PDA

Pogledaj cijelu verziju : Morrowind: Wizards Islands



TheBorg
23-09-2006, 19:17
Ne sjećam se na kojem je PCPlay DVD-u bio taj ,da tako kažem, plug-in za "wind" a imam problem sa njim. Probao sam otići do otoka (glazba radi, nove slikice na loading screenu rade, sve namješteno u data filesu) ali mi izbaci da mi fali npr, tekstura nekog lika ili samog otoka kad dođem skoro do tog otoka... Ima li netko nekakav trik u rukavu ili netko kome je isto ovo...? Sve je original. I tribunal i bloodmoon pa nemam pojma zašto neće... Anyone?

Prince-Artas
24-09-2006, 00:09
neznam koja je verzija bila na pcp dvdu pa bih ti savjetovao da pogledaš ima li novija, a također stavi najnoviji patch za MW, a možda ti se taj mod kolje s nekim drugim

TheBorg
24-09-2006, 09:00
Bilo bi dobro kad bi bila PCPlay dvd tema TES od prvog do zadnjeg.... Sa svim modovima i patchevima. Meni najbolji RPG u povijesti. Di mogu nać patch a da je ok? Ima dosta strana di su patchevi "out of order".

TheBorg
24-09-2006, 09:01
Zaboravih... Nemam drugih modova. Osim ako ne računaš na tribunal i bloodmoon...

TheBorg
24-09-2006, 12:03
Kopiram data files. Tako sam dobio na tom PCPlay DVDu. Zipano je sa 7zipom i to je selfextract file. Zašto? Imam back up starih... Za svaki slučaj.

TheBorg
24-09-2006, 16:16
Sad radi ali ne vidim secret wizards island... Vidim dio, ostalo ne. Premal je na mapi a po hodu sam zaključio da je veći od onog u bloodmoonu. postoji kakva zakrpa?