PDA

Pogledaj cijelu verziju : Te misije! =(



Berax0r
19-09-2006, 15:22
Ovako ajde napišite koje misije vam neidu pa da se sastanemo i da probamo pomoci onima koji trebaju neke misije!te recite koji dan bi vam odgovarao i u koliko sati i naravno svoj nick u igri :wink:

evo za mene netreba nista za sada jer sa monkom imam sve title protectora :wink: a za rt možda mi bude trebala pomoč sa misijima jer sam sada na kurzicki misijama a nemam sve mastere :(

SnowFlake
01-11-2007, 15:02
,bađ mi sada treba pomoć,sa misijom ring of fire
ign:Morpheius Canan(class)

Pro n00b
01-11-2007, 15:14
Meni trebaju na HM elona i tyria jos neki mastersi pa ak neko treba monka tu sam.

Utoplytanian
01-11-2007, 15:19
ako je nekome dosadno a zna ona tri testa u pustinji kod onih duhova nek mi pomogne :) ja ne mogu ni nac quest,samo mi oni duhovi nesto pricaju idi gore,desno,lijevo :yuck:
ime: Esthil Nzarhel, E/Me-ica,19 lvl 8)

P.S. pogledao sam na gwikiu ali mape su jako umjetnicki napravljene. tj. trebat ce mi neko vrijeme da ih desifriram

Aerial
01-11-2007, 21:29
Ja zapeh na zadnjoj misiji u Prephecies ... Hell's Precipice

Koliko god da ljudi mogu biti inteligentniji od henchmana, toliko mogu biti i problematični ... uvijek se nađe neki kreten koji se zaleti i pokupi aggro ili mage koji baca spellove na sve živo kad treba i ne treba...

A rekord u gluposti je bio kad je lik došao na predzanju misiju (Abaddon's Mouth) bez infusanog armora... da ponovim - lik NIJE imao infused armor. Monkovi su imali posla...
:)

SnowFlake
01-11-2007, 21:41
Ja zapeh na zadnjoj misiji u Prephecies ... Hell's Precipice

Koliko god da ljudi mogu biti inteligentniji od henchmana, toliko mogu biti i problematični ... uvijek se nađe neki kreten koji se zaleti i pokupi aggro ili mage koji baca spellove na sve živo kad treba i ne treba...

A rekord u gluposti je bio kad je lik došao na predzanju misiju (Abaddon's Mouth) bez infusanog armora... da ponovim - lik NIJE imao infused armor. Monkovi su imali posla...
:)

i am sorry,that was me...
dont ask why...

^B4$t4rD^
01-11-2007, 22:06
[quote="Aerial_51":1db57biq]Ja zapeh na zadnjoj misiji u Prephecies ... Hell's Precipice

Koliko god da ljudi mogu biti inteligentniji od henchmana, toliko mogu biti i problematični ... uvijek se nađe neki kreten koji se zaleti i pokupi aggro ili mage koji baca spellove na sve živo kad treba i ne treba...

A rekord u gluposti je bio kad je lik došao na predzanju misiju (Abaddon's Mouth) bez infusanog armora... da ponovim - lik NIJE imao infused armor. Monkovi su imali posla...
:)

i am sorry,that was me...
dont ask why...[/quote:1db57biq]

why?

Aerial
02-11-2007, 00:32
i am sorry,that was me...
dont ask why...

Što si i ti to napravio? :)

Mislim, nisam na tebe mislio, govorio sam o nekom drugom liku s kojim sam bio u partyju...

Pro n00b
02-11-2007, 01:25
Vjerovatno je napravio novi armor pa ga nije još stigao infjuzat.

Thrall
02-11-2007, 09:37
Meni je ta misija HEll's Precipece(il kak se već piše) bila prelagana, iz prve sam ja prešao(s bonusom).

Aerial
02-11-2007, 11:45
Vjerojatno si prelazio dok je rangerov Winter imao svrhu... čini se da u zadnje vrijeme Winter za tu misiju nema svrhe. Čini se da nije bug, nego su namjerno napravili da winter u toj misiji ne konvertira dmg.

s1lj0
02-11-2007, 13:48
Vjerojatno si prelazio dok je rangerov Winter imao svrhu... čini se da u zadnje vrijeme Winter za tu misiju nema svrhe. Čini se da nije bug, nego su namjerno napravili da winter u toj misiji ne konvertira dmg.
Da naravno....to je urota protiv ljudi koji žele završit prophecies....kuiš ono....slijedeća misija na kojoj bu to napravili je ona sa Droughtom u nf-u...tak da niko nebu ni nf završil...





mislim stvarno...koje nebuloze vi smišljate....

^B4$t4rD^
02-11-2007, 14:16
da pokupovali smo sve sto su napravili i sad nas idu tako sjebat :rotfl: :rotfl:

Thrall
02-11-2007, 17:33
Nije bilo nikakvog wintera,jednostavno su svi radili svoj posao,napadali metu i to je to.

Aerial
02-11-2007, 22:29
Vjerojatno si prelazio dok je rangerov Winter imao svrhu... čini se da u zadnje vrijeme Winter za tu misiju nema svrhe. Čini se da nije bug, nego su namjerno napravili da winter u toj misiji ne konvertira dmg.
Da naravno....to je urota protiv ljudi koji žele završit prophecies....kuiš ono....slijedeća misija na kojoj bu to napravili je ona sa Droughtom u nf-u...tak da niko nebu ni nf završil...





mislim stvarno...koje nebuloze vi smišljate....

"Since sometime in June 2007, the skill Winter appears to be bugged, particularly with respect to this mission. Titans still have reduced armor against cold damage from skills or weapons that normally deal cold damage, but Winter no longer properly converts other elemental damage to cold damage."

:roll:

Kad pogodiš Titana sa lukom koji radi 15-28 dmg, marksman ti je na 14, imaš conjure flame koji radi +12 dmg .... a na kraju Titan primi samo 15 dmg, onda je očito nešto nerfano :)

Uglavnom, ne kažem da je misija kretenski teška, nego jednostavno da je namjerno napravljena težom nego ostale. Fkorz, kao i svaka, tako i ova ima foru na koju se lagano može preći... Pull and destroy ftw :wink:

s1lj0
03-11-2007, 00:28
moj komentar se odnosio na onaj dio kad se spominje da je winter namjerno zbugan...samo za tu misiju...:roll:

namjerno napravljena težom?hm,neznam....možda zato jer je zadnja??
kaj tek misliš o Gate Of Pain/Madness....

btw,aegis za titan handove i interupt fire impa...ktnxbye :twisted:

Thrall
03-11-2007, 11:10
Ma meni je ova bila lagana misija,dok su predzadnja u Factionsu i NF-u mnogo teže.

SnowFlake
03-11-2007, 12:05
onda pomaži nam...

Kron
03-11-2007, 17:01
Ma meni je ova bila lagana misija,dok su predzadnja u Factionsu i NF-u mnogo teže.

ma te dvije misije sakaju, prelake su. predzadnju sam expert sa full hench party a drugu isprve, isto prelako

s1lj0
03-11-2007, 18:54
shiru isprve bez da si znao da je tam? wow...

Kron
03-11-2007, 19:01
znao sam da je tamo ali isto mi je bilo jer sam isao kao Tamer i nisam nosio neki poseban build.

^B4$t4rD^
04-11-2007, 00:31
shiru isprve bez da si znao da je tam? wow...

ja sam upo u neki frikvski tim i nisam se ni snaso vec su ga ubili.... :pray:

tmarosi
04-11-2007, 06:40
meni ttreba dzagonur bastion na HM (po meni najjebenija misija)

Thrall
04-11-2007, 10:54
Poznato mi zvuči,ali ne sjećam se koja je to točno misija... :|

^B4$t4rD^
04-11-2007, 13:52
joj to je ono u nf kad branis onu palacu na troja vrata :? kako ne volim to :cry:

tmarosi
04-11-2007, 14:20
joj to je ono u nf kad branis onu palacu na troja vrata :? kako ne volim to :cry:

je

ona s 4 bossa...na HM ele stvara jebacke probleme

^B4$t4rD^
04-11-2007, 14:39
joj to je ono u nf kad branis onu palacu na troja vrata :? kako ne volim to :cry:

je

ona s 4 bossa...na HM ele stvara jebacke probleme

lol na NM stvara probleme :rotfl: aj kad budes HM radio zovni me pls, men isto treba

Thrall
04-11-2007, 15:05
joj to je ono u nf kad branis onu palacu na troja vrata :? kako ne volim to :cry:

je

ona s 4 bossa...na HM ele stvara jebacke probleme

A to je ono di na sredini imaš onaj shit i onda trebaš osvajat onda druga 3 shi..a.Samo uzmi trappera ili ritualista,stavi ga na sredinu i to je to.

s1lj0
04-11-2007, 16:58
ne nije...ovo kaj si ti opiso je grand court...