PDA

Pogledaj cijelu verziju : Scena



Valtiel
29-09-2006, 16:30
Ne znam postoji li vec ovakva tema, no dobro... ako postoji lock, ali ja je nisam mogao pronaci.

Da li postoji scena iz bilo koje igre koja ce vam zauvijek ostati ugravirana u sjecanju... Neka scena koja, ako vise nikad ne poigrate bilo koju igru, ipak ce nekad i nakon 60 godina da vam bljesne.

Scena koju ja nikad necu zaboraviti.... hmmm, dvije su:

1. Stojim na pocetku hodnika, moram uci na vrata koja su na sredini. A na kraju hodnika stoji malo poveci lik, ima piramidu na glavi i nosi ogromnu sablju u rukama. I tako stojimo... i stojimo... a moje srce prestaje kucati ne bi li cuo nesto vise. (Silent Hill 2)

2. Stojim ispred ogledala, iza ogledala je zid, trebao bi biti... No ja vidim maleni hodnik sa vratima na lijevoj strani iz kojih svijetlost viri. Uz zid stoje paraplegicarska kolica. Pogledam iza sebe, no, vidim potpuno drugu sliku... (Silent Hill 3)

Lord Bazooka
29-09-2006, 16:41
SAN ANDREAS... legendarne rečenice, scene...ljepa vremena kad sam to igro :cry: , ah da... :cry: :cry: pomalo me vata nostalgija kad se toga sjetim :D

DrunkyDuck
29-09-2006, 16:45
Pocetak prvog levela u Doom2, mapa sa 4 mancubusa, kraj igre.

Borbe u Monkey Islandu, zakucavanje prodavaca lijesova (Stan) u izlozbeni primjerak, takodjer njegovo oslobadjanje u trojci.

Pocetna animacija DoTT-a, prvi ulazak u "grandfathers clock" kraj DoTT sa 3 osobe u jednom odijelu (oni koji su igrali ce znat)

Butcherove rijeci: "fresh meat" (Diablo)

Prelazak cijelog AvP-a na najtezoj razini sa marincem i alienom.

Fatality-i u MK.

Izletavanje cucaka kroz prozor u Resident Evilu. (skoro na pocetku igre).

...

Lord Myrkul
29-09-2006, 16:58
avp na najtežoj razini sa marincem! svaka ćast majstore :D :D
e sad da vidimo:1. zvuk kad se bloodlust u doti ukljući
2. scena eksplozije kad san prijatelju bacia nuku u bazu i uništia mu 48 scorpiona(generali)

Lord Bazooka
29-09-2006, 16:59
e da malo zaboravih napomenut, legendarni VC i ono ok MR. LANCE VANCE DANCE, i ona HA, WHAT'CU WANT, OH NOT THE FACE NOT THE FACE, OH I TALK I TALK :D :D :D

DrunkyDuck
29-09-2006, 17:51
avp na najtežoj razini sa marincem!

He he, morao sam, to je jedini nacin za otkljucavanje svih bonus misija (koje sam takodjer presao). Veliki zajeb je bio prelazak AvP-a 2 sa alienom na max tezini, a kad ono nista od bonus misija... A jesam se naumirao sa headcrabom i chestbusterom...

Jos jedna scena, kad u igri Shadow Warrior razrezete neprijatelja sa katanom, a glavni lik se dere: "Oh look, you coming apart!"

Wizard
29-09-2006, 17:54
Nije bas iz igre ali eto, kad sam prvi put pokrenuo WoW pa uvodna animacija, u tom trenutku sam se osjecao kao kralj svijeta

Systematic Reverse
29-09-2006, 18:11
1.Ulti od Spectrea u Doti(Zwuk),,,
2.First Boold u doti ^^
3.War3 Pristessica(Warriors Of The Night Assemble kak se wec pise) ^^
4.Half-Life MP(kada se u crossfireu ona nuklearka upali)

NiX4tHeG@M3R
29-09-2006, 19:54
First Boold u doti...



I kada se u LOTR:BFME zaletim swi herojima i vojskom zaletim na Blac Gate....

Ili kada sa kraljem Rohana uzviknem !CHARGE! i onda juriš!

Myslav
29-09-2006, 20:01
svakog ulaska u rupu u slinet hill 4
ona šizofreničarska bolnica u mraku u silent hillu 3
ulazak u ravenholm u half-life 2 kod one kućice sa onim diskovima kad izleti zombie
ciele pustinje i svake dasku kou sam premjestio u half-life 2
kraj max payna dvice kad umre ona ženska :cry:

kraj filma final fantasy spirits within kad umre onai lik
:cry: iako nie tema o filmovima ali bih voljeo dodati :D

POSA
29-09-2006, 20:17
d-day u mohaa definitivno

Pilip
29-09-2006, 20:19
Preljepa igra Max Payne i preljepa avantura Fahrenheit.

mravojed19
29-09-2006, 20:46
hm,cjeli soul reaver 1 i 2 i kraj deus exa(onaj za Illuminate)

Fencing_LORD
29-09-2006, 20:49
GIANTS - sve scene, zauvijek će mi ostati u pamćenju!! ah, rasplakat ću se :cry: nedostaje mi ta igra

Glass
29-09-2006, 21:19
Hitman Contracts:
Sve misije osim jedne osim jedne su mi na Silent Assassin ranku, upravo sam ispunio najteže zadatke u toj misiji i spremam se napraviti onaj najlakši dio koji sam prešao jedno 30 puta, samo se još moram prošetati pored jednog čuvara i praktički sam završio misiju ali postoji jedan mali problem, naime svi čuvari su "napeti" jer je netko raznio auto i ubio dvojicu likova u restoranu, ali nema drugog puta i tuda moram proći.
Krenuo ja prema vratima, vidio on mene i negovori ništa sve dok ja nisam sigao pred vrata kada se zakrivi on nešto na kineskome, a meni promrzle noge(znate ono kada ljudi kažu "odsjekoše mi se noge" e pa upravo to sam ja osjetio) čuvar đođe do mene mene pogleda me i okrene se i vrati na svoje mjesto.

Eddie9
29-09-2006, 21:59
cm sezona 2001/02
prvi put sam zaigrao tu igru i poceo sam sa juventusom...
pobijedio sam inter 2:0 pogocima del piera i pessotta
to nikada necu zaboraviti

nije scena al jedan nezaboravni trenutak...

Tyrant
29-09-2006, 22:10
u jont opsu kad pretrcavam preko puta... na kojem se vozaju 2 apca i onda uskacem u obliznji potok :)

Sonic_Moronic
29-09-2006, 22:48
Oni prokleti paukoliko alieni u avp-u...
Jesu me isprepadali

Lord Bazooka
30-09-2006, 07:35
e da zaboravio sam Max Payne... ono kad igraš s monom :D

Rocchiro
01-10-2006, 18:15
mogu samo reci-stallingrad cod 1 SP

i sh3,dok heather pogleda u zrcalo i vidi da krvari :pray:

Myslav
01-10-2006, 22:14
nikad neću zaboraviti onaj "mr.payne" kada u jedinici na početku uđete u kuću i kad se javite na telefon....brrrrrrrrr :?

Dreamer Deceiver
02-10-2006, 14:27
u undyingu kad dodješ ispred one obiteljske slike i iskoristiš scrye ili kad dodješ do onog kipa i iskorištis scrye i kad te moli da ga ubiš ili kad u katakombama cuješ pjev lizbethine stare ili kad kod monastery u jezeru vidiš prošlost ili cijeli monastery u prošlosti ona luda mjuza....ma igra je zakon

Arbiter of Change
02-10-2006, 15:43
Borba protiv Metal Geara u Metal Gear Solid-u kada se umiješa Grey Fox. Čitava scena, ne samo borba.

Dreamer Deceiver
02-10-2006, 15:46
Borba protiv Metal Geara u Metal Gear Solid-u kada se umiješa Grey Fox. Čitava scena, ne samo borba.

ma najbolja je scena kad počne ta borba(još malo prije) pa sve do kraja)

ma cijela igra je nezaboravna

Arbiter of Change
02-10-2006, 15:48
Borba protiv Metal Geara u Metal Gear Solid-u kada se umiješa Grey Fox. Čitava scena, ne samo borba.

ma najbolja je scena kad počne ta borba(još malo prije) pa sve do kraja)

ma cijela igra je nezaboravna

Istina. Moraš voljeti odlične cutscenes. :D

Herr Schnitzel
02-10-2006, 16:29
Scena koju cu se uvijek sjecati je uvodna animacija u AoE II...

Onda je jos tu i Staljingrad u CoD-u... Nesto nevjerojatno... upravo sam jucer presao jedinicu, ponovno...

Fencing_LORD
02-10-2006, 16:36
Scena koju cu se uvijek sjecati je uvodna animacija u AoE II...

Meni je to najdraži intro

Dreamer Deceiver
02-10-2006, 16:42
jeben mi je scena kad u diablo ubiš mephista pa onaj film kad se pretvara u diabla i ulazi u pakao...to je jedna od jebenijih filmova,ali moram nadodat scene koje ne mogu zaboravit kad arthas u war3 ubija svog oca ili kad se orci Thrall i Grom bore protiv manorotha :pray: :pray:

Fencing_LORD
02-10-2006, 16:43
jeben mi je scena kad u diablo ubiš mephista pa onaj film kad se pretvara u diabla i ulazi u pakao...to je jedna od jebenijih filmova,ali moram nadodat scene koje ne mogu zaboravit kad arthas u war3 ubija svog oca ili kad se orci Thrall i Grom bore protiv manorotha :pray: :pray:

Kad se bore protiv Manorotha je super.

olio
02-10-2006, 16:44
[quote="Herr Schnitzel":3pn79ny8]Scena koju cu se uvijek sjecati je uvodna animacija u AoE II...

Meni je to najdraži intro[/quote:3pn79ny8]me 2 ali ja nisam moga vjerovati kad sam to pogledao prejebeno

Fencing_LORD
02-10-2006, 16:46
[quote="Herr Schnitzel":1hp0othv]Scena koju cu se uvijek sjecati je uvodna animacija u AoE II...

Meni je to najdraži introme 2 ali ja nisam moga vjerovati kad sam to pogledao prejebeno[/quote:1hp0othv]

ona glazba u pozadini, kad tipu ispadne kralj iz ruke, ma sve...

03-10-2006, 10:47
zadnja scena, animacija u Final Fantasy X. preyebeno i tuzno :(

mrs.croft
04-10-2006, 13:35
Tomb Raider 1.

Lara susreće T-Rexa.

U pozadini glazba nabija adrenalin.

Vidim ga,bar 10 puta veći od Lare,ekran se trese ko lud dok ide prema meni.

Stanem i pucam u njega sa onim malim pištoljčićima,gledam i neznam gdje bi se prije sakrio.

To ja zovem trenutkom za pamćenje,ko nije probao nikad neće znat.

Orla
04-10-2006, 19:57
Evo ova scena iz Rome:Total wara
(iz tri različita kuta)

http://img237.imageshack.us/img237/1047/wow3wy2.jpg

http://img237.imageshack.us/img237/9327/wowdx4.jpg

http://img237.imageshack.us/img237/2326/wow2or8.jpg

Big Al
04-10-2006, 20:08
Najšokantnija scena, Scratches, kraj
Dark fall: kad se vrata sama otvore
Unreal1 kad se svjetla polako gase u hodniku :)

Hadunn
06-10-2006, 20:36
Evo ova scena iz Rome:Total wara

He, he... Dobra... Baš je pravi junak carstva.

Od animacija:
-DOW Uvodna
-Starlancer Uvodna
Od situacija:
-Prvi susret sa lichom iz BG2 (završilo pokoljem moje ekipe)
-Trk prema piramidi kad gledaš onog giganta kako rusi obeliske i zidove te kako nadljeće još i onaj svemirski brod u Serious Samu
-Šok kada sam shvatio da sam potrošio oba metka na otvaranje vrata a trebao sam sačuvati jedan za ubit vuka s druge strane tih vrata i da sam sejva taman nakon ispucavanja metaka (Black Mirror)

begedinnikola
07-10-2006, 19:42
ne mogu vjerovati da nitko nije spomenuo! final fantasy VII scena kad sephiroth ubije aeris. srce onih nacvrscih ovdje zadrhti.

Valtiel
07-10-2006, 20:07
ne mogu vjerovati da nitko nije spomenuo! final fantasy VII scena kad sephiroth ubije aeris. srce onih nacvrscih ovdje zadrhti.

Pa dobro, meni je svaki Final Fantasy jedna nezaboravna scena... Kada npr. pogledam trailer za FFXIII :shock: :pray: :pray: :pray: