PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zeus, master of Olympus



Saturn
08-01-2006, 17:11
Jeste li igrali tu igricu? Starija je, izgradnja stare Grčke, mitologija i slično, ima dodatke tipa Posejdon isl.

v4MP1r3
08-01-2006, 17:21
jeah, ja sam ju igral, volim ju zavrtit al me uzasno nerviraju oni pozari, grrrrr...

ovo nema online, ja sam ju igrao i imam ju, zato ovo ide u gaming opcenito

muVedS 8)

Ogg The Dogg
08-01-2006, 17:39
I Potresi :twisted:

Saturn
08-01-2006, 22:37
A tek čudovišta, osobito Kraken i Scila, dok ih ne središ nema nikakvih pomorskih aktivnosti

'L$d'
09-01-2006, 00:04
ODLICNA IGRA !!! :pray: :pray: :pray:

ako ti se svidjela odigraj i neke od ovih city building serijala

- Caesar 3
- Pharaoh + expansion Cleopatra
- Emperor : Rise of the middle kingdom
- Children of the Nile , najnovija igra ovog tipa , trenutno nju sada igram, nesto duze vremena potrebno za privikavanje ali super je...
A u Zeusu su mi najbolji oni hramovi i bogovi, naluđi onaj Dioniz bog vina kad ti dođe i napije cijeli grad, jedino mi se vojska i ratovanje ne sviđa u zeusu , bolje bi bilo da su ostavili onakav nacin kao u prijasnjim igrama...
:wink:

Saturn
09-01-2006, 01:50
ODLICNA IGRA !!! :pray: :pray: :pray:

ako ti se svidjela odigraj i neke od ovih city building serijala

- Caesar 3
- Pharaoh + expansion Cleopatra
- Emperor : Rise of the middle kingdom
- Children of the Nile , najnovija igra ovog tipa , trenutno nju sada igram, nesto duze vremena potrebno za privikavanje ali super je...
A u Zeusu su mi najbolji oni hramovi i bogovi, naluđi onaj Dioniz bog vina kad ti dođe i napije cijeli grad, jedino mi se vojska i ratovanje ne sviđa u zeusu , bolje bi bilo da su ostavili onakav nacin kao u prijasnjim igrama...
:wink:

Caesar mi se ne sviđa, a Pharaon(& Cleopatra) ,i je zakon :pray: :pray:

U Zeusu i ja također obožavam bogove i hramove, al je sr.anje što ne mogu svim bogovima podići hram, već najviše 4.

Daniel666
27-01-2006, 23:41
Jeste prošli campaign u Cleopatri? Ja sam porazbijo barem 3 tipkovnice na onim zadnjim misijama s ogranicenim vremenom. :twisted:
Osim toga igra je ZAAAAAAAAAAKKKKKOOOOOOOOONNNNN!!!!!!!!

'L$d'
27-01-2006, 23:48
Hmm, ma nije mi se dalo , odigrao sam onih par prvih misija , a sve su uglavnom bile na istoj mapi sto mi je islo na zivce, ima par novih dodataka ... ona biljka od koje se pravi boja je super, lampe i pizdarije , pa onda gradnja grobnica u stjenama, uglavnom sam igrao Open play u Cleopatri ( to je ono kad sam gradis svoj grad i nemas nekih zadataka za izvrsavanje) . Solidan expansion...
btw.. ako ti se sviđa taj egipatski city building uzmi si Children of the Nile , isti je izdavac, ali sad je to predivno 3d okruzenje , samo ja sam igrao nekoliko sati dok se nisam privikao na novi nacin igranja... ali isplati se!

:wink: