PDA

Pogledaj cijelu verziju : Harry Potter



Stranica : [1] 2 3 4

Armachus
27-09-2006, 17:18
Što mislite o tim filmovima ? Što o knjigama ?

Arbiter of Change
27-09-2006, 17:30
Kojem filmu? Ima ih više znaš

Valtiel
27-09-2006, 17:45
Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi :rotfl: Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.

Prince-Artas
27-09-2006, 18:15
knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju

*Fila*
27-09-2006, 18:33
Što mislite o tom filmu ?
( Po meni je to za djecu, što vi mislite ? )
Signed
za djecu je

Wizard
27-09-2006, 18:36
Ma filmovi su smece, sramota, nikad dobar film od dobre knjige, pa cak ni LOTR, knjige su odlicne, ali kjigu prebaciti na film to je druga prica

27-09-2006, 18:38
Jadno,jadnije,najjadnije,knjiga je shit,film je smece,jedino sto je dobro u filmu je emma watson,film je čisti geek fest

Dreamer Deceiver
27-09-2006, 18:57
prva dva filma su ok,ta dva filma spadaju u žanr koji ja zovem kurva za jednu noć...pogledaš jedamput i to je to,ali ovi nastavci od filma su smece od smeca...knjiga je super za mladež od 10-13 godina

DIABLO
27-09-2006, 18:57
Knjige su super,a filmovi smeće pogotovo ovaj zadnji(goblet of fire).

27-09-2006, 18:59
Ti filmovi su previše mračni postali(Gdje si Helena),i glupo je previše to nerealno ti klinci,da sam ja oni protiv kojih se bore,ma ja bi im vrat okrenuo

Dreamer Deceiver
27-09-2006, 19:06
Ti filmovi su previše mračni postali(Gdje si Helena),i glupo je previše to nerealno ti klinci,da sam ja oni protiv kojih se bore,ma ja bi im vrat okrenuo

ja znam kako bi ih uništio kazo bi slovencima da su im oni ukrali more...pa bi vidjeli oni svog boga :D

Sgt. Bull
27-09-2006, 19:15
Ma filmovi su smece, sramota, nikad dobar film od dobre knjige, pa cak ni LOTR, knjige su odlicne, ali kjigu prebaciti na film to je druga prica
agree,inace imam 5 dijelova hp i planiram da kupim si jos 1 i sedmi kada izadje...

Wizard
27-09-2006, 19:27
Ma filmovi su smece, sramota, nikad dobar film od dobre knjige, pa cak ni LOTR, knjige su odlicne, ali kjigu prebaciti na film to je druga prica
agree,inace imam 5 dijelova hp i planiram da kupim si jos 1 i sedmi kada izadje...Sja obozavam tu knjigu, serijal, ali nemam niti jedan dio, iako sam sve procitao vise puta, sve sam posudivao, rodjak mi kupi cim izadje novi dio, ali HP je bio bolji u pocetku, prije nego stosekomercijalizirao, sada spisateljica prima ideje sa strane umjesto da sedrzi svojih ideja, ali i dalje odlicno pise i stvara ugodaj

Frky
27-09-2006, 19:34
Pročita sam 2. , 3. , 4. i 5. dio ja mislim (zadnji mi je bio red feniksa a to je peti ili ...? ) i onako , meni je dobra knjiga , a filmovi malo suxsaju !

Kiklop
27-09-2006, 20:10
vidio sam negdje na ovom forumu lika koji ima nick harry i sliku harrya kao avart

27-09-2006, 20:11
Da jedan moj frend je freak za to..

Demon Hunter
27-09-2006, 20:17
Ma filmovi su Shit a knjige i nisu tako loše.Možda malo loše.He.
Dobro si reko samo je Emma Watson dobra u filmovima.He :wink:

m777
27-09-2006, 20:55
knjige me oduševljavaju, filmovi razočaravaju
Same here...

Helena
27-09-2006, 23:19
Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi :rotfl: Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.

OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.

28-09-2006, 07:59
A žena je bogata,ali ta knjiga nikad neče dostiči fantasy djela steve martina,tada williamsa i j.rr tolkiena :pray:

Helena
28-09-2006, 09:43
Knjiga nije ni namjenjana da dostigne ta djela. Naravno da se ne može mjeriti s Tolkienom. Zapravo, tematika je prilično različita, tako da ih baš i ne možeš uspoređivati.

Sgt. Bull
28-09-2006, 11:06
Knjiga nije ni namjenjana da dostigne ta djela. Naravno da se ne može mjeriti s Tolkienom. Zapravo, tematika je prilično različita, tako da ih baš i ne možeš uspoređivati.
agree,kako mozes upoređivati hp i lotr? nemaju veze jedno sa drugim...i uopste ne vidim zasto je hp djetinjast? mozda jeste da 70% citaju od 10-14 godina no ipak ima 30% onih starijih...btw sljedece godine izlazi jedan dio lotr-a koji nikada nije zavrsen te ga je tek nedavno zavrsio sin od j.r.r tolkiena(cristopher mislim da se zove),uglavnom opisuje događanja rije lotr-a(poput hobita samo opsirnije)

Valtiel
28-09-2006, 11:14
Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi :rotfl: Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.

OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.

Iskreno, ne znam je li i ti spadas u kategoriju nabrijanih tinejdzera, ali izgleda da je tako. Ovako, kao prvo, HP se uopce ne moze smatrati djelom, jer nema nikakve vrijednosti. Veliki spisatelji i knjizevni recenzenti kao i kriticari su i sami uvidjeli koliko je to sranje. Upravo, zena nije imala sta jesti, ali voli djecu, i zna sta djeca gutaju, pa je dobila ideju kako lahko zaraditi. Pa, zar to ne cine i ovi boy bendovi poput US5 i Tokio Hotel? Zar i oni nisu samo uzmi para. Svijet se sastoji od budala i onih koji ih iskoristavaju. Ocigledno su budale oni koji kupuju knjige a ta zena ih iskoristava. Zna ona dobro sta djeca vole i naravno da ce to pisati. Sve u svemu, knjiga je odlicna djecija knjiga za pred spavanje, iako cu mnogo radije dati djetetu da cita Grimmove bajke da se i malo preplasi i da nauci stosta, no svakom svoje.
Sto se tice HP kao umjetnicog djela, tu nema dvojbe da je cisti shit. Djelo je lingvisticki na shit nivou, no valjda je to upravo zato da bi djeca od 10 godina mogla citati. Osim toga, nema nikakvog razvijanja likova i njihovih karaktera. I nije razvijanja karaktera ako HP odluci da vise nece gledati kinezkinju nego neku drugu, zato don't srati. Nema nikakve napetosti sto bi trebala imati svaka knjiga. Ne, ne mislim na akciju, vec napetost u sustini onog sto jedna filozofska misao treba da bude, ali HP ima filozofske misli bas kao i Da Vincijev Kod. Knjiga je toliki rip off da je nemoguce. To su cinjenice, no ja ne govorim da neko cita ili ne cita, samo izrazavm svoje misljenje, a i misljenje starijih iskusnih i strucnjaka. Ah da, kada sam vec rekao Da Vincijev Cod, usporedite. I Den Braun je znao sta to ljude danas najvise okupira u svijetu... Zaradi na onom sto ljudi traze, cak i ako je shit. :boohoo:

P.S. Jao djeca dobila migrenu, mora da je to Tolstoj ponovo roden i nesto napisao :rotfl:

Dreamer Deceiver
28-09-2006, 11:21
svojo djeci bi rađe čito tolkiena(pripovijesti iz opsnih predjela) nego potera

Jerry
28-09-2006, 11:22
A žena je bogata,ali ta knjiga nikad neče dostiči fantasy djela steve martina,tada williamsa i j.rr tolkiena :pray:

Valtiel
28-09-2006, 11:24
svojo djeci bi rađe čito tolkiena(pripovijesti iz opsnih predjela) nego potera

To legendo, pa Tolkien je jedan od najznacajnijih filologa engleskog jezika ikada, tako da svako njegovo djelo obiluje lingvistickom kvalitetom, jos kada uzmemo u obzir da je poceo pisati Gospodare samo da isproba neke cake sa engleskim jezikom. A osim toga, knjige, svaka, obiluje od filozofije do napetosti, historije, etc. etc. Ma jednostavno, meni licno najbolji pisac ikada, ali definitivno jedan od za svakog. :D

Outmind
28-09-2006, 12:31
Pa za razbibrigu hp nije loš. Ako ti se neda bavit nekim produbljenim fantasy-em, uzmeš si to i čitaš prije spavanja. Istina je da je knjiga totalni ripoff, i da je cijela koncepcija magije totalno izvitoperena (kao u ostalom u svakoj knjizi fantasy žanra koja je ikada napisana - budući da se ono što studiram dotiče i magije u pravom životnom smislu znam o čemu pričam). Karakterizacija je jadna, i jako je puno nelogičnosti, ali djeci je to super. Eto ja sam pred dva tjedna pročitao šestu knjigu, i bila mi je fora za razbit dnevnu monotoniju, to i ništa više. Knjiga ko i svaka druga, uzmeš ju, pročitaš i ideš dalje.

A kaj se tolkeina tiče, iako je začetni fantasy žanra, nikako se ne bih složio da je i njegov najbolji pisac. No kao što se iz gore navedenog da zaključiti, o ukusima se ne raspravlja.

A što se tiče primjerenosti knjige djeci i odraslima, puno roditelja ju sa zadovoljstvom čita i za svoju dušu. U sof klanu mog brata je jedan lik kaj ima 50 i nešto godina, ima unuke i djecu pa igra sof2. Dakle svakom svoje.

T.N.T.
28-09-2006, 13:04
King, daj onaj blog od tvoje frendice...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Wizard
28-09-2006, 17:33
pa sta da kazem, hmmmm, ah da, potpuno se ne slazem s tobom Valtiel, i stas sad :D , mislim da nemas pravo kaosto jako cesto nemas pravo, neznam jesam ikad procita neki tvoj post u kojem jesi u pravu, bez uvrede, nego se samo potpuno ne slazem s tobom, mislim da si neki klinac, zapravo mozda nisi klinac, nego se jednostavono volis praviti pametan i misliti da su svi ostali u krivu a ti u pravu, sry sto ovo moram reci, ali ti si vecinom u krivu, postujem da svatko ima svoje misljenje, mora ga braniti, dokazivati i sl. ali ne i namecati drugima svoje misljenje, jdno je jakim argunentima drugima nametnuti svoje misljenje, a drugo je tjerati ih da misle kao ti jer je sve ostalo krivo, usput mislim da nemas nikakve argumente i da nemas pojma o cemu govoris, ali necemo se sada svadjati, ovo je samo kritika

PS. jesmo se mi negdi vec vako "svadjali" mislim na temi je li gameinig umjetnost ili zabava ??

Helena
28-09-2006, 18:22
Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi :rotfl: Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.

OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.

Iskreno, ne znam je li i ti spadas u kategoriju nabrijanih tinejdzera, ali izgleda da je tako. Ovako, kao prvo, HP se uopce ne moze smatrati djelom, jer nema nikakve vrijednosti. Veliki spisatelji i knjizevni recenzenti kao i kriticari su i sami uvidjeli koliko je to sranje. Upravo, zena nije imala sta jesti, ali voli djecu, i zna sta djeca gutaju, pa je dobila ideju kako lahko zaraditi. Pa, zar to ne cine i ovi boy bendovi poput US5 i Tokio Hotel? Zar i oni nisu samo uzmi para. Svijet se sastoji od budala i onih koji ih iskoristavaju. Ocigledno su budale oni koji kupuju knjige a ta zena ih iskoristava. Zna ona dobro sta djeca vole i naravno da ce to pisati. Sve u svemu, knjiga je odlicna djecija knjiga za pred spavanje, iako cu mnogo radije dati djetetu da cita Grimmove bajke da se i malo preplasi i da nauci stosta, no svakom svoje.
Sto se tice HP kao umjetnicog djela, tu nema dvojbe da je cisti shit. Djelo je lingvisticki na shit nivou, no valjda je to upravo zato da bi djeca od 10 godina mogla citati. Osim toga, nema nikakvog razvijanja likova i njihovih karaktera. I nije razvijanja karaktera ako HP odluci da vise nece gledati kinezkinju nego neku drugu, zato don't srati. Nema nikakve napetosti sto bi trebala imati svaka knjiga. Ne, ne mislim na akciju, vec napetost u sustini onog sto jedna filozofska misao treba da bude, ali HP ima filozofske misli bas kao i Da Vincijev Kod. Knjiga je toliki rip off da je nemoguce. To su cinjenice, no ja ne govorim da neko cita ili ne cita, samo izrazavm svoje misljenje, a i misljenje starijih iskusnih i strucnjaka. Ah da, kada sam vec rekao Da Vincijev Cod, usporedite. I Den Braun je znao sta to ljude danas najvise okupira u svijetu... Zaradi na onom sto ljudi traze, cak i ako je shit. :boohoo:

P.S. Jao djeca dobila migrenu, mora da je to Tolstoj ponovo roden i nesto napisao :rotfl:


:twisted: Ne želim komentirati, jer će onda ovo prerasti u jednu veliku svađu. Ali da ti kažem jednu stvar. Ja nisam nabrijana tinejdžerka, puno sam zrelija od svojih vršnjaka. I pod puno, mislim stvarno puno. To što si ti neki balavac koji Harryja Pottera smatra smećem i glupošču, to je tvoj problem. Ne moraš zato vrijeđati i knjige i spisateljicu i sve one koji te knjige čitaju ili su pročitali. To je točno ono što rade balavci i klinci, vrijeđaju ono što im se ne sviđa. Odnosno, time samo pokazuješ da si ti jedan od njih. Gotovo, ne želim se više raspravljati. Nemam namjeru spuštati se skroz na tvoj nivo da bih ti nešto dokazala. I sad me slobodno izvrijeđaj, reci mi šta god želiš, popljuj i mene i knjige i koga ili šta god želiš, ali nemoj, pazi, nemoj mene nazivati nabrijanom tinejdžericom. Jer to je baš ono što ja nisam, i po čemu se razlikujem od svojih vršnjaka.

28-09-2006, 18:48
Ajde nemojte se svađat,ja znam da ti voliš pottera jer tamo ima tih crnih stvari

Helena
28-09-2006, 18:50
Ajde nemojte se svađat,ja znam da ti voliš pottera jer tamo ima tih crnih stvari

Ne, Vampirske kronike volim jer tamo ima tih "crnih" stvari. Potter je zanimljiv i čisto ok knjiga. Zanimljivo za pročitati.

I da, tko se svađa?

Dreamer Deceiver
28-09-2006, 19:09
Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi :rotfl: Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.

OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.

Iskreno, ne znam je li i ti spadas u kategoriju nabrijanih tinejdzera, ali izgleda da je tako. Ovako, kao prvo, HP se uopce ne moze smatrati djelom, jer nema nikakve vrijednosti. Veliki spisatelji i knjizevni recenzenti kao i kriticari su i sami uvidjeli koliko je to sranje. Upravo, zena nije imala sta jesti, ali voli djecu, i zna sta djeca gutaju, pa je dobila ideju kako lahko zaraditi. Pa, zar to ne cine i ovi boy bendovi poput US5 i Tokio Hotel? Zar i oni nisu samo uzmi para. Svijet se sastoji od budala i onih koji ih iskoristavaju. Ocigledno su budale oni koji kupuju knjige a ta zena ih iskoristava. Zna ona dobro sta djeca vole i naravno da ce to pisati. Sve u svemu, knjiga je odlicna djecija knjiga za pred spavanje, iako cu mnogo radije dati djetetu da cita Grimmove bajke da se i malo preplasi i da nauci stosta, no svakom svoje.
Sto se tice HP kao umjetnicog djela, tu nema dvojbe da je cisti shit. Djelo je lingvisticki na shit nivou, no valjda je to upravo zato da bi djeca od 10 godina mogla citati. Osim toga, nema nikakvog razvijanja likova i njihovih karaktera. I nije razvijanja karaktera ako HP odluci da vise nece gledati kinezkinju nego neku drugu, zato don't srati. Nema nikakve napetosti sto bi trebala imati svaka knjiga. Ne, ne mislim na akciju, vec napetost u sustini onog sto jedna filozofska misao treba da bude, ali HP ima filozofske misli bas kao i Da Vincijev Kod. Knjiga je toliki rip off da je nemoguce. To su cinjenice, no ja ne govorim da neko cita ili ne cita, samo izrazavm svoje misljenje, a i misljenje starijih iskusnih i strucnjaka. Ah da, kada sam vec rekao Da Vincijev Cod, usporedite. I Den Braun je znao sta to ljude danas najvise okupira u svijetu... Zaradi na onom sto ljudi traze, cak i ako je shit. :boohoo:

P.S. Jao djeca dobila migrenu, mora da je to Tolstoj ponovo roden i nesto napisao :rotfl:


:twisted: Ne želim komentirati, jer će onda ovo prerasti u jednu veliku svađu. Ali da ti kažem jednu stvar. Ja nisam nabrijana tinejdžerka, puno sam zrelija od svojih vršnjaka.

ovaj smajl u tvom postu govori koliko nisi nabrijana.... :D

Helena
28-09-2006, 19:10
Bila sam jer me on ražestio s tim komentarom. Al inače, nisam uopće. I zašto se sad ovo pretvara u raspravu o meni?!

Bastard
28-09-2006, 19:29
Bila sam jer me on ražestio s tim komentarom. Al inače, nisam uopće. I zašto se sad ovo pretvara u raspravu o meni?!
zato što, kako god se trudili svaka tema klizi prema offtopicu. to ti je osnovno pravilo teorije kaosa :rotfl:

28-09-2006, 21:08
Gle meni je knjiga odlična,pročito sam prva 4 nastavka,onda sam to volio,dalje nisam bio u toku..ali film kao što morgoth kaze kurva za jednu noč..možd mi se 4. najviše svidio(Emma Watson s 15 god)

Frky
28-09-2006, 21:43
Za sve ljubitelje Emme Watson : (iz slobodne dalmacije) Emma Watson nemože naći dečka ...bla , bla , bla ... ona dva iz filma (Herry i Ron) su joj ko braća pa ne pomišlja na sex sa njima ... bla , bla , bla !

Dreamer Deceiver
29-09-2006, 06:13
Za sve ljubitelje Emme Watson : (iz slobodne dalmacije) Emma Watson nemože naći dečka ...bla , bla , bla ... ona dva iz filma (Herry i Ron) su joj ko braća pa ne pomišlja na sex sa njima ... bla , bla , bla !

vec je popušila obojici

Herr Schnitzel
29-09-2006, 06:35
Za sve ljubitelje Emme Watson : (iz slobodne dalmacije) Emma Watson nemože naći dečka ...bla , bla , bla ... ona dva iz filma (Herry i Ron) su joj ko braća pa ne pomišlja na sex sa njima ... bla , bla , bla !

vec je popušila obojici

:rotfl:

Al' inace, knjiga i nije toliko losa, ali definitivno nije remek-djelo.
A filmovi su... Boze sacuvaj. :shock:

Valtiel
29-09-2006, 11:39
Dakle Hela i Wizard, ja tu ne vidim nikakve logike!? Ja sam upravo navodio argumente zasto je HP totalni SHIT, sto i jeste. A vi samo znate reci ti si balavac ti nemas pojma ti ovako ti onako :? Mislim, get an opinion with stand, a onda nesto reci, a ne ti si ovakav ti si onakav, sto me to podsjeca na temu hio hop. :?

A o tome ko je koliko kompetentan da nesto naziva shitom je opet druga stvar, koja mislim meni ide u prilog, no "otom potom".

P.S. And so Harry Potter and all his friends went to hell for the use of witchcraft. :rotfl: Eeee, toliko mi ide na zivce da cu nastaviti blatiti do sutra hahahah :boohoo:

Wizard
29-09-2006, 11:49
Pa ja navodim cinjenice zasto mislim dasi ti ..., necu rec sto, ali neas pojma, nisi ti u pravu a ostatak svijeta u krivu, nije nesto smece samo ako je poznato, volis Tolkiena, i mislis da je on najbolji ili da je jedan od najboljih, slazem se, ali vise manje nemas pojma o ostatku, neznam ko te ucio, imas svojemisljenje i jako je glupo, znas liti zasto je tebi HP smece, recu ti zasto, zatosto ga ostatakljudivoli, a ti jednostavno moras imatidrukcijemisljenje, HP ima dosta obozavatelja i svi su oni po tvome budale i balavci??, je si li ti procita knjige, i zasto uopce usporedujes HP s LOTR-om, ta je razlika golema, koliko god se te cinilislicni potpuna je razila u svemu, tematiki, stilu pisanja, ma svemu, HP je odlican serijal, da nijesigurno nebi bio vako popularan, zar ti stvarno mislis da bi se neki o tvomenajveci shit odnjige prodavao ka HP daje stvarno shit, zar mislis dabi ga ljudivolili, govoris nesto o kriticarima i slicno, kad us oni molim tebili vazni, moze kriticar napisati za nekukjigu da je najbolja knjiga ikada, aliakoonanijepopularnaiprodavana nikoga za to nece bolitik****, citatelji su onikojiodlucuju uspjehkjige, filma, igre, bilo cega ne kriticari, apogledaj u koliko seHPprimjerakaprodajeikoliko ga ljdi obozava pa ondapromisli o tome sto je totalni shit

Valtiel
29-09-2006, 11:57
Pa ja navodim cinjenice zasto mislim dasi ti ..., necu rec sto, ali neas pojma, nisi ti u pravu a ostatak svijeta u krivu, nije nesto smece samo ako je poznato, volis Tolkiena, i mislis da je on najbolji ili da je jedan od najboljih, slazem se, ali vise manje nemas pojma o ostatku, neznam ko te ucio, imas svojemisljenje i jako je glupo, znas liti zasto je tebi HP smece, recu ti zasto, zatosto ga ostatakljudivoli, a ti jednostavno moras imatidrukcijemisljenje, HP ima dosta obozavatelja i svi su oni po tvome budale i balavci??, je si li ti procita knjige, i zasto uopce usporedujes HP s LOTR-om, ta je razlika golema, koliko god se te cinilislicni potpuna je razila u svemu, tematiki, stilu pisanja, ma svemu, HP je odlican serijal, da nijesigurno nebi bio vako popularan, zar ti stvarno mislis da bi se neki o tvomenajveci shit odnjige prodavao ka HP daje stvarno shit, zar mislis dabi ga ljudivolili, govoris nesto o kriticarima i slicno, kad us oni molim tebili vazni, moze kriticar napisati za nekukjigu da je najbolja knjiga ikada, aliakoonanijepopularnaiprodavana nikoga za to nece bolitik****, citatelji su onikojiodlucuju uspjehkjige, filma, igre, bilo cega ne kriticari, apogledaj u koliko seHPprimjerakaprodajeikoliko ga ljdi obozava pa ondapromisli o tome sto je totalni shit

P.S. Ja sam knjizevnik i lingvista, i zaista mi zna ici na zivce kada neko ko bas i nije tako strucan za jezik ili knjizevnost, pogotovo englesku dode meni srati kako ja nemam pojma a on ima, get a rain check!

Zaista ti je djetinjasto razmisljanje ako tvrdis da je dobro ono sto se prodaje jer po tvom dobri su i US5 i Tokio Hotel. Po tvom dobri su svi narodnjaci, a (strah me sada reci) cak su po tvom dobra djela Den Brauna.
Naucio sam nesto kada sam se poveo baviti knjizevnoscu i jezikom, ma umjetnoscu uopcenito, nesto sto rijeeeetko ko postuje, a sto je osnovni postulat da bi poceo diskusiju oko umjetnosti: Kvaliteta nije odredena necijim misljenjem niti kvantitetom pozitivnih misljenja, kao ni kvantitetom uopce, vec je kvaliteta odredena sama po sebi

Dakle, rekao sam vec, mrzim pisca Albert Camus, ali sam objektivan, i postujem navedeni postulat, i moram priznati da je djelo genijalno i da je pisac nevjerovatan. A primjera ja ti mogu licno navesti milion, a ne da kao i vecina govorim valja samo ono sto se meni svida, ili sto se svida vecini :?

Wizard
29-09-2006, 12:09
Epa, ko god da jesi neka jesi, alimos govoriti stohoces ali ja se stobom necu sloziti, sad idemozavrsiti ovu raspravu, tokio hotel i us5 su smece, a narodnjaci jos vece, ocito jeda nam se razmisljanja neslazu i da niti jedan odnas nece promjeniti svojerazmisljanje ap je zato najboljedas ovim i zavrsi nasaraspava jer je ocitodacemo sedrzatisvojih stajalista sto bilo da bilo, to mi se kod tebe svidja, to stoseborisza svojastajalista i sto se drzis za njih do kraja, iako seu vecini toga potpuno neslazem stobom ali to neznaci da ne cijenimtvojemisljenje, ako semeni neko dijelo, bilo koje nesvidjaniko menece nagovoritidamislim da jetoodlicnodijelo, ako ja mislim da je lose onda je lose, akomislimda je dobroonda jedobro, jer sam samo ja vazan, znam dase ti s tim neslazes ali je u mom slucaju tako, a narodnjaci su smece, to svatko zna i oni koji ih slusaju i ostali, meni ce Petrarca i ostali jadni pisci s jos jadnijim djelim uvik biti losi pisci, ja u njima nikad necu viditi nesto dobro, to je jednostavno tako, ja volim HP knjigee, odlicne su mi i zanimljive i svidja mise iradnjakao i sve ostalo, mislim da imaju veliku knjizevnu vrijednost, zapravo znam daimaju, ti se neslazes smnom, nemoj, sada prekinimo besmislenu raspravo, OK??

Valtiel
29-09-2006, 12:12
PETRARCA LOS PISAC? A HARRY POTTER DOBRO DJELO??? :shock:
samo si ti vazan...

Naravno, bolje da prekinemo besmislenu raspravu, nismo je ni trebali zapocinjati, ok :wink: all the best

Wizard
29-09-2006, 12:25
PETRARCA LOS PISAC? A HARRY POTTER DOBRO DJELO??? :shock:
samo si ti vazan...

Naravno, bolje da prekinemo besmislenu raspravu, nismo je ni trebali zapocinjati, ok :wink: all the bestSast je molim te u petrarce dobro, sanja o nekoj zenskoj, koja ima muzda, djecu, niad joj nije ni prisa, vidija je dva puta, pjesme su mu glupe, dosadne, sto se tice pjesnika Tin Ujevic je najbolji, ovi ostali mu nisu ravni, necemo sada pocinjati novu raspravu o petrarci, ecemo preivse u off topic, sada tema moze pasti u zaborav, nece bitivaljda jos nasih raspravaneko vrime

Dj_Morales
29-09-2006, 13:31
knjige me oduševljavaju, filmovi razočarajuSza knjige se slazen ali za film bas i ne koji put zna bit i zabavno!!! :)

Fencing_LORD
29-09-2006, 20:44
knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju

filmovi su toliko jadni da jadninji ne mogu biti.

BTW - oni koji govore da je to sranje za djecu neka pročitaju 5. i 6. dio pa će shvatit da to više nije obična bajkica za laku noć!!!

Rocchiro
01-10-2006, 18:27
knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju

v4MP1r3
01-10-2006, 18:52
knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju
potpis
a k tome, izvanredna ideja za zaradu

01-10-2006, 19:36
A dobro,autorica se ne žali,ali ovi posljedni filmovi,kad mal razmisliš,nisu tolko loši..

Fencing_LORD
01-10-2006, 19:38
A dobro,autorica se ne žali,ali ovi posljedni filmovi,kad mal razmisliš,nisu tolko loši..

treći film jedino valja

g@mer4life
01-10-2006, 19:50
ok...skrušeno priznajem...pročitao sam sve djelove i jedva čekam zadnji



nije šala nije sarkazam

01-10-2006, 19:53
No offense ti si pljunuti harry potter :wink:

g@mer4life
01-10-2006, 19:54
No offense ti si pljunuti harry potter :wink:


not takken 8)

Helena
01-10-2006, 21:15
Ja jedva čekam sedmu knjigu, izlazi 7.7. 2007. :)

Prince-Artas
01-10-2006, 21:20
tko će to dočekat :(

g@mer4life
01-10-2006, 21:31
tko će to dočekat :(



nadam se da će biti vrijedna čekanja :D .inače filmovi su mi čisto OK

Helena
01-10-2006, 21:33
Bit će vrijedna, sigurno.

Fencing_LORD
02-10-2006, 06:26
čuj, bit će to završnica i sigurno će biti dobra, ali 100% će poginuti još par poznatih likova

02-10-2006, 13:40
Jer istina da če neko od likova sad poginut?

p.s jedino sto je legenda u filmu je ron

g@mer4life
02-10-2006, 15:25
Jer istina da če neko od likova sad poginut?

p.s jedino sto je legenda u filmu je ron


bio bi mlak zabvršetak kad bi svi ostali ostali živi.... :hangin:

Armachus
28-12-2006, 12:23
Samo se prebacite ovdje... dodao sam i anketu !

Fenrir
28-12-2006, 12:25
OMG, zatočenik Alcatraza, :rotfl:

Meni osobno je najbolji dio Half-Blood Prince, a najbolji film Plameni Pehar

Armachus
28-12-2006, 12:26
Ili sam trebao stavit Lepoglava !

dinix
28-12-2006, 12:32
naj film '' Odaja tajni '', naj igra '' Odaja tajni '' , naj knjiga ''Red feniksa'',,,

GrimReaper
28-12-2006, 13:12
sve knjige su dobre osim prve dvije( nekak su mi malo predječje) a od filmova zasad 3. jer 4. nisam pogledao.

Armachus
28-12-2006, 13:14
Prva je meni najbolja...

dinix
28-12-2006, 13:15
ma sve su knjige zakon, jedva cekam 7...

RIPtheREAPER
28-12-2006, 13:22
[quote="Axl Rose":1w7to43d]Jer istina da če neko od likova sad poginut?

p.s jedino sto je legenda u filmu je ron


bio bi mlak zabvršetak kad bi svi ostali ostali živi.... :hangin:[/quote:1w7to43d]

bila su tri zavsetka:
1.pobjeda Voldemorda i 'Arry razmrskan po podu :pray:
2. pobjeda 'Arryja i dobre ekipe :yuck:
3. obadvoje crknu :|

Rocchiro
28-12-2006, 13:59
nebih znao bas koji mi najbolji,al znam koj mi je najlosiji-zatocenik azkabana

Wizard
28-12-2006, 14:01
Ma filmovi su :yuck: , a neznam koji mi je najbolji, 3 su fora napravljeni dementori i samo to, a ovi ostali, 4. dobar je zmaj, sve ostalo je vise-manje smece

St. Jude
28-12-2006, 14:01
svi poslije odaje tajne filmovi su za kurac

Simon the Dreamer
28-12-2006, 15:32
4i dio je najbolji jer je Emma Watson odrasla i jako zgodna... Od knjiga 5i dio.

Armachus
28-12-2006, 15:33
A meni je Emma najbolja u 3. djelu !

Arbiter of Change
28-12-2006, 15:36
Hebo majku, jel' možete ostaviti tu Emu na miru više? :boohoo:

Armachus
28-12-2006, 15:37
Hebo majku, jel' možete ostaviti tu Emu na miru više? :boohoo:

Pogledaj prvi post !

Arbiter of Change
28-12-2006, 15:38
Hebo majku, jel' možete ostaviti tu Emu na miru više? :boohoo:

Pogledaj prvi post !

Shvaćam. Svakom svoje valjda. :wink:

Eddie9
28-12-2006, 16:31
emma je najbolja u 4.dijelu kad nosi onu svecanu haljinu
mrzim kad ima pelerinu il kaj to vec je

28-12-2006, 16:32
Da, ma Harry je s njom jabi nju..hehe

Nightyx
28-12-2006, 16:45
Najbolji mi je plameni pehar.

dinix
28-12-2006, 17:45
Hebo majku, jel' možete ostaviti tu Emu na miru više? :boohoo:

nemos, predobra je zenska...

28-12-2006, 17:46
meni je Harry debil, i ta njegova druzina jos veci debili. Zenska kopira tolikena i sve ostale pisce na kvadrat

Rocchiro
28-12-2006, 17:50
meni je Harry debil, i ta njegova druzina jos veci debili. Zenska kopira tolikena i sve ostale pisce na kvadrat

zenska uopce ne kopira nikoga,u tome je i fora

28-12-2006, 18:29
A meni se cini da kopira.. a i malo mi je ono..mutavo..taj djecak u prvom nastavku ima 11god..

Eddie9
28-12-2006, 18:42
A meni se cini da kopira.. a i malo mi je ono..mutavo..taj djecak u prvom nastavku ima 11god..

kopira? wtf koga kopira?
nema nikakve slicnosti s tolkienom

dinix
28-12-2006, 19:19
A meni se cini da kopira.. a i malo mi je ono..mutavo..taj djecak u prvom nastavku ima 11god..

kopira? wtf koga kopira?
nema nikakve slicnosti s tolkienom

nema s nicim veze.... to i je fora...

28-12-2006, 21:41
Da, pročitaj Tolkiena, i vidit ces šta je knjiga. Iako i ovo ima dobrih strana ( hermionia) ili kak se več pise

Fenrir
28-12-2006, 21:46
Da, pročitaj Tolkiena, i vidit ces šta je knjiga. Iako i ovo ima dobrih strana ( hermionia) ili kak se več piseS Nemoj mi sad glumit da ne znaš za Hermionu 8) , daj si slikaj sobu pa uploadaj pa ćemo vidjet kolko njezinih postera imaš po sobi :shock:

28-12-2006, 21:49
Pa kazem, knjiga je dobra zbog nje. Inače Emma Watson je jebozovna u plamenom peharu

Fenrir
28-12-2006, 21:53
Pa kazem, knjiga je dobra zbog nje. Inače Emma Watson je jebozovnaSu plamenom peharu

Akhem, rekao si to već par puta. da... :rotfl:

Eddie9
28-12-2006, 21:54
Da, pročitaj Tolkiena, i vidit ces šta je knjiga. Iako i ovo ima dobrih strana ( hermionia) ili kak se več pise

emma watson :pray: :pray: kako bi ju izjebo :)
btw procitao sam sva tolkienova djela i lik je kralj i inace ja mrzim HP ali nije istina da je rowling kopirala tolkiena

Nightyx
28-12-2006, 23:03
Emma Watson

JdUFeulv1Iw

Armachus
28-12-2006, 23:11
7I2rMxo-lEk

MA najbolji je gore navedeni Harry Potter !

Babitz
29-12-2006, 04:02
filmovi ne valjaju

a inace
zenska kopira
dokazano, bila i na sudu i tako
al nema nista loseg u tome
nije neka egzaktna kopija

Valtiel
29-12-2006, 04:46
lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju? :?

Nightyx
29-12-2006, 09:30
7I2rMxo-lEk

MA najbolji je gore navedeni Harry Potter !

gledo sam to i prije zakooon.

St. Jude
29-12-2006, 10:14
lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Valtiel
29-12-2006, 20:34
lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

St. Jude
29-12-2006, 20:38
lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

jebiga djeci nije to zanilmljivo,zanimljivije im je nešto poput pottera i slično(r.l. stine )šta je popularnije njihovoj dobi,ne možeš sad očekivat da dijete od 11 godina(ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama) čitaju Edgara Allana Poea ili Tolkiena(pogotovo silmarillion)
HP je štivo za djecu i omladinu te savršen izbor za starije koji neznaju kamo izgubit vrijeme

Nightyx
29-12-2006, 20:53
Baš gledam malo slike i evo dokaza da svatko može biti i lijep i ružan (ovisi o kutu slikanja :) ):

Evo emme watson lijepe:
http://img368.imageshack.us/my.php?imag ... irlmv2.jpg (http://img368.imageshack.us/my.php?image=emmawatsondotwsellegirlmv2.jpg)

Ali evo i ružne (barem meni):
http://img324.imageshack.us/my.php?imag ... umbrw1.jpg (http://img324.imageshack.us/my.php?image=emmawatsonjailbaitthumbrw1.jpg)

Armachus
29-12-2006, 21:00
A je malo ova druga slika... :yuck:

Nightyx
29-12-2006, 21:08
A je malo ova druga slika... :yuck:

pa da, a to znači da ženska nije savršena i ja sam malo izgubio "vjeru" u njezinu ljepotu, jadno je to kada ženska ovisi o tome s kojeg će te ju kuta slikati da ispadne lijepa. Vidi se da posebno pozira na svakoj slici kako bi dobro izgledala, ali ovdje je malo uhvaćena u nezgodnom trenutku (druga slika).

King tiger
29-12-2006, 21:22
meni na obadvije slike nije lijepa.

Eddie9
29-12-2006, 21:24
[quote=Valtiel]lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

jebiga djeci nije to zanilmljivo,zanimljivije im je nešto poput pottera i slično(r.l. stine )šta je popularnije njihovoj dobi,ne možeš sad očekivat da dijete od 11 godina(ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama) čitaju Edgara Allana Poea ili Tolkiena(pogotovo silmarillion)
HP je štivo za djecu i omladinu te savršen izbor za starije koji neznaju kamo izgubit vrijeme[/quote:1gxoywgv]

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nightyx
29-12-2006, 21:27
[quote=Valtiel]lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

jebiga djeci nije to zanilmljivo,zanimljivije im je nešto poput pottera i slično(r.l. stine )šta je popularnije njihovoj dobi,ne možeš sad očekivat da dijete od 11 godina(ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama) čitaju Edgara Allana Poea ili Tolkiena(pogotovo silmarillion)
HP je štivo za djecu i omladinu te savršen izbor za starije koji neznaju kamo izgubit vrijeme

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:[/quote:2u7x9sb7]

prije nego što se prevrćeš s tim smajličima, reci da to kao nije istina :o ??

Eddie9
29-12-2006, 21:34
[quote=Valtiel]lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

jebiga djeci nije to zanilmljivo,zanimljivije im je nešto poput pottera i slično(r.l. stine )šta je popularnije njihovoj dobi,ne možeš sad očekivat da dijete od 11 godina(ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama) čitaju Edgara Allana Poea ili Tolkiena(pogotovo silmarillion)
HP je štivo za djecu i omladinu te savršen izbor za starije koji neznaju kamo izgubit vrijeme

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

prije nego što se prevrćeš s tim smajličima, reci da to kao nije istina :o ??[/quote:1g6sjzk0]

jerry se jos nije izjasnio sta cita...treba njega cuti

St. Jude
29-12-2006, 21:34
[quote="St. Jude":14zx2uuh][quote="Valtiel":14zx2uuh]lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

jebiga djeci nije to zanilmljivo,zanimljivije im je nešto poput pottera i slično(r.l. stine )šta je popularnije njihovoj dobi,ne možeš sad očekivat da dijete od 11 godina(ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama) čitaju Edgara Allana Poea ili Tolkiena(pogotovo silmarillion)
HP je štivo za djecu i omladinu te savršen izbor za starije koji neznaju kamo izgubit vrijeme

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

prije nego što se prevrćeš s tim smajličima, reci da to kao nije istina :o ??[/quote:14zx2uuh]

jerry se jos nije izjasnio sta cita...treba njega cuti[/quote:14zx2uuh]

ako zna čitat

Nightyx
29-12-2006, 21:35
[quote=Valtiel][quote="St. Jude":2cyt52f7][quote="Valtiel":2cyt52f7]lol, sta vam je ba ljudi? Jeste popili neku Emma Watson wudu pilulu? :shock:

Zenska mi izgleda kao neka nafurana ispodprosjedno-inteligentna tinejdzerka. Samo se smije, ne zna sta ce reci... ali dobro, ipak je tinejdzerka.

ALIIII..

Ima li iko na ovom forumu da je iznad 15!? :shock: :shock: :shock:

http://www.youtube.com/watch?search=&mo ... fbZZo7xAnU (http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=jfbZZo7xAnU)

tako gayyyy, tako emooooo, tako tinejdzerski :kill: :twisted:

Zasto se ljudi ovako ne vesele Tolstoju?S :?

jer je rus i k tome mrtav rus,ja za razliku od nekih nisam nekrofil(mislim na onog koji je reko da bi jeba prof. Mcgovnall)

Ti to ozbiljno? :?

Mislio sam na njegova djela usporedujuci ih sa HP, gdje i zapravo nema nikakve usporedbe. Ali pomislim, sto djeca ne citaju takvu legendu, neko neki shit kao sto je HP. :?

jebiga djeci nije to zanilmljivo,zanimljivije im je nešto poput pottera i slično(r.l. stine )šta je popularnije njihovoj dobi,ne možeš sad očekivat da dijete od 11 godina(ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama) čitaju Edgara Allana Poea ili Tolkiena(pogotovo silmarillion)
HP je štivo za djecu i omladinu te savršen izbor za starije koji neznaju kamo izgubit vrijeme

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

prije nego što se prevrćeš s tim smajličima, reci da to kao nije istina :o ??[/quote:2cyt52f7]

jerry se jos nije izjasnio sta cita...treba njega cuti[/quote:2cyt52f7]

ako zna čitat[/quote:2cyt52f7]

HAHAHHAHAHAHAHAHAHH!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...lol

Arbiter of Change
29-12-2006, 21:36
Jel' možete prestati citirati, please? I dajte ono, on topic i to.

Nego... kako to da nitko nije spomenuo Fleur? :D Sorry, mora sam.

Nightyx
29-12-2006, 21:37
Jel' možete prestati citirati, please? I dajte ono, on topic i to.

Nego... kako to da nitko nije spomenuo Fleur? :D Sorry, mora sam.

ko je Fleur?? :o

Armachus
29-12-2006, 21:37
Jel' možete prestati citirati, please? I dajte ono, on topic i to.

Nego... kako to da nitko nije spomenuo Fleur? :D Sorry, mora sam.

E, lipša je ona od Emme !

Nightyx
29-12-2006, 21:39
e da ljudi imam novu foru čitajte ovo:ž


stalno se raspravljate ma više , drkam na obje.

lol :rotfl:
a ko ne... :)

Helena
29-12-2006, 21:42
Ok, St. Jude, BlindAngel, Nightyx opomena. Okanite se Jerryja, sljedeće postove koji će imat veze s njim brišem. I slobodno raspravljate malo više o HP-u, a manje o glumicama. Za glumice imate temu Celebrity Pizze.

Armachus
29-12-2006, 21:44
A ovdje je tema i o Emmi, pogle prvi post !

Helena
29-12-2006, 21:45
Znam čitati, hvala, ali ste pretjerali. Tema se svela samo na Emmu i ništa drugo.

Eddie9
29-12-2006, 21:45
Ok, St. Jude, BlindAngel, Nightyx opomena. Okanite se Jerryja, sljedeće postove koji će imat veze s njim brišem. I slobodno raspravljate malo više o HP-u, a manje o glumicama. Za glumice imate temu Celebrity Pizze.

a za koji racku opomena??
samo sam se nasmijao i rekao da se jerry treba izjasniti

Arbiter of Change
29-12-2006, 21:46
A ovdje je tema i o Emmi, pogle prvi post !

E znao sam. Sad će me razapet Helena zbog gledanja one druge.

............ ovo je malo čudno ispalo. :?

Čekam 7. da vidim taj slavni završetak.

Ajde dobro ništa.

Nightyx
29-12-2006, 21:46
Ok onda me zanima gdje je Harry Potter nabavio te pepeljarke stvarno su mu lude...shala

4. nastavak sam gledao u kinu, i želim ga opet pogledati jer kada je to bilo prije godinu dana tak da ga sutra nabavljam za dvd, pa ču ga opet pregledati.
3. nastavak sam gledao jučer na dvd-u
2. nastavak sam gledao 5 puta
1. nastavak sam gledao 3-4 puta ali mi je i najadniji.

Inaće moj poredak je od najboljeg je 4.
2.
3.
1.

Armachus
29-12-2006, 21:46
Znam čitati, hvala, ali ste pretjerali. Tema se svela samo na Emmu i ništa drugo.

Ma što smo pretjerali, ti sad postala moderator i misliš da možeš onda sve lockat i djelit opomene !

A moj poredak: od najboljeg

4.
1.
2.
3.

Helena
29-12-2006, 21:49
Ok, St. Jude, BlindAngel, Nightyx opomena. Okanite se Jerryja, sljedeće postove koji će imat veze s njim brišem. I slobodno raspravljate malo više o HP-u, a manje o glumicama. Za glumice imate temu Celebrity Pizze.

a za koji racku opomena??
samo sam se nasmijao i rekao da se jerry treba izjasniti



ne uzimamo đerija u obzir,jer on je još uvijek na slikovnicama

Offtopic, vrijeđanje Jerryja, to mi je dosta. I ohladi, pa nisi dobio ban.




Znam čitati, hvala, ali ste pretjerali. Tema se svela samo na Emmu i ništa drugo.

Ma što smo pretjerali, ti sad postala moderator i misliš da možeš onda sve lockat i djelit opomene !



Na ovo ću se suzdržat komentara. Nemam zašto tebi objašnjavati svoje postupke. A sad back on topic.

St. Jude
29-12-2006, 21:52
ohladit cu ja kad tad budi bez brige helenice...

U koju bi te vi išli skupinu(griffindor,slytherin,ravenclaw,huplepuff) ?

Eddie9
29-12-2006, 21:53
ohladit cu ja kad tad budi bez brige helenice...

U koju bi te vi išli skupinu(griffindor,slytherin,ravenclaw,huplepuff) ?

griffindor da bemje hermionu

Nightyx
29-12-2006, 21:53
GRIFFINDOR :pray: legende svaka čast ljudima ispravni su do neba

al bi je mogo a????? 8)

Arbiter of Change
29-12-2006, 21:56
U koju bi te vi išli skupinu(griffindor,slytherin,ravenclaw,huplepuff) ?

Vjerojatno Ravenclaw. Ovi su svi ostali previše naivno idealizirani. :roll:

St. Jude
29-12-2006, 21:57
ja mislim da bi te mogli prepostavit kamo bija otišo

Armachus
29-12-2006, 21:57
A ja bi najviše volio ići u SlytherinS!

A jel' vi znate kako to onnaj šešir gleda !

Nightyx
29-12-2006, 22:00
ja mislim da bi te mogli prepostavit kamo bija otišo

ravenclaw??

huplepuff??

slyterin??

ah nezam jer sam pogodio al sam barem pokušao..

St. Jude
29-12-2006, 22:01
A ja bi najviše volio ići u SlytherinS!

A jel' vi znate kako to onnaj šešir gleda !

po osobnosti,ako si hrabar,kako misliš,po karakteru i tak.

hacker
29-12-2006, 22:02
ohladit cu ja kad tad budi bez brige helenice...

U koju bi te vi išli skupinu(griffindor,slytherin,ravenclaw,huplepuff) ?

Slytherin,da mogu razgovarat sa zmijama :)

Arbiter of Change
29-12-2006, 22:02
A ja bi najviše volio ići u SlytherinS!

A jel' vi znate kako to onnaj šešir gleda !

Auspex lvl 5, eto kako.

Armachus
29-12-2006, 22:03
RavenclawSsu mudri

SlytherinSsu potomci Voldemorta i Salazara

GryffindorSsu hrabri

Hufflepuff su sve ostalo, i ukljućujući marljive

Ako je ovako gledat ja bi išo u Ravenclaw... iako bi volio u Slytherin !

m777
29-12-2006, 22:05
RavenclawSsu mudri

SlytherinSsu potomci Voldemorta i Salazara

GryffindorSsu hrabri

Hufflepuff su sve ostalo, i ukljućujući marljive

Ako je ovako gledat ja bi išo u Ravenclaw... iako bi volio u Slytherin !
Nisu Slytherin potomci Voldemorta, Voldemort je spadao u Slytherine i on je Slytherinov potomak. Slytherini su potomci Salazara Slytherina... ;)

Arbiter of Change
29-12-2006, 22:06
RavenclawSsu mudri

SlytherinSsu potomci Voldemorta i Salazara

GryffindorSsu hrabri

Hufflepuff su sve ostalo, i ukljućujući marljive

Ako je ovako gledat ja bi išo u Ravenclaw... iako bi volio u Slytherin !
Zapravo su svi hrabri, samo svak na svoj način.

Slytherini su isto hrabri, ali gledaju svoju guzicu samo i ne boje se pobjeći kad zagusti.

Armachus
29-12-2006, 22:07
Pa rekao sam Voldemorta ili Salazara, a jel' znaš kako se zovu svi ti likovi... Salazar i to. I ajde da vas vidim jel' tko zna, (dobije 5 ako netko zna :D ) Ime i prezime molim !

A Arbter... tako piše u knjizi... :wink:

Nightyx
29-12-2006, 22:07
RavenclawSsu mudri

SlytherinSsu potomci Voldemorta i Salazara

GryffindorSsu hrabri

Hufflepuff su sve ostalo, i ukljućujući marljive

Ako je ovako gledat ja bi išo u Ravenclaw... iako bi volio u Slytherin !
Nisu Slytherin potomci Voldemorta, Voldemort je spadao u Slytherine i on je Slytherinov potomak. Slytherini su potomci Salazara Slytherina... ;)

signed

Armachus
29-12-2006, 22:08
Ajde jel' ko zna ono kaj sam pitao ?

Arbiter of Change
29-12-2006, 22:08
A Arbter... tako piše u knjizi... :wink:

Postoji više vrsta hrabrosti, vidljivo iz samog konteksta knjiga.


Ajde jel' ko zna ono kaj sam pitao ?

Šta? Salazar and inc.? :D

Armachus
29-12-2006, 22:11
Salazar Sytherin

Godric... itd. to me zanima, da vidim jel' ko zna ?

m777
29-12-2006, 22:13
Godric Gryffindor
Salazar Slytherin
Rowena Ravenclaw
Helga Hufflepuff

St. Jude
29-12-2006, 22:14
a po čemu su slytherini pozanti(kao neki po hrabrosti,intelgenciji,marljivosti)

Arbiter of Change
29-12-2006, 22:15
a po čemu su slytherini pozanti(kao neki po hrabrosti,intelgenciji,marljivosti)

Očigledno ne ginu često kao ostali tukc.

Armachus
29-12-2006, 22:16
A u knjizi ništa ne piše samo da su nasljednici Salazara, a Ron u prvom djelu kaže da su Slytherini svi oni koji su zli !

A to je apsurdno !

Treba prvo ustanovit što se podrazumjeva pod tim: "Zli", što to zapravo znaći ?

Nightyx
29-12-2006, 22:17
a po čemu su slytherini pozanti(kao neki po hrabrosti,intelgenciji,marljivosti)

inteligenciji??

Misliš da je onaj Malfoj il kak se već piše inteligentan??
pa u filmu se jasno vidi da je glup.

Arbiter of Change
29-12-2006, 22:18
a po čemu su slytherini pozanti(kao neki po hrabrosti,intelgenciji,marljivosti)

inteligenciji??

Misliš da je onaj Malfoj il kak se već piše inteligentan??
pa u filmu se jasno vidi da je glup.

Jesi čita 6. knjigu? Tamo ispade prilično drugačija osoba.

A hebote, izgledam kad da sam pro-Slytherin sada.

Mrš!

Armachus
29-12-2006, 22:18
Malfoy mi je najbolji lik u filmu.. i kretenski je što su mjenjali glumce za Crab-a i Goyle-a !

St. Jude
29-12-2006, 22:18
[quote="St. Jude":3nbh6lrc]a po čemu su slytherini pozanti(kao neki po hrabrosti,intelgenciji,marljivosti)

inteligenciji??

Misliš da je onaj Malfoj il kak se već piše inteligentan??
pa u filmu se jasno vidi da je glup.

Jesi čita 6. knjigu? Tamo ispade prilično drugačija osoba.

A hebote, izgledam kad da sam pro-Slytherin sada.

Mrš![/quote:3nbh6lrc]

mislio sam na ostale "kuće"(gry - hrabri itd.)

Nightyx
29-12-2006, 22:19
Malfoy mi je najbolji lik u filmu.. i kretenski je što su mjenjali glumce za Crab-a i Goyle-a !

lol :rotfl:

on je kreten

Simon the Dreamer
29-12-2006, 23:35
Helga Hufflepuff - HH - 88 - Heil Hitler, dokaz da su Hufflepuffi nacistički odjel Hogwartsa, svi znamo da skinheadsi tetoviraju 88, i šta to znači...

Helena
30-12-2006, 00:04
Zanimljiva teorija... :o

Simon the Dreamer
30-12-2006, 00:06
Jelda? Ne samo zanimljiva, već i točna, JK Rowling je rasist, u originalu su čarobnjaci trebali svi iamti visoke bijele tuljce na glavi, ali to su kasnije maknuli iz knjige, da ne bude uzbune, ali dovoljna je činjenica da među glavnim likovima nema crnaca, ni židova, tj. praktički uopće nema crnaca ni židova...

m777
30-12-2006, 00:07
Ovaj... možda su joj inicijali HH jer i drugim osnivačima Hogwartsa ime i prezime počnu istim slovom (GG, SS <- ovo više liči na nacizam, RR), a kod nje je to slučajno H... kud odmah s nacizmom... :(
Tko kaže da nema crnaca? Pa uopće se ne spominje boja kože u knjizi...

Simon the Dreamer
30-12-2006, 00:19
SS isto vidiš, a boja se ne spominje zato što ona ne želi ni da spomene crnce, a da nema židova kužiš po prezimenima...

Rocchiro
30-12-2006, 02:26
da,a Dumbledore je zapravo hitler lol...bujnu maštu imate

St. Jude
30-12-2006, 10:53
spalimo knjige

Nightyx
30-12-2006, 10:54
spalimo knjige

ja sam za :D

30-12-2006, 11:02
spalimo knjige

I onu Rowling na lomači 8)

dinix
30-12-2006, 11:50
meni na obadvije slike nije lijepa.

ne, neg je pre dobra na obje...neznam u sta vi gledate...

dinix
30-12-2006, 11:59
ohladit cu ja kad tad budi bez brige helenice...

U koju bi te vi išli skupinu(griffindor,slytherin,ravenclaw,huplepuff) ?

Slytherin,da mogu razgovarat sa zmijama :)

pa nemogu svi iz Slytherina razgovarat sa zmijama....

Tri66a
30-12-2006, 12:15
Nešto mi nije jasno: Ako se neki čarobnjaci mogu pretvarati u životinje, zašto se nitko nije sjetio pretvoriti u feniksa. Na taj način te teoretski nitko ne bi mogao ubiti kada si u tom obliku jer bi ti samo opet uskrsnuo iz pepela. Beat that. 8)

Armachus
30-12-2006, 12:22
A nebi baš rekao da bi to radilo...

Tri66a
30-12-2006, 12:24
zakaj ne

Armachus
30-12-2006, 12:25
Pa kad bi te ubili dok si Phoenix, pao bi mrtav na zemlju u obliku svog tjela...

m777
30-12-2006, 12:25
Jer ti zapravo ne postaneš ta životinja, samo tako izgledaš...

Arbiter of Change
30-12-2006, 12:28
I zato jer navodno ne možeš izabrati u koju češ se životinju pretvoriti.

Armachus
30-12-2006, 12:30
I zato jer navodno ne možeš izabrati u koju češ se životinju pretvoriti.

:shock: :shock: :shock:

Helena
30-12-2006, 12:32
Pa da, ne možeš birati. Ili se možeš pretvarati ili ne. Kaj ti to nije dosta? Još bi da možeš birat, jel? Pih.

Arbiter of Change
30-12-2006, 12:32
I zato jer navodno ne možeš izabrati u koju češ se životinju pretvoriti.

:shock: :shock: :shock:

Pa jesi li ti uopće čitao knjige?

Armachus
30-12-2006, 12:34
Da, sve sam ih proćitao, sve filmove pogledao i ja mislim da možeš birati...

Helena
30-12-2006, 12:36
Ne. Ne možeš.

Simon the Dreamer
30-12-2006, 12:38
A vjerojatno kada bi netko bio stvarno moćan wizard (ja) bi mogo i birati, ovako, suckeri se moraju zadovoljiti s onim šta dobiju...

Armachus
30-12-2006, 12:40
A ja sam uvjeren da mogu birat ! :-x

30-12-2006, 12:42
Isuse, čime se vi bavite :o

RIPtheREAPER
30-12-2006, 15:35
Slucajno s pretvoris u svinju..... :rotfl:

St. Jude
30-12-2006, 15:43
Slucajno s pretvoris u svinju..... :rotfl:

ja bi sam sebe onda ubio ili iznakazio (radi pršuta)

Tri66a
30-12-2006, 15:44
Ili se pretvoriš u zlatnu ribicu i zaboraviš da se trebaš pretvoriti natrag u čarobnjaka :rotfl:

BlackDCRO
30-12-2006, 17:36
Procitao sam prvu knjigu i pogledao prva dva filma...
Knjiga mi je nekako bolja od filma, nekako sam se vise uzivio u samu pricu, dok u filmu nisu napravljene neke scene koje su napisane u knjizi...

dinix
30-12-2006, 17:40
Procitao sam prvu knjigu i pogledao prva dva filma...
Knjiga mi je nekako bolja od filma, nekako sam se vise uzivio u samu pricu, dok u filmu nisu napravljene neke scene koje su napisane u knjizi...

naprimjer.....???

Helena
30-12-2006, 21:43
Na primjer, u filmu uopće nema Pevesa, onog duha koji uvijek radi gluposti. Totalno su ga izbacili iz svih filmova.

St. Jude
30-12-2006, 21:49
Na primjer, u filmu uopće nema Pevesa, onog duha koji uvijek radi gluposti. Totalno su ga izbacili iz svih filmova.

filmvo po stoti put ponavljam su postali sranje poslije 2. dijela jer ne mogu normalno srtpat 400 stranica u 2 h filma,neka daju jacksonu,e on bi napravio filmčinu i pol

Arbiter of Change
30-12-2006, 21:59
Na primjer, u filmu uopće nema Pevesa, onog duha koji uvijek radi gluposti. Totalno su ga izbacili iz svih filmova.

Al će biti sretni ako ispadne na kraju bitan za priču. :D

btw. jel' on duh ili šta? Ako se dobro sjećam, u knjizi daju natuknuti da nije duh, nego nešto drugo. :?

Armachus
30-12-2006, 22:03
Duh je, što drugo ?

Helena
30-12-2006, 22:13
I totalno je nebitan za priču.

St. Jude
30-12-2006, 22:15
ali ulijeva dozu humora u knjigu,on i ron bi bili predbar par(ne misim na gay par)

Arbiter of Change
30-12-2006, 22:17
I totalno je nebitan za priču.

Ja ču ipak čekati zadnju knjigu da vidim o tome.

Wizard
30-12-2006, 22:53
Da i ja nesto ode napisem Peves nije duh :D , tako pise u knjizi, nije duh zato sto nije postojala osoba koja je umral pa ostao on, zapravo on nikada nije zivio, i moze zvakati zvaku i tako slicno sto duhovni nemogu, bas se sicam toga :D

Helena
30-12-2006, 23:07
Peves je poltergeist. Peeves (http://en.wikipedia.org/wiki/Peeves)

Outmind
30-12-2006, 23:10
Ja sam nakon čitanja 6 knjige ostao totalno zbunjen. Taman kad pomisliš da je snpe ok, ubije Dumbledoera WTF???? I ovaj se niš ne brani... S druge strane si mislim da to more sve bit inscenirano da zavaraju voldemorta il tak neš... Nekako imam osjećaj da 7. knjiga uopće neće biti u hogwartsu...

Rocchiro
30-12-2006, 23:10
Peves legenda...najace mi je dok je u jednom djelu (mislim da je 4.) ušel u oklope vitezova i dok bi neko prolazil pocel prostachiti :pray:

Helena
30-12-2006, 23:12
Da. Peeves je predobar. :rotfl: :pray:

St. Jude
30-12-2006, 23:14
peeves i braća Wesle(oni blizanci) bi trebali dobit zajedno seriju...
ke bi to bombe padale

inače kad su pobjegli iz škole(braća wesley) a peeves je dobacio nedostajat će mi(nešto u tom stilu)

dinix
30-12-2006, 23:15
Na primjer, u filmu uopće nema Pevesa, onog duha koji uvijek radi gluposti. Totalno su ga izbacili iz svih filmova.

pa sta ce im tolko duhova u filmu? peevs uopce nije toliko bitan... vec ionako imaju skoro bezglavog Nicka...

Outmind
30-12-2006, 23:19
mislim da se peeves pojavljuje na kratko u prvom filmu... A kao da je to uopće bitno, ionako su filmovi sranje u usporedbi sa knjigom...

dinix
30-12-2006, 23:20
mislim da se peeves pojavljuje na kratko u prvom filmu... A kao da je to uopće bitno, ionako su filmovi sranje u usporedbi sa knjigom...

zasto svi govorite da su filmovi sranje???? koji je vama ku...

filmovi su bas ZAKON...

St. Jude
30-12-2006, 23:26
mislim da se peeves pojavljuje na kratko u prvom filmu... A kao da je to uopće bitno, ionako su filmovi sranje u usporedbi sa knjigom...

zasto svi govorite da su filmovi sranje???? koji je vama ku...

filmovi su bas ZAKON...

JER SU SRANJE TEŠKO SRANJE !!!

DA NISAM ČITAO 3. i 4. DIO KNJIGE A GLEDO FILMOVE,JA KURCA NEBI KAPIO

Rocchiro
30-12-2006, 23:28
mislim da se peeves pojavljuje na kratko u prvom filmu... A kao da je to uopće bitno, ionako su filmovi sranje u usporedbi sa knjigom...

zasto svi govorite da su filmovi sranje???? koji je vama ku...

filmovi su bas ZAKON...

JER SU SRANJE TEŠKO SRANJE !!!

DA NISAM ČITAO 3. i 4. DIO KNJIGE A GLEDO FILMOVE,JA KURCA NEBI KAPIO

istina.pogotovo 3. dio koji je teški šit.ko da gledam neki spot na MTV-u

Outmind
30-12-2006, 23:30
A možda je i stvar u tome što si ti čitajući knjigu sve likove predočiš u mašti i radnju proživljavaš na osobnoj razini, a ovako ti se servira redateljevo viđenje nad kojim nemaš nikakvu kontrolu...

GrimReaper
31-12-2006, 09:10
A možda je i stvar u tome što si ti čitajući knjigu sve likove predočiš u mašti i radnju proživljavaš na osobnoj razini, a ovako ti se servira redateljevo viđenje nad kojim nemaš nikakvu kontrolu...

meni se zato filmovi baš i ne sviđaju, no uvijek dok gledam film sjetim se knjige i svojeg viđenja,
a opet mi je doživljaj pogledat to iz tuđe prespektive(redateljeve)

dinix
31-12-2006, 11:39
ma redatelj je to super napravio, svi su filmovi dobri... BTW, ja kad citam knjigu zamisljam si scene iz filma, a ne neke svoje gluposti sto nema veze s tim...

Nightyx
31-12-2006, 11:43
ma redatelj je to super napravio, svi su filmovi dobri... BTW, ja kad citam knjigu zamisljam si scene iz filma, a ne neke svoje gluposti sto nema veze s tim...

ja razmišljam kak karam emmu

dinix
31-12-2006, 11:44
ma redatelj je to super napravio, svi su filmovi dobri... BTW, ja kad citam knjigu zamisljam si scene iz filma, a ne neke svoje gluposti sto nema veze s tim...

ja razmišljam kak karam emmu

pa ti ni ne citas knjige....

Wizard
31-12-2006, 11:45
Znaci ti si ogranicen na film pa koji kurac onda citas knjige ako ti redatelj sve prikaze onakvim kako to zamisljas, tu sto je u knjigi dosta toga drukcije, sto je uno toga vise, sto je knjizi zapravo cilj pobuditi citateljevu mastu, da on to odvija na svoj nacin, filmovi su smece, filmovi su grozni, i ti si jedini koji to ne vidis, nije za tebe knjiga kad nevidis razliku izmedju knjige i filma :?

Nightyx
31-12-2006, 11:46
ma redatelj je to super napravio, svi su filmovi dobri... BTW, ja kad citam knjigu zamisljam si scene iz filma, a ne neke svoje gluposti sto nema veze s tim...

ja razmišljam kak karam emmu

pa ti ni ne citas knjige....

pa ni nemoram ih čitati da to zamišljam :oops:

Simon the Dreamer
31-12-2006, 12:13
Znaci ti si ogranicen na film pa koji ***** onda citas knjige ako ti redatelj sve prikaze onakvim kako to zamisljas, tu sto je u knjigi dosta toga drukcije, sto je uno toga vise, sto je knjizi zapravo cilj pobuditi citateljevu mastu, da on to odvija na svoj nacin, filmovi su smece, filmovi su grozni, i ti si jedini koji to ne vidis, nije za tebe knjiga kad nevidis razliku izmedju knjige i filma :?
Upravo tako, knjige služe za razvijanje mašte, služe za to da si ti zamišljaš izgled likova onako kako ti želiš, i nije uvijek TOčno ono što je na filmu, to je samo izgled proizašao iz umova redatelja i scenarista, npr. ja sam si puno drugačije zamišljao Hermionu prije filma (i to je jedini dio zbog kojeg sam zahvalan na filmu...) :D

Eddie9
31-12-2006, 12:14
ma redatelj je to super napravio, svi su filmovi dobri... BTW, ja kad citam knjigu zamisljam si scene iz filma, a ne neke svoje gluposti sto nema veze s tim...

ja razmišljam kak karam emmu

:D +1

Simon the Dreamer
31-12-2006, 12:16
ma redatelj je to super napravio, svi su filmovi dobri... BTW, ja kad citam knjigu zamisljam si scene iz filma, a ne neke svoje gluposti sto nema veze s tim...

ja razmišljam kak karam emmu

:D +1

me 2 :D :D

Rocchiro
31-12-2006, 14:18
u 4. knjizi ima najvise komada...i ja sam Felur Delacour potpuno drukze zamisljal nego kaj je u filmu...mislim,nije ona ružna,al ja sam neku sex bombu zamisljal :rotfl:

Nightyx
31-12-2006, 14:25
Ucijelom HP-u nema bolje od emme watson. Karo bi ju da poslije ne bi mogla sjediti, a hodala bi ko da ima bure među nogama :D

RIPtheREAPER
31-12-2006, 14:40
ovako ste zasrali i moju temu...

dinix
31-12-2006, 15:35
ovako ste zasrali i moju temu...

da, cijelo vrijeme pricaju kak bi karali emmu, a zapravo nemaju s cime...

BTW: ja nisam zamisljao hermionu i ostale pic... ( zenske ) prije filma, jer sam knjige poceo citat nakon snimljenih filmova ( prva 2 )...

Tri66a
31-12-2006, 15:39
Back on topic:
Ako Peeves nije klasični duh,ne bi li bilo fora da se sazna da je on nekada bio R.A.B? (onaj lik koji je uništio jedan Voldemortov horcrux) I tko bi po vašem mišljenju mogao biti R.A.B.?

I da, na jednom blogu sam vidio interesantno viđenje Snapeovog ubojstva Dumbledora. Uostalom pročitajte sami:
http://hermione.blog.hr/
A za one kojima se neda čitati:
Autorica bloga je napisala da je Snape ubio Dumbledora zato jer je on ionako slabio a tim ubojstvom je dokazao Voldemortu da mu je još vjeran. Što i je dosta logično,jer je Dumbledore takav lik da bi se žrtvovao za opće dobro, a i Snape je veliki čarobnjak koji može napraviti najviše štete Voldemortu-razlog više zbog kojeg bi mu Dumbledor vjerovao. I nakon što se opet približio Voldemortu Snape je pomogao Harry da ga ubije.

Rocchiro
31-12-2006, 15:44
Ja smatram da je ubojstvo Dumbledore-a dogovoreno između Snape-a i Dumbledore-a...vjerujem da je Snape jos uvjek good guy...moguce je cak i da je Dumbledore jos ziv...da je sve odglumljeno

dinix
31-12-2006, 15:49
Ja smatram da je ubojstvo Dumbledore-a dogovoreno između Snape-a i Dumbledore-a...vjerujem da je Snape jos uvjek good guy...moguce je cak i da je Dumbledore jos ziv...da je sve odglumljeno

da, nevjerujem bas da je poginuo najjaci carobnjak...bilo bi malo cudno....

Wizard
31-12-2006, 15:54
nebi bilo fora da je Good Guy taj snape, ali mislim da ce on imati presudnu ulogu u smrti Voldemorta :D , i Dumbeldore je mrtav, i snape ga je htio ubiti i Dumbledore to nije zna, i Malfoy je posta good guy i on ce biti jedan od vaznijih ljudi u zadnjem djelu i ocekujem da ce umriti i da Peeves nece imati puno veze s radnjom

dinix
31-12-2006, 15:56
kak znas da ce Voldemort umrijet??? mozda ce bit tragicni zavrsetak pa ce umrijet Harry ili obojica... al cisto sumnjam, nek rikne Voldemort, smrad jedan...

RIPtheREAPER
31-12-2006, 16:02
ja mislim da ce presudnu ulogu imati taj R.A.B., jer ako je mogao unistiti jedan horokrust, moci ce jos jedan.
e sada, mozda ce ga Voldamort pokusati pridobiti na svoju stranu ili mozda cak i ubiti.

Simon the Dreamer
31-12-2006, 17:32
R.A.B., da, posve sam zaboravio, to je još najveći misterij nemam pojma ko bi to mogo biti. Ali Dambldor je crknut i to tako ostaje...

Rocchiro
31-12-2006, 17:59
moguce da ce umrjeti i Harry i Dumbledore...ono,svaki ispuca avada kedabru u drugoga i the end

Nightyx
31-12-2006, 18:08
moguce da ce umrjeti i Harry i Dumbledore...ono,svaki ispuca avada kedabru u drugoga i the end

lol :rotfl:

jes ti dobro :o

harry umrijeti??? :o

možda će Dumbledore ali harry nema šanse.
:roll:

Eddie9
31-12-2006, 18:18
moguce da ce umrjeti i Harry i Dumbledore...ono,svaki ispuca avada kedabru u drugoga i the end

lol :rotfl:

jes ti dobro :o

harry umrijeti??? :o

možda će Dumbledore ali harry nema šanse.
:roll:

pa bilo bi zakon da umre...a zasto nema sanse??

Rocchiro
31-12-2006, 18:18
moguce da ce umrjeti i Harry i Dumbledore...ono,svaki ispuca avada kedabru u drugoga i the end

lol :rotfl:

jes ti dobro :o

harry umrijeti??? :o

možda će Dumbledore ali harry nema šanse.
:roll:

autorica je rekla de ce ubiti jednog od glavnih likova kako pi sprjecila da netko drugi ne pise nastavke i slicne gluposti

v4MP1r3
31-12-2006, 18:28
Ja smatram da je ubojstvo Dumbledore-a dogovoreno između Snape-a i Dumbledore-a...vjerujem da je Snape jos uvjek good guy...moguce je cak i da je Dumbledore jos ziv...da je sve odglumljeno

jedna od teorija :D

p.s.
nisam imao blage da ti citas HP knjige :P :P


---

meni? best je 2... dokazano je da film moze biti pun 'grotesque' iliti kroteske (lol)... zanemarili su da ce dugo trajati, ali su unjeli onaj spirit sblasnoga dvorca, puno krvi, sve je tmurno i tamno... moglo bi se reci da je ovaj redatelj jako dobro napravio...

treci je cista glupost, nije se pokazalo ni 40% knjige, zavrsava sve kad je jos uvijke zima... kao da su pazili da mora biti tolko-i-tolko-dugacak...to je sramota, pa pogledajte LotR ! Peter tu nije gledao koliko ce koja scena trajati, nego kako ce sve skupa biti, koja kvaliteta itd... i sto se zakljucuje?!
SUPER FILM! ...

cetvrti je bio solidan, mogu reci da je taj na 2 mj od filmova, a nije bilo ni necega previse za napraviti... ali sad peti...red fenixa.... TO ce biti zahtjevno, mnogo stvari, nova kuca, novi dvoboji, skrivena prostorija, Dumbledorova armija... omg, TO CE BITI SUPER FILM! ako se nadje dobar redatelj...

Pitam vas, dali ce P. Jackson biti slobodan da ga rezira :D ?
Pitam se pitam, dali postoji peticija za ovo :P

Wizard
31-12-2006, 18:41
reklja je da ce ubiti 2 glavna lika na kraju koliko znam, a pretpostavljam da ce Ron i Hermiona prezivjeti, pa ostaje viditi ko nece, svakako mislim da ce kraj biti uzasno lose napravljen, ali nadam se da nece

Bas me zanima koja je po vasem misljenju najveca pogreska u knjizi, mislim ka najveca glupost koju je ubacila a nije trebala, ja mislim da je to ono vracanje vremena u 3. djelu, to mi ej uvik bilo i ostat ce najgluplje sto se moze staviti u nekom fantasy ili sf knjigu/filmu bilo cemu, jer je to totalno, teroijski, neteorijski kako hocete nemoguce, mislim da je s tim malo zahebala stvar

Nightyx
31-12-2006, 18:49
moguce da ce umrjeti i Harry i Dumbledore...ono,svaki ispuca avada kedabru u drugoga i the end

lol :rotfl:

jes ti dobro :o

harry umrijeti??? :o

možda će Dumbledore ali harry nema šanse.
:roll:

pa bilo bi zakon da umre...a zasto nema sanse??

prije će umrijeti neki legendarni čarobnjak koji je pozitivan lik u filmu (kao Dumbledor) i da ga ubije netko sa zle strane, a na kraju da se harry osveti pa ubije tog zlog mankeya koji je ubio dumledora i svi budu sretni i veseli. Meni je to nekako logičnije neg da umre glvni lik ovog filma cijelog serijala.

Eddie9
31-12-2006, 18:53
moguce da ce umrjeti i Harry i Dumbledore...ono,svaki ispuca avada kedabru u drugoga i the end

lol :rotfl:

jes ti dobro :o

harry umrijeti??? :o

možda će Dumbledore ali harry nema šanse.
:roll:

pa bilo bi zakon da umre...a zasto nema sanse??

prije će umrijeti neki legendarni čarobnjak koji je pozitivan lik u filmu (kao Dumbledor) i da ga ubije netko sa zle strane, a na kraju da se harry osveti pa ubije tog zlog mankeya koji je ubio dumledora i svi budu sretni i veseli. Meni je to nekako logičnije neg da umre glvni lik ovog filma cijelog serijala.

pa smrt glavnog junaka je najbolji moguci zavrsetak

RIPtheREAPER
31-12-2006, 18:54
mislim da ce se otkriti taj R.A.B. i da ce se on fightat sa VOldemotrom

Rocchiro
31-12-2006, 19:06
reklja je da ce ubiti 2 glavna lika na kraju koliko znam, a pretpostavljam da ce Ron i Hermiona prezivjeti, pa ostaje viditi ko nece, svakako mislim da ce kraj biti uzasno lose napravljen, ali nadam se da nece

Bas me zanima koja je po vasem misljenju najveca pogreska u knjizi, mislim ka najveca glupost koju je ubacila a nije trebala, ja mislim da je to ono vracanje vremena u 3. djelu, to mi ej uvik bilo i ostat ce najgluplje sto se moze staviti u nekom fantasy ili sf knjigu/filmu bilo cemu, jer je to totalno, teroijski, neteorijski kako hocete nemoguce, mislim da je s tim malo zahebala stvar

a teorijski/neteorijski je moguce pretvoriti covjeka u zabu :)

to je takva knjiga

dinix
31-12-2006, 19:20
sta fali sa vracanjem vremena u 3. knjizi/filmu??? bas je dobro ispalo...

Nightyx
31-12-2006, 23:11
HP RULZZ!!! :pray:

filmovi su zakon svaki bi mogao pogledati više puta evo npr.

1.Dio gledo sam 2 puta
2.Dio gledo sam 5 puta
3.Dio gledo sam 2 puta
4.Dio gledo sam 1 put i sutra ću još jednom

01-01-2007, 12:04
Da, fan i gledaš film..svaka ti čast. Mislim da je knjiga stoput bolja. Iako je HP po meni smeče.

dinix
01-01-2007, 13:37
ma zakon su i knjige i filmovi, no coment.... ako nevolis takav zanr onda normalno da ti je jadno...

Nightyx
01-01-2007, 14:01
Da, fan i gledaš film..svaka ti čast. Mislim da je knjiga stoput bolja. Iako je HP po meni smeče.

nevolim knjige, to je uzaludno trošenje vremena :yuck:

Rocchiro
01-01-2007, 14:39
Da, fan i gledaš film..svaka ti čast. Mislim da je knjiga stoput bolja. Iako je HP po meni smeče.

nevolim knjige, to je uzaludno trošenje vremena :yuck:

vrlo mudro

01-01-2007, 15:16
Da, fan i gledaš film..svaka ti čast. Mislim da je knjiga stoput bolja. Iako je HP po meni smeče.

nevolim knjige, to je uzaludno trošenje vremena :yuck:

Da, ti češ uspjet u životu. Ti si tako kul, ono samo geekovi čitaju knjige..

Outmind
01-01-2007, 16:21
Da, fan i gledaš film..svaka ti čast. Mislim da je knjiga stoput bolja. Iako je HP po meni smeče.

nevolim knjige, to je uzaludno trošenje vremena :yuck:

Ova izjava je ili sarkastična ili 100%iskrena. U svakom slučaju nije pametna...

The books rock, the movies suck...

Eddie9
01-01-2007, 16:25
Da, fan i gledaš film..svaka ti čast. Mislim da je knjiga stoput bolja. Iako je HP po meni smeče.

nevolim knjige, to je uzaludno trošenje vremena :yuck:

Ova izjava je ili sarkastična ili 100%iskrena. U svakom slučaju nije pametna...

The books rock, the movies suck...

ma i filmovi i knjige su dobri...meni je draze pogledat film nego procitat knjigu ali of kors citam knjige koje me zanimaju

Fencing_LORD
01-01-2007, 16:47
Knjige su bajkoviti fantasy(znači ne tolkienovski, već grimmovski), a filmovi su šareni i za djecu (osim trojke koja je stvarno najbolja) kao da ih je radio EA, apropo EA - igre su največi šit koji sam vidio

St. Jude
01-01-2007, 16:49
Knjige su bajkoviti fantasy(znači ne tolkienovski, već grimmovski), a filmovi su šareni i za djecu (osim trojke koja je stvarno najbolja) kao da ih je radio EA, apropo EA - igre su največi šit koji sam vidio

ma daj koji ti je vrag,da nisam čito knjigu kurca nebi razumio koji se kurac tamo dešava,jebote kako ces napravit dobar film koji traje dva sata a knjiga ima 344,dobro za trojku još razumijem,ali četvorka to je čisto sranje od sranja,ko da ga je radio Uwe Bolle(ok ne toliko grozno)

Fencing_LORD
01-01-2007, 16:52
[quote="Fencing_LORD":10hhjjno]Knjige su bajkoviti fantasy(znači ne tolkienovski, već grimmovski), a filmovi su šareni i za djecu (osim trojke koja je stvarno najbolja) kao da ih je radio EA, apropo EA - igre su največi šit koji sam vidio

ma daj koji ti je vrag,da nisam čito knjigu kurca nebi razumio koji se ***** tamo dešava,jebote kako ces napravit dobar film koji traje dva sata a knjiga ima 344,dobro za trojku još razumijem,ali četvorka to je čisto sranje od sranja,ko da ga je radio Uwe Bolle(ok ne toliko grozno)[/quote:10hhjjno]

Četvorka je loš film, a što se tiče ovih 344 stranica imam za reći samo jedno , a to je "Gospodar prstenova" pa malo razmisli.

St. Jude
01-01-2007, 16:54
[quote="St. Jude":15al9gu5][quote="Fencing_LORD":15al9gu5]Knjige su bajkoviti fantasy(znači ne tolkienovski, već grimmovski), a filmovi su šareni i za djecu (osim trojke koja je stvarno najbolja) kao da ih je radio EA, apropo EA - igre su največi šit koji sam vidio

ma daj koji ti je vrag,da nisam čito knjigu kurca nebi razumio koji se ***** tamo dešava,jebote kako ces napravit dobar film koji traje dva sata a knjiga ima 344,dobro za trojku još razumijem,ali četvorka to je čisto sranje od sranja,ko da ga je radio Uwe Bolle(ok ne toliko grozno)[/quote:15al9gu5]

Četvorka je loš film, a što se tiče ovih 344 stranica imam za reći samo jedno , a to je "Gospodar prstenova" pa malo razmisli.[/quote:15al9gu5]

Istina,puno su dijelova izostavili iz LOTRa,ali ga barem nisu strpali u dvosatni film u kojem da nisi čito knjigu ne biš kurca kapio

Fencing_LORD
01-01-2007, 16:55
[quote="Fencing_LORD":3byd8w75][quote="St. Jude":3byd8w75][quote="Fencing_LORD":3byd8w75]Knjige su bajkoviti fantasy(znači ne tolkienovski, već grimmovski), a filmovi su šareni i za djecu (osim trojke koja je stvarno najbolja) kao da ih je radio EA, apropo EA - igre su največi šit koji sam vidio

ma daj koji ti je vrag,da nisam čito knjigu kurca nebi razumio koji se ***** tamo dešava,jebote kako ces napravit dobar film koji traje dva sata a knjiga ima 344,dobro za trojku još razumijem,ali četvorka to je čisto sranje od sranja,ko da ga je radio Uwe Bolle(ok ne toliko grozno)[/quote:3byd8w75]

Četvorka je loš film, a što se tiče ovih 344 stranica imam za reći samo jedno , a to je "Gospodar prstenova" pa malo razmisli.[/quote:3byd8w75]

Istina,puno su dijelova izostavili iz LOTRa,ali ga barem nisu strpali u dvosatni film u kojem da nisi čito knjigu ne biš kurca kapio[/quote:3byd8w75]

akhem, značu, u biti se slažemo??

Outmind
01-01-2007, 17:08
Mene na lotr filmu najviše smeta to što su neke činjenice totalno izvrnuli. Recimo u prvom dijelu se Arwen gotovo i ne spominje i skoro nikakvu ulogu nema, a u filmu je svako malo tamo. A di je u filmovima gospon Bombadyl (valjda sam dobro napisao)??

St. Jude
01-01-2007, 17:09
Mene na lotr filmu najviše smeta to što su neke činjenice totalno izvrnuli. Recimo u prvom dijelu se Arwen gotovo i ne spominje i skoro nikakvu ulogu nema, a u filmu je svako malo tamo. A di je u filmovima gospon Bombadyl (valjda sam dobro napisao)??

Arwen su stavil radi ljubavne priče,da se dobiju još malo emocija,a Bombadila su izbacili iz nepoznatih razloga,nažalost...ali svejedno je film ispo bolje nego harry poter 3

dinix
01-01-2007, 17:20
pa normalno da je LOTR film bolji od harry pottera....

ali imate temu LOTR pa nemojte o tome pisat ovdje...

Fencing_LORD
01-01-2007, 17:21
pa normalno da je LOTR film bolji od harry pottera....

ali imate temu LOTR pa nemojte o tome pisat ovdje...

ok,al' samo da se nadovežem

Bombandila su izbacilli jer nema nikakve veze s prstenom

Simon the Dreamer
01-01-2007, 18:56
Ali bombadil je baš zanimljiv, onako kao neka konstanta na koju ništa ništa ne utječe... stavi prsten i ništa mu ne bude...

Rocchiro
01-01-2007, 20:05
ok,koj je ovo topic u PM? :o

MindReader
01-01-2007, 20:35
nemojte tu o LOTRu jer je to, kažu ljudi, offtopic

Wizard
01-01-2007, 23:23
sta fali sa vracanjem vremena u 3. knjizi/filmu??? bas je dobro ispalo...Svracanje vremena ilitiga utovanje kroz vrijeme je uvik sranje, ne samo u Hp nego bilo di bilo kada, to mi je najmrza ideja koja se toliko rasilira, skoro svaki sf film /serija ima putovanje kroz vrijeme, a u Hpje zapravo utovanje kroz vrijemeprilicno glupavo ispalo, i potpuno je nepotrebno

Arbiter of Change
01-01-2007, 23:25
sta fali sa vracanjem vremena u 3. knjizi/filmu??? bas je dobro ispalo...Svracanje vremena ilitiga utovanje kroz vrijeme je uvik sranje, ne samo u Hp nego bilo di bilo kada, to mi je najmrza ideja koja se toliko rasilira, skoro svaki sf film /serija ima putovanje kroz vrijeme, a u Hpje zapravo utovanje kroz vrijemeprilicno glupavo ispalo, i potpuno je nepotrebno

Pa dobro mi je napravljeno u LoK i PoP serijalima, ali ovo u HP je nešto slabo tako da nije niti vrijedno spomena.

Wizard
01-01-2007, 23:30
Ali treba znati cjeniti ozbiljnost i to ni za bajku nije dobro, ako oces napraviti dobru pricu treba je praviti bez toga, narusava ozbiljnost i to zestoko