PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nesretni auto...



Bens
22-09-2006, 18:19
Mislim ovo je stvarno nevjerojatno.Sigurno su se i vama(koji posjedujete automobil) dogodile neke slične stvari.Prije dvije godine kupio sam Peugeota 307.Normalno ganc nov auto,svi ispred zgrade gledaju u njega.Ali nažalost tu ima ljudi koji baš nisu sretni zato što neko ima neku bolju stvar od njihove.Tako dva dana nakon što je auto došo,probudim se ujutro,odem u dićan i vidim što?Sav sam zadrhtao.Auto ne da je pogreban s ključen,nego se vidi kako je neko namjerno,onako pošteno dubinski potego s ključem.Od prednjeg fara pa do zadnjeg.Nisam mogo vjreovat.Progleo sam ga tisuću puta,da mu se ruka osiš i tako dalje.Nakon te nesreće evo druge.Nakon dvije godine u našoj domaćoj BiH imao sam nesreću tak bizarnu da bizarnija nemre bit.Idem ja ,vozim se u zavoju.Lijevo od mene idu auti brzinom 60-70km/,a s moje desne strane brdo.I naravno mora se neš desit.Lik iz suprotnog smjera svojim passatom iz '86 pretiče u punom zavoju,preku pune crte.Ugleda mene,zanjiše se tako da mu ja auto bio na dva kotača.Nisam mogo vjerovat.I tako on udari mene.Cijela lijeva strana ode u k***c.Ja sav u šoku.Izlazim iz auta van pogledam desnu stranu,sve OK.Vratim se do svog mjesta kad ono shock.Totalka.Lik nije bio normalan.Pa šta ti misle,tko su oni(lik je bio neki frizer,al to tak nije bitno jer su tam svi koji su krivi za nekaj frizeri).Došo ja u Zagreb nakon 2 dana i odvezo auto na servis.Servis je trajo poštenih 45 dana,a svi znate što znači 45 dna bez auta.Prije 10 dana došo mi auto s servisa,sav uglancan,nov,onakav kakav je bio kad sam ga dobio prvi put.Scena prije 4 dana je sljedeća.Izlazim ja po kruh i nebi vjerovali opet na scenu dolaze zavidni susjedi kojima vrag neda mira.Ponovo izgrebano,isto ko prije,duboka crta tak da se nemre popravit s lakom za korekture.U ovoj zemlji nemaš sreće s tim autima.Jedino je riješenje da si kupim garažu,al treba para,al para nema:(

22-09-2006, 18:38
nesretan auto???
nesretan ti, ti ga popravljaš i plačaš

m4rko
22-09-2006, 18:50
A što češ, ljudi su zavidna govna i tu nemožeš ništa. Naime, ja sam prije godinu dana bio uzeo megane cc novi i normalno ni tjedan dana nije bio i vec je imao 2 štrafte od ključa i to uber duboke. Kad sam saznao tko je, ja i frend smo njegov golf 1 (žuti) isšaralai sprejevima i to fino, pa nek čiko farba.

emperror
22-09-2006, 18:54
nije ti sudjeno da budes vozac :(

Bens
22-09-2006, 19:01
Ljudi su tak zavidni da neznaju kaj bi naluđe napravili.Mom frendu su koji je prije 3 godine kupio Lagunu,prvo zgrebali auto.On ga popravi,kad ono opet ogrebano samo malo više.Opet on otišo lakeru da to sredi,a kad ono sljedeći dan osto bez kotača(da skinuli su mu kotač),otkinuli retrovizor i audio antenu,ne da su mu zgrebali lak na autu,nego koda je neko uzo šmirgl papir i ljuštio boju s auta.To je znak da tamo negdje u vašoj zgradi/susjedstvu čeka da se pojavi nešt novo,pa da odma nanese štetu.To me izluđuje.To može biti bilo tko,čak i osoba kojoj svaki dan kažete dobro jutro i sl.

mravojed19
22-09-2006, 19:29
da mi je uhvatit nekog da mi grebe auto ključem palicom bi mu glavu razbio..

ovo je jedna od par stvari koje ne podnosim.

ivan
22-09-2006, 19:43
gade mi se takvi ljudi :yuck:
pa stvarno ne razumim takve postupke... to su vjerovatno papci koji nemaju svoj život jer se društvo od njih izoliralo upravo zbog prikraćene pameti.... a upravo te ljude vidiš vikendom vani kako se prave pametni i uvijek su sa muškim društvom, jer pogodi: previše su mutavi da bi ih i jedna cura htjela

:twisted:

dugi
22-09-2006, 20:22
Stvarno mi te zao ,zbog slicnih problema sam se zarekao da vise nikada necu kupiti ni jedan auto dok sam ziv.Eto vec 5-6 godina izdrzavam.Vozim svakodnevno sluzbeni jer moram i nemam nepotrebnih briga u zivotu.Nista nije vrijedno mojih zivaca.

sexy peace
22-09-2006, 21:31
Ja da ga vidim nebi ga tuka al bi mu auto ..... :-x :twisted: i pokusaj saznat ko ti to radi pa ga pribi.

Ps1ho
22-09-2006, 21:50
coece stvarno nemas srece...

GrannyKiller
22-09-2006, 21:57
ja bi uzeo godišnji, bio budan noćima, spavao danju i gledao tko mi grebe auto. kad bi skužio, uzo bi jedan glanc novi MALJ iz željezare težak nekih 30 kg, tako da ga jedva primim i polomio liku kičmu!!! prvo bi mu maljem polomio sve prste, izbio zube i skršio noge, onda bi ga odvuko do njegovog auta i stukao mu auto komplet tako da ovaj to bespomoćan gleda. onda bi ga nabio u yaya i polomio mu rebra...nakon toga slijedi kičma. i ne, ne bi ga ubio...ostavio bi ga da se muči. :twisted:

avuleta, stvarno mi te žao, ima debila....al poslušaj ovaj moj savjet...ima tu nešto :wink:

goGAMERo
22-09-2006, 22:00
Nemogu vjerovati, pa ima li neko osiguranje na auta, stavi nekaj :rotfl: monitraj kamere... Stvarno su to ljudi,ee, ma treba bježati s ovog balkan-a što je prije moguće....

str33t6l0w
22-09-2006, 22:18
znam kako ti je....

nije bas slicna situacija ali imam nesto tako...

kupim skuter (baotian- sranje ali je bio jedini bolji jer svi su imali tomose) i tako se vozam par dana... za 5 dana par čavala u gumama.... vozio sam po cesti tako da nisam mogo pokupit nist....

popravim to...

jucer je bio kirbaj kod mene u selu.... razbili su mi stop svjetlo jer sam stavio muziku ispod sica i to je kao ljudima smetalo.....

e sad cu uzet ljepo sprejeve i par palica i nac lika koji mi je to sjebo :D.. a onda je gotov.. i njegov auto, skuter, kuca, garaza.. sve.. a zatim i on...

Major_Stitch
22-09-2006, 22:21
Ljudi fakat nemaju obzira...uništavaju sve tek toliko iz zaje***cije.
Ja ne znam kaj bi napravio da vidim nekoga da mi grebe auto ili uništava motor...brijem da bi ga zatukao.
A što se vas tiče fakat mi je žao...

flander
22-09-2006, 23:01
ja bi uzeo godišnji, bio budan noćima, spavao danju i gledao tko mi grebe auto. kad bi skužio, uzo bi jedan glanc novi MALJ iz željezare težak nekih 30 kg, tako da ga jedva primim i polomio liku kičmu!!! prvo bi mu maljem polomio sve prste, izbio zube i skršio noge, onda bi ga odvuko do njegovog auta i stukao mu auto komplet tako da ovaj to bespomoćan gleda. onda bi ga nabio u yaya i polomio mu rebra...nakon toga slijedi kičma. i ne, ne bi ga ubio...ostavio bi ga da se muči. :twisted:

avuleta, stvarno mi te žao, ima debila....al poslušaj ovaj moj savjet...ima tu nešto :wink:



ah ti Karlovčani,uvijek jako domišlajti :D :rotfl: :D :rotfl:

Bens
23-09-2006, 07:27
Samo štos je u tome gad bih ja lika uhvatio,vjerojatno bi mu napravio neš tak strašno za čim bi žalio cijeli život...Tak da nije dobra ideja da ga sretnem.
Ne ide mi u glavu što to ti ljudi misle u svojoj glavi...Ma bolje za njega da ga ne sretnem negdje u mraku jer...Ma znate i sami. :twisted:

Tri66a
23-09-2006, 10:49
Znam kako ti je :( i meni su govna od susjeda izgrebali auto i to više puta,onda su mi uzeli dvije ratkape i prije jedno mjesec dana mi uzeli (pazite ovo) onu gumicu sa dna antene na krovu. E pa ako to nije iz zlobe onda stvarno. Svaki put kada odem van sada pogledam auto i zakleo sam se da ako opet bude netko s ključem prošao dižem se u 3:00 uzimam šrafciger i SVE aute na parkiralištu ću izgrebati pa nek si onda oni misle,pizde jedne glupe. A jednom liku koga znam su sa skutera uzeli auspuh ili nešto tako. I on ih je čekao par noći i oni se vratili,uzeo je palicu uhvatio jednoga od njih i mlatio ga je. I dobro ga je namlatio. Ti se NIKADA više neće vratiti. Sva sreća da i ja imam palicu doma.

Systematic Reverse
23-09-2006, 12:07
Sad sam pročitao šta su wam ljudi swe naprawili i :o

Newjerujem kako ljudi mogu biti takwi.... :twisted:

Herr Schnitzel
23-09-2006, 12:49
Tako se i nama nesto slicno dogodilo. Susjedi grebali auto, skidaju antene, a nedavno su nam i probusili gumu. Onda je stari skuzio tko je, otisao gore na kat sa maljem (bez zezanja). Nije bilo nasilja, ali auto nam je otada netaknut.

Ljudi mogu biti jako zavidna govna... Zalim sve koji su zrtve takvih gnjida.

GrannyKiller
23-09-2006, 14:18
Onda je stari skuzio tko je, otisao gore na kat sa maljem (bez zezanja). Nije bilo nasilja, ali auto nam je otada netaknut.

malj rulez!!! :pray: :gitara:

str33t6l0w
23-09-2006, 16:42
Kupi tenk...
...i nitko ti ga neće izgrebati..

a ako tko slucajno izgrebe ti mu izgrebes kucu ili puknes par puta do njega pa ces vidjet dali ce se ponovot....

Fencing_LORD
23-09-2006, 19:54
kreteni! ko tebi ključem, ti njemu motorkom :twisted:

GrannyKiller
23-09-2006, 23:10
kreteni! ko tebi ključem, ti njemu motorkom :twisted:

i maljem! :rotfl:

Dj_Morales
24-09-2006, 12:05
i sta ces ucinit ako saznas ko je??? :kill:

Bens
24-09-2006, 12:14
Ak saznam tko je izgrebo auto,bolje da se nije rodio...Nemam dovoljno mašte,tak da neznam šta bi mu napravio. :twisted:

Tri66a
24-09-2006, 12:53
Misli nešto u granicama fizičke boli i nanošenja iste. Klasično "šaka u glavu" nije ništa čega bi se trebalo sramiti.

NiX4tHeG@M3R
24-09-2006, 17:04
žao mi je....

Fencing_LORD
24-09-2006, 17:21
Misli nešto u granicama fizičke boli i nanošenja iste. Klasično "šaka u glavu" nije ništa čega bi se trebalo sramiti.

ma šta u glavu?!? koljenom u jaja svom snagom!!!!!!!!!

Kenyi
24-09-2006, 20:46
Sad sam pročitao šta su wam ljudi swe naprawili i :o

Newjerujem kako ljudi mogu biti takwi.... :twisted:S

fakat

Rope
24-09-2006, 20:50
Sad sam pročitao šta su wam ljudi swe naprawili i :o

Newjerujem kako ljudi mogu biti takwi.... :twisted:S

fakat

Ma to su garant bile neke pubertetlije koje nisu imali pametnijeg posla nego zajebavati...jedna pleska u lice bi trebala resiti stvar...

Kenyi
24-09-2006, 21:07
jedna?ne ne
jedno 20 ili 30 i onda ih odvest mami da ih ona finisha.

Rope
24-09-2006, 21:59
jedna?ne ne
jedno 20 ili 30 i onda ih odvest mami da ih ona finisha.

:rotfl: Pa dobro sad...ne treba preterivati...

Eddie9
24-09-2006, 22:58
covjece

Sgt. Bull
24-09-2006, 23:00
ja bih jednostavno našao osobu koja je to uradila i onda bi je natjerao da plati štetu jer ako prebijem osobu opet moram dati nekoliko stotina km/kunića da se to popravi,ovako on bih ga natjerao da plati pa bi ga onda tek premlatio

25-09-2006, 08:03
Ma čoviječe šta imaš s ključem grebat auto,i to zbog ljubomore ajme meni :yuck:

GrannyKiller
25-09-2006, 12:46
jedna?ne ne
jedno 20 ili 30 i onda ih odvest mami da ih ona finisha.

:rotfl: Pa dobro sad...ne treba preterivati...

a uništavanje tuđe imovine nije pretjerivanje? :naughty:

the mighty m.a.lj. will do the trick!

King tiger
25-09-2006, 21:28
Meni su starom na parkingu narkosi, pazite sad ovo, pokusali skinuti resetku od hladnjaka.! :o :o ppa su zbog toga polomili karambolku(debili) i kad su konacno sisli sa tripa i shvatili da za resetku mogu dobit 2 ojra ostavili je na haubi i otisli. :o