PDA

Pogledaj cijelu verziju : Filmić by me



croWduh
03-10-2006, 10:28
Nakon dugog vremena igranja izvrsne igre Aces High, odlučih napraviti svoj video za tu igru.Ovo mi je tek drugi video koji sam ikad napravio pa ne možete očekivati neku super kvalitetu izrade ali evo: :D
http://video.google.com/videoplay?docid=3709291080487147873

King tiger
03-10-2006, 10:41
Sveje super samo DJ Bobo :rotfl:

Inace mozel se u Aces High izves taranov?dozvoljaval fizika?

croWduh
03-10-2006, 11:29
Aces High je trenutacno simulacija sa najrazvijenijim fizikalnim modelom ww2 aviona, ali ja neznam sto je to taranov pa ti ne mogu odgovoriti.

bobo rocks

olio
03-10-2006, 13:05
jel to free igra :? ....

cool video ali kao što sam tamo comentirao muzika ne valja..

Fencing_LORD
03-10-2006, 15:14
cool video ali kao što sam tamo comentirao muzika ne valja..

Dreamer Deceiver
03-10-2006, 15:22
Nakon dugog vremena igranja izvrsne igre Aces High, odlučih napraviti svoj video za tu igru.Ovo mi je tek drugi video koji sam ikad napravio pa ne možete očekivati neku super kvalitetu izrade ali evo: :D
http://video.google.com/videoplay?docid=3709291080487147873

trebo si stavit pjesmu od Maidena "Aces High"

Sonic_Moronic
03-10-2006, 17:49
Meni je pjesme bas dobra :D

croWduh
03-10-2006, 18:11
Upravo nisam stavio Maiden zato jer svi stavljaju tu pjesmu na svoj video:]
Za igru u velikim arenama, scenarijima i ostalim događajima plaća se mjesečno 15 $.Igra nudi veliku količinu sadržaja.Glavni tip iz tima koji radi ovu igru radi ovakve igre već 20 godina(!!) i ima iza sebe puno iskustva, što govori o kvaliteti igre.
Može se igrati i besplatno u 8-playeru gdje svak može hostati svoju arenu.
Igram već godinu ipo, prije 5 mjeseci sam počeo plaćati.Download je besplatan(80 mb).Igra troši 3-5 MB na sat cak i ako je u areni 500+ playera.
Ima preko 80 vozila itd itd
barem probajte igrati, letjeti nije lako nauciti, osnove cak i sa boljim trenerom naučite u prvih mjesec dana.

sexy peace
03-10-2006, 19:05
Dobro se uklopila pisma.

King tiger
03-10-2006, 19:29
Ma taranov ti je kad mu elisom sameljes zadnji elevator ili eleron na krilu, mozel se to?

croWduh
03-10-2006, 19:44
Teoretski moguće.
Malo ću objasniti takve poteze u ovoj igri.Velika je polemika i rasprava oko pitanja sudara u igri.problem je u lagu.
Postoje 2 FE(front-end).Tvoj FE i FE onog u drugom avionu.Ono što ti vidiš na svom FE nije nužno ono što on vidi na svom FE.Položaj tvog aviona na tvojem kompjuteru nije isti kao na njegovom kompjuteru, upravo zbog laga(VAŽNO- to ne utječe na pucanje,samo na sudare)Zato se ponekad kad se oba aviona u igri kad se sudare samo jedan primi štetu.Ako se ti sudariš s njegovim avionom na tvojem kopmjuteru ti ćeš primiti štetu, jer na njegovom kompjuteru ti si prošao otprilke koji metar od njega(ovisi o lagu).
Zato su šanse da će ti taj potez uspjeti nikakve.na njegovom kompjuteru ti se nalaziš na drugom mjestu i na njegovom kompjuteru on neće primiti štetu nastalu propelerom.A tvoj će se vjerovatno oštetiti.


Uf što sam se raspisao:]

Kron
03-10-2006, 20:18
ja ne mogu pokrenit avion :(

Mislim, obozavam sve sto leti i lako naucim letjeti (wings of war rula), al ne znam zasto ne mogu skuzit kako se ovo igra

King tiger
03-10-2006, 20:21
Teoretski moguće.
Malo ću objasniti takve poteze u ovoj igri.Velika je polemika i rasprava oko pitanja sudara u igri.problem je u lagu.
Postoje 2 FE(front-end).Tvoj FE i FE onog u drugom avionu.Ono što ti vidiš na svom FE nije nužno ono što on vidi na svom FE.Položaj tvog aviona na tvojem kompjuteru nije isti kao na njegovom kompjuteru, upravo zbog laga(VAŽNO- to ne utječe na pucanje,samo na sudare)Zato se ponekad kad se oba aviona u igri kad se sudare samo jedan primi štetu.Ako se ti sudariš s njegovim avionom na tvojem kopmjuteru ti ćeš primiti štetu, jer na njegovom kompjuteru ti si prošao otprilke koji metar od njega(ovisi o lagu).
Zato su šanse da će ti taj potez uspjeti nikakve.na njegovom kompjuteru ti se nalaziš na drugom mjestu i na njegovom kompjuteru on neće primiti štetu nastalu propelerom.A tvoj će se vjerovatno oštetiti.


Aha fala na odgovoru.Kad smo igrali lanove u IL2 to je bilo donekle moguce i bilo je najcool potez, brojali smo ga kao 5 obicnih rusenja :D

croWduh
03-10-2006, 20:29
Kron, misliš na Aces High?daj mi PM ili se nađimo u jednoj od besplatnih arena.Pokazat ću ti.

olio
04-10-2006, 14:21
ja sam je probao nedavno igrati ali nisam znao gdje je gas mislim tipka za naprijed....sad ću je opet downloadat

croWduh
04-10-2006, 20:30
Olio samo me pm-aj sve ću ti objasnit.Ja sam jedini grač iz hrvatske :o