PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPONSOR!!!



Steel
26-09-2006, 18:47
'bIa. klan (call of duty 2); http://www.bia-klan.comS, trazi sponzora voljnog placati server za klan ili voljnog nam nabaviti orginale :D ... Zauzvrat bi mi stavili banner na nas website i forum sa njihovom stranicom! Usto bi postavili vasu stranicu i naziv firme u sklopu naziva servera (ako se odlucite za opciju nam placati ga). Takodjer prije svakog war-a, bi napisali " 'bIa. is sponsored by:..........." :wink:

znam da potesko da cu naci ovdje sponzora, ali eto...

par detalja o nama;
- imamo svoj web sa .com domenom (mada tuzna vijest da je pao hosting tvrtke kojoj placamo host, tako da morat cemo nabaviti novi ;) )
- u 2 mjeseca naseg postojanja odigrali smo preko 120warova!! (svaku vecer igramo minimalno 1 war), (a prosjecan klan, malo bolji koji igra oko godinu dana ima 90warova)
- planiramo u skoroj buducnosti preci na multigaming
- imamo samo 9 clanova (ali svaki je aktivan za 5-oricu, vjerute mi... to takodjer mozete viditi iz kolicine odigranih warova)

olio
26-09-2006, 18:49
ne vjerujem

flander
26-09-2006, 19:01
Power Word:LOCK :D :rotfl: :D

NiX4tHeG@M3R
26-09-2006, 19:02
Power Word:LOCK :D :rotfl: :D

Zašto???

MA neka se samo premjesti CoD podforum!

olio
26-09-2006, 19:04
pa čekaj kako ćete laganjem dobit sponzore :o

čovječe kao prvo stari ste 2 mjeseca :yuck:
drugo 120 warowa nemoguće (jedino međusobno :rotfl: )
treće napravite prvo normalnu stranicu
četvrtu ......cenzura

26-09-2006, 20:05
ah,volim vidit kako nisam jedni kojeg je držala ajmo-napravit-klan-i-tražit-sponzore šema...

razmišljam o gokartu,pcp,interested? :)

Steel
26-09-2006, 22:20
pa čekaj kako ćete laganjem dobit sponzore :o

čovječe kao prvo stari ste 2 mjeseca :yuck:
drugo 120 warowa nemoguće (jedino međusobno :rotfl: )
treće napravite prvo normalnu stranicu
četvrtu ......cenzura

laganjem?

1. stari jesmo 2 mjeseca!!! (uigrana ekipa koja se sastala od vise klanova, a igrali smo dosta i prije zajedno)

2. 120 warova, mi smo skupili 100 warova u 8 mjesecu!! (dok je jos ljeto trajalo), a dnevno smo igrali minimalno 3 wara, ali smo znali odigrati i do 5-6 warova u jednom danu (svi smo poprilicno dobri igraci tako da nema ko ce igrati ko ne, odma igramo po 2 wara na dvije strane, a igrali smo i po do +5 ujutro)!!

3. stranica i ne moze biti pretjrana za klan koji postoji 2 mjeseca, a hosting firme od koje smo uzeli je pao!! (ne samo nama, nego svima)

Steel
26-09-2006, 22:25
ah,volim vidit kako nisam jedni kojeg je držala ajmo-napravit-klan-i-tražit-sponzore šema...

kao sto rekoh, svi smo igraci koji se poznajemo jako dugo... igrali smo po razlicitim klanovima (i to poprilicno dobrima). igrali smo dosta vremena i skupa pojedinci u drugim klanovima. sada smo se okupili jer se znamo, uigrali smo se i samo siljimo...



razmišljam o gokartu,pcp,interested? :)

ha? :|

Herr Schnitzel
27-09-2006, 06:14
Ha cujes, moze to biti i istina, ali olio ima svako pravo sumnjati, jer 120 war-ova u 2 mj. je stvarno... puno :shock:

Ali inace, PCP ti nece sponzorirat klan, vec je bilo milijardi ponuda, ali sve su odbili, hoce biti neutralni, sto mislim da je i najbolje.

Steel
27-09-2006, 17:18
mislim slobodno vi sumnjajte nemam ja nista protiv... :D ali nam je ovaj free hosing (hosting for posting) popapao sve sto smo napravili :-x ....

no vec smo narucili novi hosting (ovaj put koji se placa) i nadam se skoroj novoj stranici...

istina da smo samo 2 mjeseca skupa, a zato i trazim sponzora jer smo jako ozbiljni i stvarno namjeravamo napraviti nesto od ovog klana, zato bi nam dobro dosla pomoc sponzora, jer ipak ne mozemo odma svi pljunut pare i za host i za server i sve... :cry:

ali snalazimo se, server je svakodnevno kad nemamo warova ili treninga je public i cesto posjecivan u kasnijim popodnevnim satima...
IP: 195.228.45.241:28970 :roll:

pao host prije dan-dva, nadamo se u roku tjedan dana da ce to biti rijeseno... :D

olio
27-09-2006, 18:03
ok javi kad bude stranica gotova ali ipak probaj na drugim forumima

Steel
27-09-2006, 18:25
naravno... :D ako se do tad prestanemo svadati i pocnu se i oni zalagati oko klana, debili lijeni :yuck:

evo u sigu koliko igram :D

ovo 637h je od 19.3.2006. = 196dana (provjerite moj profile ako ne vjerujete)

racun: 637h cod2 / 196 dana od kad igram = 3.25 SATI IGRANJA SVAKI DANSu prosjeku... :fof: pomalo ovisnicki :o

27-09-2006, 19:06
ako je istina onda ste carevi :pray:


nego...probaj u tekomu,iskonu etc,ali to vam nece upalit kao fakat niste vrhunski,osvojite cb il nesto pa im se javite ;)