PDA

Pogledaj cijelu verziju : Highlander



Dreamer Deceiver
17-09-2006, 14:38
Evo pred neki dan sam opet pogledo ovaj odličan film,možda je star,možda su mu efekti otrcani ali film je legenda,ali zasrai su cijeli serijal dvojkom koja ne valja niš,a jedino 4. dio je nešto boli od 2. i 3. ..film je stvarno legenda i glupo mi je šra ga ne prikazuju na tvu (ja to ne kapim pokažu 2. 3. i 4. dio a ne okažu 1. dio,ja ne razumijem od kud im ta logika)
A i soundtrack je odličan

olio
17-09-2006, 14:54
joj taj film nisam odavno gledao :pray: :pray: zakon film

King tiger
17-09-2006, 15:57
Ajmo fino otvorit temu filmovi i da je admini naprave kao sticky i temu grupe isto tako da postave kao sticky, a ne otvarat za svaki film ili grupu kojia vam se svidi.(ovo nije vezano za ovu temu)

The Boz
17-09-2006, 16:01
Kon Šoneri u dvojci rula. Dvojka rula. Bolja mi je od jedinice. Samo kaj dvojka kao takva nema blage veze s ostatkom serijala.

dugi
17-09-2006, 16:13
Prvi dio je jako dobar.U vrijeme izlaska bio je svjez i originalan.Nastavci su cisto sranje ,svi po redu.

WEASEL
17-09-2006, 19:07
da je sve u prošlosti bilo bi posve moćno :) ovako je malo ispod posve moćno

mrs.croft
17-09-2006, 19:09
ma prvi rula.

čuo sam neš kao da će doć i 5.nastavak....no hoće li stvarno...who knows,highlander?

Dreamer Deceiver
17-09-2006, 19:11
ma prvi rula.

čuo sam neš kao da će doć i 5.nastavak....no hoće li stvarno...who knows,highlander?

prvi glas,samo da ga nezaseru

POSA
17-09-2006, 19:38
fenomenalan serijal, definitivno je originalna tema iako se u svakom nastavku pojavi neko loš i on ga treba ubiti. da drugi dio je čudan i da je stavljen kao zaseban film, bez ostalih dijelova bilo bi fenomenalno. sve u svemu zakon stvar, osobito queen soundtrack, a tek spot za princes of the universe gdje freddy i gorštak odmjeravaju snage, jedan sa stalkom za mikrofon, a drugi s mačem
ma zakon

Dj_Morales
17-09-2006, 20:33
nije los highlander mogu vam rec!!!

GrimReaper
17-09-2006, 23:52
jel može netko napisat priču serijala? bio bi zahvalan.

Frky
18-09-2006, 00:35
Meni film i nije nešto , ali da ima orginalnu priču to sigurno ! Prvi je najbolji iako ga se baš i nesjećam !

The Boz
18-09-2006, 06:00
Konor MkLaud ov klen MkLaud je neki ludi škot koji je u nekom stolječu u mračnom dobu bio u borbi sa nekim drugim klenom, i krepo. Samo što nije. Ozljede su bile fatalne, ali on se pohilo. Selo ga je izbacilo jer je zabrijalo da je đavo. Ubrzo saznaje da je besmrtnik kojega je moguće ubiti samo otfikarivanjem glave, i da nije sam. Svaki put kad jedan besmrtnik ubije drugoga, pobere sva njegova znanja, iskustva i vještine. Jedna stvar koju instinktivno zna, je da "There can be only one". Nakon par stoljeća upoznaje par stoljeća mlađeg Dankana MkLauda, iz istog sela, prognan iz istog razloga. I tako oni zajedno šeću po svijetu, kolju, kurvaju se i zabavljaju.