PDA

Pogledaj cijelu verziju : Saints Row !!



Raoul Duke
02-10-2006, 20:15
Hoce li izaci za PC!?!?! JA mislim da hoce jer ja mislim da mi je prijatelj u Americi ima,sad je li istina ili nije.Objavite sve sto mislite o igri

g@mer4life
02-10-2006, 20:23
Hoce li izaci za PC!?!?! JA mislim da hoce jer ja mislim da mi je prijatelj u Americi ima,sad je li istina ili nije.Objavite sve sto mislite o igri


to je PSP ekskluziva



btw.....imaš skoro pa istu konfu kao i CROGAMER :?

revenion
02-10-2006, 20:54
Hoce li izaci za PC!?!?! JA mislim da hoce jer ja mislim da mi je prijatelj u Americi ima,sad je li istina ili nije.Objavite sve sto mislite o igri



gle prestani ovako kreatat teme...jucer smo ti pobrisali ovakvu i crysis ako ne prestanes imas ban...

goGAMERo
02-10-2006, 21:18
[quote="OvErDo$eD":j2vff6oh]Hoce li izaci za PC!?!?! JA mislim da hoce jer ja mislim da mi je prijatelj u Americi ima,sad je li istina ili nije.Objavite sve sto mislite o igri


to je PSP ekskluziva



btw.....imaš skoro pa istu konfu kao i CROGAMER :?[/quote:j2vff6oh]


:rotfl: kakav PSP

Igra ekskluzivno izlazi na Xbox 360! I mozete procitati First Touch na LNL-u, dosta dobra igra!

g@mer4life
02-10-2006, 21:20
[quote="OvErDo$eD":1o9d5sb0]Hoce li izaci za PC!?!?! JA mislim da hoce jer ja mislim da mi je prijatelj u Americi ima,sad je li istina ili nije.Objavite sve sto mislite o igri


to je PSP ekskluziva



btw.....imaš skoro pa istu konfu kao i CROGAMER :?


:rotfl: kakav PSP

Igra ekskluzivno izlazi na Xbox 360! I mozete procitati First Touch na LNL-u, dosta dobra igra![/quote:1o9d5sb0]



ups..zajebo sam se...uglavnom vidio sam reklamu na MTV-u pa sam malo pomješao PSP-XBPX360 :oops:

Kiklop
02-10-2006, 21:28
[quote="g@mer4life":2bjjtpjh][quote="OvErDo$eD":2bjjtpjh]Hoce li izaci za PC!?!?! JA mislim da hoce jer ja mislim da mi je prijatelj u Americi ima,sad je li istina ili nije.Objavite sve sto mislite o igri


to je PSP ekskluziva



btw.....imaš skoro pa istu konfu kao i CROGAMER :?


:rotfl: kakav PSP

Igra ekskluzivno izlazi na Xbox 360! I mozete procitati First Touch na LNL-u, dosta dobra igra![/quote:2bjjtpjh]



ups..zajebo sam se...uglavnom vidio sam reklamu na MTV-u pa sam malo pomješao PSP-XBPX360 :oops:[/quote:2bjjtpjh]S:rotfl: :rotfl: igra je izasla za xbox 360 recenzirana u gameplayu al nije bolja od gta dobila je ocjenu mislim 15 od 20 i zajebali su zato jer imas samo aute i sli nema nikakvih zracnih prometala

Raoul Duke
03-10-2006, 07:32
Oce li onda izaci nastavak GTA?

Ali prijatelju,prijatelj mi kaze da gha igra na PC-u i zna sve sto se radi u igri.Jednom mi je rekao jednu misiju .

Systematic Reverse
03-10-2006, 12:37
Oce li onda izaci nastavak GTA?

Ali prijatelju,prijatelj mi kaze da gha igra na PC-u i zna sve sto se radi u igri.Jednom mi je rekao jednu misiju .

Možda te frend malo zahebawao,,, Nastawak GTA će izaći samo je pitanje kad :wink:

Raoul Duke
03-10-2006, 19:34
Ej usput molim te prince nemoj me izbacit ali recite mi tko igra sve fear Combat i tko ima Xfire nek se jave ovdje

Raoul Duke
03-10-2006, 20:08
hvala

Raoul Duke
03-10-2006, 20:20
Sto jos mislite o igri Saint's row o kojoj ja mislim da ce izaci za PC

Armachus
12-10-2006, 20:55
Imam tu igru na mobitelu ! :D

Lord Ragnarok
12-10-2006, 22:37
lool, bit e zakon kad dođe s moba na komp :rotfl: