fear of the darku ali wicker man, ghost of the navigator, blood brothers, dream of mirrors i the nomad definitivno zajedno ownaju fear of the dark, fear Is the key i from here to eternity...)

Eto vidiš, potpuno se slažem sa tobom, ali iz sasvim drugih razloga :D

Nomad mi je jedna od najbezveznijih pjesama, no to stostruko kompenziraju ostale spomenute pjesme + out of the silent planet, koja mi je među maiden top 10, te tlblah (znate već, pre dugačak je naslov)

Tebi je pak from here to eternity dobra, meni uvjerljivo jedna od najgorih pjesama koju su maideni ikad napravili, totalno je neusklađena sa njihovim stilom, i nekak mislim da bi to bolje pjevao Axel Rose... Fotd sam volio kad sam počeo slušat miadene, sad ju nisam čuo sigurno više od godinu i pol jer pjesmu smatram prosječnom. Ali judas, childhood's end, chains of misery ili apparition i više nego kvalificiraju ovaj album među njihova najbolja ostvarenja. Možda nije u mojih top 3 albuma, ali nije ni daleko.

I na kraju tnotb album. Po mom mišljenju uvjerljivo najbolji maiden album, uz iznimku naslovne pjesme koju smatram totalno precijenjenom (nije tnotb loša, samo mi je od nje već pomalo zlo)

hrčak
20-10-2008, 21:27
Slažem se samo da je the number of the beast najbolji album :D :pray: ,ali oko ostalog baš ne :? .

GrimReaper
21-10-2008, 04:56
meni je najbolji album Somewhere in time... neznam zasto, vjerovatno zato sto mi je bio 1. koji sam ikad imao i jos k tome original,a pjesme su mi stvarno mrak, od prve do zadnje , najdraže su mi caught somewhere in time,sea of madness, heaven can wait,stranger in a strange land.
od ostalih albuma zaista nemogu izdvojiti ni jedan, meni su maideni svi odlicni i tolko ih volim da nemogu izdvajat,al da moram vj bi izdvojio prvi album.

Gwin
21-10-2008, 10:44
Te pjesme koje si nabrojio nisu im najbolje pjesme i da kaj fali A Matter Of Life And Death meniStom albumu ništ ne fali,al jel tebiSnešt fali?

te pjesme koje sam nabrojao možda nisu objektivno najbolje, ali su debelo u kvalitetnijoj polovici opusa. no recimo, como estais amigos svrstavam među top5 maiden pjesama, odmah pored moonchild, only the good die young, the loneliness of the long distance runner i out of the silent planet

a matter of life and death je bezukusan.. poput stiropora. blijeda kopija dance of death, otprilike kao što je piece of mind blijeda kopija powerslavea..

a pod cijenu da ispadnem bahat i bezobrazan... ja sam svoj prvi maiden koncert odradio 1986. u Zagrebu.. mislim da sam nakon 22 godine zaslužio pravo na mišljenje drukčije od ostalih...

Outmind
21-10-2008, 12:47
Kak piece of mind može bit kopija powerslave-a kad je potonji izašao kasnije?

Gwin
21-10-2008, 14:15
dobro.. krivi izraz. powerslave je "bolja" verzija piece-a

oba albuma su dosta slična po konceptu; brza stvar za otvaranje albuma, par misaonih, jedna neozbiljna i zatim epic balada od pola sata za kraj albuma..

na to sam mislio..

Da_killah
21-10-2008, 14:30
samo što je piece of mind u svakom slučaju bolji od amolad :)

mortician
21-10-2008, 15:17
ahhh, do powerslave su mi oke, tj jako dobri...tnotb isto po meni naj album, al one stare stvari npr strange world s i.m.albuma, predobro :thumbs2:

hrčak
21-10-2008, 20:19
I Piece of Mind,Powerslave i A Matter Of Life and Death su super,a ti nemreš govorit kao da govoriš u ime svih da je A Matter Of Life and Death sranje ka o što ja ne govorim u ime svih da je moja tvrdnja točna. :| :|

Gwin
21-10-2008, 21:22
I Piece of Mind,Powerslave i A Matter Of Life and Death su super,a ti nemreš govorit kao da govoriš u ime svih da je A Matter Of Life and Death sranje ka o što ja ne govorim u ime svih da je moja tvrdnja točna. :| :|
kome je ovo išlo?? bilo bi korisno da napišeš kome se obraćaš..

ja ću odgovorit kao da je meni bilo namijenjeno.
ja sam svoj prvi maiden koncert odradio 1986. u Zagrebu.. mislim da sam nakon 22 godine zaslužio pravo na mišljenje drukčije od ostalih...

hrčak
21-10-2008, 21:59
Gwinu se obraćam.

GrimReaper
22-10-2008, 09:09
meni je AMOLAD dobar album,naravno nije mi medju najboljima ali je dobar. jedina stvar koja mi se sanja ne svidja,tj nije mi sjela je The Legacy

Outmind
22-10-2008, 12:34
Istina. To i different world su mi najgori opener i closer, i gle čuda, oba na istom albumu. Ali da ne bi ljudi mislili da smatram da je cijeli album šrot, ima par dobrih pjesama - pilgrim, btats, out of the shadows, benjamin breeg i these colors dont run mi se sviđaju. Ali 5/10 pjesama je poražavajući saldo za jedan iron maiden album.

Jerry
24-10-2008, 12:33
da...nisu se baš proslavili amoladom...recimo meni je najjači album definitivno piece of mind jer ima sve meni najdraže pjesme :D ... ,al nekažem da amolad nema dobrih pjesama,dobro ima par xD these colors dont run je najjača ^^

GrimReaper
24-10-2008, 12:53
pjesma koju uvijek pustam sa mobitela kad sam u drustvu ili nesto sa piece of minda jest sun and steel to mi je prejaka stvar a nije nesto kak bi se reklo popular.

ChR0NoS
30-10-2008, 23:19
prowler pwna
uvjek bio i ostao jedna od najdražih pjesama

recimo koja mi se još sluša u zadnje vrijeme:
- sea of madness
- rime of the ancient mariner
- revelations

inače maideni su mi idalje najdraži bend

GrimReaper
31-10-2008, 09:20
slazem se da prowler pwna, takodjer to mi je najdrazi solo uz onaj iz caught somewhere in time.

meni su najdrazi bend 3 i pol god otkad sam ih cuo i to se nece mijenjat :)

Da_killah
31-10-2008, 09:47
prowler pwna
uvjek bio i ostao jedna od najdražih pjesama

recimo koja mi se još sluša u zadnje vrijeme:
- sea of madness
- rime of the ancient mariner
- revelations

inače maideni su mi idalje najdraži bend

prekjučer sam preslušao cijeli rime dok sam tražio mjesto za parkirat i konačno parkirao :D

GrimReaper
31-10-2008, 15:48
ti sigurno zivis u zagrebu ili rijeci hahaha

Da_killah
31-10-2008, 16:51
a ne :)
ima mjesta, ali više volim što bliže kući parkirati, eto jučer nisam, nego na parkingu od bille i neko mi se usred noći zabio u auto :(

Plexihack
31-10-2008, 17:51
aMoLaD je meni odličan...
BTaTS,Breeg,Pilgrim,OOTShadows,The Longest Day je predobra...
Legacy,Lord of Light i ostale spadaju u prosjek...
Diff.World nije dobar opener,ali pjesma je svejedno bolja u odnosu na današnji metal...

ChR0NoS
01-11-2008, 19:46
slazem se da prowler pwna, takodjer to mi je najdrazi solo uz onaj iz caught somewhere in time.

meni su najdrazi bend 3 i pol god otkad sam ih cuo i to se nece mijenjat :)

a meni su najdraži bend mrvicu duže nego tebi :thumbs2:

toliko su dobri da prvi put kada sam ih čuo mislio sam da isus krist svira gitaru u bendu, a onda sam vidio da sam pogrješio i da je to dave murray

Gwin
01-11-2008, 20:51
3 i pol godine?? mrvicu duže??

kolko vas dvojica imate godina uopće?

Da_killah
01-11-2008, 21:21
vjerojatno 2.5x manje od tebe :)

Dreamer Deceiver
01-11-2008, 21:51
ja ih slušam pošteno oko 6 godina, a prije sam slušao samo dvije tri njihove pjesme i toliko sam ih puta poslušao da su mi se toliko zgadile da ih ne mogu čut više... pogotovo run to the hills

GrimReaper
02-11-2008, 09:01
ja imam 21 god.

sa 14 sam poceo slusat glazbu i to ono u vidu linkin parka,systema itd itd, sa 16-17 sam poceo ozbiljnije slusat glazbu,preso sam na rock - zeppelini,acdc,deep purple,da bi negdi sa 17 cuo maidene i tada kad sam vec sazrio glazbeno malo vise otad ih stalno slusam...

poceo sam ih slusat tako da je jedan moj stariji poznanik u cyber caffeu poceo vrtit FOTD iz dana u dan(pjesmu) meni je to sjedalo,takoreci hranio me s tim podsvjesno,dok nisam odlucio nabaviti jos ponesto od maidena.
tako sam cuo powerslave i transylvaniu koje su me odusevile i onda igrom srece u tom istom cyber caffeu sam pronasao u jednoj kutiji sa software cdima originalni cd Somewhere in time(bez kutije).. uzeo sam ga doma i slusao ono odma me osvojio i tako se hitio ja na maidene i otad su mi najdrazi bend

Da_killah
02-11-2008, 12:29
a taj cd nikad nisi vratio :)

GrimReaper
02-11-2008, 13:01
haha ne :oops:

prodao sam ga za kojih 70 kn i za 90kn kupio od prijatelja iz istre rabljeni(ali mint) sa kutijicom hehe

imam sve studijske originale(neki su 1st edition), te imam death on the road i early days dvd originalne,te best of the beast i LAD origigi.

imam i sabbatha originalnih,DIO itd, ponosan sam na svoju kolekciju, a kad pocnem radit onda cemo sirit kolekciju ohohoho :gitara:

Da_killah
02-11-2008, 13:22
ja imam titanic soundtrack original, al to je offtopic :)

Cthulhu
02-11-2008, 13:27
ja imam neki album od Vuce original,ali ne znam di je.

GrimReaper
02-11-2008, 14:42
ja imam titanic soundtrack original, al to je offtopic :)


ja sam vidio album od celine dion taj originalni,imao ga je stric od frenda u autu skoro sam si ga uzeo kako je lijep :rotfl:

GrimReaper
02-11-2008, 15:43
ja imam number of the beast castle limited edition iz 1995.(2 picture diska)

Cthulhu
02-11-2008, 18:57
sad bez zajebancije.
imam Powerslave i Fear Of The Dark originale, kupio prije par godina.

GrimReaper
02-11-2008, 19:03
pa ko se zeza hehe :P

evo ovo imam

http://i24.ebayimg.com/08/i/001/17/3e/a410_1.JPG

Dreamer Deceiver
02-11-2008, 19:22
ja imam orginal brave new world, fear of the dark i somewhere in time :)

GrimReaper
02-11-2008, 20:30
ma ja iam sve studijske samo di bi doso da slikam sve i stavljam:P
od zanimljivijih je ovaj NOTB limited, piece of mind iz 1983(svijetlo plava plastika na kutijici:) ), killersi iz 1992,live after death 1 cd edition,best of the beast 1cd edition, ostalo su remasteri..

takodjer imam original cd paul di'anno with killers sa potpisom njegovim(licno potpisano)

Jerry
04-11-2008, 09:44
njubovi ja imam ploče za gramafon od number of the beasta i live after deatha xD

ChR0NoS
04-11-2008, 12:24
3 i pol godine?? mrvicu duže??

kolko vas dvojica imate godina uopće?

ja imam 17, u jebenoj osnovnoj je cijela jebena škola cajke slušala a ja ih nisam mogao podnijeti
onda mi je jednog dana frend spržio nešto od iron maidena, i kada sam poslušao jednu njihovu pjesmu po prvi put (to je bio be quick or be dead) otad ih slušam bez prestanka a na koncertu sam dušu ostavio

:pray:

GrimReaper
04-11-2008, 14:14
ja nisam ostavio dusu hehe u pocetku sam se gurao ono bio sam mozda u 10. redu al sve stisnuto ono s curom sam bio, onda je kasnilo dosta nisam vise mogao u rulji izdrzat pa sam oso popit vode i tako, onda sam s curom pozati ostao u pitu nije mi se vise dalo naguravat,al sam ostavio dusu na svoj nacin pozadi hehe

Karlo_from_Bjelovar
05-11-2008, 13:26
svi nesto "mejdeni ovo, mjedeni ono", ali meni jednostvano se ne svida vokal njihov (ne na taj nacin :D , jeste perverzni :D ), ne svida mi se njegov glas...

ChR0NoS
06-11-2008, 12:48
svi nesto "mejdeni ovo, mjedeni ono", ali meni jednostvano se ne svida vokal njihov (ne na taj nacin :D , jeste perverzni :D ), ne svida mi se njegov glas...

o ukusima i bojama se ne raspravlja, ili ti ga na latinski: "per aspera ad astra"

XD

Abadon
07-11-2008, 11:34
Malo si pogrjesio prevod meni se vokalov glas svidja al nakon previse slusanja dosade.

Cthulhu
07-11-2008, 11:51
inače, vidio sam na jednom sajtu da fear of the dark ima poprilično loše ocjene(2,5 zvjezdice od 5,ako me sjećanje dobro služi) i mislim da to definitivno nije zaslužio, meni je uz somewhere in time najbolji album od maidena.
vaša mišljenja?

GrimReaper
07-11-2008, 12:46
meni je isto somewhere in time najbolji i najdrazi... pjesme su odlicne,i vj zahtjevne posto live izvode samo 2, a cak 2 nisu nikad svirane live,1 je na samo 1 koncertu(long distance runner beograd 1986.) a dvije su svirane samo na turneji promoviranja albuma "somewhere on tour"

fear of the dark je album koji sam najmanje slusao od svih 14 mada sam ga slusao.

hrčak
07-11-2008, 13:31
Fear of the Dark mi je solidan,najdraži mi je the Number of the Beast

Duke of Earl
07-11-2008, 14:27
inače, vidio sam na jednom sajtu da fear of the dark ima poprilično loše ocjene(2,5 zvjezdice od 5,ako me sjećanje dobro služi) i mislim da to definitivno nije zaslužio, meni je uz somewhere in time najbolji album od maidena.
vaša mišljenja?
Pa Fear of The Dark i je jedan od najlošijih albuma, ako ne i najlošiji. Naravno, ima tu odličnih pjesmi kao Be Quick or Be Dead, Fear of The Dark, Afraid to Shoot Strangers, dok ostale pjesme variraju od prosječnog do lošeg po mojem mišljenju, ali i mišljenju većine fanova.

GrimReaper
07-11-2008, 14:50
meni osobno je najlosiji mada nije los.. meni su svi albumi od maidena super al ovaj bi bio 14. da ih moram po redu slagat.

afraid to shoot strangers mi je preodlicna pjesma jedna od najdrazih

Outmind
07-11-2008, 21:46
Meni je recimo FOTD jako dobar album, jedino kaj ne mogu smislit je from here to eternity, koja mi je jedna od njihovih najlošijih pjesama, i weekend warrior. Ostale pjesme su mi ili ok (fotd, heat of the night il kak se već zove zaboravih), dobre (figitive, childhood's end, chains of misery i bqrbd), ili odlične (strangers, judas, wasting love, apparition).

@ chronos - koje veze "preko trnja do zvijezda" ima sa onim kaj je on rekao? Inače izreka ide "de gustibus non est disputandumm", ili samo de gustibus... gg? gg.

ChR0NoS
07-11-2008, 22:53
@outmind, ma to je bila namjerna zajebancija (vidiš onaj smajl XD ispod)

što se tiče albuma fear of the dark, sigurno mi je jedan od dražih
recimo pjesme: afraid to shoot strangers, judas my guide, wasting love... su mi pjesme koje bi svrstao u draže

ali recimo, što je značajno za fotd - bruce ga je otpjevao kao skoro nijedan album u studiju definitivno... neke pjesme koje bi bile totalni šrot inače, on je otpjevao studijski više nego savršeno, i tako učinio ih prilično slušljivima... ali je najveću grešku napravio kada je otišao iz iron maidena tada, jer je to bilo razdoblje kada je najbolje pjevao po meni (i studijski i live)

GrimReaper
08-11-2008, 08:44
po meni nije greska sto je oso, postao je pilot i napravio dobre solo albume a comeback sa BNW je presavrsen :P

Sliperr
21-11-2008, 22:30
Fear of the dark najbooolja pjesma rastura:::: :twisted: :twisted: :bravo: :P :D

Plexihack
21-11-2008, 22:35
Fear of the dark najbooolja pjesma rastura:::: :twisted: :twisted: :bravo: :P :D

Uuuummm....ne nije x)

Kenyi
22-11-2008, 13:08
meni je heaven can wait nekako najdraza.

_ZlayA_
22-11-2008, 14:13
one cannot have a constant favourite iron maiden song... thy favourite maiden song shall be the reflection of thyselfs state of mind and body...

Cthulhu
22-11-2008, 14:21
Meni je najbolja FOTD.

Dreamer Deceiver
22-11-2008, 14:29
a koliko si čuo pjesma od njih ? pritom ne mislim na one opće popularne :/

Gwin
26-11-2008, 18:21
o ukusima i bojama se ne raspravlja, ili ti ga na latinski: "per aspera ad astra" XD

daj se vrati u školu i reci učiteljici "glup sam, upucajte me"

per aspera ad astra = kroz trnje do zvijezda a.k.a "no pain, no gain"

o ukusima se ne raspravlja = De gustibus non est disputandum

###DK###
26-11-2008, 18:27
o ukusima i bojama se ne raspravlja, ili ti ga na latinski: "per aspera ad astra" XD

daj se vrati u školu i reci učiteljici "glup sam, upucajte me"

per aspera ad astra = kroz trnje do zvijezda a.k.a "no pain, no gain"

o ukusima se ne raspravlja = De gustibus non est disputandum

Mislim da je to namjerno napisao. :)

Outmind
26-11-2008, 20:12
E Gwine, Gwine, ajd pročitaj drugi i treći post na ovoj stranici.

Gwin
26-11-2008, 20:32
da, skužio sam kasnije.. bacio sam quick reply, a tek onda okrenuo stranicu i vidio dalje komentare :D

jezik (prsti) brži od pameti..

Aerospark
28-11-2008, 10:36
Evo sad vrtim 3 pjesme od mejdena cijelo jutro, Hallowed be thy name, The wickerman i Brave new world.

Dying swans, twisted wings, beauty not needed here...

ChR0NoS
03-12-2008, 22:51
pa naravno da sam ono namjerno napisao, mislim nemam pojma o latinskom, ali bar koju izreku znam, i na kraju, vidite onaj smajlić iza

nego da se vratim na temu, bnw mi je ful dobar, album cijeli, a pisma pogotovo, top 5 sigurno

a pisma koja mi najviše paše zadnji par miseci je vjerojatno revelations
ali wasted years i dalje ostaje br.1
već dugo dugo

GrimReaper
04-12-2008, 08:33
da BNW je fenomenalan album,veliki veliki comeback sa bruceom i adrianom.

meni onako sentimentalna pjesma,dakle koja meni puno znaci je ghost of the navigators, a nomad mi je onako epska.

Stryder
06-12-2008, 18:42
evo u zadnjih par dana, uglavnom slušam maidene...čak su mi prestigli black sabbath po slušanosti na last.fm-u ... prva pjesma koja mi se svidjela je bila FotD i mislio sam da je ona najbolja ali kada sam počeo slušati albume... :pray: :pray:
trenutno slušam album Somewhere Back in Time i stvarno je album preyeben... sve su mi pjesme sa njega odlične i žalim što sam ih ovako kasno počeo ozbiljnije slušat, i što sam propustio koncert u splitu :(

Sliperr
06-12-2008, 23:11
evo u zadnjih par dana, uglavnom slušam maidene...čak su mi prestigli black sabbath po slušanosti na last.fm-u ... prva pjesma koja mi se svidjela je bila FotD i mislio sam da je ona najbolja ali kada sam počeo slušati albume... :pray: :pray:
trenutno slušam album Somewhere Back in Time i stvarno je album preyeben... sve su mi pjesme sa njega odlične i žalim što sam ih ovako kasno počeo ozbiljnije slušat, i što sam propustio koncert u splitu :(album je mrak!!Super je!

###DK###
06-12-2008, 23:15
I ja ga trenutno preslušavam.
Odličan album.
Upravo slušam Sea of Madness. :D

ChR0NoS
07-12-2008, 02:26
ah taj sea of madness

pogotovo onaj prijelaz nakon 2:55
nešto presavršeno
toliko emocija, osjećajnosti, onda malo raspaljivanje, sav otrnem od toga

The Great Duck
15-12-2008, 15:08
Nedavno sam ih počeo slušati,i stvarno moram reći da su vjerojatno jedan od najboljih metal bendova (ali dobro,prije baš i nisam slušao metal,pa ih i ne znam puno).Trenutno su mi najbolje pjesme FotD,Aces high i The trooper,ali poslušao sam samo mali dio njihovih pjesama.
I žao mi je što ih nisam prije počeo slušati jer sam ovako propustio koncert u Splitu,koji mi je blizu,a i održan je na moj rođendan.

Samael
30-12-2008, 13:00
nema meni do jebenih killersa... taj album mi je faking nostalgičan do bola *drool*

Norther
07-02-2009, 02:07
kat
bejli nije pokusao kopirati brucea, poslusaj malo bruce eru i bejli eru.
dva totalno drugacija stila, neki su cak govorili da je za to vrijeme maiden promjenio zanr.

Dreamer Deceiver
07-02-2009, 11:02
ma sve ere su odlične :D
prije mi nije bila baš nešto s DiAnnom, ali sad mi je prejebena :pray:
Strange World :pray:
najbolja solaža od mejdena... najbolja atmosfera :pray: ... najbolji liriksi :pray:

_ZlayA_
10-02-2009, 21:54
sad se ori beograd... jeboga beograd...

Stormcrow
10-02-2009, 23:02
jel to danas :( ajd barem sam ih jednom vidio :D zlaja idemo ja i ti sljedece godine gdje god budu svirali :P

_ZlayA_
11-02-2009, 09:17
jebo to, bicemo mi njima sljedece godine predgrupa :P

Stormcrow
11-02-2009, 18:36
hahah :D dream on... ima neko utiske iz Beograda? kako je bilo?

Da_killah
11-02-2009, 19:19
ako je netko kojim čudom i bio i već se vratio, čisto sumnjam da je u stanju nešto i napisati :)

Stormcrow
11-02-2009, 19:20
a i to sto kazes :D al je vjerovatno bilo predobro, ne znam ni sto pitam :D

Duke of Earl
27-02-2009, 19:49
Uh, sad slušam Seventh Son Of Seventh Son, kako je to dobar album, genijalan Progressive/Heavy Metal album i njihov najbolji po meni. Inače ih ne slušam previše, ali taj album uvijek s užitkom poslušam, Steve Harris, kakav sexy zvuk Bassa :oops: Powerslave mi je odmah iza njega po slušanju, ali ništa se nemože približiti genijalnosti Seventh Son-a.

mortician
28-02-2009, 16:06
7th son of 7th son je i meni da best, koncipiran je kao da prati neku pricu kroz stvari od pocetka do kraja...al ju jos nisam pohvatal, nisam si dal truda I guess :D

Outmind
28-02-2009, 21:51
znate kaj mene na tom albumu najviše živcira? To je njihov sedmi studijski album, zove se seventh son of a seventh son, a istoimena pjesma NIJE SEDMA PO REDU...

Gwin
04-03-2009, 16:05
znate kaj mene na tom albumu najviše živcira? To je njihov sedmi studijski album, zove se seventh son of a seventh son, a istoimena pjesma NIJE SEDMA PO REDU...
možda da je izdana na CDu bi i bila sedma..

ali s obzirom da je izdana na LP, onda je bila prva pjesma na drugoj strani..

Outmind
04-03-2009, 19:37
A da vidiš, ja uvijek zaboravim da je to prije rađeno po A i B side principu... ali svejedno mi to nema smisla.

GrimReaper
08-03-2009, 18:01
e ljudovi iam pitanje jedno...

vjerovatno znate za video bootleg pro shot iz bremena 1981.

naime postoje 2 verzije, kipova verzija od 32 minute i t-mulletova fancy re-made verzija di je popravljen zvuk itd itd.
vise o toj drugoj verziji ovdje
http://www.ead666.com/Temp/DVD/1981/1981-04-29%20Bremen_v3.html

mene zanima dal netko posjeduje mozda taj dvd s obje verzije na njemu ili samo ovom drugom fancy re-made verzijom,jer ja imam ovu prvu verziju.
ako netko ima nek se javi ovdje ili na PM.

:gitara:

Stormcrow
08-03-2009, 19:51
mene zanima dal iko ima ponovo napravljeni bootleg iz Splita? govorili su kako ce napraviti, i trebali su ljudi dobiti DVD, ali ne znam jesu li... pa ako neko ima, da javi :D

olio
08-03-2009, 23:09
mene zanima dal iko ima ponovo napravljeni bootleg iz Splita? govorili su kako ce napraviti, i trebali su ljudi dobiti DVD, ali ne znam jesu li... pa ako neko ima, da javi :D
imam ja, ali to nije išlo na DVDove koliko ja znam nego na rapidshare

Stormcrow
09-03-2009, 14:20
da, imam i ja onaj stari sa rapidshare-a... ali sam na njihovoj stranici vidio da su ponovo napravili, sa boljim zvukom, pa sam mislio gdje to da nadjem...

The Great Duck
28-03-2009, 20:48
Čitao sam da je taj bootleg iz Splita toliko loš da se uopće ne mogu razabrati pjesme na njemu i da ga ne vrijedi skidati.

Nego,da malo oživimo temu,koja vam je najbolja njihova pjesma?One iz DiAnnovog doba baš i ne volim,al su instrumentali kao Ides of March i Transylvania dosta dobri,a od vokalno-instrumentalnih pjesama izdvojio bih Wrathchild (i ne znam baš zašto su tako zapeli za Iron Maiden,pjesma je neloša,ali je osrednja za IM standarde).Onda u Bruceovo doba im kvaliteta jako raste,i iz toga su mi vremena najbolje Run to the hills,The trooper,Aces high,Fear of the dark,i naravno njihova najverojatnije najbolja pjesma,i jedna od najboljih pjesama u povijesti metala i glazbe uopće,Hallowed be thy name,dok mi je iz Blazeovog doba najbolji Sign of the Cross.

Samael
28-03-2009, 20:56
Nego,da malo oživimo temu,koja vam je najbolja njihova pjesma?One iz DiAnnovog doba baš i ne volim,al su instrumentali kao Ides of March i Transylvania dosta dobri,a od vokalno-instrumentalnih pjesama izdvojio bih Wrathchild (i ne znam baš zašto su tako zapeli za Iron Maiden,pjesma je neloša,ali je osrednja za IM standarde).Onda u Bruceovo doba im kvaliteta jako raste,i iz toga su mi vremena najbolje Run to the hills,The trooper,Aces high,Fear of the dark,i naravno njihova najverojatnije najbolja pjesma,i jedna od najboljih pjesama u povijesti metala i glazbe uopće,Hallowed be thy name,dok mi je iz Blazeovog doba najbolji Sign of the Cross.

ha, meni upravo suprotno. di anno mi više paše, the killers je cijeli genijalan i nema loše pjesme. bruce je super vokal, najbolja pjesma definitvno number of the beast, blazea se ni ne sjećam, možda klansman, no zaboli me

Gaming Insider
28-03-2009, 21:09
Odlican bend iako sam stavio sve njihove albume na Gitar Hero III i igro na expert... Hmmm juicy

Gwin
28-03-2009, 21:15
ha, meni upravo suprotno. di anno mi više paše, the killers je cijeli genijalan i nema loše pjesme. bruce je super vokal, najbolja pjesma definitvno number of the beast, blazea se ni ne sjećam, možda klansman, no zaboli me

uff.. blaze je imao par maestralnih.. IMHO najbolje su mu išle lagane.. 2AM i Como Estais Amigos

Da_killah
28-03-2009, 21:51
nekako su mi najmilije to tame a land i clansman

Dreamer Deceiver
29-03-2009, 12:38
ha, meni upravo suprotno. di anno mi više paše, the killers je cijeli genijalan i nema loše pjesme. bruce je super vokal, najbolja pjesma definitvno number of the beast, blazea se ni ne sjećam, možda klansman, no zaboli me

uff.. blaze je imao par maestralnih.. IMHO najbolje su mu išle lagane.. 2AM i Como Estais Amigos

A sign of the cross ? virus ?

Ma X-factor mi je predobar album i totalno underated od horde true fanova

The Great Duck
29-03-2009, 14:35
Meni je najbolji Bruce,pa Blaze,pa DiAnno...Blazeov glas nije tako jako različit od Bruceovog kao DiAnnov.

Insert
30-03-2009, 18:20
ne znam, ne slusam ih. ne slusam metal uopce.

samo mi od njihovih pjesama valjaju "Dance of the death" i "the longest day"

ma, beh... vjerojatno nisam ni cuo nego petnaestak njihovih pjesama :(

###DK###
30-03-2009, 18:52
Maloprije sam preslušao Somewhere in Time.
Meni njihov najbolji album.
Deja-Vu, Sea of MadnessS :pray:

Dreamer Deceiver
30-03-2009, 20:06
taj se cd vrtio na mom putu do splita, tog ljepog ljetnog dana 10.8. :D
ahhh, memoris :(

The Great Duck
30-03-2009, 20:40
taj se cd vrtio na mom putu do splita, tog ljepog ljetnog dana 10.8. :D
ahhh, memoris :(
Moj rođendan. 8)

Morph_OS
30-03-2009, 22:01
Slucajno sam naisao na temu. Nisam ni znao da tolko ljudi slusa maidena :D
:gitara: :bravo:

GrimReaper
31-03-2009, 19:52
naravno da slusa :pray:

btw meni najdrazi somewhere in time... bio mi je prvi cd ikad i to original odma :P

D.E.M.O.
31-03-2009, 19:58
sokol ga nije volio.

Morph_OS
31-03-2009, 20:23
Prvi i nazalost jedini oriđiđi album koji imam je Brave New World.Album je....sta reci....odlican :D
Najdraza pjesma mi je inace Fear of the dark. :thumbs2:

Stormcrow
31-03-2009, 23:08
ah, Fear Of The Dark, kad je 20 k ljudi pjevalo zajedno tokom intro-a :( nostalgija :D
inace su mi medju najboljim pjesmama Rime Of The Ancient Mariner, Wasted Years, Powerslave... kad govorimo o albumu, najbolja kombinacija pjesama mi je otprilike ono sto su svirali na koncertu, tamo su mi najdraze pjesme :D

baldrick_
11-04-2009, 12:34
jel imaju oni još neke pesme kao reincarnation of benjamin bregg? ne mislim na baladičast deo (mada mi se i on sviđa), nego na onaj masni riff..

The Great Duck
05-06-2009, 15:40
Navodno dogodine izlazi novi album. :)
I BTW,danas je Nicku rođendan.

Outmind
05-06-2009, 19:54
Novi album??? Ak bu ko BNW super, ak bu ko AMOLAD... bolje da se drže starih stvari...

Dreamer Deceiver
05-06-2009, 23:21
zašto ljudi ne vole AMOLAD :(
meni je predobar album :D

Norther
05-06-2009, 23:38
zašto ljudi ne vole AMOLAD :(
meni je predobar album :D
totalan potpis, odlican album.

Outmind
06-06-2009, 08:56
Po meni najslabiji od 3 albuma izašla u ovom desetljeću, jer mi se sviđa samo jedno polovica pjesama.

Dreamer Deceiver
06-06-2009, 09:09
meni je dance of death najslabiji

The Great Duck
06-06-2009, 09:37
Hehhe može njima album ispast sranje u usporedi s SiT ili SSoaSS,al opet će vjerojatno bit odličan.
BTW,este primijetili kako im albumi gotovo uvijek izlaze u pravilnim razmacima koji se s vremenom povećavaju?Do Powerslavea su radili jedan godišnje,zatim su ih do FoTD izdavali svake dvije godine,pa kad je Blaze došao svake tri (s iznimkom BNW koji je izašao dvije godine nakon Virtual XI),što se nastavilo i s Bruceovim povratkom...
EDIT:E,i baš si mislim kupit neki album od Maidena s tim da najbliži CD Shop ima sve studijske albume do NPFTD (osim Powerslave-a),Virtual XI,BNW,AMOLAD te live albume Live after Death,A real live/dead one,Rock in Rio i Flight 666,pa bih volio ako bi mi mogli preporučiti jednog od njih.

Outmind
06-06-2009, 10:14
Ček u dućanu imaju te albume ili ti imaš te albume pa ne želiš da ti sugeriramo to kaj si naveo? Ak je prvo u pitanju uzmi BNW, ak je drugo u pitanju, definitivno TNOTB.

Dreamer Deceiver
06-06-2009, 10:17
uzmi Brave New World :D
meni deset puta bolji od ( po meni ) prenapuhanog Numbera koji mi nikad nije baš sjeo... mah, svejedno je. Svi njihovi albumi su odlični :D

The Great Duck
06-06-2009, 10:33
Ček u dućanu imaju te albume ili ti imaš te albume pa ne želiš da ti sugeriramo to kaj si naveo? Ak je prvo u pitanju uzmi BNW, ak je drugo u pitanju, definitivno TNOTB.
Na žalost nemam ni jedan njihov album u čvrstom obliku (još).

Gwin
06-06-2009, 11:18
AMOLAD je tolko loš da sam ga uspio preslušat samo jednom. IMHO riječ je o njihovom najlošijem proizvodu
u ovih 25g koliko pratim maidene nisam naišao na toliko nekoherentni album

Dreamer Deceiver
06-06-2009, 11:32
sto ljudi sto ćudi :D
meni je definitvno najgori No Prayer For A Dying kojeg sam moždva dva puta poslušao u životu, i to jedva jedvice sam ga uspješno poslušao do kraja.

Outmind
06-06-2009, 14:49
uzmi Brave New World :D
meni deset puta bolji od ( po meni ) prenapuhanog Numbera koji mi nikad nije baš sjeo... mah, svejedno je. Svi njihovi albumi su odlični :D

A vidiš, meni je na tom albumu prenapuhana samo istoimena pjesma. Sve ostalo je gotovo savršeno, pogotovo malo cijenjeni prisoner i total eclipse.

Plexihack
06-06-2009, 15:04
AMOLAD je tolko loš da sam ga uspio preslušat samo jednom. IMHO riječ je o njihovom najlošijem proizvodu
u ovih 25g koliko pratim maidene nisam naišao na toliko nekoherentni album

Nezz baš,po meni,AMOLAD je odličan album....isprva je i meni bio loš,onda je završio na playlisti igrom slučaja dok sam igrao wow,te pjesme su zapravo odlične ^^

Dreamer Deceiver
06-06-2009, 17:22
uzmi Brave New World :D
meni deset puta bolji od ( po meni ) prenapuhanog Numbera koji mi nikad nije baš sjeo... mah, svejedno je. Svi njihovi albumi su odlični :D

A vidiš, meni je na tom albumu prenapuhana samo istoimena pjesma. Sve ostalo je gotovo savršeno, pogotovo malo cijenjeni prisoner i total eclipse.


mah, number je još ok, ali run to the hills mi se gadi :/

The Great Duck
05-07-2009, 17:48
Jel ima još tko ovdje tko misli da je NPFTD pomalo podcijenjen album?

MindReader
05-07-2009, 19:04
Jel ima još tko ovdje tko misli da je NPFTD pomalo podcijenjen album?
postoji :)
a isto tako smatram da je i virtual XI podcijenjen.. koji je po meni odličan

Lord Jambrek
05-07-2009, 23:24
Jel ima još tko ovdje tko misli da je NPFTD pomalo podcijenjen album?
postoji :)
a isto tako smatram da je i virtual XI podcijenjen.. koji je po meni odličan

Meni je Virtual XI gotovo najbolji album od maidena :D

Dreamer Deceiver
05-07-2009, 23:38
meni X factor :D

Korpse
07-07-2009, 10:02
Brave New World meni.

Fireblade
07-07-2009, 10:05
Brave New World meni.
:pray: :pray: :pray: :pray: ovo si i jucer/prekjucer napisao.....bas se sjecam :D

MindReader
07-07-2009, 12:58
Brave New World meni.
meni BNW ima najbolji cover.. i jako jako jakob htio nać majicu, ne mislim pravit u tiskarama, oć baš ono pravo sprženu sliku,a ne ljepljenu.. xD
uglavnom.. ak neko prodaje.. veličina XXL ili veće.. treba pokrit 2metra :D

i vidim da rijetko tko priča o A matter of life and death-u.. meni je taj jedan od najboljih, nema veze što je najnoviji, al onak baš pravo rastura i melodičan je u pm :D longest day oujea

The Great Duck
07-07-2009, 14:37
Meni su albumi iz razdoblja 1984-1988 najbolji,imaju najveću količinu dobrih pjesama,a i omoti su jako dobri...

Korpse
07-07-2009, 22:50
Brave New World meni.
:pray: :pray: :pray: :pray: ovo si i jucer/prekjucer napisao.....bas se sjecam :D
Znam. kada je bilo nesto sa forumom nestalo mi je postova.

Pathetica
07-07-2009, 23:22
dance of death-prvi zadnji i jedini (nije forsa neg si nemrem pomoć)

MindReader
08-07-2009, 00:20
dance of death-prvi zadnji i jedini (nije forsa neg si nemrem pomoć)
da, i protiv njega imaju dosta toga protiv, kao da je dosadan i monoton, ovoono.. meni je i taj odličan :D

Dreamer Deceiver
08-07-2009, 11:08
dance of death je solidan album, s odličnim pjesmama, čiji prosjek upropaštavju neke pjesme :/

The Great Duck
11-07-2009, 13:49
Jeste vidjeli ovo?
jwQXZHLaNEA
Jebemu ovo je kao stvoreno za soundtrack neke fantasy igre.

MindReader
11-07-2009, 13:59
Jeste vidjeli ovo?
jwQXZHLaNEA
Jebemu ovo je kao stvoreno za soundtrack neke fantasy igre.
kad smo već kod tog.. za fantasy igru mi je bolja flight of icarus :D
iza dere marš na dobošu.. ko koračnica.. predobro :pray:

The Great Duck
12-07-2009, 12:03
Inače,večeras je na HTV-u film koji je inspirirao Where Eagles Dare,od kojeg je pjesma i posudila ime...
EDIT:BTW,jel itko vidio na Youtube-u u koliko se pjesama ponavlja onaj riff iz 23:58?

MindReader
12-07-2009, 12:40
neb se čudio jer je činjenica i da im 90%, ak ne i više pjesama kreće iz E xD

The Great Duck
12-07-2009, 12:45
Mislim da se ne ponavlja taj riff u još nekoj pjesmi od Maidena,ali se pojavljuje u dosta tuđih pjesama...Al zato su u Infinite Dreams i Clansmanu uvodni riffovi vrlo vrlo slični.

Gwin
17-07-2009, 19:17
oMeL6IDJCvU


A string quartet tribute to Iron Maiden's "Run to the Hills" by the Vitamin String Quartet. From the album "Anatomy of Evil".

pwnt.

The Great Duck
07-08-2009, 17:16
Nego,ima li kod nas za kupiti Eddies Head,The First 10 Years i Eddies Archive box setove,i ako ima,gdje?

The Great Duck
03-09-2009, 13:15
Jel itko primijetio ovo?
http://en.wikipedia.org/wiki/Brave_New_World_%28Iron_Maiden_album%29
http://en.wikipedia.org/wiki/Brave_New_World_%28Styx_album%29
Oba se albuma zovu Brave New World,a sedma pjesma na oba dva se zove Fallen Angel (!).

The Great Duck
31-10-2009, 22:27
Nego,jel zna tko možda nešto više o audicijama za nasljednika Brucea Dickinsona kad je ovaj napustio bend?Čitao sam da je Kiske iz Helloweena bio jedan od kandidata za Bruceovu zamjenu (a i Steve ga je navodno u jednom intervjuu naveo kao jednog od tri pjevača koji bi mogli zamijeniti Brucea,no za ostalu dvojicu ne znam,osim ako jedan nije sam Blaze).

Outmind
10-04-2010, 22:53
Ajme, skoro pola godine nitko ovdje nije postao...

Anyway, nije baš najfriškija vijest, no maideni su najavili novi studio album imena the final frontier (e sad, znači li o da će ovo bit posljednji studijski, ili samo da će biti neke svemirske, ratne ili svemirskoratne tematike, još ćemo vidjeti), i dolazi nam krajem ljeta:

http://www.ironmaiden.com/index.php?cat ... cleid=1184 (http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=8&p2_articleid=1184)

Dreamer Deceiver
10-04-2010, 23:16
ne sviđa mi se tematika nitimalo :(

Norther
16-04-2010, 12:39
danas idem na mejden tribjut <3
pula.

GUzYcQdVtto

cak su i dobri :D

Norther
17-04-2010, 12:07
bilo je gg, rulalo je.

Smeagoul
08-06-2010, 04:34
Final Frontier bump ? =D

MasaKrisT
08-06-2010, 08:24
Evo ga ,sinoc bilo odbrojavanje:))))
The release date for IRON MAIDEN’S new studio album THE FINAL FRONTIER is now confirmed for Monday 16th August.

El Dorado dostupan za download.

I roxa.
Cover.
http://www.ironmaiden.com/The-Final-Frontier-cover.jpg
Tracklista:

1. "Satellite 15... The Final Frontier" - 8:40
2. "El Dorado" - 6:49
3. "Mother of Mercy" - 5:20
4. "Coming Home" - 5:52
5. "The Alchemist" - 4:29
6. "Isle of Avalon" - 9:06
7. "Starblind" - 7:48
8. "The Talisman" - 9:03
9. "The Man Who Would Be King" - 8:28
10. "When the Wild Wind Blows" - 10:59

Da_killah
08-06-2010, 09:28
ah, nema starih dobrih pjesama od 3 minute :)
evo i prvog singla

c2G52Idc1rA

MindReader
08-06-2010, 10:06
ne sviđa mi se što su tolko izopačili eddija.. više ne liči na sebe :(
al pjesma nie loša. ima moćan riff na početku i solo i refren su mi zgodni

Outmind
08-06-2010, 11:29
Cover je najbolji u posljednjih 10 godina, odnosno od amolada i doda

Kaj se pak pjesme tiče, onak, nikad ne mogu skroz suditi samo uz jedno slušanje, ali nije loše. U svakom slučaju je bolje od single-a koji su pustili za amolad, (ona prva pjesma, ne znam kak se zove jer ju uvijek preskačem pošto me jako iritira) Da je ovo najgora pjesma na albumu, već je kao cjelina bolji od amolada. Nema nikakvih prog izdrkancija, samo lyricsi koji me najviše podsjećaju na bruce-ovu solo karijeru, i dobra glazba koja mi, a pogotovo solo, liči na zlatbe dane bnw-a.

Strpit ćemo se do 8 mjeseca pa ćemo vidjeti i ostatak albuma.

olio
08-06-2010, 11:39
odličan cover
can't wait

i još da se vrate u hrvatsku sa novom turnejom

MindReader
08-06-2010, 11:40
odličan cover
can't wait

i još da se vrate u hrvatsku sa novom turnejom
ali neće. idemo u italiju :P

Smeagoul
08-06-2010, 13:02
ali neće. idemo u italiju :P

Pesimisto

WlBiLNN1NhQ

Gotta tell you a story, on a cold winters night
You&#39;ve been sailing for glory before you know what is right
So come over here now, i got a vision for you
It&#39;s my personal snake oil, it&#39;s just something i do

Im the jester with no tears, and im playing on your fears
Im a trickster smiling underneath this mask of love and death
The eternal lie ive told of the pyramids of gold
I&#39;ve got you hooked at every corner, your money&#39;s left to burn

(hahaha)

You&#39;ll be wanting a contract Ha! You&#39;ll be waiting awhile
I&#39;d like to give you my contact, but that isn&#39;t my style
Well you only get one chance and it&#39;s too good to miss
If i give it right to ya, then I wouldn&#39;t exist

Greed, lust and envy cry, it&#39;s same old same old lie
The Smoke and mirrors it&#39;s visions that you see are just like me
im a clever banker&#39;s voice, well just a little out of place
I know Someone just like you knows someone just like me

El Dorado come and play
El Dorado step this way
Take a ticket for the ride

El Dorado streets of gold
See my ship is all but sold
You got one last chance to try

So gone is the glory, and gone is the gold
Well if you knew the story, how come it has to be told
Well you can say im a devil and i wouldn&#39;t say no
But out here on the darkside, hey! on with the show

So now my tale is told
??? then twice as bold
This Ship of fools is sinking, as the cracks begin to grow
There is no easy way, for an honest man today
Which is something you should think of as my lifeboat sails away

El Dorado come and play
El Dorado step this way
Take a ticket for the ride

El Dorado streets of gold
See my ship is all but sold
You got one last chance to try

El Dorado come and play
El Dorado&#39;s left this way
Take a ticket for the ride

El Dorado streets of gold
See my ship is all but sold
You got one last chance to try

MindReader
08-06-2010, 13:09
ali neće. idemo u italiju :P

Pesimisto



ja uopće nisam pesimist :D samo sam realan. nisu objavili na službenoj stranici da dolaze. ak je to konačan raspored turneje onda očito ne dolaze. ak nije, ima još nade. jer sam načuo ranije da će doć u zagreb. i to 2011.

Smeagoul
08-06-2010, 14:24
Inace, ja sam budala koja se drzi onoga sta su rekli u Splitu '08. :D

GrimReaper
08-06-2010, 21:50
meni je pjesma solidna :thumbs2: . nije ni losa,al nije ni boom. maideni standardno dobri, reko bi da su pustili solidnu pjesmu,a da najbolje adute cuvaju te kad album izadje bit ce must have.

cover mi je odlican, konacno malo sf-a,toga jos ni bilo od SiT-a koji mi je najbolji i najdrazi album,kako cover tako i pjesme.
eddie mi je malo cudan da ne kazem Motor(h)E(a)d al sve u svemu cover je superiska :pray:

kad pjesmu posluhnem jos 50-tak puta ce vj sjest kak spada i biti odlicna,ko sto je i breeg svojevremeno bio kad su ga pustili tek.

ja bi na sziget fest sredinom kolovoza bas kad bi album trebao izac,al sumnjam da ce se nabavit para tako da cu se morat zadovoljit "samo" albumom i to nadam se limited editionom :fof:

GrimReaper
09-06-2010, 18:34
evo jos par "pametnih" za rec pa da zaokruzim pricu malo :rotfl:

svidja mi se na coveru sto je iron prozirno , a maiden je normalno napisano,odlican je efekt :pray: .

zanima me prica albuma a sigurno je ima ko i svaki maiden album, ziher sam da cemo bolje razumjet sto cover znaci kad album bude izdan i sve pjesme preslusane i tekstovi prouceni.

moguce je i da se pjesme nadovezuju jedna na drugu pa je moguce da zbog toga eldorado ima malo cudan pocetak(2. pjesma je na albumu pa se taj intro druge pjesme mozda nadovezuje na prethodnu pjesmu).

i gitara :gitara: na tom "intru" na prvi mah djeluje ko iz wasted yearsa, vjerujem da nije slucajno posto je album SF ko i Somewhere in Time.

Sve u svemu nemogu docekat novi album da otkrijem sve detalje :pray:

GrimReaper
10-06-2010, 07:08
evo setliste sa nove turneje koja je pocela jucer u Dallasu :thumbs2:



1. Wickerman
2. Ghost of the Navigator
3. Thousand suns
4. El Dorado
5. Paschendale
6. Benjamin Breeg
7. These colours don't run
8. Bloodbrothers
9. Wildest dreams
10. No more lies
11. Brave new world
12. Fear of the dark
13. Iron Maiden

14. 666 ...
15. Hallowed be thy name
16. Running free



LhwUHK7U4iE

aBRnlOtqng8

Nemam previse komentara, mjesavina BNW,DoD i AMOLADA uz dodatak najvecih hitova i Eldorada. Za moj ukus solidna setlista pogotovo BNW stuffs. Takodje nadam se bar jednom pro shoot bootlegu. :gitara:

:pray:

Death By Sexy
10-06-2010, 07:40
svidja mi se na coveru sto je iron prozirno , a maiden je normalno napisano,odlican je efekt :pray: .


I maiden je prozirno :P

Nije loš kaver, sviđa mi se sf spika... Pjesma mi jest, al ja ne volim mejdene.

Da_killah
10-06-2010, 09:54
nema run to the hills, a ima running free, što će reći?

edit: nema ni troopera

MindReader
10-06-2010, 15:40
samo se nadam da će malo mijenjat setlistu jebemu.. kad su bili u Splitu stojiš onak - sad će FOTD. aha, sad ide Wasted years. to mi je prebezveze. faktor iznenađenja im je na nuli

GrimReaper
10-06-2010, 17:16
ja mislim da nece, ako i oce sto je 1% sanse to bi mogla biti samo 1 pjesma promijenjena...

a cuj faktor iznenadjenja je nestao kako je internet postao svima dostupan. zamisli dodjes 86-te na koncert negdi i opice ti Caught somewhere in time, pa recimo sea of madness itd :pray:
tad nije svako mogo na net da ode na forum i lupi playlistu :D

al dobro okej je setlista ,samo se nadam da ce biti koji pro shoot bootleg odlicnog zvuka,pa da jos jednom osjetim atmosferu blood brothersa :pray:

MindReader
10-06-2010, 19:01
nema internet veze s tim. imaju toliko albuma i sad da moraju cijelu turneju svirati iste pjesme ISTIM REDOSLIJEDOM u svakom gradu. u2 su imali različite setliste kod nas, a svirali su 2 puta (nisu sve pjesme svirane oba dana). dream theater i opeth kad su bili na progressive nation turneji su isto imali određen broj pjesama koje su ponavljali, al neke su mijenjali. ovo je po meni čisti idiotizam i totalno me odbija. zbog tog možda ne budem otišo na koncert,iako ih iznimno cijenim. mogu si jednostavno doma složit tu setlistu i pustit. jeftinije mi izađe

MasaKrisT
10-06-2010, 19:09
cevap popij pivo i ne truj;D

MindReader
10-06-2010, 19:19
cevap popij pivo i ne truj;D
ti plaćaš :thumbs2:

GrimReaper
10-06-2010, 20:37
ja bi isel na maidene taman da sviraju cijeli zivot jedno te isto :yuck:

volim ih zbog svega sto sviraju, a kad si dio rulje za koju sviraju uopce nije bitno sta sviraju bitno da se uziva i benga te je to vrlo specifican osjecaj.

a to kak velis da si slozis doma tu playlistu i ustedis lovu,tak si ja slozim neku zamisljenu idealnu setlistu koju bi volio da odsviraju, a onda uz to odem na koncert, jebeno se provedem i zauvijek pamtim event :friends:

evo neka moja idealna setlista

Alexander
Futureal
Sun and Steel
No prayer for the Dying
Blood Brothers
The Fallen angel
Mother Russia
Only the good die young
Face in Sand
Strange world
Prowler
Sea of Madness
Caught somewhere in time
Deja vu
transylvania
The lonliness of the long distance runner

Da_killah
11-06-2010, 01:00
e prvu i zadnju da mi je čut live, još uz to i to tame a land i to je to :)

Dreamer Deceiver
11-06-2010, 18:54
zašto nitko nije komentirao odličan cover od El Dorada ? :D

The Great Duck
11-06-2010, 20:04
Ide mi na kurac kod njih što uvijek moraju svirati FOTD,NOTB i Iron Maiden na svakom jebenom koncertu od kad su te pjesme snimljene (dobro,sviraju i HBTN,ali ona im jest megaremekdjelo)
Rađe bih da ubace Seventh Son Of A Seventh Son ili To Tame A Land...

crnisokol
12-06-2010, 08:59
Ide mi na prozor kod njih što uvijek moraju svirati FOTD,NOTB i Iron Maiden na svakom jebenom koncertu od kad su te pjesme snimljene (dobro,sviraju i HBTN,ali ona im jest megaremekdjelo)
Rađe bih da ubace Seventh Son Of A Seventh Son ili To Tame A Land...

a čuj...FOTD i NOTB su im najpoznatije pjesme pa ih uvijek sviraju, a Iron Maiden valjda zato jer se tako i zove bend :D

The Great Duck
12-06-2010, 09:46
Pa npr. Judas Priest ne svira Livin After Midnight,Breaking The Law i You've Got Another Thing Coming na svakom koncertu,a to su im najpoznatije stvari.
NOTB i FOTD su više izlizane i mogli bi ih zamijeniti boljim,manje poznatim pjesmama,dok je Iron Maiden osrednja stvar i volio bih da je trajno izbace sa set-liste.

MindReader
12-06-2010, 10:30
jab da ubace prowlera.. i flight of icarus... i the thin line between love and hate.. i tak neke

Dreamer Deceiver
12-06-2010, 10:33
a blood brotherse ?

MindReader
12-06-2010, 10:35
a blood brotherse ?
ma to su svirali dost često. mislim inače, ne na ovoj turneji

GrimReaper
12-06-2010, 13:07
ako se ne varam iron maiden nikad ni jedan koncert nije ne odsviral pjesmu iron maiden. to je takva tradicija stara 30 god i nikad je se nece odrec i ja postujem to, makar i meni pjesma je osrednja i ide mi na zivce lagano.

iskreno meni su sve te pjesme koje stalno sviraju live tolko izlizane da ih nikad doma ne slusam... fear of the darka nisam pustil ima vec 3-4 god a isto tak i sa NoTB i HBTN,trooper itd

Zanima me novi album dal ce bit limited izdanje kakvo i ako da po cem ce bit special, na netu jos nigdi ni rijeci o tome.

AMOLAD sam propustil limited izdanje jer nisam imal para dok je album izaso a kasnije su se rasprodali svi pa sam uzeo obicni album,sad ocu limiteda kud puklo da puklo :gitara:

edit: i da, jako sam ponosan na jedan svoj maiden album, radi se o NoTB iz 1995 castle edition. to je edition sa 2 oslikana cd-a i brutalno je izdanje, a cuo sam i da dosta vrijede ta castle edition izdanja jer su dosta rijetka.

Norther
12-06-2010, 13:23
kad smo vec kod novog albuma, evo jedna stvar.

_h2socYRe4U&feature=related

zanima me na sta ce ovaj album licit, mogo bi dobar bit :D


edit : damn, nisam skuzio da je vec postano, sry :(

MindReader
14-06-2010, 19:18
fail xD

GrimReaper
14-06-2010, 21:05
malo su mijenjali setlistu i vracali na staro. umjesto thousand suns wratchild,a umjesto paschendalea su svirali dance of death, pa iduci konc opet paschendale a wrathchild su ostavili... cudno al zanimljivo :bravo:

Karlo_from_Bjelovar
18-06-2010, 21:48
jos jedan album na kojem cemo se naslusat E5... :D

neka... to su maideni, a oni polazu pravo na taj tonalitet... :D

MindReader
19-06-2010, 00:17
jos jedan album na kojem cemo se naslusat E5... :D

neka... to su maideni, a oni polazu pravo na taj tonalitet... :D
a kad je Harrisu najlakše galopirat po praznoj 4. žici :D

Outmind
01-08-2010, 21:54
Ladies and gentlemen, i give you - the final frontier:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fusea ... id_OEV_P_P (http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=105822368#pm_cmp=vid_OEV_P_P)

Nevjerojatno, maiden spot koji nije ultra nekvalitetan. A ni pjesma nije loša.

Blink
02-08-2010, 15:26
Gers, Murray ili Smith? I obrazložite molim. :D

GrimReaper
03-08-2010, 10:42
spot mi je solidan i ima pricu sto je jako dobro, eto malo su se potrudili ovaj put. pjesma mi je osrednja al kad cujem cijeli album i full verziju sa albuma onda cu znat procijenit.

album ce bit drugaciji od svega dosad pa ocekujem slicnu spiku ko sa amoladom.

btw narucio(preorder) sam sa engleskog amazona limited verziju albuma i salju je odma 16.8. cim izadje. cijena iz funti u kune sa postarinom, cca 120kn :fof:

gers smith murray. svi 3 su razliciti i svi 3 su super.

meni je najjaci murray pa smith pa gers. murray mi ima tip solaza kakve najvise volim, adrianove su jako efektne dok gers uglavnom šreda al njegov najjaci solo mi je u blood brothers jer bas ftrefi u dušu kak bi ja reko :yuck:

GrimReaper
10-08-2010, 20:06
album je procurio za one koji neznaju 8)

slusam vec par puta i naravno cekam original da dodje ...


zasad jedini komentar, when the wild winds blows :pray:

Dreamer Deceiver
10-08-2010, 22:24
na pola sam prve pjesme i se mislim da prebacim na drugu ili ne :/

ok, sad je počelo bolje nakon 4 minute torture :D

MasaKrisT
10-08-2010, 23:29
pa to je intro....javim dojmove kad se preslusa...

MindReader
10-08-2010, 23:38
i meni intro ide na kok.. odrezać ga i ostavit samo the final frontier -.-

Rang€r
10-08-2010, 23:59
sviđa mi se album, sad sam ga preslušo jedno 3-4 puta dok sam igro dotu i lunjo po forumu, jedino što mi je zapelo za uho su 1. i zadnja pjesma

Azer
11-08-2010, 00:03
Evo baš slušam. El Dorado je super

MasaKrisT
11-08-2010, 00:35
Poslusao album,sto reci, bomba as usual.Najvise zapali za uho The alchemist,coming home,starblind i puhaci vjetrovi.

Azer
11-08-2010, 01:12
De pls nek neko pogleda jel sve funkcionira sa ovim videom

SVD-LtuCkRg

MasaKrisT
11-08-2010, 09:05
Nope.

SharpDressedChevap
11-08-2010, 12:48
Meni je intro predobar, bubnjevi razvaljuju :)

Album, pa hajmo reć da je zadovoljio, moglo je i bolje ali eto.
Satellite 15... Final Frontier, El Dorado, The Alchemist, Coming Home, When the Wild Wind Blows, Isle of Avalon. Najhaj pjesme. Ona Mother of Mercy mi se ne sviđa, ostalo je dobro.

wildje
11-08-2010, 14:21
Baš mi je fino sjeo ovaj album, posebice druga polovica. Zasad mi je ovo vjerojatno njihov najbolji album od 2000. pa nadalje.

GrimReaper
12-08-2010, 19:13
sjeda po malo album svaki dan ga preslusam 2-3 puta i sve vise mi se svidjaju sve pjesme.

wtwwb mi je odmah bila :pray: a sad sve vise i ostale su :pray: :pray:

jedva cekam da mi dodje origigi :gitara:

croking1994
12-08-2010, 19:45
preslusao i ja album :D , el dorado mi je među najboljima

Rang€r
12-08-2010, 20:17
wtwwb je lesser blood brothers... al svejedno je najbolja na albumu.

eldorado, final frontier, ekšli sve osim the man who would be king i mother of mercy rulaju.

Azer
12-08-2010, 20:19
Jesam ja jedini kojemu je Mother Of Mercy zakon? :roll:

Inače, When The Wild Wind Blows mi je presuper pjesma. El Dorado mi je isto fajn. Ostale su na razinini :thumbs2:

Dinomite
12-08-2010, 22:37
Preslušao par puta, vjerovatno najbolji njihov album od 2000.

numb
12-08-2010, 22:37
i meni intro ide na kok.. odrezać ga i ostavit samo the final frontier -.-
:rotfl:

Rang€r
12-08-2010, 22:44
btw mindreaderu, kad kataš satelite 15, stavi final frontier na mediafire il negdje i pošalji mi link da skinem, ty :*

GrimReaper
13-08-2010, 05:08
uz definitivno najbolju wtwwb na albumu, trenutno drugi favorit mi je coming home.

sjela mi je brutalno, i u glavi mi se jako komparira sa out of the shadows sa AMOLAD-a .

nekakva predobra emocija pere kroz pjesmu. poludit cu jos tjedan dana da mi stigne origigi :toilet:

Da_killah
13-08-2010, 11:09
evo poslušao i ja album, na prvu ruku mi se čini bolji od zadnjeg, iako to i nije teško jer me prošli i nije baš impresionirao

GrimReaper
13-08-2010, 20:15
meni je svaki album od maidena predobar na svoj nacin i nemaju mi los album.

amolad mi je odlican album a tak je i ovaj novi...

ak cemo koji album sam najmanje slusal i prema tome odredit definiciju najlosijeg,onda je to Fear of the Dark.

jako rijetko ga slusam...

Coming home ... :gitara:

MindReader
14-08-2010, 10:57
btw mindreaderu, kad kataš satelite 15, stavi final frontier na mediafire il negdje i pošalji mi link da skinem, ty :*
hm.. oke.. jel se može to rezat u paintu? nisam baš upućen.. :roll:

GrimReaper
14-08-2010, 11:22
ja imam skinutu 320kb verziju sa 1 pjesmom podijeljenom u dvije
ima na zamundi ta verzija 8)

btw da se pohvalim

Your Amazon.co.uk order has dispatched

1 The Final Frontier £10.15 1 £10.15



-------------------------------------------------------------------------
Item Subtotal: £10.15
Delivery and handling: £3.58

Pre-order Guarantee: £0.00

Total: £13.73

:fof: :gitara:

Rang€r
14-08-2010, 12:02
btw mindreaderu, kad kataš satelite 15, stavi final frontier na mediafire il negdje i pošalji mi link da skinem, ty :*
hm.. oke.. jel se može to rezat u paintu? nisam baš upućen.. :roll:

reko si da češ odrezat taj dio final frontiera :(

SharpDressedChevap
14-08-2010, 12:13
Intro je prekewl, ne reži ga :(

Inače, jesam li jedini kojem smeta Mother of Mercy? Dickinson se tu nateže dok pjeva samo tako.

Rang€r
14-08-2010, 15:23
ja sam odjebi mother of mercy nakon 10ak slušanja i man who would be king :>

MindReader
15-08-2010, 00:09
ja još nisam preslušo album do kraja xD stao sam na alkemičaru. nisam više mogo. možda drugi put :D

hrčak
16-08-2010, 17:30
Upravo sam kupio vlastiti primjerak u dućanu i počinjem sa slušanjem. :D

GrimReaper
16-08-2010, 22:40
jesi uzeo limited? ja jos cekam svoj da mi dodje ko zna kad ce :boohoo:

hrčak
16-08-2010, 22:44
Nisam nažalost, trenutno nisam love imao i još štedim za fan club i ostale stvari tak da će to morati malo pričekati, ajd pliz reci sadržaj kad ti stigne limited izdanje.

GrimReaper
16-08-2010, 23:30
ocu,budem i poslikao :wink:

nego daj mi dal si vidio kolko kosta limited izdanje,a kolko obicno?

hrčak
16-08-2010, 23:32
Obično ti je 110, a za limited neznam, al sam siguran da je oko 200 kn.

GrimReaper
18-08-2010, 10:18
da malo sam cuo da limiteda jos nema u nijednom ducanu, a obicni da kosta 109kn. brijem da mi limited nece bit ispod 180kn,dok su meni skinuli za moj 122kn s kartice s postarinom,sto je vrlo vrlo povoljno,33% jeftinije


jedva cekam da mi dodje limited, izgleda da cu ga medju prvima imat. mozda jos i danas dodje mada ga ocekujem do kraja tjedna

:gitara: