PDA

Pogledaj cijelu verziju : Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots



Valtiel
03-10-2006, 13:55
Kojima has stated that with the PlayStation 3, he will be able to focus on the things we can't see, and to explore the senses that videogames rarely tap into. For example, if a building is severely damaged, the resulting sound from a nearby explosion could cause the building to crumble and fall. Furthermore, he is planning to consult psychiatrists on how to emphasize a "mental battle" between Snake and his enemies, so that "who controls the fear can decide the outcome".

http://www.gamespot.com/ps3/adventure/m ... Ot5bsEsz_c (http://www.gamespot.com/ps3/adventure/metalgearsolid4/video_player.html?id=IyE3nmOt5bsEsz_c)

The First ever Gameplay footage for MGS4.

:pray: :pray: :pray:

04-10-2006, 13:48
Najbolja igra ikada 8)

Bishop_45
04-10-2006, 19:39
humm, zanimljivo, ali sa svim tim novim naslovima ja se samo bojim koliko ce me doci nova graficka-- >nadajmo se da directX10 i nece biti toliko skupe
BTW. tht guy on the end---> is he a new Snake, like his son or shuming ???

Scuderia
04-10-2006, 19:48
humm, zanimljivo, ali sa svim tim novim naslovima ja se samo bojim koliko ce me doci nova graficka-- >nadajmo se da directX10 i nece biti toliko skupe
BTW. tht guy on the end---> is he a new Snake, like his son or shuming ???


kaj to nije ps3 exkluziva......film je zakon.....prelijepo izgleda

Raoul Duke
05-10-2006, 07:28
Odlicna igra,prerusavanje. :pray: :pray:

nema za PC :cry: :cry:

MasaKrisT
05-10-2006, 22:25
vGG moze :killyou:

Valtiel
05-10-2006, 22:33
To na kraju kada vidite mladog Snake-a je misterija... Znamo da kloniranje je ono sto je Snake-a ucinilo tako starim... a otkud sad mlad? Hmmm, velika misterija...

W3DR4N
05-10-2006, 22:55
Filmić je loš. Izgleda kao polirani MGS3, ni približno kao oni screenovi i filmići s početka najavi. Konami i Sony prodaju maglu?

Valtiel
05-10-2006, 22:59
:shock: ARE YOU OUT OF YOUR MIND??? Nikad niti jedna igra nije imala ljepsu grafiku... Ovo je kao sto sam rekao prvi gameplay footage, i sama cinjenica da se skoro pa i ne razlikuje od FMV-ova je :shock: ne znam gdje gledas majke mi...


-f07ZpXe8TUSHebes matrix :D

W3DR4N
05-10-2006, 23:26
Navodno slabija konzola, X360, radi ljepše scene u igri Gears Of War.

Valtiel
05-10-2006, 23:37
Navodno slabija konzola, X360, radi ljepše scene u igri Gears Of War.

:rotfl: ma da... kako da ne... Uzmes u obzir da je ovo cista scripta, i da pravi gameplay nece biti ni nalik na sto si vidio... Jer igra izlazi krajem 2007, a kako znamo Konami izaci ce pocetkom 2008, oooo ne brini, cak ce i sekvence izgledati smijesno za gameplay :wink:

Uzmemo li u obzir i cinjenicu da je ovo samo da se pokaze kako ce otprilike izgledati potezi... dok bi grafika trebala biti ili kao ovo: http://www.kotaku.com/gaming/sony/new-e ... 199766.php (http://www.kotaku.com/gaming/sony/new-extended-metal-gear-solid-4-trailer-199766.php)Sili cak jos bolja... Jer svi traileri su real time radeni u engine-u MGS4 :wink:

Nego, da se vratim na snake-u... Postoje 2 teorije:

1. Mladi Solid Snake je novi klon, jer kao sto znamo Liquid i Solid su takoder klonovi od Big Bossa...

2. Kao i u MGS3, ovdje stari Snake drzi noz i pusku zajedno. Ali u MGS3 Snake s kojim ste igrali je bio Big Boss, dakle mozda je stari Snake zapravo Big Boss a mladi Solid Snake...

jos teorija? :)

P.S. Svako vozilo u igri ce se moci korisiti i nece biti levela, bit ce ogroman prostor kao GTA, barem se tako prica :pray: :pray: :pray:

06-10-2006, 12:48
Teorija:
Big Boss je kloniran,sjetite se Gray Fox-a iz mgs 1.A ovaj Big Boss je mislim jedini znao CqC on i The Boss(the joy),pa tako teorije su točne.
Mgs nikad niej imao levele :wink:

Valtiel
06-10-2006, 13:11
Teorija:
Big Boss je kloniran,sjetite se Gray Fox-a iz mgs 1.A ovaj Big Boss je mislim jedini znao CqC on i The Boss(the joy),pa tako teorije su točne.
Mgs nikad niej imao levele :wink:

Ali jeste bilo loading time-a... Sada toga vise nema :D

06-10-2006, 14:49
Svejedno,nisu to bili leveli..

twistedminda
07-10-2006, 20:17
Jeste vi svjesni da je solid snake ubio big bossa. inače zgleda prehebeno.

Kiklop
07-10-2006, 20:38
nikad nisam volio MGS
a Alan Vake mi izgleda ljepse

Prince-Artas
07-10-2006, 21:33
mali ot jel ima mgs za pc

twistedminda
07-10-2006, 21:34
Znam samo za mgs 2 substance na pc-u.

Prince-Artas
07-10-2006, 21:47
Znam samo za mgs 2 substance na pc-u.

ma znam ja ima mgs 1 i 2 za pc ali da li ima mgs 3 za pc

Valtiel
08-10-2006, 13:08
Znam samo za mgs 2 substance na pc-u.

ma znam ja ima mgs 1 i 2 za pc ali da li ima mgs 3 za pc

Koliko ja znam, nema trice za racunar... barem za sad :?

flander
08-10-2006, 13:25
Da nema trojke,da bar postoji koji dobar emulator za PS2 nebi se zalio.
Al ko čeka taj i dočeka. Inače filmič je zakon :pray: svaka čast

08-10-2006, 13:29
Artas,nema imas sam 1 i 2,a trojku ne,nisam probo jer se može s emulatorima..

Valtiel
08-10-2006, 15:20
Artas,nema imas sam 1 i 2,a trojku ne,nisam probo jer se može s emulatorima..

Kakav emulator? Ja nisam nasao emulatora koji vrti neku bolju igru... a i one slabe vrti samo na 25 fps-ova... Sramota :?

*Fila*
08-10-2006, 21:07
ako budem uzimao ps3 uzet ću zbog ove igre i neću izlazit iz kuće dok je ne pređem bar 5 puta!

Valtiel
08-10-2006, 22:26
ako budem uzimao ps3 uzet ću zbog ove igre i neću izlazit iz kuće dok je ne pređem bar 5 puta!

UpraFo :pray: :pray: :pray: I zbog FFXIII

Kiklop
08-10-2006, 22:28
ako budem uzimao ps3 uzet ću zbog ove igre i neću izlazit iz kuće dok je ne pređem bar 5 puta!

UpraFo :pray: :pray: :pray: I zbog FFXIIIkad smo kod FF ova desetka me razocarala najbolja mi je 9 :pray:

DrunkyDuck
08-10-2006, 22:38
Siuran sam da ce biti dobra igra, ali...

...ovo stancanje nastavaka mi lagano ide na zivce. Pa onda popravljanje rupa u prici sa ovim pa onim klonom.

Napravite novu igru ljudi!

Valtiel
08-10-2006, 22:58
Siuran sam da ce biti dobra igra, ali...

...ovo stancanje nastavaka mi lagano ide na zivce. Pa onda popravljanje rupa u prici sa ovim pa onim klonom.

Napravite novu igru ljudi!

Vjerovao ili ne... Kojima je htio da napusti Metal Gear Solid nakon 3 dijela... ali bilo je prijetni po njegov zivot od fanova, koji ne zele nista drugo osim METAL GEAR SOLID i SOLID SNAKE-a!!! :D

09-10-2006, 07:51
Lako je tebi reč..kad jednostavno ne kuzis igru...ta igra..ma to je više od igre..

DrunkyDuck
09-10-2006, 18:09
Aha... Ne kuzim igru koja ima isti cilj jos od kad je izasla za NES konzolu.

Sto ustvari ima za skuziti? Objasni.

Valtiel
09-10-2006, 18:55
Aha... Ne kuzim igru koja ima isti cilj jos od kad je izasla za NES konzolu.

Sto ustvari ima za skuziti? Objasni.

Hmmmm, mozda najkompleksniju pricu ikad osmisljenu? Ili refleksija stvarnosti i svjetskog haosa? Ili mozda ipak da je to sve upakovano u najgameplay i najgrafiku!? :pray: :pray: :pray:

DrunkyDuck
09-10-2006, 19:21
Fale ti argumenti.

09-10-2006, 19:36
Gle,tak ja ne shvacam neke stvari,ali igru cijelo vrijeme igram,covijece,ima predobru pricu,a likovi imaju stvarno svoj poseban dojam,a sve je napravljeno da ti se cini da se upravo dogadja..

DrunkyDuck
09-10-2006, 19:45
Ok. Gle, nista protiv MGS-a, odlicni su, ali uz takvo stancanje nastavaka ce igra kad tad postati pre komercijalna da bi imala dobru pricu.

Vrijeme je da igra ode na (zasluzeni) dopust, a da developeri usmjere svoju kreativnost na nesto drugo i stvore jos jednu odlicnu igru. Iako je lakse kad je hype vec dignut samim imenom igre.

By Valtitel:

Vjerovao ili ne... Kojima je htio da napusti Metal Gear Solid nakon 3 dijela...
Vjerujem...

09-10-2006, 20:33
Ma znam da nemas nist,ali jebga,da nema mgs-a meni bi ps2 bio shit

Valtiel
10-10-2006, 14:57
By Valtitel:

Vjerovao ili ne... Kojima je htio da napusti Metal Gear Solid nakon 3 dijela...
Vjerujem...[/quote]

Hvala bogu da nije... Meni licno nikad nece dosaditi...kada bi cak imao i milion nastavaka :D Neke legende NE SMIJU UMRIJETI!

Mada je izgleda 4 dio i zadnji, barem zadnji koji ce Kojima raditi. Ali vjeruj, ideja za nastavak ove price nikad dosta :pray:

Maze
05-04-2007, 13:15
Moram ovo ozivit. Inače, pogledao sam nove GP filmiće, i izgleda super! Nadam se da će uspjeti nadmasiti MGS 2, koji je po meni najbolji, kako pričom, tako i igrom. Evo, na You Tube neki filmić, pa pogledajte:

xx5xnf-TbIA

Inače, nemojte sada uletit s onim:
"Joj, mgs je sranje.. bla, bla, bla"

~Editirano malo zbog spoilera
Arbiter

flander
28-05-2007, 01:20
Najbolja igra ikada 8)


sign


još samo da izađe na komp i ja mogu sretan umrijet :wink:

Arbiter of Change
22-09-2007, 09:56
Iscrpni izvještaj sa TGS (Tokyo Games Show) od strane Gamespota:
TGS '07: Metal Gear Solid 4 Hands-On (http://www.gamespot.com/ps3/adventure/metalgearsolid4/news.html?sid=6179194&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;story;7)

Time to start praying 'n' worshippin'. :D

Teon
22-09-2007, 10:05
Eh kad bi izasao za PC.

BTW Upravo sam izasao iz MGS 1, sad sam stao na onom dijelu kad bjezis po Toweru A

EDIT: YAY ovo mi je 500ti post :D :D

Prince-Artas
22-09-2007, 18:05
dobro da sam se sjetio
selim ovo u konzole podforum

Snake
22-12-2007, 21:41
kojima i konami očito nisu gladni extra novca pa MGS4 oštro drže kao ps3 ekskluzivu. iako sigurno od sony-a dobiju nekakav prihod za to...
svejedno, mišljenja sam da bi novi mgs dobro prošao na pc-u. mgs igrama do sada nikada nije nedostajalo kvalitete i uvijek su uspijevale privući igrače, čisto sumnjam da će četvorka pokvariti status kultne igre... jer nekim je igrama uspjeh suđen

prcko
22-12-2007, 21:54
Ako MSG4 nece bit PS3 excluziva ja ga ne kupujem jer bi me to strašno razocaralo i iz tog razloga ga ni nebi kupio,ali znam da ce bit pa cu ga kupit NARAVNO!!!!

flander
22-12-2007, 22:40
da mi je to zaigrat :pray:

Gravestone_bluz
23-12-2007, 10:42
...and the ps3 wins teh battle

prcko
03-01-2008, 01:34
Potvrđeno je da se MGS4 radi i za Xbox360.Mislim to su stvarno razocaravajuce vijesti jer ja sam fakat vjerovo kojimi na njegovim rijecima.A sad cu kupit MGS4 i strgat cu ga na pola u ducanu cim ga platim majke mi.Baš iz principa necu igrat jer ovo me fakat razocaralo.
Nek si zabije u guzicu taj svoj mgs.

snowblind
03-01-2008, 12:18
može link gdje je hideo dao tu potvrdu?

prcko
03-01-2008, 12:56
može link gdje je hideo dao tu potvrdu?
E buraz ja sam se zabunio upravo sam saznao nove informacije da to nije istina.Ovako xbox fanovi su strašno ''debilni'' što se tice mgs4 serijala i ocajno zele da dodje na xbox360 pa izmišljaju ovakve debile prevarantske fore.Cak je pisalo i na HCL forumu da se radi za xbox360,ali to naravno nije istina.Idem sad porazit po forumima pa cu kopi pejstat ono šta nadjem što se tice xbox360 gluposti.

prcko
03-01-2008, 13:17
Evo stavit cu tu da bude preglednije:
Ovo je glupi rumor------
Metal Gear Solid 4 is coming to the Xbox 360. This is not a rumor. This is straight from a Konami distribution representative’s mouth. The game is already in production and has been since early 2007. Complete details after the jump:

No, the rep will not be named, but this is pretty concrete. Speaking to a Konami rep at an undisclosed distribution meeting, I was told, after a lot of nagging, that yes indeed MGS was in development for the 360. The rep stated that Metal Gear Solid will be released for the Xbox 360 between 12 to 14 months after the PS3 version hits shelves. This is not a rumor. I contacted Microsoft’s own John Porcaro via email shortly after I spoke to the Konami rep to see if I could get anything from Microsoft’s public relations team. Below is the response I received. Needless to say it’s the most I’ve ever gotten out of MS PR team member.
I sad prave vijesti-----
TheGameReviews.com had the opportunity to speak with Konami’s PR about this latest rumor, and unsurprisingly, Konami is baffled by claims that Metal Gear Solid 4 is going multiplatform. In a rush to get the word out, it seems that those who broke the story talked to everyone except Konami, who made this statement "For the record, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots is a PlayStation 3 exclusive and there are no plans to develop an Xbox 360 version of the game."
1. http://xboxfamily.com/xf/index.php?opti ... 3&Itemid=2 (http://xboxfamily.com/xf/index.php?option=com_content&task=view&id=1123&Itemid=2)
2. http://ps3.thegamereviews.com/story-342 ... onami.html (http://ps3.thegamereviews.com/story-342-Rumor-Killer-No-MGS4-on-360-says-Konami.html)

Snake
03-01-2008, 18:10
a tak mi svejedno hoće izać na xboxu, isto mi je i da ostane na ps3 i da bude na xbox-u a ne na pc-u.
uvijek postoji nada da će se s pojavom xbox verzije početi govoriti i o pc verziji, no kad se radio substance obje verzije izašle su istovremeno, za xbox i pc, a sada kruže samo tračevi o x verziji, nitko ne spominje pc.
mišljenja sam da će mgs4 ostati ekskluziva ako se bude dobro prodavao. ako ne, nije njima teško napraviti xbox port

Arbiter of Change
03-01-2008, 18:18
Mene zapravo iznenađuje zašto nijedan MGS nakon Substance nije portan na PC. Mislim, ako pogledamo koliko fanova ima, i koji su voljni kupiti konzolu zbog igre, to mi se čini kao poprilično glup potez (ako je vjerovati tome da više nije PS3 eksluziva).

THUNDER_DINIX
03-01-2008, 19:14
ma propo bi na PC-u, to je igra stvorena za konzole

r0pe
03-01-2008, 19:18
Mene zapravo iznenađuje zašto nijedan MGS nakon Substance nije portan na PC. Mislim, ako pogledamo koliko fanova ima, i koji su voljni kupiti konzolu zbog igre, to mi se čini kao poprilično glup potez (ako je vjerovati tome da više nije PS3 eksluziva).

Ne samo MGS, nego i Gran Turismo, Tekken i još punooo igara

Prince-Artas
04-01-2008, 01:00
ma GT i tekken nikad nisu ni izašli na pcu dok prvi i drugi dio MGSa jesu
molim boga da konami napravi taj port makar om bio loš (u smislu kontrola, izbornika i drugih čestih port glicheva) kao i kod prva dva dijela, samo nek ga napravi

Teon
04-01-2008, 10:41
ma propo bi na PC-u, to je igra stvorena za konzole

Nope, prvi je bio odlicno portan, kontrole sve :pray:

Drugi su zabrljali, no kako imam Gamepad igra je fenomenalna, cak i bolja nego kad sam igrao kod frenda na PS2...

Mozda ponovo budu radili MGS za PC pocevsi sa MGS4 (nada umire zadnja) ;)

Tako i tako me nije nesto zanimao MGS3

r0pe
04-01-2008, 11:10
ma GT i tekken nikad nisu ni izašli na pcu dok prvi i drugi dio MGSa jesu
molim boga da konami napravi taj port makar om bio loš (u smislu kontrola, izbornika i drugih čestih port glicheva) kao i kod prva dva dijela, samo nek ga napravi

ma znam da nisu, al ko da bi bilo loše da počnu za pc pravit

i da ako konami moze napraviti port od silent hilla sigurno moze i od MGS koji je po meni bolji od SH

THUNDER_DINIX
04-01-2008, 12:33
mozda i izbace koji za PC, nikad se ne zna...

Gravestone_bluz
04-01-2008, 12:36
Teško Tekken i GT prodaju konzole, mozda kojih godinu dana kasnije od izlaska na gejplejšnu

THUNDER_DINIX
04-01-2008, 12:45
prodaju sigurno, zbog njih se vecinom i kupuju

Snake
05-01-2008, 23:24
Teško Tekken i GT prodaju konzole, mozda kojih godinu dana kasnije od izlaska na gejplejšnu

prodaju da, ali ako pogledamo "uspjeh" ps3 u prvoj godini, ps3 nije prošao kako se očekivalo. tko bi rekao da će imati problema s pes08? NFS ProStreet? Pa assasins creed, orange box? Koliko se sjećam, starije konzole nisu imale problema sa frame-rateom. Ok možda je tu došlo do greške developera navedenih igara, ali da se naslutiti da nije sve bajno i onako kako bi trebalo biti... Da, nada umire zadnja, možda se netko u Konamiju opameti i shvati da je pc puno moćnija platforma, pa bi iz respekta barem trebalo napravit barem kakav-takav port (1. i 2. mgs su bili solidni). Eto znam nekoliko ljudi koji rađe igraju pes08 na PC-u (bez ikakvih problema) nego na ps3 i x360. Eto, ako smo dočekalo i to da je pes08 PC verzija kvalitetom nadmašila konzolaške, valjda ćemo dočekati i trenutak kad će kojima shvatiti da bi na pc-u metal gear 4 solidno prošao.

flander
06-01-2008, 00:08
Teško Tekken i GT prodaju konzole, mozda kojih godinu dana kasnije od izlaska na gejplejšnu

prodaju da, ali ako pogledamo "uspjeh" ps3 u prvoj godini, ps3 nije prošao kako se očekivalo. tko bi rekao da će imati problema s pes08? NFS ProStreet? Pa assasins creed, orange box? Koliko se sjećam, starije konzole nisu imale problema sa frame-rateom. Ok možda je tu došlo do greške developera navedenih igara, ali da se naslutiti da nije sve bajno i onako kako bi trebalo biti... Da, nada umire zadnja, možda se netko u Konamiju opameti i shvati da je pc puno moćnija platforma, pa bi iz respekta barem trebalo napravit barem kakav-takav port (1. i 2. mgs su bili solidni). Eto znam nekoliko ljudi koji rađe igraju pes08 na PC-u (bez ikakvih problema) nego na ps3 i x360. Eto, ako smo dočekalo i to da je pes08 PC verzija kvalitetom nadmašila konzolaške, valjda ćemo dočekati i trenutak kad će kojima shvatiti da bi na pc-u metal gear 4 solidno prošao.


pozlatile ti se riječi :pray:

snowblind
06-01-2008, 12:06
ako dođe na pc ili ne, meni je tako svejedno jer čim dođe kod nas kupujem igru

Arbiter of Change
06-01-2008, 13:13
Ja znam da je meni instant-buy ako dođe na PC (čak i unaprijeđujem komp :D).

THUNDER_DINIX
06-01-2008, 13:32
i onak dodje na PC, kupis ju, a igra sucksa. stas onda?

snowblind
06-01-2008, 13:40
sumnjam da će msg sakati

prcko
06-01-2008, 14:22
MGS4 vrlo vjerovatno nece doc na PC jer ju treba prilagoditi pc-u.Kao 1 grafika,kao 2 kapacitet igra ce vjerovatno imati oko 20gb-a,kao 3 kontrole ce biti sjebane na pc-u.Ima tu još dosta toga šta ce biti teško napraviti da bude PC verzija.Mozda dodje za godinu ili 2,a do tad ce igra utonuti jedino ce mgs online ostat aktivan.

Gravestone_bluz
06-01-2008, 14:45
bas me zanima koja ce bit prva igra koja ce iskoristit tih 50GB na blu-rayu ako koja ikad uspije....

prcko
06-01-2008, 14:58
bas me zanima koja ce bit prva igra koja ce iskoristit tih 50GB na blu-rayu ako koja ikad uspije....
Za sad sam cuo da je najviše utrošeno za Ratchet and clank future 25gb

flander
06-01-2008, 15:03
MGS4 vrlo vjerovatno nece doc na PC jer ju treba prilagoditi pc-u.Kao 1 grafika,kao 2 kapacitet igra ce vjerovatno imati oko 20gb-a,kao 3 kontrole ce biti sjebane na pc-u.Ima tu još dosta toga šta ce biti teško napraviti da bude PC verzija.Mozda dodje za godinu ili 2,a do tad ce igra utonuti jedino ce mgs online ostat aktivan.


1. zašto grafika, pa kolko vidim recimo za usporedbu Assassian's Creed ima skoro pa istu grafiku ko MGS, dakle nebi trebalo bit problema

2. ne vjerujem, da bu baš imala 20Gb, pa i da ima imam 250Gb hard :P

3. tu se nebi složio, jel kontrole bu sigurno 100% iste ko i u prijašnjim nastavcima, pa pogledaj onaj filmić koji pokazuje prvi gameplay, isto imaš sa strane one izbornike koje si izbacivao sa L2 i R2, X za sagnut, kvadrat za pucat, krug je bio kolko se sjećam Kick i te finte, trokut First person veiw, i analogom perjaš, sad ako bu kakvi kombo udarci ne vjerujem, to b možda kako sa Snake-om priđeš neprijatelju

prije mislim da bu online utonul nego sama igra MGS SP, zato kaj ne vidim tu neke zanimacije online igre, bolje mi onda igrat CoD4 ili neznam WoW, dok sam SP nema šanse da utone, oni vjerni igrači igrat če ga dok ne prođu sve na ultra hard

prcko
06-01-2008, 15:11
Neznam mozda se varam,al sigurno nece doc tako brzo na pc jer ipak je to ps3 exclusive.

flander
06-01-2008, 15:15
al sigurno nece doc tako brzo na pc jer ipak je to ps3 exclusive.


to da, možda čak i nemao neke velike šanse
zato kao što sam kažeš PS3 exclusive, isto kao i GT 5, kad bi to na PC-u izašlo, svaka ama baš vska simulacija vožnje na PC propada odma

r0pe
06-01-2008, 18:24
sumnjam da će msg sakati

mgs nikad ne saka, ja sam igrao na pspu MGS:portable ops i moram reci da je igra prejebena :pray:

Snake
06-01-2008, 18:59
Što oni mogu utrpat na 25 gb?
mislim već se odavno zna da će se uz GT5 na blue-rayu dobiti cijela sezona nekih britanskih dokumentaraca o automobilizmu... eto toliko o tome šta znači BD za igre. MGS možda izlazi na BD-u ali ako jednom bude izlazio i za pc za njegove potrebe stavit će ga na dual layer jer sama igra i neće imati više od 8,5gb, bar mislim. na 50 gb mogli bi stavit sve dosadašnje igre iz serijala i prodavat ih na jednom disku. tako da blue ray nije prepreka da se napravi PC verzija. Hell ako je, nek stave dva dual layera može i to, grafika je najmanji problem jer su današnji četverojezgreni procesori spremni vrtjeti igru bolje od cell-a. Kontrole... tipkovnica ima više tipki nego gamepad, a onaj tko je pravi gamer i mgs fan(atik) već ima kvalitetan gamepad.

Gravestone_bluz
06-01-2008, 19:26
mozda sad jos nitko ne koristi tih 50GB al s vremenom oce, ps3 se prodaje sve vise i vise , a razni developeri su sve zainteresiraniji, kod PC-a je problem sto nikad neznas kakvu ko konfiguraciju ima. Ipak imam i PC i PS3 al moram priznat na PC-u su mi igre uvijek bile zabavnije. :)

snowblind
06-01-2008, 20:10
još jedna stvar zašto je malo teže prebaciti na pc jer će igra korisiti sixaxis kada se upravlja mk2 ili kako se više zove taj robot

Prince-Artas
06-01-2008, 21:31
pa i pes08 za ps3 je izašao na blu rayu a na pc na 1 dvdu, tako da to i nije neka prepreka
uostalom da je igra i na 5 dvda kupio bih je :P

Rex Regis.cro
07-01-2008, 04:45
Kupujem PS 3 jer ima Blu-Ray i zato jer za njega izlazi MGS 4 :D
Uzeti ću skuplju verziju zbog toga jer je kompatibilja s igrama s PS 2.
Ne brinite se, PS konzole su od uvijek imale odlične igre.

THUNDER_DINIX
07-01-2008, 11:26
bolje cekaj da pojeftini, uskoro hoce

r0pe
07-01-2008, 11:30
Kupujem PS 3 jer ima Blu-Ray i zato jer za njega izlazi MGS 4 :D
Uzeti ću skuplju verziju zbog toga jer je kompatibilja s igrama s PS 2.
Ne brinite se, PS konzole su od uvijek imale odlične igre.

Netrebamo se mi brinuti trebas se ti :)

I bolje pričekaj malo do uskrsa, mozda padne cijena :)

THUNDER_DINIX
07-01-2008, 11:32
ne mozda, nego sigurno. a kad cijena oplete 2x, onda ga ja kupujem

r0pe
07-01-2008, 11:34
ne mozda, nego sigurno. a kad cijena oplete 2x, onda ga ja kupujem

ufff načekat češ se ti,,,nece to jos dugo pasti,,pa gledaj sa pspom cijena nije uopće pala otkad je izašao :?

doci ce ps3 na nekih 2799kn i nece padat jedno godinu i po

THUNDER_DINIX
07-01-2008, 11:38
a dobro i tih 2799kn je vec pomak. ma past ce to, ne brinem ja za to.

spidEY
07-01-2008, 11:39
Ajmo ljudi pliz manje o cijenama PS3-a, a više o MGS-u. :wink:

r0pe
07-01-2008, 11:42
evo što ima za psp:

mgs:po premium pack

http://pspupdates.qj.net/uploads/articles_module/71171/mgs2_qjpreviewth.jpg

cijena naravno sitnica, samo 399,99$

THUNDER_DINIX
07-01-2008, 11:42
Ajmo ljudi pliz manje o cijenama PS3-a, a više o MGS-u. :wink:
y, u pravu si. di je PS3 topic? :D

spidEY
07-01-2008, 11:44
[quote="Recon Killer":1blrv3nm]Ajmo ljudi pliz manje o cijenama PS3-a, a više o MGS-u. :wink:
y, u pravu si. di je PS3 topic? :D[/quote:1blrv3nm]

viewtopic.php?t=1367&start=375 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1367&start=375)

Slobodno ga revieajte, to vam ja dopuštam. :wink:

Rex Regis.cro
08-01-2008, 17:59
bolje cekaj da pojeftini, uskoro hoce
Ma tek ga kupujem nakon ljeta...
Nego preporučujem vam da ako već niste pogledate onaj 15-minutni walktrough. Ful mi je gušt kako su likovi iz prošlosti (MGS 3) slični ovima u MGS 4 i kako se prošli događaji ponavljaju. Zbilja moraš Kojimi skinut kapu OSIM što je tip odlučio da je ovo zadnji MGS.

THUNDER_DINIX
08-01-2008, 22:53
ma ko zna, mozda ih jos izbace, a kontam da najvjerovatnije hoce

Snake
14-01-2008, 19:06
zadnji mgs koji on radi... ma bit će ih još sto, pogotovo ako naprave nešto novo, a to novo razočara gamere, vratit će se kojima snakeu.
Možda neće kojima, ali netko drugi hoće, kojima će se posvetit mgs filmu.
Osobno bi volio vidjet prerade starih, prvih mgs-ova, prije jedinice na ps-u

Rex Regis.cro
14-01-2008, 19:08
posvetit mgs filmu.
Daj neoj me žderat? Ja znam da se nešto šuška ali je to potvrđeno?

Prince-Artas
14-01-2008, 23:42
zadnji mgs koji on radi... ma bit će ih još sto, pogotovo ako naprave nešto novo, a to novo razočara gamere, vratit će se kojima snakeu.
Možda neće kojima, ali netko drugi hoće, kojima će se posvetit mgs filmu.
Osobno bi volio vidjet prerade starih, prvih mgs-ova, prije jedinice na ps-u

slažem se
nikakav novi nastavak na priču ne želim niti pozdravljam
ovo neka stavi točku na i
jedno se slažem s ovim da naprave remake starih mgsa

Arbiter of Change
15-01-2008, 00:21
Postoji remake 1. dijela: Metal Gear Solid: The Twin Snakes , samo što je izašao za Gamecube.

Snake
15-01-2008, 22:32
Postoji remake 1. dijela: Metal Gear Solid: The Twin Snakes , samo što je izašao za Gamecube.

Mislio sam na dva prva mgs-a, prije onog za ps1. Zapravo je taj mgs proslavio cijeli serijal, prije su za njega znali samo neki, a kad je izašao na ps1 osigurao si je kultni status.

Snake
15-01-2008, 22:43
posvetit mgs filmu.
Daj neoj me žderat? Ja znam da se nešto šuška ali je to potvrđeno?

pa potvrđeno je da će film biti, još se ne zna kada, ni koju će priču pratiti. kojima je također potvrdio da će film biti hollywoodske produkcije (dakle Uwe Boll neće imati ništa s njim, hvala bogu), te da će on sudjelovati u produkciji jer ne želi da film ispadne prosječan, već onakav kakav bi trebao biti mgs film (po kojiminom viđenju).
Šuškalo se i o tome tko će glumiti Snakea. Zna se jednino da to neće biti David Hayter koji je Snake-u dosad posuđivao glas u svim nastavcima. navodno bi Kojima u ulozi Snejka volio vidjeti Vigga Mortensena (Aragon iz LOTR-a), no to su još uvijek samo glasine.
http://www.imdb.com/title/tt0808372/

flander
15-01-2008, 22:53
Vigga Mortensena on nikako ne :pray:

Teon
15-01-2008, 23:37
Postoji remake 1. dijela: Metal Gear Solid: The Twin Snakes , samo što je izašao za Gamecube.

Mislio sam na dva prva mgs-a, prije onog za ps1. Zapravo je taj mgs proslavio cijeli serijal, prije su za njega znali samo neki, a kad je izašao na ps1 osigurao si je kultni status.

To onda nisu bili MGSi, nego cini mi se da se prvi zvao Metal Gear (ti si bio novopeceni agent, Snake) a nastavak je bio Metal Gear 2: Solid Snake.

Onda idu Metal Gear Solid 1 itd.

I da, slazem se, bio bi super remake :pray:

Rex Regis.cro
16-01-2008, 11:18
Hayter bi bio najbolji za ulogu jer ima njegov glas, liči na Snake-a, a ima i glumačkog iskustva.

punta_fico
03-02-2008, 14:18
Nadam se da ce bit dobra...

Snake
12-03-2008, 12:41
nekidan je objavljen gameplay video i izgleda ludo! pogotovo mogućnost igranja u over the shoulder načinu, a može se igrat i iz prvog lica. ako ovo ne bude najbolji metal gear do sad onda ne znam kakav zapravo treba bit

Arbiter of Change
12-03-2008, 13:17
Onaj od 15 minuta? To je već dosta star video, ne znam zašto je sada ponovno dobio toliko pažnje po gamerskim stranicama.

Ali da, stvarno dobro izgleda i posebno mi se sviđa što su ovaj put poradili na čestim animacijama (trčanje i druge) i uveli gomilu drugih (posebno je dobro što sada imaš kao onaj sagnuti hod za šuljanje). Neću ni komentirati OctoCamo svojstva odjela, zvučna detekcija i ostale đinđe. :thumbs2:

Gravestone_bluz
13-03-2008, 16:05
Evo da vas obavijestim kazu likovi da igra jedva stane na blu-ray(od 50 gb mislim) ....meni to govori nesto...

Prince-Artas
13-03-2008, 23:53
Evo da vas obavijestim kazu likovi da igra jedva stane na blu-ray(od 50 gb mislim) ....meni to govori nesto...

da neće doć na pc, ah da mi je znat koliko samo cutscene zauzimaju

Rex Regis.cro
14-03-2008, 00:22
Nema šanse da je portaju. Zadnji MGS za komp ja MGS 2 Substance :(

Prince-Artas
14-03-2008, 00:26
neznam ni na što bi taj port ličio
11 dvda, 50gb, instalirao bih tjedan dana, brisao dva

Rex Regis.cro
14-03-2008, 00:33
neznam ni na što bi taj port ličio
11 dvda, 50gb, instalirao bih tjedan dana, brisao dva
Ili 3 komada dvostranih dual-layer DVD-a (svaki ima 17Gb) ili Blu-Ray, ali ako ikada dođe najvjerojatnije će biti prva solucija jer Blu-Ray readere nema gotovo nitko, a skupi su za poluditi. Radije si uzmem PS 3 za tu lovu.
To i ne bi bilo toliko čudno. Ja doma imam originalku MGS 2 za PC i igra je na jednome Dual-Layer DVD-u a izašla je 2003 godine. 2003 godine igre su još izlazile na CD-ima. Ne znam da li je koja izašla, a da je bila na DVD-u.

snowblind
02-04-2008, 08:43
cxw91PST ... otaku.com/ (cxw91PSTRq8&eurl=http://kotaku.com/)

prcko
02-04-2008, 11:37
cxw91PSTRq8&eurl=http://kotaku.com/
:rotfl: :pray: Brutalan filmic

Sickmanno1
02-04-2008, 16:15
cxw91PSTRq8&eurl=http://kotaku.com/

haha prefora :D

Snake
03-05-2008, 15:58
eh kako bi bilo lijepo da naprave originalni mgs iz '98 samo s grafikom današnjice...

http://www.gametrailers.com/player/33452.html

flander
03-05-2008, 16:10
baš sam to jučer gledal

da bilo bi hebeno :D

Rex Regis.cro
03-05-2008, 18:00
Bilo bi dobro da kada završe s MGS 4 (pošto kažu da je to zadnji) da polako rade remakoeve od prvog MGS-a s Nintenda, do zadnjega.
Ste čuli Kojimu na kraju? Možda je zato MGS 4 tako velik, možda će mo moći zaigrati neke od levela iz ''prvog'' dijela.

flander
03-05-2008, 18:21
samo neka oni njega na PC stave ^^

može i prvi dio u dx10 grafici ^^

Rex Regis.cro
04-05-2008, 01:57
samo neka oni njega na PC stave ^^

može i prvi dio u dx10 grafici ^^
:rotfl:
Nažalost, sumnjam, ali onda opet, možda kada završe s MGS 4 sve MGS igre prebace na PC? =O

flander
04-05-2008, 07:57
ja se bar nadam :P

snowblind
29-05-2008, 10:36
još ako se ne varam samo 2 tjedna do izlaska

Rex Regis.cro
30-05-2008, 15:11
još ako se ne varam samo 2 tjedna do izlaska
Ali ću peglat starinu karticu, jao... :rotfl:

snowblind
30-05-2008, 15:43
meni plata 16 damn

Rex Regis.cro
03-06-2008, 23:46
Kupih MGS4 i Dualshock 3. Dualshock ako ga odmah imaju tebao bi doći za dan dva, a MGS odmah kada izađe.
http://www.videogameplus.ca
Od tuda sam naručio, jako povoljno.

snowblind
04-06-2008, 09:08
koliko sve dođe?

Rex Regis.cro
05-06-2008, 02:57
660kn s poštarinom. Poštarina je malo skuplja ako kupiš kontroler, konzolu ili neš tako malo veće.

snowblind
05-06-2008, 07:28
nije to uopće puno, s obzirom da će igra kod nas biti 550 kn, joj zašt ja nemam karticu da si naručim od tamo

Rex Regis.cro
05-06-2008, 22:33
nije to uopće puno, s obzirom da će igra kod nas biti 550 kn, joj zašt ja nemam karticu da si naručim od tamo
Da sam isto uzeo kod nas (ovdje još ni nemožeš kupiti DS 3 :? ) došlo bi me 1000kn. Sramota. Ovako 350 kuna u džep.
Možeš isto kupovati preko neta s karticom koju dobiješ s otvorenim žiro računom. To sam je prije radio dok moja stara nije uzela AMEX. Otvoriš žiro račun, pitaš ih u banci da ti omoguče da kupuješ stvari preko neta i to je to.
Ljudi koji rade za tu trgovinu su OK. Pošalju ti e-mail ako je sve prošlo u redu i pošalu ti e-mail kada ti pošalju poštom to što si kupio. Meni nije bilo 100% jasno što im je značilo to da su mi poslali pošiljku polovično, iako sam znao da je to zato što još nemaju MGS 4, pa sam im poslao e-mail i odgovorili su mi sutra dan zato jer MGS 4 nije izašao pa su mi poslali samo DS 3. Dosta su ljubazni, nije da im to nije u interesu ali svejedno.

Snake
12-06-2008, 11:16
kak mi je sad krivo što nemam ps3, a znam da se ne isplati kupovat zbog jedne igre... zbog ove igre ću završit na psihijatriji.

snowblind
12-06-2008, 11:19
još nije stiglo kod nas, zašto je 15 nedjelja, moram do pon čekati da kupim igru, naravno nakon posla, al isplatit će se

Snake
12-06-2008, 12:27
iz čistog očaja sam pročitao spoilere.
and I was like :shock: OMG :shock:

snowblind
12-06-2008, 13:05
samo ih nemoj pisati ovdje, a nisi trebao iz očaja čitati, tko zna možda i zaigraš uskoro igru

Rex Regis.cro
12-06-2008, 16:17
Meni bi moja kopija trebala doći oko 20-21.06

flander
12-06-2008, 16:23
kopija?

Rex Regis.cro
12-06-2008, 22:17
Ufffff, izvini :rotfl:
Tako se na Engleski kaže. Svoj primjerak onda. Ili kopiju, zašto ne? Sve igra koje kupiš su kopije, neće ti Konami dati svoj HDD na kojem je smješten MGS 4 :D

flander
12-06-2008, 22:35
da ali za riječ kopija doiješ ban/makred ^^

onda po tvome je samo jedan primjerak orginal igre ^^ A ovo sve po trogvinama su kopije ^^ što je i donekle točno

kopija od 400 kuna ^^

Rex Regis.cro
13-06-2008, 00:16
Ma znaš ti što je mislim :D
Anyway, za PS3 ovako i onako ne postoje ''back-up'' verzije pa onda nije niti bitno što kažem :P
Uffffffffffffffffff... kada će više :rotfl:

Duke of Earl
13-06-2008, 22:10
Aj haj, pojavila se i recenzija na Gamespotu, review (http://www.gamespot.com/ps3/adventure/metalgearsolid4/review.html?tag=topslot;title;1&om_act=convert&om_clk=topslot), i mislim da je bilo očekivano, igra je pobrala 10-ku.
A ja još uvijek ne posjedujem PS 3 :cry:

Snake
13-06-2008, 23:57
eh da... sva sreća pa je tu youtube da mogu barem saznat priču ako ne i uživat u gameplayu

snowblind
14-06-2008, 09:18
a ovaj glupi algoritam još nije dobio igru

prcko
14-06-2008, 12:00
Nije Algoritam niš kriv.Kriv je debilni videotop koji ne isporucuje igru na vrijeme.

snowblind
14-06-2008, 12:07
znam, al opet, nadam se da će u pon biti

Snake
18-06-2008, 13:47
evo jedan zanimljiv feature
http://www.gametrailers.com/player/35260.html

Ementaler
04-08-2008, 11:59
Ako niste vidjeli evo izvorno hrvatske recenzije sa HCL-a:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=254&select=20

Igra sve najveće ocjene pokupila po svijetu pa tako i kod nas.

Citat iz recenzije "MGS nikad nije bio manje igra, a više film" :D

Al ipak to je potpuno nevačno, Kojima je ponovno uspio sa MGS-om i stvorio predobru igru.

R@pt0r
05-08-2008, 17:56
evo jedan zanimljiv feature
http://www.gametrailers.com/player/35260.html
Wtf? Oujea! ^^

Ementaler
10-08-2008, 15:45
Evo jedan zanimljiv Feature :)
http://www.hcl.hr/special.php?TekstID=241&select=23

Cijelokupni prohod MGS-a 4 na hrvatskom. Ako se pitate kako proći MGS4 sa Big Boss rankom, ovaj prohod će vam pomoći.

Flippy
25-08-2008, 15:18
Ne sviđa mi se to što animacije traju po 10 minuta i više. :(

Ali jako je zanimljiva Igra. :thumbs2:

Ixy
04-09-2008, 09:19
Pa ako nisi igrao prijašnje nastavke niti te zanima baš priča, naravno da ti se ne sviđa trajanje animacija. Meni je to trajanje najbolji adut animacija...

Flippy
04-09-2008, 09:45
Igrao sam i prešao sam Snake eater (rank: shark :pray: )
Jedinicu davno prošao isto tako i 2.

Ovaj nastavak ima najduže animacija a to zna zamarat. Snake Eater ima zasad po meni najbolje trajanje animacija. :D

GeForce
10-09-2008, 14:37
1.savršeno.
točka

Arbiter of Change
06-12-2008, 15:48
Teaser (http://www.gametrailers.com/player/43426.html)Siz kojeg je ekipa iščitala da MGS4 dolazi i na XBox 360... ma mrš s tim, gief za PC. :)

Rex Regis.cro
06-12-2008, 16:32
Kako su se prodali, ne mogu vjerovati. Tekken 6 i Final Fantasy ide na 360. Dobro, neka rade MGS za 360, ali ne želim da 360 verzije MGS-a se portaju na PS3 jer će očito biti lošije kvalitete, ako ne zbog hardware-a onda zbog manjka Blu-Ray-a.

GeForce
07-12-2008, 12:51
nemogu vjerovati.ako naprave mgs za to govno i smeće od konzole(xbox360) prestajem kupovati mgs i igrati ga....

Arbiter of Change
07-12-2008, 17:41
Kako su se prodali, ne mogu vjerovati. Tekken 6 i Final Fantasy ide na 360.
A baš... meni samo nije jasno kako nisu shvatili da neće baš svi PC-aši kupiti konzole samo da bi igrali tih nekoliko kvalitetnih serijala, te da bi zbog toga port na PC bio odličan (iako ono, nakon GTA4 fijaska se sve više bojim koliko bi MGS4 bio gladan po pitanju hardvera).

snowblind
09-12-2008, 10:37
odakle vam to da msg4 ide na 360

Tuheljski-gamer
09-12-2008, 22:44
Ma nejde...obični rumor...



Ne sviđa mi se to što animacije traju po 10 minuta i više.

Pa, ak se mene pita, da svaka igra ima animacije ko MGS (bilo koji nastavak), nebi mi smetalo ni da traju po pol sata...

Jer u takvom remekdjelu se uživa u svakoj sekundi igranja, a o animacijama da ne govorim...

Jel da...
IaKljTpRBjM&feature=related

Rex Regis.cro
10-12-2008, 00:56
[quote="Rex Regis.cro":1aohkn5m]Kako su se prodali, ne mogu vjerovati. Tekken 6 i Final Fantasy ide na 360.
A baš... meni samo nije jasno kako nisu shvatili da neće baš svi PC-aši kupiti konzole samo da bi igrali tih nekoliko kvalitetnih serijala, te da bi zbog toga port na PC bio odličan (iako ono, nakon GTA4 fijaska se sve više bojim koliko bi MGS4 bio gladan po pitanju hardvera).[/quote:1aohkn5m]
E jbg. kada bi sve igre BAREM išle na PC... to bi bilo fenomenalno. Ali je pre dobro da bi bilo istinito.

T.N.T.
13-12-2008, 19:20
Da, bilo bi bolje, mogli bi ih besplatno skinuti s interneta, zar ne?

Najjači ste, toliko bi igrali određenu igru, ali nema šanse da bi bacali novac na original, zar ne?

Prokleti balkanski mentalitet.

Rex Regis.cro
13-12-2008, 20:11
Da, bilo bi bolje, mogli bi ih besplatno skinuti s interneta, zar ne?

Najjači ste, toliko bi igrali određenu igru, ali nema šanse da bi bacali novac na original, zar ne?

Prokleti balkanski mentalitet.
Ja imam PS3 tako da znaš da su svih 7 igri koje imam oriđiđi, a da ne spominjem STEAM. Ako MGS 4 i GoW 2 onako izgledaju na kozolama, zamisli kako bi izgledale na PC-u? Ja sam za konzole i PC, jer konzole ne moraš upgrejdati, ali sam isto za to da sve igre rade za sve igrače platforme. I nemoj kriviti tzv. ''balkanski mentalitet'' jer takva stvar ne postoji, postoje samo idioti i normalni ljudi (mislim opčenito, ne samo na ljude koji ''skidaju'' igrice), radije krivi šugavo stanje u ovoj državi.

Ixy
04-01-2009, 13:03
Kako bi izgledale na PC-ju? :?

Lošije, možda.
Osim što je programerima lakše iskoristiti mogućnosti konzola jer sve imaju isti hardver, igra bi bila port...

flander
04-01-2009, 17:21
Kako bi izgledale na PC-ju? :?

Lošije, možda.
Osim što je programerima lakše iskoristiti mogućnosti konzola jer sve imaju isti hardver, igra bi bila port...


lol si ti lud :D

da mgs 4 izađe na kompu grafika bi bila daleko bolja nego na PS3, ostalo bi bilo sve isto, fala Bogu pa ima joystick za 30 kuna ^^

bezimeni
05-01-2009, 10:05
Da ...samo na koliko bi dvd-ova igra morala biti štampana da izađe za pc ?

The Fury
10-08-2009, 23:59
Odigrao sam ovo remek djelo.

Ovo je za sada (po meni) najbolja igra ikad. A znajte da Kojima još uvijek nije uspio napraviti savršenu igru, iako teži tome...

1GBRAM
11-08-2009, 00:22
dragi moji,mi nemamo šta pričat o grafici na PS3...

PS3 ima ekvivalent GeForceu 7600...tako da bi grafika bila puno bolja na kompu,sa obzirom da grafe izlaze na gotovo pa tjednoj bazi :D pa i Cevat Yerli je rekao da Crysis se ne bi mogao igrat na konzolama...a na našim dragim kompovima se to počelo glatko igrat :D

The Fury
11-08-2009, 00:27
dragi moji,mi nemamo šta pričat o grafici na PS3...

PS3 ima ekvivalent GeForceu 7600...tako da bi grafika bila puno bolja na kompu,sa obzirom da grafe izlaze na gotovo pa tjednoj bazi :D pa i Cevat Yerli je rekao da Crysis se ne bi mogao igrat na konzolama...a na našim dragim kompovima se to počelo glatko igrat :D

Ako je grafika presudna u ovoj igri, onda fakat nije nešto u redu o tvom viđenju ove igre. Samo kažem, no hard feelings.

Raz
11-08-2009, 00:30
Ma kakvi, sve je to stvar optimizacije i prilagođavanja enginea. Eto... Crysis 2 će igrati i naši konzolaši, dok će grafika bit približno jednaka. Sumnjam da će ikad MGS doć na pc, ne zato jer ga nebi mogao pokrenut već čisto iz financijskih razloga. Poznato da je to PlayStation ekskluziva i jedan od najvećih razloga za kupovinu nove plejke. Ja bi ga najrađe sad odigrao, makar i u ps1 grafici :(

1GBRAM
11-08-2009, 00:33
ma nije samo to...nego jednostavno se moramo pomirit sa činjenicom da nama nema MGS4 za komp...jbg,nismo mi te sreće,pa nas ništa neće...čitao sam da dosta posla ide i na procesor...

The Fury
11-08-2009, 00:34
MGS4, trenutačno je nemoguće prebaciti na PC. Tu je Blu Ray, a PS3 arhitektura je malo drugačija od PC-a, uz Cell i ostale stvari.

Ako će ikada dolaziti na PC, možda će biti za par godina, a ako se sjećam tako je i MGS2 došao na pc...

Btw, evo jedna poznata melodija iz serijala SJqLQkOD ... re=related (SJqLQkODKnk&feature=related)

Raz
11-08-2009, 00:36
MGS4, trenutačno je nemoguće prebaciti na PC. Tu je Blu Ray, a PS3 arhitektura je malo drugačija od PC-a, uz Cell i ostale stvari.

Ako će ikada dolaziti na PC, možda će biti za par godina, a ako se sjećam tako je i MGS2 došao na pc...

Btw, evo jedna poznata melodija iz serijala SJqLQkOD ... re=related (SJqLQkODKnk&feature=related)

Već se vidim kako me nađu sakrivenog u cardboxu i ubiju :D

Snake? Snake talk to me! *bang* SNAAAKEEE!!!

1GBRAM
11-08-2009, 00:37
fala na linku! :thumbs2:

dobro zboriš,no mi zasada imamo veću tehnologiju od konverzije i te stvari...

The Fury
11-08-2009, 00:46
Svima nama je poznato da se tehnologija nevjerojatno brzo razvija. Za 2-3 god tko zna što će sve izmisliti za pc. A tada će doć vaše vrijeme PC-aši. Toplo se nadam.
Ne znam jel će ovaj novi Metal Gear Rising biti za PC? Bit će za PS3 I XBOX360

Još jedan mali hint. Pitate se od kuda meni nick The Fury?
Naravno da ne, ali ipak ću vam reći, to je iz MGS3, meni najcool bossa ikad. Link: DkWVqZqH ... L&index=34 (DkWVqZqH-p4&feature=PlayList&p=398630D49B9324CA&playnext=1&playnext_from=PL&index=34)

W3DR4N
11-08-2009, 01:08
MGS4, trenutačno je nemoguće prebaciti na PC. Tu je Blu Ray, a PS3 arhitektura je malo drugačija od PC-a, uz Cell i ostale stvari.

Ako će ikada dolaziti na PC, možda će biti za par godina, a ako se sjećam tako je i MGS2 došao na pc...

Btw, evo jedna poznata melodija iz serijala SJqLQkOD ... re=related (SJqLQkODKnk&feature=related)

I GTA IV dolazi na Blu-rayu, pa je uz dobru kompresiju uguran na 2 instalacijska DVD-a. Gluposti su da je MGS prevelik.

Arhitektura nema veze, jer je Metal Gear rađen u jako ograničenom broju poligona. Prosječan dvojezgreni procesor i grafička prošle generacije bi ga vukli na maksimalnim detaljima.

The Fury
11-08-2009, 01:28
Da, MGS4 koristi double layer blue ray disc. Još kad bi se kompresiralo.... Ne znam na kolko bi stalo dvd-a.

Nitko ne može predvidjet kad će i ako će dolaziti mgs4 za pc. Uostalom, zar je teško posuditi/iznajmiti ps3 i igru. Isplati se :D

1GBRAM
11-08-2009, 02:20
heh,lako je govorit kako od nekoga posudit ps3 i tu igru...kada na to misli kao na svoj život...ma jebo to,odoh si ja kupit X360,to mi je bolje nego igraća stranica tri...bude se taj MGS4 stavio i na X360 i na PC jednog dana...

Teon
11-08-2009, 08:55
MGS4, trenutačno je nemoguće prebaciti na PC. Tu je Blu Ray, a PS3 arhitektura je malo drugačija od PC-a, uz Cell i ostale stvari.

Ako će ikada dolaziti na PC, možda će biti za par godina, a ako se sjećam tako je i MGS2 došao na pc...

Btw, evo jedna poznata melodija iz serijala SJqLQkOD ... re=related (SJqLQkODKnk&feature=related)

I GTA IV dolazi na Blu-rayu, pa je uz dobru kompresiju uguran na 2 instalacijska DVD-a. Gluposti su da je MGS prevelik.

Arhitektura nema veze, jer je Metal Gear rađen u jako ograničenom broju poligona. Prosječan dvojezgreni procesor i grafička prošle generacije bi ga vukli na maksimalnim detaljima.

Tocno to. Bas sam bio iso kod frenda igrat MGS4 i onako neka animacija close-up face Snakea tako malo detalja. Pa Half Life 2 je miljama daleko sto se toga tice...

Vise im je mjesta potrosilo radit cut-scene nego 'napredna' grafika

The Fury
11-08-2009, 10:50
Di si našao Hl2 uspoređivat sa MGS4... Nije ti neka usporedba, što se tiče grafike :wink:

Nemojte suditi vi koji niste igrali uživo igru, ne može se baš sve protumačiti iz trailera i sl. :roll:

Teon
11-08-2009, 11:21
Sva sreca pa sam igro igru u zivo pa mogu suditi, a i sam ne volim sudit o igrama koje nisam igrao...

I istina nije neka usporedba MGS4 i HL2... HL2 je daleko bolji...

The Fury
11-08-2009, 12:06
Sva sreca pa sam igro igru u zivo pa mogu suditi, a i sam ne volim sudit o igrama koje nisam igrao...

I istina nije neka usporedba MGS4 i HL2... HL2 je daleko bolji...

Još da je u stvarnosti tako, bilo je super.... Al nije.

1GBRAM
11-08-2009, 15:19
igrao sam kod frenda MGS4,ono,grafika je dobra,ali nije sad top ten...hajmo mi sad usporedit GTA IV i MGS4...naime,te dvije igre su izašle za PS3...i,koja recimo ima bolji gameplay,grafiku...meni GTA IV jedino ima dobru grafiku,ostalo je duboki shit...MGS4 je odlična igra,još kad bi izašla za PC,ali se i tada bojim,jer bi bio port sa konzole,a svi znamo kako to završi...loše :cry:

flander
11-08-2009, 15:48
nemoš mi uspoređivat GTA4 i MGS4

jednostavno nemoš

Kid A
11-08-2009, 17:06
Ono...razlika nebo i zemlja...ne znam odakle poceti