PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rappelz



olio
03-10-2006, 14:32
http://rappelz.gpotato.com/

Evo još jedan free MMORPG...

Osobno ga nisam igrao pa tko je igrao neka javi kakva je igra.
Za download ima 1.2GB evo link http://rappelz.gpotato.com/download/index.php

igra je još u beti ali prema screenshotovima izgleda odlično
http://rappelz.gpotato.com/download/screenshot.php

Kenyi
03-10-2006, 15:04
link ne radi.

cr33p
04-10-2006, 16:33
ja skidam pa javim utiske :)

Eddie9
04-10-2006, 19:20
ja skidam pa javim utiske :)

aj pls..
reci u detalje

Kenyi
04-10-2006, 19:43
imal kakvog cilja u igri ili je samo levelanje?

cr33p
05-10-2006, 16:36
ovak prvo igra je jako bugovita ali ima dosta dobru grafiku i cinimise da questove morate rjesavati redom.borba je zanimljiva jer kasnije u igri mozete napravit vlastite comboe.mozete birati izmedju tri takozvane rase za job-ove jos neznam al igra brzo dosadi a ako bas hocete skinite :D

Eddie9
24-12-2006, 13:17
ja trazim neki novi mmorpog pa me zanima kakav je rappelz

Empe Tri
10-01-2007, 22:57
meni je igra zakon evo sad sam ju igrao :D
ustvari odlicna je grafika je gust nije perfektna pa mi je zato straaava :D

tek sam 10 lvl, pa neznam bas jos sve :D
stori mi je isto ok za pocetak :D
brzo se lvl-a itd.
i jos jednom igra je zakon

osobno preporucujem svima, za mene je bolja od silkroada ;)
i od mnogih drugih mmo igrica

Spaceman Dan
11-01-2007, 16:29
Meni je isto bolja od silkroada.
Svima koji su vec na rubu zivcanog sloma od sro grindanja toplo preporucam da probaju ovo. Levela se puno lakse, ima mnogo questova i jos postoji dungeon siege kolko sam cuo, al ne znam puno o tome.
Inace, Dark Magician level 30 i Strider level 13.

olio
11-01-2007, 21:22
Meni je isto bolja od silkroada.
Svima koji su vec na rubu zivcanog sloma od sro grindanja toplo preporucam da probaju ovo. Levela se puno lakse, ima mnogo questova i jos postoji dungeon siege kolko sam cuo, al ne znam puno o tome.
Inace, Dark Magician level 30 i Strider level 13.nisam skužio što to znači ???

Spaceman Dan
11-01-2007, 22:05
http://rappelz.mmosite.com/content/2006 ... 6766.shtml (http://rappelz.mmosite.com/content/2006-12-21/20061221185556766.shtml)

Ovdje ti sve pise. Nikad nisam sudjelovao pa ne znam bas kako to sve skupa funkcionira, ali mi se cini dobro zamisljeno.

Dart_Wader
12-01-2007, 11:41
evo ja sam ju poceo skidat jel ima kakav guild u igri

fere666
17-03-2007, 20:16
evo ja sam neki dan poceo igrat i moram reci da mi se svidja mada sam prije toga sjedio pred kompom igrajuci WOW. zanimalo me na kojem serveru igraju forumasi i dal postoji koji hrvatski guild??

Nightmaster
04-04-2007, 17:27
meni se igra bas i nije svidjela, mislim ono sta sam gledao ima puno skillova, ali mi je igra prespora, lik je spor, i igra sporo reagira na naredbe... tak da sam ja ostavio tu igru i igram 9dragons

Aerial
11-04-2007, 10:57
Aaaawwwww, 1.3 GB download...
mislio sam da će biti pola od toga :cry:

Paske
11-04-2007, 13:53
Meni i dalje nije jasno u čemu je trik sa free MMO...

Tko to razvija / plača i zašto :?

ssalG
11-04-2007, 14:01
Meni i dalje nije jasno u čemu je trik sa free MMO...

Tko to razvija / plača i zašto :?

Većina njih se financira reklamama.

Aerial
11-04-2007, 17:09
I onim iritantim item-mall sustavima, u kojima itemi koštaju više nego originalne igre :)

Wolfwrath
11-04-2007, 19:06
Evo ja ću skinuti igru,al jel neko može pojasniti još neke stvari kao kreaciju lika,questove itd.

Wolfwrath
13-04-2007, 17:09
Download je gotov! :pray: :pray: :pray: :pray:

Na kojem serveru krenem igrati?

EDIT:Igram na Torturu (ili kak se već zove) kao Gaia.Nick mi je WolfEnt.

Chace
22-04-2007, 01:02
meni je download pri kraju...
sad iskoristavam ona 24h flat od voljatela pa isprobavam mmorpgove razne...nick ce mi biti deus i biti cu ona rasa deva / demoni

Wolfwrath
22-04-2007, 11:48
Kakvi demoni.Deva su ti rasa od Creation elementa.Oni su gud gajz. Ja igram kao Gaia na Tortusu.Nick - WolfEnt.

Chace
22-04-2007, 12:18
nvm prestao sam igrat jer imam preslab komp

DJ Not Nice
23-03-2008, 23:45
Evo ja upravo skidam igru, sutra najvjerovatnije i igram. Nego, igra li itko?

Haki
24-03-2008, 02:10
evo i ja cu je sada poceti skidati preko xfirea biti ce gotova brzo :)

Wolfwrath
06-06-2008, 15:18
E,gajz,rado bih ponovno krenio,ali stvar je da ja još uvijek imam epic3,a epic4 je velik 1.85 gb...

Može ko poslat dvd-om,mogu i platit,pravim novcima,ofkorz...

sydriel1
12-06-2008, 09:10
Ljudovi, igram rappelz oko god i pol sad vec pa ako itko ima ikakvih pitanja samo recite. Znam skoro sve o igrici (bar se nadam). BTW igram na serveru yeti i nick my je Sydriel ili Hadriel pa me mozete i PMat u igri ako itko igra, pozz

http://rappelzcharacters.com/sig/custom/1872.png (http://rappelzcharacters.com/db_profile.php?userid=1872)

ShumyCRO
15-06-2008, 10:50
Ajd napisi nesto o PvPu u Rappelzu..

onyx
15-06-2008, 20:05
pvp je los

btw prodajem prista lvl 113 full r5 gear pimped

i da igra je postala sranje kad su maknuli ove gold buyere...

sydriel1
20-06-2008, 16:16
Igra je ok, PvP je u redu, samo treba znati igrat. Pet klase su malo prejake (kak ne bi bile kad ekipa moze imat 2 peta summonana odjednom i klat sa oba i koristit sve skillove oba peta), ali ostale klase su uravnotezene. Nije ko WoW da nemres pobijedit u PvPu nikog ko je vise od 5 lvla veci od tebe... Meni kao priestu rijetko tko moze nesto u PvPu jer se healam ali ak stunnaju nije bas lako pobijedit. Uglavnom, treba samo znat koristit svoju klasu i skillove...

I ne, igra nije postala sranje kad su maknuli rupee sellere jer se sad ekonomija cijele igrice vraca u normalu i napokon se mogu normalno obavljati tradeovi za neke normalne pare, a ne da jedan axe moras platit 250m :hangin:

onyx
23-06-2008, 23:53
lol priest je najgora clasa za pvp...to i sam znas

uostalom prekinuo sam s rappelzom prije 5 mjeseci sa lvl 113 pa tak da...

priest je najgora classa u igri sjedi baci koji heal pa sjednu baci heal...pokusaj napravit kartice +3 o da izgubio si par milja...najbolje su pet klase pogotovo sb ako itko misli ovo igrat nikad priest rade pet class ili warrior class

i da kolko ti je pimped gear sad + koliko pa ces svatit da je sa rupee sellerima bilo bolje

sydriel1
01-07-2008, 17:56
ROFL ocito si noobara koja ne zna igrat sa priestom. Ako znas u potpunosti iskoristit sav njegov potencijal moze bit veoma ubojit, vjeruj mi. A i cinjenica da si prije 5 mjeseci bio na lvl 113 dokazuje da is se power-lvlao ili si stalno visio u dungeonu pa nisi stigo otkrit da priest ima legendarne PvP skillove. Usput gear mi je trenutno puno bolji jer sam tek pocinjao kada su rupee selleri bili tamo, a i sada je ekonomija u normali i bar mozes skupit nesto para iz dungeona od laka ili dropova za SS ili neku kartu... Mogao bi probat opet, ako se potrudis moglo bi ti se cak i svidjeti... xD

U pravu si, pet klase su prejake i tu su pretjerali ali nadamo se da ce to izjednacit sada kada dodje e5.

A ako si neki DDer onda je sve sto radis TAB + F1 i mozda iskoristis koji skill tu i tamo. Slobodno mi reci ako je ista drugacije... POZ ljudofi, posjetim vas ubrzo

onyx
02-07-2008, 22:32
Igra je ok, PvP je u redu, samo treba znati igrat. Pet klase su malo prejake (kak ne bi bile kad ekipa moze imat 2 peta summonana odjednom i klat sa oba iSkoristit sve skillove oba peta), ali ostale klase su uravnotezene. Nije ko WoW da nemres pobijedit u PvPu nikog ko je vise od 5 lvla veci od tebe... Meni kao priestu rijetko tko moze nesto u PvPu jer se healam ali ak stunnaju nije bas lako pobijedit. Uglavnom, treba samo znat koristit svoju klasu i skillove...

I ne, igra nije postala sranje kad su maknuli rupee sellere jer se sad ekonomija cijele igrice vraca u normalu i napokon se mogu normalno obavljati tradeovi za neke normalne pare, a ne da jedan axe moras platit 250m :hangin:

i onda sam ja noob....

sydriel1
03-07-2008, 10:47
Sad tvrdis da pet klase ne mogu koristit skillove oba peta koje imaju summonirane???
Onda stvarno jesi noob...
Možda bi pomoglo da se vratis koji dan u igru i raspitas se malo ili barem prođeš forume Gpotatoa

Hellboy
03-07-2008, 16:17
downloadam igru...

sydriel1
03-07-2008, 17:30
Imas moje podatke par postova ranije. Javi se kada pokrenes

Hellboy
05-07-2008, 16:14
oke...igra mi nije nimalo legla..prvo što mi se nije svidjelo je point'n'click sustav kretanja od kojeg mi je više muka (jedino ga u VCO-u i EVE-u trpim)...jbg, nakon PW-a i WoW-a sam se navikao na normalno WASD kretanje...zatim neobično loša optimiziranost za jedan ne tako lijep MMO...i na kraju hrpa njubova koji se bune ako stojiš kraj njih (!?)...ovaj naslov obilazim...

AVGstar
05-07-2008, 21:23
igro sam to jako davno i igrica je prelijapa ima dosta spellova rasa bla bla ali sux sto je prije bila taka grind fest da to nisu istine i pvp je bio tak tak

sydriel1
06-07-2008, 14:01
Da, PvP nije nest na početku kada imas samo osnovne skillove koji su, bez pretjerivanja, zakurac (valjda me neće bannat zbogo ovakvog rječnika). Postaje bolje na višim lvlima, ali i onda se temelji samo na taktici protiv jedne određene klase (ne moze svaka taktika pobijedit svaku klasu). Također se temlji samo na sposobnosti što boljeg iskorištavanja skillova koje ti nudi klasa jer se ne možes na brzinu izmaknuti napadu protivnika (kao što je primjer u WoWu recimo). Zbog toga je malo manje zabavan, ali je i kompliciraniji nego običan skači-uokolo-dok-ne-iskoristi-spell-pa-ga-zakolji način PvPa :P

CROner
28-12-2008, 16:47
Pozz ekipa
DALI NETKO IGRA RAPPELZ EPIC 5?
Ja sam:
Server:Tanda
Ime:CROner
Guild:CROsavez
ako netko traži savez,dobrodošao je :ekipa:
kontakti:
ovdje (pm)
msn:erock_bmk@hotmail.com
piss

TrIpLeM
05-02-2009, 23:26
bok ljudi,
evo naiso sam sasvim slucajno,
ja igram rappelz od kad je Open beta,
trenutno sam lvl 130 Chaos magician.
sad sam krenio igrati s battle summoner.
ovako:
igra je prosla kroz mnoge preinake. sad je mnogo bolja i brza za igrati.
sjecam se kad si jedva doso do lvl 30. sad ti treba 3 4 sata.
do lvla 100 dodjes za jedan mjesec s time da igras 5 6 sati po danu.
sto se tice PvP i pve
razlika je ogronma osim ako nisi na pvp server.
sad
trenutno najjaca klasa u igri je jos uvjek pet klasa razlog tome je sto je ovo petbased igra.
U epic4 tj prije ovog
Cm je bio nenadjebiv. jako velik m atk je imao. nekazem da sad ima.
ako kome treba ista nek mi se javi.
Tortus server
Faith guild.
:ekipa:
i da igram koren. EU i US verziju. razlog tome sto koren je jebeno puno bolji.
plus sto ovdje su pizde od Game mastera. moras ih molit ovo ono
tamo te nagrade itd tid.
u svakome slucaju
rappelz je igra u kojoj ima dosta dobrih ljudi, a uostalom sami znate sto me mmo
neki ce reci u have no life. jebi ga
2 godine igraj wow i imat ces sve jel tako
2 godine igraj nesto i dospjet ces.
s time da nisam igrao zadnjih par mjeseci, ali znam gdje sta drop, koliko ti treba da dropa. zelis se obogatit brzo itd itd.
sad je upravo valentine day event. tako da iskoristit sto brze moguce

:P

DJ Not Nice
25-02-2009, 22:40
Otvoren je server u EU
LINK! (http://www.gamershell.com/news_70242.html)

(Y)

Therian
20-06-2009, 16:46
Jel josh neko igra?
Instaliral sam al mi veli "can't connect to index server".

DJ Not Nice
20-06-2009, 21:58
Imaš EU verziju?

Therian
20-06-2009, 22:46
Nemam pojma :D
Skinul sam zadnju i ta mi se update-ala, sve pet dok nije trebalo pokrenuti GameGuarda.
Onda je bilo dosta googlanja da bi ispalo da GameGuard nije kompatibilan s Win 7 Build 7100- , samo noviji.
Sad skidam zadnji build da si upgrade-am.
Mada skidam i PW International, prije sam igral My verziju i svidjala mi se igra.
Thanks anyway.
Igrash ti kakav dobar mmorpg?

DJ Not Nice
20-06-2009, 23:33
Trenutno Dragonicu, i samo Dragonicu : )

Therian
21-06-2009, 00:47
Cool.
Evo ja perem u PWI sa svojim petom :-)

Dropper
04-07-2009, 20:20
jel se ovo jos igra? i jeli izasla ili je u beti?

DJ Not Nice
05-07-2009, 01:26
O Mahamda Gamdi, al ga i rokneš dropper ^^

Igra je vani već o-ho-ho, i dobila je brdu update[ova], moglo bi se reć da je jedna od onih igara(ima ih rijetko) u koju tim ljudi ulaže trud svakodnevno.