PDA

Pogledaj cijelu verziju : HELP



02-10-2006, 20:19
Fuckin idem skinut nešt s neta i onda odzippam i bit defender otkrije virus( :rotfl: ) i ja pokusavam obrisati kaze "Cannot read from file or disk" wtf


Please help :cry:

NightFox
02-10-2006, 21:38
jesi li probao resetirati PC pa onda obrisati, možda ti je pokrenut winzip ili winrar pa zato nemozes

olio
03-10-2006, 13:43
ja sam imao dosta sličnih problema....probaj instalirati neki drugi antivirus : AVG,Avast,NOD 32 .samo da probaš izbrisati taj file sa virusom

† zlo †
03-10-2006, 13:52
Hah, hah. Nemozesh da obrishesh zato shto ga BitDefender blokira da nemoze da se sluchajno virus realizuje :D Ako hocesh da izbrishesh idi u safe mode i obrishi odatle. Meni se to stalno javlja

17-10-2006, 15:26
Imam novi problem a necu da otvaram topic..
Nakon nekog rada na računalu(nekad bude 1h nekad 30 min kako kad)
računalo mi izbaci plavi ekran i sere nest s memory nest tak ima tko prijedloge

Prince-Artas
17-10-2006, 18:27
Imam novi problem a necu da otvaram topic..
Nakon nekog rada na računalu(nekad bude 1h nekad 30 min kako kad)
računalo mi izbaci plavi ekran i sere nest s memory nest tak ima tko prijedloge

ajde drugi put print screen pa uploadaj

Systematic Reverse
17-10-2006, 18:28
Imam novi problem a necu da otvaram topic..
Nakon nekog rada na računalu(nekad bude 1h nekad 30 min kako kad)
računalo mi izbaci plavi ekran i sere nest s memory nest tak ima tko prijedloge

Možda Virtual Memory?

Prince-Artas
17-10-2006, 18:41
[quote="Axl Rose":3hh9o2t6]Imam novi problem a necu da otvaram topic..
Nakon nekog rada na računalu(nekad bude 1h nekad 30 min kako kad)
računalo mi izbaci plavi ekran i sere nest s memory nest tak ima tko prijedloge

Možda Virtual Memory?[/quote:3hh9o2t6]

low virtual memory ne baca plavi ekran već malu žutu oznaku u trayu

17-10-2006, 19:10
Pliz recite nes :cry:

Prince-Artas
17-10-2006, 19:42
Pliz recite nes :cry:

pa daj sliku više

DrunkyDuck
17-10-2006, 20:32
Cini mi se da ne moze dat sliku jer se komp. resetira nakon te poruke. Hocu reci, mislim da se radi o plavom ekranu smrti.

Uzroci: napajanje, pregrijavanje, defektni windowsi (unisteni virusima), itd.

str33t6l0w
17-10-2006, 20:44
Cini mi se da ne moze dat sliku jer se komp. resetira nakon te poruke. Hocu reci, mislim da se radi o plavom ekranu smrti.

Uzroci: napajanje, pregrijavanje, defektni windowsi (unisteni virusima), itd.

tocno slika nemoze 100% bit napravljena osim ako neslika digitalcem monitor..... jer se odmah restarta.. izgleda da je do windowsa.... ili do pregrijavanja procesora.. provjeri temperature ;).... i 100% je plavi ekran smrti ;)

Doggy
18-10-2006, 11:36
ja imam isto problema s tim plavim ekranom, a prije mi javi error, nest kao can't write memory il tak nest, a to mi se dogadja samo kad sam na netu i kad stavim gigu rama (2 put po 512), a kad sam ofline, igral sam igre bez beda, i bez takvih poruka i plavog ekrana, e, i zonelab mi se svako malo mora restartati kad sam online (neki true vector il nest takvog)... e, sad, dal se to dogadja jer mi je otisel slot za memu (imam ih samo dva) il zast, neznam... al brijem da mi pomoci nema...

22-10-2006, 09:49
ja imam isto problema s tim plavim ekranom, a prije mi javi error, nest kao can't write memory il tak nest, a to mi se dogadja samo kad sam na netu i kad stavim gigu rama (2 put po 512), a kad sam ofline, igral sam igre bez beda, i bez takvih poruka i plavog ekrana, e, i zonelab mi se svako malo mora restartati kad sam online (neki true vector il nest takvog)... e, sad, dal se to dogadja jer mi je otisel slot za memu (imam ih samo dva) il zast, neznam... al brijem da mi pomoci nema...

Tak i meni, komp mi je nov a vec sranja, a isuse boze, molim vas sta da radim

Prince-Artas
22-10-2006, 11:44
taj problem s ramom sam i ja imao, bila je u pitanju jedna neisprava pločica od 256mb pa sam je uvalio neko za 150kn ( :rotfl: ), šta se tiče plavog ekrana riješenje je format c.
ps ako još nisi rješio onaj problem u 1. postu riješenje ti je program unlocker
pss možeš imat samo jednu sliku u sigu pa makni jednu

GrannyKiller
22-10-2006, 12:45
ja imam isto problema s tim plavim ekranom, a prije mi javi error, nest kao can't write memory il tak nest, a to mi se dogadja samo kad sam na netu i kad stavim gigu rama (2 put po 512), a kad sam ofline, igral sam igre bez beda, i bez takvih poruka i plavog ekrana, e, i zonelab mi se svako malo mora restartati kad sam online (neki true vector il nest takvog)... e, sad, dal se to dogadja jer mi je otisel slot za memu (imam ih samo dva) il zast, neznam... al brijem da mi pomoci nema...

Tak i meni, komp mi je nov a vec sranja, a isuse boze, molim vas sta da radim

može bit da je jedna ploćica RAM-a otišla...to se je meni dogodilo.

skinite MemTest pa probajte...ako ne nađe errore tijekom testa, problem je softverski, dakle u Windowsima...

Kenyi
24-10-2006, 22:02
ej ljudi da ne otvaram temu ali jesu li i kod vas ove uzbocine kod slova J i F na tastaturi sta one rade tu?

24-10-2006, 22:06
da,služe za snalaženje u mraku ;)

Scuderia
24-10-2006, 22:21
da,služe za snalaženje u mraku ;)





:oops: tek sam sad skužio za tew izbočine

str33t6l0w
24-10-2006, 22:28
da,služe za snalaženje u mraku ;)





:oops: tek sam sad skužio za tew izbočine

LOOOL... pa kako bi onda naso gdje moras stavit ruke u pravilan polozaj na tipkovnici ako neznas gdje idu prsti???

Helena
24-10-2006, 22:49
da,služe za snalaženje u mraku ;)





:oops: tek sam sad skužio za tew izbočine

LOOOL... pa kako bi onda naso gdje moras stavit ruke u pravilan polozaj na tipkovnici ako neznas gdje idu prsti???

Umm, možda on piše samo sa dva prsta?

olio
25-10-2006, 09:21
da,služe za snalaženje u mraku ;)





:oops: tek sam sad skužio za tew izbočine

LOOOL... pa kako bi onda naso gdje moras stavit ruke u pravilan polozaj na tipkovnici ako neznas gdje idu prsti???

Umm, možda on piše samo sa dva prsta?te izbočine služe za slijepe ljude tako da mogu znazi otprilike jer oni znaju da je izbočinana tim slovima ali pogledajte na mobitele također na broju 5 ima ta izbočina i onda oni znaju da je to broj pet.......
To morate znati iz opće kulture

Glass
25-10-2006, 18:07
A da se vratite na temu.

Kenyi
25-10-2006, 19:28
ok ljudi hvala. :wink:

kikl0p
25-10-2006, 19:33
Imam novi problem a necu da otvaram topic..
Nakon nekog rada na računalu(nekad bude 1h nekad 30 min kako kad)
računalo mi izbaci plavi ekran i sere nest s memory nest tak ima tko prijedloge

Možda Virtual Memory?[/quote:9bqswwz3]

low virtual memory ne baca plavi ekran već malu žutu oznaku u trayu[/quote:9bqswwz3]meni baca svjetlo plavu boju kad igram zahtjevnije igre i pise mi ono virtual memori minimum to low




[quote=g@mer4life_][quote=McPingvin]da,služe za snalaženje u mraku ;)





:oops: tek sam sad skužio za tew izbočine

LOOOL... pa kako bi onda naso gdje moras stavit ruke u pravilan polozaj na tipkovnici ako neznas gdje idu prsti???

Umm, možda on piše samo sa dva prsta?te izbočine služe za slijepe ljude tako da mogu znazi otprilike jer oni znaju da je izbočinana tim slovima ali pogledajte na mobitele također na broju 5 ima ta izbočina i onda oni znaju da je to broj pet.......
To morate znati iz opće kulture




da,služe za snalaženje u mraku ;)





:oops: tek sam sad skužio za tew izbočine

LOOOL... pa kako bi onda naso gdje moras stavit ruke u pravilan polozaj na tipkovnici ako neznas gdje idu prsti???

Umm, možda on piše samo sa dva prsta?te izbočine služe za slijepe ljude tako da mogu znazi otprilike jer oni znaju da je izbočinana tim slovima ali pogledajte na mobitele također na broju 5 ima ta izbočina i onda oni znaju da je to broj pet.......
To morate znati iz opće kulturete izbocine sluze za bolje snalazenje ljudima koji znaju ili uce pisat na sljepo daktilografi ili diktalografi nisam siguran

Systematic Reverse
25-10-2006, 20:15
[quote="Systematic Rewerse":20tfcrar][quote="Axl Rose":20tfcrar]Imam novi problem a necu da otvaram topic..
Nakon nekog rada na računalu(nekad bude 1h nekad 30 min kako kad)
računalo mi izbaci plavi ekran i sere nest s memory nest tak ima tko prijedloge

Možda Virtual Memory?

low virtual memory ne baca plavi ekran već malu žutu oznaku u trayu[/quote:20tfcrar]meni baca svjetlo plavu boju kad igram zahtjevnije igre i pise mi ono virtual memori minimum to low[/quote:20tfcrar]

Rekao sam ja ali Artas newjeruje
8)

Berax0r
25-10-2006, 21:07
PHONEIX98 JOŠ JEDNOM POSTAVIŠ TO PITANJE DOBIVAŠ OPOMENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IZBRISAN POST :-x

Doggy
26-10-2006, 11:35
ja imam isto problema s tim plavim ekranom, a prije mi javi error, nest kao can't write memory il tak nest, a to mi se dogadja samo kad sam na netu i kad stavim gigu rama (2 put po 512), a kad sam ofline, igral sam igre bez beda, i bez takvih poruka i plavog ekrana, e, i zonelab mi se svako malo mora restartati kad sam online (neki true vector il nest takvog)... e, sad, dal se to dogadja jer mi je otisel slot za memu (imam ih samo dva) il zast, neznam... al brijem da mi pomoci nema...

Tak i meni, komp mi je nov a vec sranja, a isuse boze, molim vas sta da radim

može bit da je jedna ploćica RAM-a otišla...to se je meni dogodilo.

skinite MemTest pa probajte...ako ne nađe errore tijekom testa, problem je softverski, dakle u Windowsima...


e, ja brijem da je meni slot otisel, jer sam vec jemput mjenjal rame (koji navodno nisu radili) a oni su ih slozili na drugi komp i rade, al je fora kad su oba dva rama od 512 nutra, sad komp skuzi da ima gigu rama, al prije nije, a zast neznam... al mi nije jasno kak radi sve ok kad sam offline, a kad sam online onda sere govna...