PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Beatles



Wizard
22-09-2006, 23:09
Sto imate za rec o ovome vjerovatno najpoznatijem bendu svih vremena, slusate li ih, mislim zakon su, sigurno ste culi neke njihove pisme, barem Yesterday ako nista drugo, pa sto mislite o njima i njihovim pismama, meni su zakon, jedni od najboljih ikada, mozda i najbolji :pray:

Helena
22-09-2006, 23:11
Sve najbolje, šta drugo reći. Zakon su, predobri.

Jerry
22-09-2006, 23:15
bez uvrede,znam da ćete mi reći da sam ja "dijete" i da se mene ništa ne pita no meni se ne sviđaju jednostavno kako da kažem preblago

Eddie9
22-09-2006, 23:23
Let it be mi je najbolja pjesma...
bili su mi prije dobri...

The Boz
22-09-2006, 23:52
Legende, neke stvari su im bezvremenske. Yesterday mi pada na pamet, recimo.

Kenyi
23-09-2006, 09:10
Sve najbolje, šta drugo reći. Zakon su, predobri.

Dreamer Deceiver
23-09-2006, 09:28
niš posebno0 ne razumijem zašto su tako popularni....bend ko svaki drugi(nisam reko da nevaljaju nego da su prenapuhnuti)

Wizard
23-09-2006, 09:31
niš posebno0 ne razumijem zašto su tako popularni....bend ko svaki drugi(nisam reko da nevaljaju nego da su prenapuhnuti)Skako mozes rec da su bend ko svaki drugi, nijedan bend nije isti, a neki se izdvajaju s svojom slavom i kvalitetom, a oni su medju njima, posto je ode vecina metalci onda ako ih i nevolite ni mi cudno :D

Neven <R>
23-09-2006, 09:35
OK su mi poslije albuma Revolver kad više nisu bili pop drekec ko u početku...

DrunkyDuck
23-09-2006, 09:53
Naj stvari:
-Free As A Bird
-Something
-While My Guitar Gently Weeps
-Hey Jude
-Here Comes The Sun
-Across The Universe


niš posebno0 ne razumijem zašto su tako popularni....bend ko svaki drugi(nisam reko da nevaljaju nego da su prenapuhnuti)
Nisu bend ko svaki drugi jer su napravili puno za glazbu. Originalan band, neusporedivi su.

Dreamer Deceiver
23-09-2006, 10:07
ma znam da su ucinili puno toga za glazbu ali mi ide na kurac kad cujem da su najbolji u svemu kamo god oni svud na svakoj top ljestvici,i ja ono ajde cu ih pslusat možda su dobri i ono niš posebno

Wizard
23-09-2006, 10:19
ma znam da su ucinili puno toga za glazbu ali mi ide na ***** kad cujem da su najbolji u svemu kamo god oni svud na svakoj top ljestvici,i ja ono ajde cu ih pslusat možda su dobri i ono niš posebnoSmozda se tebi nesvidaju, problem je u tebi, nije u njima, zar nisi to pomislio, nemoze se svakome svidjati ista glazbe, ali postoje bendovi koji su najbolji, koji su najvise dali za glazbu, koje svakako treba cijeniti bez obzira svidaju ti li se oni ili ne, nomoras ih slusati, ali o njima nesmis lose govoriti :D

mravojed19
23-09-2006, 11:17
ne volim ih

Dreamer Deceiver
23-09-2006, 11:54
ma znam da su ucinili puno toga za glazbu ali mi ide na ***** kad cujem da su najbolji u svemu kamo god oni svud na svakoj top ljestvici,i ja ono ajde cu ih pslusat možda su dobri i ono niš posebnoSmozda se tebi nesvidaju, problem je u tebi, nije u njima, zar nisi to pomislio, nemoze se svakome svidjati ista glazbe, ali postoje bendovi koji su najbolji, koji su najvise dali za glazbu, koje svakako treba cijeniti bez obzira svidaju ti li se oni ili ne, nomoras ih slusati, ali o njima nesmis lose govoriti :D

nisam niš loše reko o njima ni da ne valjaju ni niš,nego da nisu meni nešto :wink:

NiX4tHeG@M3R
24-09-2006, 17:11
slušam samo od njih

yesterday

Sgt. Bull
24-09-2006, 18:29
here comes the sun mi je najbolja od njih

Armachus
26-09-2006, 21:34
Yesterday
Znam samo za tu pjesmu i sviđa mi se. Valjda su i druge dobre.
:boohoo:

W1k1n6
27-09-2006, 11:09
Sto imate za rec o ovome vjerovatno najpoznatijem bendu svih vremena, slusate li ih, mislim zakon su, sigurno ste culi neke njihove pisme, barem Yesterday ako nista drugo, pa sto mislite o njima i njihovim pismama, meni su zakon, jedni od najboljih ikada, mozda i najbolji :pray:
Čuo sam ih sve, a meni je najbolja Come Together.

Samael
16-10-2006, 16:47
Prvi put sam ih čuo kod strica i oni su jedni jedini; klasika.
Ja ih ne mogu slušati, jer je istina da su blagi, pogotovo kad nešto igram, jer me onda jedino pokrene neki žestoki metal.
Ako hoćete najbolje od njih, uzmite neki koncert jer sam čuo da na njima rulaju.
Ako ih uspijete čuti od vike obožavateljica :D

Fencing_LORD
17-10-2006, 21:06
Sve najbolje, šta drugo reći. Zakon su, predobri.

KR1ST1J@N
23-11-2006, 21:20
yesterday stvar i pol stvarno se covjek rastuzi kad ju cuje dode ti da malo razmisliš o svemu :friends:

24-11-2006, 13:42
Don't Let me Down je najljepša njihova.
I baš je fora to što se o njima i dalje raspravlja i to živo, i mnogi ih slušaju, iako je manje od 5% populacije ovog foruma uopće bilo živo dok su još oni postojali.

Armachus
24-11-2006, 13:47
Don't Let me Down je najljepša njihova.
I baš je fora to što se o njima i dalje raspravlja i to živo, i mnogi ih slušaju, iako je manje od 5% populacije ovog foruma uopće bilo živo dok su još oni postojali.

A jesi li ćuo za jestrdey, najjbolja nji'ova stvar. Evo možeš pgledat u mom sigu.

24-11-2006, 13:53
Ajde oladi s tim bajtfajtom, svi već znaju, nije fora.

W1k1n6
24-11-2006, 14:54
Don't Let me Down je najljepša njihova.
I baš je fora to što se o njima i dalje raspravlja i to živo, i mnogi ih slušaju, iako je manje od 5% populacije ovog foruma uopće bilo živo dok su još oni postojali.
U je**, sad sam otkrio kako spadam u "ispod 5%" :) Prva gramofonska ploča koju sam dobio u životu bila je singlica Beatlesa. S jedne strane Hey Jude, a s druge Revolution.

Helena
24-11-2006, 14:55
Don't Let me Down je najljepša njihova.
I baš je fora to što se o njima i dalje raspravlja i to živo, i mnogi ih slušaju, iako je manje od 5% populacije ovog foruma uopće bilo živo dok su još oni postojali.
U je**, sad sam otkrio kako spadam u "ispod 5%" :) Prva gramofonska ploča koju sam dobio u životu bila je singlica Beatlesa. S jedne strane Hey Jude, a s druge Revolution.

Hey Jude je meni osobno jedna od najdražih. :pray:

W1k1n6
24-11-2006, 15:29
Meni je posebno draga Come Together, jer je to jedan od prvih riffova u r'n'r glazbi, a preporučam svima poslušati i verziju Aerosmitha.

GrimReaper
24-11-2006, 15:58
Meni je posebno draga Come Together, jer je to jedan od prvih riffova u r'n'r glazbi, a preporučam svima poslušati i verziju Aerosmitha.

cuo sam tu stvar, također kreneš od laganog rocka,kasnije sam prešao na heavy metal,hard rock, no tu sam stao, kao što mislim da kasnije razvijanje metala ne odgovara mom sluhu(black,death,power,grind itd itd.)