PDA

Pogledaj cijelu verziju : forumska pitanja



Prince-Artas
18-09-2006, 18:43
još nisu podjeljene nagrade za forumska pitanja za brojeve 87 i 88/89 a novi broj samo što nije. u ovom zadnjem (88/89) vam i fali forumsko pitanje "Biste li mantrali na indijskom da vam netko podari starcraft 2"

gospodo opustili ste se malo :rotfl:

Rocchiro
18-09-2006, 18:59
da,svi znaju da sam ja dobitnik u svim kategorijama,cemu odugovlacenje? :?

Kenyi
18-09-2006, 20:12
da,svi znaju da sam ja dobitnik u svim kategorijama,cemu odugovlacenje? :?

posteno.

Smeagoul
18-09-2006, 20:32
da,svi znaju da sam ja dobitnik u svim kategorijama,cemu odugovlacenje? :?


Citiram Sulju : "A vidi salde... 5432km.. e vala on je sigurno neka direktorova familija..."
mislim da je citat sve rekao :roll:

Herr Schnitzel
19-09-2006, 06:29
da,svi znaju da sam ja dobitnik u svim kategorijama,cemu odugovlacenje? :?

Ajme, kako smo skromni.

Ovomjesecna nagradna pitanja su, blago receno, glupa (bez uvrede fk0rz). Da li ona Sinclairica treba operaciju? ZIVO MI SE ****. :yuck:

Glass
19-09-2006, 21:03
da,svi znaju da sam ja dobitnik u svim kategorijama,cemu odugovlacenje? :?

Ajme, kako smo skromni.

Ovomjesecna nagradna pitanja su, blago receno, glupa (bez uvrede fk0rz). Da li ona Sinclairica treba operaciju? ZIVO MI SE ****. :yuck:

Kako te može živo bolit kurac, naravno da treba imat veće, živio sisoland :friends: .

Herr Schnitzel
20-09-2006, 12:32
OK, posteno, ali ja dodem ovamo pricat o gamingu itd. itd. a ne o tome da li lik iz igre treba operaciju sisa... :yuck:

W1k1n6
22-09-2006, 09:53
još nisu podjeljene nagrade za forumska pitanja za brojeve 87 i 88/89 a novi broj samo što nije. u ovom zadnjem (88/89) vam i fali forumsko pitanje "Biste li mantrali na indijskom da vam netko podari starcraft 2"

gospodo opustili ste se malo :rotfl:
Zar uvijek moramo davati nagrade da bi ljudi sudjelovali u raspravama na Forumskim pitanjima? Možemo nagrađivati malo za promjenu i druge teme i postove, ili?

Prince-Artas
22-09-2006, 19:15
još nisu podjeljene nagrade za forumska pitanja za brojeve 87 i 88/89 a novi broj samo što nije. u ovom zadnjem (88/89) vam i fali forumsko pitanje "Biste li mantrali na indijskom da vam netko podari starcraft 2"

gospodo opustili ste se malo :rotfl:
Zar uvijek moramo davati nagrade da bi ljudi sudjelovali u raspravama na Forumskim pitanjima? Možemo nagrađivati malo za promjenu i druge teme i postove, ili?

sam citiram ono šta piše ispod forumskog pitanja pcp 87


Da li smo opravdano potrošili osam stranica na recenziju HOMMV? Western i kompjuterske igre? 120 Kuna za par sati igre? Recite što mislite o tome i osvojite originalne igreSkoje poklanja domaći online dućan http://www.technomatic.hr

str33t6l0w
22-09-2006, 22:21
još nisu podjeljene nagrade za forumska pitanja za brojeve 87 i 88/89 a novi broj samo što nije. u ovom zadnjem (88/89) vam i fali forumsko pitanje "Biste li mantrali na indijskom da vam netko podari starcraft 2"

gospodo opustili ste se malo :rotfl:
Zar uvijek moramo davati nagrade da bi ljudi sudjelovali u raspravama na Forumskim pitanjima? Možemo nagrađivati malo za promjenu i druge teme i postove, ili?

zasto onda nitko jos nista nije dobio?? nije da mi je krivo (niti sam planiro nest osvojit.. jer kad sam ja erko sta pametno?? :rotfl: ) ali ima ljudi koji iscekuju te nagrade....

Wizard
22-09-2006, 22:46
još nisu podjeljene nagrade za forumska pitanja za brojeve 87 i 88/89 a novi broj samo što nije. u ovom zadnjem (88/89) vam i fali forumsko pitanje "Biste li mantrali na indijskom da vam netko podari starcraft 2"

gospodo opustili ste se malo :rotfl:
Zar uvijek moramo davati nagrade da bi ljudi sudjelovali u raspravama na Forumskim pitanjima? Možemo nagrađivati malo za promjenu i druge teme i postove, ili?

zasto onda nitko jos nista nije dobio?? nije da mi je krivo (niti sam planiro nest osvojit.. jer kad sam ja erko sta pametno?? :rotfl: ) ali ima ljudi koji iscekuju te nagrade....Sja ne iscekujem, ja sam dobia za Oblivion, ali treba to srediti, nesmi se lagati citateljima i forumeljima ili koja se vec rijec koristi

Rocchiro
23-09-2006, 20:04
[quote="Prince-Artas":jt9nleez]još nisu podjeljene nagrade za forumska pitanja za brojeve 87 i 88/89 a novi broj samo što nije. u ovom zadnjem (88/89) vam i fali forumsko pitanje "Biste li mantrali na indijskom da vam netko podari starcraft 2"

gospodo opustili ste se malo :rotfl:
Zar uvijek moramo davati nagrade da bi ljudi sudjelovali u raspravama na Forumskim pitanjima? Možemo nagrađivati malo za promjenu i druge teme i postove, ili?

sam citiram ono šta piše ispod forumskog pitanja pcp 87


Da li smo opravdano potrošili osam stranica na recenziju HOMMV? Western i kompjuterske igre? 120 Kuna za par sati igre? Recite što mislite o tome i osvojite originalne igreSkoje poklanja domaći online dućan http://www.technomatic.hr[/quote:jt9nleez]

ouch!S:|

Herr Schnitzel
23-09-2006, 21:09
Artas se nesto razestio...

Prince-Artas
24-09-2006, 00:18
Artas se nesto razestio...

hehehe malo jesam

Sgt. Bull
24-09-2006, 00:26
[quote="Herr Schnitzel":3la2z2gv]Artas se nesto razestio...

hehehe malo jesam[/quote:3la2z2gv]
samo nemoj da te previse prenese i da se zaneseš da ne bude svašta...

Prince-Artas
24-09-2006, 00:28
[quote="Prince-Artas":2epn3ksf][quote="Herr Schnitzel":2epn3ksf]Artas se nesto razestio...

hehehe malo jesam[/quote:2epn3ksf]
samo nemoj da te previse prenese i da se zaneseš da ne bude svašta...[/quote:2epn3ksf]

neće

Prince-Artas
30-11-2006, 19:14
ovi iz redakcije su se stvarno ulijenili. od forumskog pitanja iz br.90 je prošlo već dosta, nema f. pitanja iz 91 broja a sad će već 92 broj, pa u čem je onda smisao tih pitanja pitam ja vas