PDA

Pogledaj cijelu verziju : no name problem



Jack5
17-09-2006, 15:48
Imam problem kod brisanja nekih programa ili igara(ne svih), naime ad or remove mi se smrzne kad odaberem program koji mi se neće obrisat?
Posljedica je usporen rad kompjutera i to dosta
nakon što ga restartam ili ugasim opet je uobičajeno brz

šta da radim?

17-09-2006, 15:50
virus? skeniraj pc antivirusom
stari win? kada si zadnji puta formatirao C

Jack5
17-09-2006, 15:59
virus? skeniraj pc antivirusom
stari win? kada si zadnji puta formatirao C

antivirusni nemam,mislim skinut besplatni antivir

nedavno sam formatirao c ali neznam kak sam to učinio, bilo je prvi puta

17-09-2006, 16:04
onda ga skini čim prije jer internet i pc bez antivirusa ne mogu zajedno dugo živjeti

pHo3nyX
17-09-2006, 16:04
virus? skeniraj pc antivirusom
stari win? kada si zadnji puta formatirao C

antivirusni nemam,mislim skinut besplatni antivir

nedavno sam formatirao c ali neznam kak sam to učinio, bilo je prvi puta


Reinstall windows!!!!

Jack5
18-09-2006, 16:24
virus? skeniraj pc antivirusom
stari win? kada si zadnji puta formatirao C

antivirusni nemam,mislim skinut besplatni antivir

nedavno sam formatirao c ali neznam kak sam to učinio, bilo je prvi puta


Reinstall windows!!!!

mislim da svoj xp home edition ja nemogu reinstalirat,pokušal sam ali nejde ili neznam baš kako to ide

uglavnom uspjel sam ga jedino formatirat, tj formatiral sam c disk cijeli i ponovo instalirao windowse a ponovo to ne bih htio radit zbog razbih nadogradnji i podataka

peras
18-09-2006, 17:07
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

emperror
18-09-2006, 18:31
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

:rotfl:

Jack5
19-09-2006, 14:52
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

:rotfl:

ne seri, uglavnom nije virus, nešto je sa windows registry,neznam koji bi program skinuo za popravljanje

g@mer4life
19-09-2006, 15:04
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

:rotfl:

ne seri, uglavnom nije virus, nešto je sa windows registry,neznam koji bi program skinuo za popravljanjeyep
to se i meni događalo....vjerovsto zbog zanš -več-kakvih windowsa(za one koji ne skuže......gusarskuh)

Sporbie
19-09-2006, 17:04
gle najbolje bi bilo da ti pozoveš nekoga tko se bolje kuži u kompove nego ti i neka ti on reinstalira windovse.

Jack5
19-09-2006, 17:04
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

:rotfl:

ne seri, uglavnom nije virus, nešto je sa windows registry,neznam koji bi program skinuo za popravljanjeyep
to se i meni događalo....vjerovsto zbog zanš -več-kakvih windowsa(za one koji ne skuže......gusarskuh)

:naughty: ja imam original win xp home edition

pHo3nyX
19-09-2006, 18:16
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

:rotfl:

ne seri, uglavnom nije virus, nešto je sa windows registry,neznam koji bi program skinuo za popravljanje


Probaj s TuneUp Utilities 06, ako mislis da je do registrya.

g@mer4life
19-09-2006, 18:17
Ti si bas kompjuterski obdaren... :rotfl:

:rotfl:

ne seri, uglavnom nije virus, nešto je sa windows registry,neznam koji bi program skinuo za popravljanje


Probaj s TuneUp Utilities 06, ako mislis da je do registrya.

on nemože popraviti registy......probaj s popravkom windowsak

DrunkyDuck
19-09-2006, 21:04
...to se i meni događalo....vjerovsto zbog zanš -več-kakvih windowsa...

...on nemože popraviti registy......probaj s popravkom windowsak...
Ej, strucnjak, u TuneUp Utillitiesima (http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/)Simas poseban programcic za popravljanje registry-a koji izmedju ostalog uklanja stringove koji nisu s nicim povezani (kao shortcutovi bez targeta, npr.), a to moze dosta usporiti windowse. Vrijedi pokusati.

Da spomenem jos jedan program, Add/Remove Cleaner (http://www.freewareweb.com/cgi-bin/archive.cgi?ID=502). Ukloniti ce ti obrisane programe s add/remove liste. No to je samo prikrivanje problema.

g@mer4life
19-09-2006, 21:08
...to se i meni događalo....vjerovsto zbog zanš -več-kakvih windowsa...

...on nemože popraviti registy......probaj s popravkom windowsak...
Ej, strucnjak, u TuneUp Utillitiesima (http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/)Simas poseban programcic za popravljanje registry-a koji izmedju ostalog uklanja stringove koji nisu s nicim povezani (kao shortcutovi bez targeta, npr.), a to moze dosta usporiti windowse. Vrijedi pokusati.

Da spomenem jos jedan program, Add/Remove Cleaner (http://www.freewareweb.com/cgi-bin/archive.cgi?ID=502). Ukloniti ce ti obrisane programe s add/remove liste. No to je samo prikrivanje problema.



zar nije jednostavnija popravka windowsa.....a kao će tune up popraviti dio windowsa tj...taj add/reamove programs

NITROS
19-09-2006, 22:48
Popravak windowsa, ako to ne upali, backup i format