PDA

Pogledaj cijelu verziju : noobovsko pitanje



Duke of Earl
30-09-2006, 17:04
da li za fear combat treba instalirat gamespy da bi se mogo prek neta igrat ? molim pomoc :pray: :pray:

goGAMERo
30-09-2006, 17:21
da li za fear combat treba instalirat gamespy da bi se mogo prek neta igrat ? molim pomoc :pray: :pray:

Ne treba, kada udjes u multiplayer, enablaj PunkBuster i refresaj listu servera!

Helios Prime
30-09-2006, 18:10
da li za fear combat treba instalirat gamespy da bi se mogo prek neta igrat ? molim pomoc :pray: :pray:
NE

=AF=>ZerO
02-10-2006, 11:01
Kako napravit Server u COD2 ?

† zlo †
02-10-2006, 11:49
Ako imash dinamichki IP onda nikako, a ako ti je IP fixni onda odesh u multiplayer->create new server-> start i to je to

W1k1n6
02-10-2006, 12:44
da li za fear combat treba instalirat gamespy da bi se mogo prek neta igrat ? molim pomoc :pray: :pray:
Ne treba. Možeš se spojit direktno iz igre (odeš na multiplayer, obavezno staviš "enable punkbuster", pregledavaš servere pod Internet, klikneš F5 da ti ih refresha i to je to).
No, ja bih ti preporučio da se u sve Multiplayer igre, pa tako i u F.E.A.R. Combat spajaš preko programa Xfire. Dakle, nakon što instaliraš igru i Xfire, ne moraš je uopće pokretati, već digneš Xfire, pregledaš servere koristeći brdo opcija koje nudi odlično i pregledno sučelje i spojiš se na server koji ti odgovara. Svim početnicima savjetujem da prvo počnu igrati Deatmatch mod free-for-all, čisto da se nauče kretanju i pucanju, tj pogađanju, inače će odustati ako odmah dođu Johnnyu i meni na pravdu :)

King tiger
02-10-2006, 12:58
A mozes koristiti i All Seing Eye ASE.

Antaeus
02-10-2006, 13:37
Kad smo vec kod noobova vidim da je netko iskotistio naziv teme, pa bi htio, kao noob jelte, pitati kako se moze sloziti lan?
Imam 2 kompa, u svakom mrezne kartice, driveri instalirani, imam switch, ustekamo kablove, Network wizard, 1. komp, 2. komp, workgroup istog imena, Finish, kad ono u Network Places nema drugog kompa, niti se moze uspostaviti ikakav oblik lan veze (da, mislim na igre). Pomagajte plz!

streetrace777
02-10-2006, 14:19
hehe jesu li oba upaljeni ?

Neznam jel ova spamm ili e al je dobra.

† zlo †
02-10-2006, 14:33
Kad smo vec kod noobova vidim da je netko iskotistio naziv teme, pa bi htio, kao noob jelte, pitati kako se moze sloziti lan?
Imam 2 kompa, u svakom mrezne kartice, driveri instalirani, imam switch, ustekamo kablove, Network wizard, 1. komp, 2. komp, workgroup istog imena, Finish, kad ono u Network Places nema drugog kompa, niti se moze uspostaviti ikakav oblik lan veze (da, mislim na igre). Pomagajte plz!

Da nemate mozda neki firewall instaliran na obadva kompa ?

Antaeus
02-10-2006, 16:09
Ne. Ja osobno imam teoriju: Pusti viruse na miru i oni ce pustiti tebe, ali formatiraj C svaka dva mjeseca! 8)

Moze li mi netko reci korak po korak kako ide spajanje LANa, od povezivanja kompova do postavljanja mreze?

str33t6l0w
02-10-2006, 20:16
Kad smo vec kod noobova vidim da je netko iskotistio naziv teme, pa bi htio, kao noob jelte, pitati kako se moze sloziti lan?
Imam 2 kompa, u svakom mrezne kartice, driveri instalirani, imam switch, ustekamo kablove, Network wizard, 1. komp, 2. komp, workgroup istog imena, Finish, kad ono u Network Places nema drugog kompa, niti se moze uspostaviti ikakav oblik lan veze (da, mislim na igre). Pomagajte plz!

otvori novu temu.. nepostaj u tuđu...

i wiking... vidjet cemo mi tvoju pravdu cim dobijem fear :D:D