PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sims Livin'Large



Saturn
08-01-2006, 23:08
za vas svakako zastarjelo, a i za mene, ali ovih dana mi je nakon par godina došlo da igram tu bezvezariju. Da li netko zna neke šifre za ovu igricu?. Ja recimo znam onu klikneš istovremeno ctrl, shift i c, te ti se pojavi prozorčić u koji ukucaš rijč klapaucius, i dobiješ tisuću na račun. Znate li još neku?
I još jedno pitanje. Imam dodatak za Sims, That's life 2,nešto nalik na tržni centar gdje kupuješ, ali mi ne funkcioniše kupovina garderobe, kada uključim poslije da igram sims, mjesto odabrane odjeće pojavi se samo žuto. I također kada kupim neki namještaj i postavim ga, kada počnem igrati on nestane...

mrs.croft
08-01-2006, 23:34
a ona,kak već ide,uskličnik pa točka-zarez,pa uskličnik itd...

v4MP1r3
09-01-2006, 00:35
ctrl shift c

!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!; itd itd

e za to Thats Life sam cuo, igral sam al cini se da je to neka hakerska igrica, tj verzija simsa pa valjda zbog toga ne radi...

Saturn
09-01-2006, 01:46
I koji je efekat kad naštancam te uskličnike i tačka zarez?

Saturn
09-01-2006, 02:07
ctrl shift c

!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!; itd itd

Ne funkcioniše ta šifra...

mrs.croft
09-01-2006, 02:56
ctrl shift c

!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!; itd itd

Ne funkcioniše ta šifra...

pa mora...

ako ne,onda valjda u originalnim simsima

str33t6l0w
09-01-2006, 13:27
naravno da šifra ne founkcionira!!!!!!!!
moraš pritiskat prvo:
ctrl+shift+c - kao sto si do sada radio
upises: klapaucius
ionda samo napravis raznam(ili bez razmaka, ne sjecam se vise) i tek onda radis !;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;! itd...

znaci ovako

klapaucius !;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!

tek ce onda radit ;)

poz

lcy
09-01-2006, 13:43
a jeste svi "pametni"

prvo stisnesh ctrl+shift+c i onda upishesh "klapaucius" i stisnesh enter i onda opet otvorish prozor (ctrl+shift+c) i tek sada napishesh !;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!; i onda stisnesh enter...

@ streetlowe

provo sam ovak kak ti kazesh i nije tak upaliolo...

trebash ovak

1. put: "klapaucius"
2. put: "!;!;!;!;!;!;!;"....

Kimi
09-01-2006, 17:25
Ja se ne sjećam tog nastavka That's life 2 :( Kaj ti je sad pak to? Nilad čula.... mislim da ti to nije neki redovni nastavak

Što se tiće šifri, legenda je ona kad isto tam gore upišeš move objects on (sad se ne sjećam jel ima kakav znak između nažalost) i onda kad ti je simsu sve crveno il bi baš još neš s njim radio a on mrtav umoran i sl ti prvo SEJVAŠ i onda to upišeš (i klikneš enter), odeš u buy mode, klikneš na simsa i delitaš ga pa se vratiš u onaj live mode i klikneš na njegovu sliku i on se vrati potpuno osvježen sa svim zelenim :)

ak ne sejvaš prije onda gubiš sve što si tad zaradio tipa skilova (tak sam znala u par dana imat simse sa svim skilovima što inače duuugooo traje)

Ogg The Dogg
09-01-2006, 20:35
naravno da šifra ne founkcionira!!!!!!!!
moraš pritiskat prvo:
ctrl+shift+c - kao sto si do sada radio
upises: klapaucius
ionda samo napravis raznam(ili bez razmaka, ne sjecam se vise) i tek onda radis !;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;! itd...

znaci ovako

klapaucius !;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!

tek ce onda radit ;)

poz
Evo jednostavniji način.Upišeš klapaucius;!;!;!; i onda dodaš nešt bezveze.npr dgkjop+aes'tgu i tipkaš enter. pojavi se poruka da ta šifra ne posoji, al pare se štancaju :D