PDA

Pogledaj cijelu verziju : joint operations:typhoon rising



Kiklop
21-09-2006, 18:27
frend mi je posudio ovu igru ja nisam nikad za nju cuo pa me zanima jel ovo ko igra i jel valja

Kron
21-09-2006, 20:15
Ja sam je dobio sa grafičkom ali mi treba update aka patch koji ne mogu skinit


A igra je fora, trening uvijek igram!

najvjerovatnije ću je prodat....... trebaju mi pare, a za igrati imam GW i CoD2

dobra je igra :wink:

Prince-Artas
21-09-2006, 20:17
čuo sam da je to nešto ko battlefield i da je dobra igra ali nisam probao niti ću jer me previše vuče na jadni delta force serijal (isti proizvođač)

Kron
21-09-2006, 20:49
dosta je dobra, stvarno, al mi je onaj scope na m1 ili tako nesto katastrofa!
misim, ono, crvene neprozirne boje.

Prince-Artas
21-09-2006, 20:53
kako nemoš skinit patch

Kiklop
21-09-2006, 21:08
ja imam orginal igru i nemogu igrat preko neta pocne ono conectanje i nikako da zavrsi nesto ne valja

† zlo †
22-09-2006, 09:41
I ja sam ovu igru dobio sa grafichkom, ali mi je papirna kesica, u kojoj je bio CD i na kojoj je bio nalepljen CD-key, bachena tako da sad bez CD-keya nemogu nishta da radim. A bash sam imao volju da pogledam nashta igra lichi kad ono prc, kaze unesite CD-key :(

Prince-Artas
22-09-2006, 18:58
evo vam patchevi za igru
http://browse.files.filefront.com/Joint ... files.html (http://browse.files.filefront.com/Joint+Operations+Typhoon+Rising+Official+Patches/;1222600;/browsefiles.html)

Kron
22-09-2006, 21:36
e pa svaka ti dala :pray:

Sad idem vidit koji mi treba

revenion
23-09-2006, 15:00
izbrisan 1 post koji bi upropastio ovu temu...takozvani spamm,i neka kiklop ubuduce prvo pogleda na pretrazenik dal ovakva tema vec postoji pa tek onda napravio temu!!!

Kiklop
25-09-2006, 10:13
za tu igru je izaslo tolko patcheva da uopce neznam jel mi se to isplati skidat

Kron
25-09-2006, 12:22
ja sam skinio, samo treba malo čekat da fetchira fajlove ( :o ), to ti je max 50 mb....

Kiklop
25-09-2006, 12:35
meni igra kad krenem igrat preko neta sama pocne skidat neki update jel tebi tak i daj reci jel ko uopce igra mislim jel ima puno ljudi

Kron
25-09-2006, 15:01
serveri uvijek imaju igrača, za to se ne boj,a na main menu odi na update i čekaj, trebamu koje 2 min da nađe server i napravi taj neki fetch.

Jel ko zna koliko košta trenutno igra, da znam ako je mislim prodavati?

Kiklop
25-09-2006, 19:12
evo do sad sam igro nije losa igra samo nisam skoro nikog uspio ubit igro sam ju neka 3h i skinuo nekih 35mb,mape su prevelike mislim pruzaju se na nekih 10km a igraca ima dosta serveri su puni

Kron
26-09-2006, 12:27
mene punk buster izbaci, valjda ga treba updejtati

Toby
26-09-2006, 12:35
Najbolje vam je skinut patcheve rucno koji se mogu nac ovdje
http://www.novalogic.com/updatedetail.a ... meKey=JOTR (http://www.novalogic.com/updatedetail.asp?ID=39&GameKey=JOTR)

Mislim da je puno isplativije skinut patch na hard nego uvijek kad se formatira komp ic na auto update i trosit si promet na adsl-u bezveze
:wink:

nemoj te se brinut za kill/deaht ratio,buraz i ja kad smo poceli isto smo bili losi,ali bude to sve doslo na svoje,nema zime :D
pod kojim nickom igrate?Rado bih vam pomogao sa savjetima,pa ako vas ista zanima pitajte! ;)

evo vam par savjeta: kad igrate s Joint Ops ekipom igrajte s m4 puskom a kad ste rebelsi igrajte s AK47,,,,kad ciljate,ciljajte malo iznad glave protivnika,ako protivnik lean-a lijevo/desno malo ispred njega ovisno o smjeru u kojme se krece!
Prije nego sto udjete u bunker,uvijek bacite rucnu granatu zato sto cete:kilnut tko god je unutra(logicno) i unustit clay-ove koji samo cekaju da na njih stanete!Granatu bacajte po dijagonali u bunker zato sto ce se odbit najblize sredini bunkera i imat ce najjaci udar!
Ako imate zelju igrat u klanu moja preporuka vam je da igrate s medic klasom (igraci najvise respektiraju medica) i sto manje s gunner klasom (pusku m240) izbjegavajte sto vise zato sto igraci to najmanje respektiraju i oslovljavat ce vas s noob,tako da ostavljavam na vama da odlucite :wink:

najbolji igraci i najbolji klanovi igraju na serverima Thunder 1 i SpecOps 4!Na oba servera je AAS mod,sto znaci da osvajate baze kako bih vasa ekipa pobjedila!

Ako vas ista zanima slobodno pitajete,rado cu vam pomoci!
:wink:



mene punk buster izbaci, valjda ga treba updejtati
ovako odi na http://www.novaworld.com
odi na forum->Joint Operations->Punkbuster update issue(to ti je treci post odozgora,napisan od Novalogic Moderatora kako rijesiti spomenuti problem)!

JimmyDimmy -ym-

Kron
26-09-2006, 13:01
wow, hvala idem probat

Kiklop
26-09-2006, 13:30
ja sam jednom uspio uc al vise nemogu il nemogu uc zbog tog pb ili me on kicka i probo sam to rjesit tveakanjem al bas i ne radi

Kron
26-09-2006, 14:12
i meme isto kicka

pb init faliure, mislim

Toby
26-09-2006, 16:47
i meme isto kicka

pb init faliure, mislim

Bilo je puno ljudi na Novaworld forumu s problemom poput vašeg,,,ja vam preporucujem da se obratite nekom od moderatora na Nowaworld forumu i objasnite im svoj problem,,,,,ja bih vam pomogao ali stvarno ne znam kako :|

Kiklop
26-09-2006, 18:34
ja sam skinuo onaj bp setup i sad mogu stisnut na ono enable ali cini mi se da igra ima dosta bagova pogotovo kad vozim nesto auto mi skace u stranu i stvara se svugdje a i nekako mi se sporo vrti kao da mi steka

Toby
26-09-2006, 20:47
ja sam skinuo onaj bp setup i sad mogu stisnut na ono enable ali cini mi se da igra ima dosta bagova pogotovo kad vozim nesto auto mi skace u stranu i stvara se svugdje a i nekako mi se sporo vrti kao da mi steka

hmm,,,ovo mi se cini jako cudno,nisam imao nikad takvih problema
:shock:
jel igras preko adsl-a?
koliki ti je ping na Thunder 1 in SpecOps 4?

Buraz i ja igramo preko adsl-a ona prva brzina 1Mbs,i ping nam je 47/63 i na Thunderu i na SpecOpsu!

Kiklop
26-09-2006, 20:59
ja sam skinuo onaj bp setup i sad mogu stisnut na ono enable ali cini mi se da igra ima dosta bagova pogotovo kad vozim nesto auto mi skace u stranu i stvara se svugdje a i nekako mi se sporo vrti kao da mi steka

hmm,,,ovo mi se cini jako cudno,nisam imao nikad takvih problema
:shock:
jel igras preko adsl-a?
koliki ti je ping na Thunder 1 in SpecOps 4?

Buraz i ja igramo preko adsl-a ona prva brzina 1Mbs,i ping nam je 47/63 i na Thunderu i na SpecOpsu!imam i ja taj paket al na te servere se nisam uspio spojit pa sam igro na ovim drugima mislim da su iz uk ping mi je bio oko 200 da nije mozda problem u konfi pogle moj komp u potpisu postavke su mi na defaultu al nekak mi sve sporo ide i daj mi reci kak ti upravljas s vozilom s misem ili s tipkovnicom meni kad upravljam s tipkovnicom onaj pokazicvac misa samo smeta odnosno sam mi skrece u stranu

Toby
26-09-2006, 22:09
imam i ja taj paket al na te servere se nisam uspio spojit pa sam igro na ovim drugima mislim da su iz uk ping mi je bio oko 200 da nije mozda problem u konfi pogle moj komp u potpisu postavke su mi na defaultu al nekak mi sve sporo ide i daj mi reci kak ti upravljas s vozilom s misem ili s tipkovnicom meni kad upravljam s tipkovnicom onaj pokazicvac misa samo smeta odnosno sam mi skrece u stranu

ping 200 je previse na EU serverima toliko bi ti realno trebao bit ping na USA serverima,ali opet ni to ne mora bit zato si rekao da ne igras na javnim(public) serverima nego na privatnim koji se razlikuju!

Najbolje ti je da kak sam ti rekao da odes na Nowaworld i samo posaljes PM Novaworld moderatoru,objasnis mu svoj problem,to ti je minuta posla i covjek ce ti puno vise moc pomoc nego ja,jer mu je to posao ;)

Sto se tice postavki,moja preporuka ti je da sve staviš na najnize!
Imam puno frendova iz razlicitih ekipi koji igraju Joint Operations i kupuju sve najnovije graficke,procesore,matice i sl. cim izadju a opet igraju igru staru sad ce 3 godine na najnizim postavkama!
naravno pitanje je zasto,neki vele da je lakse neki da je teze tak da ti je to sve relativno,,,ja osobno igram na najnizim i tak sam se naviknuo!
ali ak imas slabiji komp,definitvno na najnizim da dobijes sto je moguce vise FPS-a,sto ti naravno pomoze!
jos jedna stvar koja ti moze pomoc je,imas opciju pod knotrolma da vidis ili ne vidis pusku ispred sebe!Ja skoro od pocetka igre igram bez da vidim pusku ispred sebe,tak da imam bolji pregled na okruzenje,zato sto se nerijetko dogadja da zbog dobre kamuflaze ponekad doslovno stanes na snajpera ili igraca koji lezi u travi a da ga ni ne skuzis!
hehe,,,,to mi se dogodilo par puta,i mogu ti rec da te moze dobro preplasit i nasmijat u isto vrijeme :D

sto se tice vozila vozim/letim/plovim po kontrolama koju je odredila igra;strelice,w/a/s/d i miš eventulano,kombiniraš!


posalji PM Novaworld moderatoru,pa da mozes igrat normalno!
Puno srece nadam se da ces uspjet,pa da mozemo igrat!

Polako se skupljaju ljudi s Balkana,ja ih trenutacno znam 10-ak nadam se da ce ih jos doc!

e da i za one koje zanima,posto manje vise rijetki su oni s flat rate-om,igra trosi 15-ak MB po satu!



:wink:

Kron
27-09-2006, 13:31
ok, puno hvala :wink:

A za vozila, ako držiš desni klik onda ne skreće s mišem

Toby
27-09-2006, 15:06
ok, puno hvala :wink:
Nema na cemu i drugi put :wink:


A za vozila, ako držiš desni klik onda ne skreće s mišem
Tocno :wink:

Kiklop
27-09-2006, 15:50
pretpostavljam da kad sve stavis na low ne vidis travu pa je preglednije a u vezi oruzja to bi mi onda unistilo uzitak igranja kao i ovo sa grafikom

Toby
27-09-2006, 17:35
pretpostavljam da kad sve stavis na low ne vidis travu pa je preglednije

Ne nije tocno,evo stavit cu ti 4 screen shota;
1.screen shot je low detaljima
2.na high
3.na low
4.na high
kao sto vidis trava se naravno vidi i na low i na high detaljima,to je naravno zato sto bi u slucaju da se na low trava ne vidi,igra izgubila na realnosti i postenosti zato sto oni koji bi u tom slucaju igrali na low detaljima bili u ogromnoj prednosti u odnosu prema onim koji igraju na visokim detaljima!
To naravno nebi bilo fer prema igracima zato sto bi jednima bilo lakse u odnosu na druge,pa stoga to nepostoji!
Stoga razlika izmedju low i high nema veze s prikazivanjem trave nego opcenito na detaljima u igri,svjetlosni efleki,efekti na vodi,detaljnost sjeni,detaljnost textura itd. :wink:

http://img244.imageshack.us/img244/9739/low1vl8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/6641/high1em0.jpg
http://img244.imageshack.us/img244/3165/low2bu8.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/5668/high2kf7.jpgS
:wink:



a u vezi oruzja to bi mi onda unistilo uzitak igranja kao i ovo sa grafikom
Slazem se s tobom,u potpunosti,,,,hehe sjecam se ja kad sam prvi put igrao Joint Ops,,,zvukovi grafika,realnost sve me fasciniralo,ali nakon godinu i pol igranja iste igre vec se nauzivas u grafici i zvukovima ,meni je bitnije da imam vise fps-a nego da mi ljepse izgleda :wink:

Kiklop
27-09-2006, 19:38
evo do sad sam igro i igra me uzasno izivcirala imam osjecaj da svi koji su igrali igraju igru vec 10 god lik me iz helica skine do sam ja u helicu ili lik stoji u sumi ispred nasih helica i niko nemoze uc u helic jer ga on odmah ubije a njega nemoze niko ubit i primjetio sam da su ljudi pre mali napravljeni pa nemogu nikog naciljat jos mi se igra vrti na neka 12-fps-a a ping mi je oko 50 najvjerojatnije zbog RAM-a

Toby
27-09-2006, 23:39
evo do sad sam igro i igra me uzasno izivcirala imam osjecaj da svi koji su igrali igraju igru vec 10 god lik me iz helica skine do sam ja u helicu ili lik stoji u sumi ispred nasih helica i niko nemoze uc u helic jer ga on odmah ubije a njega nemoze niko ubit i primjetio sam da su ljudi pre mali napravljeni pa nemogu nikog naciljat jos mi se igra vrti na neka 12-fps-a a ping mi je oko 50 najvjerojatnije zbog RAM-a


e da tak je i meni i burazu bilo kad smo pocinjali,nemoj se zivcirat nema svrhe!Nista nemozes postic preko noci,za dobar score trebat ti dosta vjezbe i vremena,,,,,kad sam pocinjao sjecam se da sam imao duplo vise umiranja nego kilova!Ali slusao sam savjete dobrih igraca,igrao i naravno sve sam bio bolji i bolji!
imas na Novaworldu statistiku igraca,tak da mozes vidjet svaciju statistiku pa tako i svoju!

90% igraca u pocetku je imalo negativnu statistiku znaci vise umiranja nego kilova,ali kad se uvjezbas to ti se brzo promjeni,,,,,
ali gle mi koji igramo igru vec duze
1.znamo svaku mapu napamet,gdje koristit zaklon,gdje nikad ne ici ,kojim rutama najbolje doc do baze itd. a to je jako bitno
2.Svi klanovi koriste team Speak,znaci komunikacija s ljudima iz tvog klana ti puno pomaze,lakse se organizirat i opcenito igrat
i naravno dugo igramo Joint Ops pa imamo veliko iskustvo!

Tak da nemoj se zivcirat,trebat ce ti vremena da postanes dobar,ali svi koji igraju Joint Ops prosli su tu tvoju fazu,znaci fazu pocetnika!
:wink:

da koliko vidim imas samo 256 rama,to ti je definitvno premalo za Joint Ops,buraz igra na
Bartonu 2500+@3200+
1,5 GB DDR
Ati 9800Pro
....

pa su mu neke mape radile na 20/30-ak fps-a,ali sad je kupio 7800GS pa sve lijepo radi :wink:
znam da je igra stara 3g i da je to cudno ali tak ti je to,nemam pojma zasto!

Kiklop
28-09-2006, 15:32
najvjerojatnije jer ima puno igraca dosta velik wiew distance i neoptimiziran engine
ono sa kickanjem sam rjesio sad mogu igrat bilo gdje ali mi nije jasno ono npr kad sa autom uletis u neku sumu neces se zabit u drvo nego jednostavno se stvaras tamo di nema drveca i tako lako prodes kroz sumu i nekak je cudno vozit auto sam skrece u stranu i slicno

Toby
28-09-2006, 16:17
Sali mi nije jasno ono npr kad sa autom uletis u neku sumu neces se zabit u drvo nego jednostavno se stvaras tamo di nema drveca i tako lako prodes kroz sumu

da to je stvarno bez veze ali sta ces :D

Kiklop
30-09-2006, 15:30
sad kad sam nabavio FEAR tesko da cu ovo igrat