PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemože u "sleep" mod



goGAMERo
25-09-2006, 14:01
E jeboga ja, evo mene opet sa problemima, naime, do neki dan sve ok radi, sada sam uspio dobvesti windowse u normalu...

Sada kada zelim komp da bude "u pripremi" jednostavno ode na sleep, i odmah se ponovno vrati na windows :o ? Jel zna netko do cega moze biti?

Frky
25-09-2006, 18:12
E jeboga ja, evo mene opet sa problemima, naime, do neki dan sve ok radi, sada sam uspio dobvesti windowse u normalu...

Sada kada zelim komp da bude "u pripremi" jednostavno ode na sleep, i odmah se ponovno vrati na windows :o ? Jel zna netko do cega moze biti?

Imao je netko ovakav problem već ja mislim ! Tom nekom je modem "probuđivao" windowse jer mu je bilo namješteno da može ! E sad gdje to isključiš ili vidiš , nemam pojma !

GrannyKiller
25-09-2006, 18:40
E jeboga ja, evo mene opet sa problemima, naime, do neki dan sve ok radi, sada sam uspio dobvesti windowse u normalu...

Sada kada zelim komp da bude "u pripremi" jednostavno ode na sleep, i odmah se ponovno vrati na windows :o ? Jel zna netko do cega moze biti?

znaš kaj, pogledaj u BIOSu, zanju biti opcije "wake on keyboard", "wake on PS/2 mouse" i to...

i ja sam imao slićnih problema, no nestali su sami od sebe. :|