PDA

Pogledaj cijelu verziju : GAMEPLAY i PC



goGAMERo
07-01-2006, 16:05
Evo ja tek sada skužio da se odsad GAMEPLAY bavi i PC igrama :) !
Pa to nije lose mogu vam reci! Sto vi mislite!

MarkaN
07-01-2006, 16:20
To je užasno! A isto tako loše se odražava na ocijene igara... Katastrofa! :twisted: :-x

sama ideja da se iste igre na različitim platformama isto ocijenjuju je loša :-x i najmanje objektivna i profesionalna :-x

Büre
07-01-2006, 16:30
Premjesteno u ALT-f4

v4MP1r3
07-01-2006, 16:30
meni se isto to ne svidja,

pa PC nije konzola... to ti je kutija s dusom koja ti popunjava prazan prostor na tvojem stolu... ;;DD


p.s.
zar ovo nije prije za alt f4??

Osiru$
07-01-2006, 17:46
sama ideja da se iste igre na različitim platformama isto ocijenjuju je loša :-x i najmanje objektivna i profesionalna :-x

O ćemu ti? Ocjene su navedene samo za jednu platformu. Ako pogledaš malo pozornije primjetiti ćeš da su ostale platforme samo 'obilježene' kako bi se pokazalo na kojim je sve platformama određena igra dostupna.
Pa neće valjda istu igru opisivati na svim platformama na kojim je izišla? Opisuju samo onu inačicu koju su igrali i to je jasno k`o grom označeno, a ostale inačice samo spomenu i usporede.

Ja im dajem podršku. Prvi su multiplatformski časopis koji ubuhvaća sve aktivne platfome, a PCPlay-u ne stvaraju konkurenciju uvođenjem PC rubrike, već samo podaruju bogatiji sadržaj svojim čitateljima.

Shark
07-01-2006, 18:40
To je dobar potez no trebali bi povecat broj stranica jer je sve nepregledno. Sad kad je Hacker propao GP ima veliki potencijal zauzimanja njegovog trzista :kill:

MarkaN
07-01-2006, 20:19
Ma sve je to preraslo u veliki cirkus... Vrijeme je da izađe neki novi časopis. Malo konkurencije ne škodi zar ne? 8)

goGAMERo
07-01-2006, 21:14
MA NEMA NAM DO PC PLAY-a :)

Ludy
09-01-2006, 03:00
Ja cu sam rec staru kinesku

Besposleni pop i jariće krsti

Jura
09-01-2006, 04:10
Ma sve je to preraslo u veliki cirkus... Vrijeme je da izađe neki novi časopis. Malo konkurencije ne škodi zar ne? 8):bravo: Da, tužno je da imamo sada imamo samo dva časopisa za PC igrice, s time da je Gameplay teško smeće.

lcy
09-01-2006, 08:56
pa kolko ja znam gameplay je bio namjenjen svim platformama osim PC-a tak da... ne kuzim kakva ti sad konkurencija on moze bit pcplayu... jer o pc-u mozda ima par stranica... il par recenzija.... a sve ostalo su konzole... a pcplay su SVE stranice o PC-u...tak da.... ja gameplay ne smatram ko konkurenciju pcplayu... mozda kad bi se ovi iz hakera spojili sa pcplay... tko zna ke bi se dogodilo... :D

dFixxx3r
09-01-2006, 09:30
imam taj gamplay i sve to zajedno suxxxa, nije alternativa hackeru propalom

jeretik
09-01-2006, 10:02
To je sve sranje

Prava stvar bi bila da Gameplay pokrene pravi PC odjeljak, PC magazin, zvale bi se recimo PC Gameplay :)

Sporbie
09-01-2006, 14:49
Gameplay je čista pushiona, sve je nepregledno, nekvalitetno itd...., ustvari trebali su se držat svojih konzolica, kaj oni sa PC-om imaju posla! :yuck:

Osiru$
09-01-2006, 17:48
Isuse koja ste vi djeca. Zaljepit se samo na jednu platformu k`o muha na govno, a glavni vam je fazon omalovažavati druge i pri tom se još nazivati gamerom... http://img.photobucket.com/albums/v418/Stone_Cold/Smiles/Sick.gif

Imothep
09-01-2006, 19:15
Isuse koja ste vi djeca. Zaljepit se samo na jednu platformu k`o muha na govno, a glavni vam je fazon omalovažavati druge i pri tom se još nazivati gamerom... http://img.photobucket.com/albums/v418/Stone_Cold/Smiles/Sick.gif

Upravo tako

Mislim da je Gameplay napravio odličan potez sa PC rubrikom

Od "viška" glava ne boli :wink:

Prince-Artas
09-01-2006, 22:43
Isuse koja ste vi djeca. Zaljepit se samo na jednu platformu k`o muha na govno, a glavni vam je fazon omalovažavati druge i pri tom se još nazivati gamerom... http://img.photobucket.com/albums/v418/Stone_Cold/Smiles/Sick.gif

PC je najbolja platforma za gejmanje. Jebeš PS3 i XBox

Robertus
10-01-2006, 11:30
Jebeš ti časopis koji se bavi svačim po malo! Oni recenziraju skoro sve platforme, a od sad i pc! To je kurac, jer na kraju ne bude ničeg!
Šta ću kupovat časopis za dvi recenzije za PC, a isto tako i netko drugi za tri recenzije za PS2!
Bolje bi bilo da se odluče samo npr. za PS2, tako će bit puno bolji! 8)

Snake
22-01-2006, 23:29
dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

btw, što se tiče konkurencije dobro bi došao neki časopis koji bi bio isključivo pc gamerski okrenut s rubrikama poput novosti, recenzija hitova (samo hitova), s jednim prohodom, tj. strateškim vodičem, možda nekim retro rubrikama za igre koje smo zaboravili, onda tipovi igara po žanrovima svaki broj, smiješne screenshoti, igre koje ćemo pamtiti, neku solidnu kolumnu i sve ostalo po potrebi, možda za nekih 20 kn bez dvd-a. to je moje mišljenje. neki jednostavan časopis, nemora imat uvez i super kvalitetu stranica, nešt kao 24 sata, i nek izlazi recimo svaka 3 tjedna... ne mora nudit ništ posebno već jednostavne stvari za nas pc gamere

Snake
22-01-2006, 23:30
dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

btw, što se tiče konkurencije dobro bi došao neki časopis koji bi bio isključivo pc gamerski okrenut s rubrikama poput novosti, recenzija hitova (samo hitova), s jednim prohodom, tj. strateškim vodičem, možda nekim retro rubrikama za igre koje smo zaboravili, onda tipovi igara po žanrovima svaki broj, smiješne screenshoti, igre koje ćemo pamtiti, neku solidnu kolumnu i sve ostalo po potrebi, možda za nekih 20 kn bez dvd-a. to je moje mišljenje. neki jednostavan časopis, nemora imat uvez i super kvalitetu stranica, nešt kao 24 sata, i nek izlazi recimo svaka 3 tjedna... ne mora nudit ništ posebno već jednostavne stvari za nas pc gamere

Snake
22-01-2006, 23:32
dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

btw, što se tiče konkurencije dobro bi došao neki časopis koji bi bio isključivo pc gamerski okrenut s rubrikama poput novosti, recenzija hitova (samo hitova), s jednim prohodom, tj. strateškim vodičem, možda nekim retro rubrikama za igre koje smo zaboravili, onda tipovi igara po žanrovima svaki broj, smiješne screenshoti, igre koje ćemo pamtiti, neku solidnu kolumnu i sve ostalo po potrebi, možda za nekih 20 kn bez dvd-a. to je moje mišljenje. neki jednostavan časopis, nemora imat uvez i super kvalitetu stranica, nešt kao 24 sata, i nek izlazi recimo svaka 3 tjedna... ne mora nudit ništ posebno već jednostavne stvari za nas pc gamere

Snake
22-01-2006, 23:32
dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

DeusEx
07-02-2006, 16:40
Ljudi ja kupujem gameplay i taj casopis vam se bavi iskljucivo konzolama a vrlo malo o pc-u, inace sve recenzije se opisuju samo za jednu platformu a onda dodaju na kojim je još platformama igra izašla. Što se pc-a tice gotovo i nema recenzija osim ako igra nije samo za pc. Evo u zadnjem broju su napravili temu o avanturama i sve su skoro avanture bile za pc. :| Nadam se da ce u buducim brojeva vise stranica posvetit pc-u :)

Phillip010
07-02-2006, 20:14
Mislim da je ok jer ipak Hacker je presto izlazit pa nemam kaj za citat(osim naravno PCplaya) pa imam kakvu-takvu nadomjestaljku.
A sad planiram i PS2 kupit pa mi onda cijela ova situacija dobro dode. :D

Gravestone blues
09-02-2006, 18:48
(UZ PCPLAY) ja uzmem i bugy tu i tamo zato kaj imaju vise hardver testova a i igre dobro ocjenjuju al premalo humora , pogodili su zato sto su Bloodraynici 2 dali 68% zato što (prema njihovim rječima) Dobru igru nečini polugola vamp žena ISTINA :D :D

Gravestone blues
09-02-2006, 18:50
Probajte napisat bugy bez y i pisat će vam modra lasta :shock: :shock: :shock:

Tri66a
09-02-2006, 19:03
bug vidi stvarno...zanimljivo :o

KingTomy
09-02-2006, 19:15
bugy bug kaj ne kužim?? :shock:

pregledano:gle fakat pa kaj je ovo kaj je zabrana za bugy? :rotfl:

bug bug bug bug bug bug bug bug bug

raven5
09-02-2006, 19:59
bug bug bug bug bug bug

Xlord
09-02-2006, 22:24
(bug) :rotfl: B(U)G

Osiru$
10-02-2006, 01:54
A ljudi, cenzura :)

Mislim, Modra lasta (ovo sam manualno napisao :fof: ) ima svoj forum...

unknown
18-02-2006, 20:22
ha ha ajde daj link da se regamo
ps. što se tiče GP i PC ne pokrivaju ga dovoljno pa mislim da su zakoračili jedan korak unatrag