PDA

Pogledaj cijelu verziju : 25 TO LIFE ONLINE!!!!!



CROGAMERR
01-10-2006, 11:00
Da li je netko probao ovo igrati na netu,ja je vec igram odprilike godinu dana i stvarno je dobra ,iman svoj clan koji je na 4 mjesto na svijetu!!! I molio bih nekog hrvatskog gamera da mi se pridruži u klan!! inače igra se zove 25 to life!!!!

Raoul Duke
01-10-2006, 13:47
Što nitko nije zainteresiran ajmo ljudi moramo malo proslaviti hrvatsku!!!!!

goGAMERo
01-10-2006, 14:25
Igra je jedno veliko sranje, MP je jedini plus, a teško vam biti 4-i kada svega i 4 klana postoje! :rotfl:

Systematic Reverse
01-10-2006, 14:42
Igra je jedno veliko sranje, MP je jedini plus, a teško vam biti 4-i kada svega i 4 klana postoje! :rotfl:

:rotfl:

Igra je stwarno bezzz... ALi swaka wam čast što se trudite nadam se da če te nači članowa za klan :thumbs2:

CROGAMERR
01-10-2006, 19:09
Igra je jedno veliko sranje, MP je jedini plus, a teško vam biti 4-i kada svega i 4 klana postoje! :rotfl:


Vidi se da nisi informiran,kao prvo ima 621 clan,kao drugo ima odlican multiplayer ,ima oko 40 000 prijavljeni igrača,ima 21 mapu,brdo robe za kreiranje svog lika ,oko 30 oruzja,i bolje provaj doci baciti jednu 1 vs 1 da ti kozu ogulin!!!!!


Ljudi pustite njega samo vi probajte igru !!!!

25 to life kings!!!!!!

Kiklop
01-10-2006, 19:32
to je nesto slicno kao gta ili kak to onda izgleda u mp daj nam malo opisi

CROGAMERR
01-10-2006, 19:40
Igra je dobara igras u timovima policajci vs criminalci ,u stlu GTA ali puno bolja barem ima nekog smisla ,natječeš se protiv drugih da bi bio prvi na rank listi ,svaki match ti se boduje i sto je najbolje od svega ja i moja ekipa iz klana dok igramo pricamo međusobno preko slušalica ,tj.preko skypa i sve rasturamo igram je več godinu dana svaki dan!!!!!
mape nisu pre velike uglavno za 16 igrača tako da mozes brzo ubiti ili umrijeti!!!! Single player sam prosa samo za to da mogu nabrijati lika jer tako dobijes novu robu,a inače probaj igrati s menom u mom clanu nečeš se moći skinuti s pc-a kad te krene!!!

CROGAMERR
01-10-2006, 22:34
Evo kiklop opisa sam ti malo igru pa sto kazes moga bi mi se pridruziti!!!!

Kiklop
01-10-2006, 23:04
Evo kiklop opisa sam ti malo igru pa sto kazes moga bi mi se pridruziti!!!!kak kad nemam igru :rotfl:

CROGAMERR
01-10-2006, 23:46
Evo kiklop opisa sam ti malo igru pa sto kazes moga bi mi se pridruziti!!!!kak kad nemam igru :rotfl:

pa što ti je teško kupiti imaš piratsku za 20 kuna kad nečeš odvojiš paru !!!!

Systematic Reverse
02-10-2006, 00:09
Evo kiklop opisa sam ti malo igru pa sto kazes moga bi mi se pridruziti!!!!kak kad nemam igru :rotfl:

pa što ti je teško kupiti imaš piratsku za 20 kuna kad nečeš odvojiš paru !!!!

Lakše malo nesmiju ti se takwe teme pričat owdje :wink:

BTW CS FTW :D

CROGAMERR
05-10-2006, 00:20
Evo kiklop opisa sam ti malo igru pa sto kazes moga bi mi se pridruziti!!!!kak kad nemam igru :rotfl:

pa što ti je teško kupiti imaš piratsku za 20 kuna kad nečeš odvojiš paru !!!!

Lakše malo nesmiju ti se takwe teme pričat owdje :wink:

BTW CS FTW :D

NISAM JA REKAO DA KUPI PIRARSKU NEGA SAM MU TIA DATI DO ZNANJA DA MOZE ODVOJI TI PARU AKO JE IGRA DOBRO !!!!!!!!!TO SAM MISLIA BTW IHATE PIRATS!!!!

goGAMERo
05-10-2006, 08:06
Igra je jedno veliko sranje, MP je jedini plus, a teško vam biti 4-i kada svega i 4 klana postoje! :rotfl:


Vidi se da nisi informiran,kao prvo ima 621 clan,kao drugo ima odlican multiplayer ,ima oko 40 000 prijavljeni igrača,ima 21 mapu,brdo robe za kreiranje svog lika ,oko 30 oruzja,i bolje provaj doci baciti jednu 1 vs 1 da ti kozu ogulin!!!!!


Ljudi pustite njega samo vi probajte igru !!!!

25 to life kings!!!!!!


Dečko preporučujem da ti da pročitaš PC PLAY recenziju igre, jer je i dan danas znam pročitati ponovno, i ponovno...

MP je jedina svjetla strana igre, a čak i on nema nešto što bi toliko plijenilo pažnju!

CROGAMERR
05-10-2006, 19:36
Igra je jedno veliko sranje, MP je jedini plus, a teško vam biti 4-i kada svega i 4 klana postoje! :rotfl:


Vidi se da nisi informiran,kao prvo ima 621 clan,kao drugo ima odlican multiplayer ,ima oko 40 000 prijavljeni igrača,ima 21 mapu,brdo robe za kreiranje svog lika ,oko 30 oruzja,i bolje provaj doci baciti jednu 1 vs 1 da ti kozu ogulin!!!!!


Ljudi pustite njega samo vi probajte igru !!!!

25 to life kings!!!!!!

Dečko preporučujem da ti da pročitaš PC PLAY recenziju igre, jer je i dan danas znam pročitati ponovno, i ponovno...

MP je jedina svjetla strana igre, a čak i on nema nešto što bi toliko plijenilo pažnju!





prčitao sam je par puta i rekao sam da je singleplayer sranje ali bi svakako trebao provati MP,!!!!!!!!

Raoul Duke
06-10-2006, 08:59
Ljudi vjerujte mi,25 to life ima najbolji multiplayer ikada(po meni),svaka cast EIDOS-u :fof: :fof: .ja imam clan isto i deseti sam na svijetu.Ja sam najbolji igrac na igri .zato sto igram posterno.25 to life Rulezzzzzzz

General Woo
15-05-2010, 11:26
Meni je ova igra super ali problem je sto ja neznam kako pokrenut multiplayer