PDA

Pogledaj cijelu verziju : mali problemčić kod paljenja



Jack5
17-09-2006, 15:44
naime kod paljenja mi komp nešto stalno briše, piše deleting....nešto s floppy diskete, nemam je u kompu, mora da sam nešto uključio u biosu jer mi to prije nije radio
Šta da naoravim?

i drugi problem je kad palim komp moram kliknut na svoje ime koje sam kreirao kao korisnik, kak da to izbacim da mi se komp pali bez tog klikanja na korisnika?

pHo3nyX
17-09-2006, 15:46
i drugi problem je kad palim komp moram kliknut na svoje ime koje sam kreirao kao korisnik, kak da to izbacim da mi se komp pali bez tog klikanja na korisnika?


Izbriši account.

Jack5
17-09-2006, 15:50
i drugi problem je kad palim komp moram kliknut na svoje ime koje sam kreirao kao korisnik, kak da to izbacim da mi se komp pali bez tog klikanja na korisnika?


Izbriši account.

kako se to radi, odmah kod paljenja ili u control panelu?

17-09-2006, 15:52
control pannel/user accounts

i isključi guest account

Jack5
17-09-2006, 16:03
Fisher ti definitivno imaš najviše problema s kantom na cijelom forumu

misliš? neznam baš sve rješavat sam ali sve više znam i učim

Sporbie
17-09-2006, 16:27
Fisher ti definitivno imaš najviše problema s kantom na cijelom forumu

misliš? neznam baš sve rješavat sam ali sve više znam i učim

I sve više spamaš forume... mislim daj ajde vidim tu 4 teme jedna za drugom svima si ti autor... sve si to mogo u jednu temu stavit...

Frost
21-09-2006, 17:39
A šta ste tako dosadni s tim spamom, pa dosta više s tim. Jebote prdneš i odmah spamaš.
Ma svi koji se žale na spam su spameri!
Svaka druga na ovom forumu je spameru itd...
Kaj te uopće boli dali je netko spamer, tako se borite tko če imati više postova, jadno!! Ako je spamer ignoriraj ga i NE SPAMAJ

GrannyKiller
21-09-2006, 19:33
NE SPAMAJ

ovime si se pokopao... :rotfl:

Kiklop
21-09-2006, 21:19
da to spsmanje me fakat zivcira zasto bi opce postojalo pravilo o tome sto cu ja rec jebote pa nismo u komunizmu

g@mer4life
21-09-2006, 21:21
da to spsmanje me fakat zivcira zasto bi opce postojalo pravilo o tome sto cu ja rec jebote pa nismo u komunizmu



zato da bi postojao neki red..... 8) a ljudima jednostavno uništavaš teme...kao ono jučer s prodajom volana...bezvezi si odgovarao :-x

Kiklop
21-09-2006, 21:57
da to spsmanje me fakat zivcira zasto bi opce postojalo pravilo o tome sto cu ja rec jebote pa nismo u komunizmu



zato da bi postojao neki red..... 8) a ljudima jednostavno uništavaš teme...kao ono jučer s prodajom volana...bezvezi si odgovarao :-xili.. :rotfl: nemoj mi sad rec da zbog mene neces kupit volan

Frost
22-09-2006, 01:01
kiklop ne prcaj :-x
Samo kažem da vam je svaka druga spam ovo spam ono, a najveći ste spameri jer se kačite zbog spama i nepišete o temi.
Ljubomorni ste kaj neko ima par postova više, ma jebeš postove, evo kao dokaz molim administratora da mi resetira koliko postova imam da nebi slučajno nekoga uvrijedio.