PDA

Pogledaj cijelu verziju : Volan za komp



olio
20-09-2006, 15:25
Evo kupujem za komp volan ....

Gdje ima kupiti volan za komp ali da ima i mjenjač obavezno .cijena nije važna samo da nije nešto super extra skupo... i koji su kvalitetni

g@mer4life
20-09-2006, 15:30
Evo kupujem za komp volan ....

Gdje ima kupiti volan za komp ali da ima i mjenjač obavezno .cijena nije važna samo da nije nešto super extra skupo... i koji su kvalitetni


daj barem okvirnu cijenu...i koji dućani su ti u blizina oa će se naći nesh

olio
20-09-2006, 15:34
Evo kupujem za komp volan ....

Gdje ima kupiti volan za komp ali da ima i mjenjač obavezno .cijena nije važna samo da nije nešto super extra skupo... i koji su kvalitetni


daj barem okvirnu cijenu...i koji dućani su ti u blizina oa će se naći neshHg Spot,Ve-mil a može i Links......
okvirna cijena nemam pojma ni koliko koštaju :shock: ...

više od 500 manje od 1000kn

goGAMERo
20-09-2006, 15:35
Evo kupujem za komp volan ....

Gdje ima kupiti volan za komp ali da ima i mjenjač obavezno .cijena nije važna samo da nije nešto super extra skupo... i koji su kvalitetni


Ja ti preporucujem da gledas iskljucivo logitech volane, jer su oni odavno postali sinonim za kvalitetu!

g@mer4life
20-09-2006, 16:02
Logitech MOMO Racing Force Wheel

Gotovina / kartice: 960,01 kn ve-mil(sorry neznam kako se stavljaju linkovi na ve-milovu stranu)



http://www.hgspot.hr/katalog.aspx?tip=29

dole pri karju imaš imaš logitech momo raceing(isti ko u ve-milu) s slikom

u linksu imaš samo volane bez mhenjača

GrannyKiller
20-09-2006, 17:46
Logitech MOMO Racing Force Wheel

Gotovina / kartice: 960,01 kn ve-mil(sorry neznam kako se stavljaju linkovi na ve-milovu stranu)



http://www.hgspot.hr/katalog.aspx?tip=29

dole pri karju imaš imaš logitech momo raceing(isti ko u ve-milu) s slikom

u linksu imaš samo volane bez mhenjača

bolje za te pare uzet Logitech Driving Force Pro:

ima 900 stupnjeva rotacije, mjenjač, jako je udoban...bolji od MOMO-a, a za otprilike istu cijenu.

nek te ne zbuni to što piše da je za Playstation, ide na USB i imaju driveri za njega.

inače, i MOMO je super volan, imam ga već 2 godine i doslovce je nepoderiv (osim što sam ja strgao mjenjač :rotfl: ). fantastičan volan, da se svašta podešavati na njemu...ForceFeedback je odlično odrađen, možeš namještati tvrdoću...ma joj, da ne duljim, kupi jedan od ova 2, nećeš požalit :pray: :wink:

str33t6l0w
20-09-2006, 20:49
iako je bolje kako je i grannykiller reko da uzmes logitech driving force pro.... iako je i momo odlican mislim da ti nece bit tesko dat jos malo para i uzet stvarno odlican volan ;)

W3DR4N
20-09-2006, 20:52
Daleko najkvalitetniji volan u tom cjenovnom rangu je Thrustmaster Rally GT Force Feedback. Samo... postoji kvaka. Užasno ga je teško nabaviti u Hrvatskoj. Pitaj u VideoTOP-u, znam da njihov dućan u sloveniji sigurno ima taj model, dok za Hrvatsku nisam siguran. Kvalitetniji od MOMO-a i DF-a, ugodniji, više tipki. Svakako se raspitaj. Slika (http://www.computershop.cz/eshop/img.asp?stiid=24414)

$DJ DYX$
21-09-2006, 01:06
trustovi volani ne valjaju, ja sam imao jedan, driveri su sjebani a radi samo na jednoj igri (Live for speed) od svih koje sam probao igrat. katastrofa

GrannyKiller
21-09-2006, 08:44
trustovi volani ne valjaju, ja sam imao jedan, driveri su s*****i a radi samo na jednoj igri (Live for speed) od svih koje sam probao igrat. katastrofa

Trustovi ili Thrustmasterovi?

da, Trust je šit....ali Thurstmaster nikako!