PDA

Pogledaj cijelu verziju : wow 1000problema na kubik :o



radma
28-09-2006, 14:50
jel ko ima problema nakon zadnjeg patcha? ja prvo nisam moga skinit patch nakon sta san skinia sa filefronta instalira al kad uđem u igru nemogu se konektirat piše connecting i tako stoji po 2 ure i nista....
gleda sam na blizzovom forumu al nisan vidia korisnih odgovora.. pa eto ako netko moze pomoc bia bi mu zahvalan :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Smeagoul
28-09-2006, 15:17
imas 2 nacina :

a) ako igras 2 kompa kao ja, probaj na jednome se spojiti ako nece onda se spoji sa drugim i trebalo bi raditi kao meni
b) ako imas 2 konekcije na net (u mene su obe sherirane), oba PC-a stavi na istu konekciju ako ni tada nece stavi na oba razlicite konekcije
c) nisam stavio da postoje 3 odgovora a i da jesam i ovako nemam pojma kako da ti pomognem jer ja igram na ova 2 nacina i meni uvijek radi ili na jednom ili na drugom :wink:


ako ti nista od ovog nije pomoglo, nemoj mene kriviti, nisam se jos zaposlio kod blizzarda


edit : jednostavno probaj napraviti repair ... :roll:

radma
28-09-2006, 15:24
znas koje su mi najdraze stvari? kada su n00bovi zaposleni ka npr. u
t-comu pitan ja njih zasto se nemogu spojit na internet i to a oni mi odgovore: gospodine problem je u vasem racunalu. ponovno instalirajte drivere.. ovo ono i kad san to napravia opet isti problem nazoven ih opet pitan sta cu sad a oni odgovore morate instalirat na novo windowse nema vam druge i ja ka ajde iden to napravit i jbga opet isti problem :rotfl: :rotfl: :rotfl: , a sta van ocu rec... tako je i u blizzardu vecina GMa i oni iz "tehnical supporta" odgovore ponovo instaliraj wow izbrisi wtf i wdb fileove ili nevalja ti modem i uvijek ista sranja... a eto ako mi jos ko moze kako pomoc ... SVAKA MU DALA :pray: :pray: :pray:

Vekippp
23-10-2006, 19:24
slusaj ako imas neki antivirus srusi ga jer ti on mozda osporava da se konektiras na internet ako nije to.... kupi novo racunalo :wink: .

Vekippp
23-10-2006, 19:25
jer sam i ja imo isti problem i kada sam reinstaliro windowse sve je valjalo

radma
25-10-2006, 13:16
ma ne davno sam posta ovaj problem i nista nisam poduzea jednostavno je nakon 1-2 dana proradilo samo od sebe, a zamisli da san se isa zaj***vat sa instalacijon windowsa ili opet wow...