PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hero Online



olio
16-09-2006, 21:13
Još jedan mmorpg inspiriran kinom i dalekim istokom....

Koliko sam saznao igra vrlo dobra sa vrlo malo bugova ... patchevi izlaze redovito....
Nije gužva na serverima ali igra je dosta ljudi..ali vrlo dobro je što možete sa istim likom igrati na svim serverima.....

Grafički je slična SRO ali su detalji bolje obrađeni....a isto takvo je in game,health bar i spell bar sličan SRO-u i ostalim MMORPG-ovima.....

ScreenShots
http://hero.netgame.com/community/screen_list.php

Glavni sajt
http://hero.netgame.com/

Igra je teška 450 MB

Ako je netko igrao nek kaže svoj dojam na igru ?

str33t6l0w
17-09-2006, 12:09
izgleda kao kalonline..... mozda cu igrat...

olio
17-09-2006, 12:20
hmh, idem skinuti, jel se može i preko dana igrati ili kao SRO samo u noćne satečuo sam da igra dosta ljudi ali nema gužva što je najvažnije

str33t6l0w
17-09-2006, 12:28
hmh, idem skinuti, jel se može i preko dana igrati ili kao SRO samo u noćne satečuo sam da igra dosta ljudi ali nema gužva što je najvažnije

igra dosta ljudi ali nije guzva ;) moze se uc ;)

Eddie9
18-09-2006, 13:42
tu igru sam upravo jucher poceo...
ovako...nije nista posebno i na prvi pogled nije nesto...
al malo duzhe igrajte...zanimljiva je i igriva

Sonic_Moronic
13-10-2006, 20:55
Igra je zakon, evo igram, 1 dan 0 kyu

Outmind
13-10-2006, 21:22
Bas gledam screenshotove i mislim si coece pa interface je cisti wow ripoff...

Sonic_Moronic
13-10-2006, 21:35
Pa?

Kiklop
14-10-2006, 14:35
ja namjeravam nest skinut kaj je bolje ovo ili silkroad

Doggy
14-10-2006, 15:10
sorry na ot, al posto je ovo kina, ima kaj s japanom (ninje i tako to) od mmorpg-a???

Arbiter of Change
14-10-2006, 16:05
Još jedan korejski... pa svi su isti. :shock:

Kiklop
14-10-2006, 16:20
ma bolje je pitanje jer ima koji koji nema veze sa istokom jer mi taj istocnjacki dizajn ide na qurac

str33t6l0w
14-10-2006, 18:36
ja namjeravam nest skinut kaj je bolje ovo ili silkroad

ja sam ovo skinio.. nesviđa mi se.... silkroad je puuuuno bolji....

Mortem
14-10-2006, 19:08
ja sam to igrao i nakon silkroada ova igra hero je na neki nacin faking neigriva.

skini silkroad i igraj na nekom serveru samo ne na Red Sea jer zelim da tamo bude sto manje ljudi da ne laga :D

Kiklop
14-10-2006, 19:38
kaj je to lag :?

Sonic_Moronic
14-10-2006, 20:55
Hebeš silkroad, ovo mi je zakon

str33t6l0w
15-10-2006, 11:48
kaj je to lag :?

ono kad online igra trza ili kad ti zaostaje..

Arda
22-12-2006, 00:17
lukavac jedan, ajmo tako onda da svi odu sa Aegea i Romea i fino uživam bez laga

ako je ljudi svi vi se prbacite na druge servere da ja i Hellboy uzivamo u kasapljenju monstera

Legija001
15-02-2007, 05:14
ja sada igram hero online! Igra je zakon! sada sam 30 lvl na 20 lvl mozes kupiti zivotinju za jahanje! Igra je predobra! Ljudi ima jako jako puno!A najvise u marketu! Najbolje mi je u igri sto mozes otvorit svoju trgovinu 8)

AVGstar
15-02-2007, 14:28
Kakva je igra,kakvi su skillovi,kakva je grafika,jel ima nes drukcije(bolje)od drugih slicnih MMORPG-,jel dosta laga itd...?
PS:jel to isti proizvodac koji je napravio Scions of Fate?

Legija001
15-02-2007, 14:58
igra je zakon! Evo pa vidi!neces sigurno pozalit! Grafika zakon! vec 20 lvl se dobiva konj! igra super! Skini i vidi sam!
http://www.download.com/Hero-Online-Cli ... ag=lst-0-1 (http://www.download.com/Hero-Online-Client/3000-7541_4-10614218.html?tag=lst-0-1)

AVGstar
15-02-2007, 16:46
daj mi jos samo reci kakav je PvP plz(nemogu sad pogledat na internetu :( )jel kakav benefit za Pvp i te stvari

Legija001
15-02-2007, 17:11
evo sada cu ti ukratko opisat igru!

Krece se od 1 lvl! Imas 4 lika recimo uzmes jednog nabildanog! On ti moze biti ljecnik ili ratnik!Ali tek n 10lvl biras sta ces biti.... I koje ces oruzje nositi sword,axe,rod......
Na 20 lvl mozes kupiti konja ili neku drugu zivotinju za jahanje! na 30 lvl dobivas brzo trcanje no za njega moras imati dosta mane jer jede manu :)
U igri mozes sam svoju trgovinu otvorit! Recimo imas bilo kakve iteme kliknes na sebe i sell i onda ti se otvori sta ces staviti u trgovinu stavis odredene stvari napises cijenu i bilo tko moze kupiti! Onda recimo netko te jako zivcira! Ides kod cuvara platis bounty! I onda drugi ljudi mogu njega napasti no mozes i ti! I tko ga razbije uzima te novce sta si platio na njegovu glavu! Na 40 lvl mozes osnovati gildu! No moras platiti 10 000 000 golda! No to je dosta tesko skupiti! Moze ti se dogoditi da imas srece pa da dobijes neku kutiju koju mozes otvarati no kosta te otvaranje! A kutije dobivas tako da ti ih moze dati koja zivotinja! I kad otvoris kutiju dobijes item! Recimo mojem kolegi sifilisu se dogodilo da je dobio zlatnu polugu:) I prodao za 5 000 000! Najzanimljiviji mi je market tamo ima preko 500 ljudi koji nesto prodaju....
Onda se organiziraju warovi kao horda vs alliance! Samo ovdje imas zguang vs shao!Ti mozes birati koji ces biti! No to tek na 10 lvl!
Ali da bi isao u arenu trebas biti lvl 40! I tamo ima jako jako puno ljudi!

Evo to je sve ako te jos sta zanima pitaj :)

AVGstar
15-02-2007, 20:52
thx legijo za sve :D

Kostolomac
15-02-2007, 22:29
jel može ova igra parirat wow-u ili je ipak on puno bolji?

Arbiter of Change
15-02-2007, 22:50
jel može ova igra parirat wow-u ili je ipak on puno bolji?

Pa čovječe WoW je komercijalan; tumači to kako želiš.

Outmind
15-02-2007, 22:59
moj osvrt na igru GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIN DGRIND GRIND

kratki predah...

GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND
GRIND, GRIND GRIND GRID GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND GRIND

PA MOŽDA I DOĐETE DO LVL 30...

Legija001
16-02-2007, 01:15
jel može ova igra parirat wow-u ili je ipak on puno bolji?

Evo igrao sam pirat wow i orginal! Pirat wow-a je koma!Vec orginal je druga prica!Orginal wow je totalna razlika od p-i-r-a-t-a! To znaci da pirat wow prema hero je 0! Ništa! Oces razlog? Evo prvo recimo nema puno ljudi....pa nije ni gust igrati! Onda recimo pola questova se nemoze otvoriti!Prevelik ping! Preveliki lagovi!Onda bugovi! Evo to su ti samo neke pojedinosti pirata wow-a! Zato je hero puno bolji od wow p-i-r-a-t-a.. I da hero se nista neplaca... igraj koliko te volja i manje od 10 mb po satu!

kingpin
17-02-2007, 20:00
Hero ima donekle dobar pvp sistem. Naime postije faction wars u kojima se igraci bore za rank, honor nekakve kutije..

Postoje lv40-59 i lv60+ warovi koji se odrzavaju redovno sa svime sto ide uz to: doktori sjekire krkljanac..

Na pocetku birate lika i svaki lik kojeg izberete moze radit bilo koji posao: hunter (prpitomljava zivotinje i prodaje kao ljubimce,) fizishan (lijeci i/ili paralizira, truje) warior (sjece udara gnjeci..) assasin (shunja, zabada nozeve u ledja i otkriva druge asasine u stealthu).

Oruzije koje mozete koristiti ovisi o liku kojeg izberete i za svako oruzije imaju skilovi koje dobijete radeci quest, kupujci od npc ili drugih igraca..

..naravno ni do koljena WoW-u al dosta zabavna i solidna za free igru :]

AVGstar
17-02-2007, 20:37
evo ja sam malo igro igru i 10 sam lvl i imam jedno pitanje:kolko traje duel izmedu istih classa ak imaju 100 potova zato sto potovi healaju automatski i dosta healaju

ColdBlood
18-03-2007, 13:52
evo sada cu ti ukratko opisat igru!

Krece se od 1 lvl! Imas 4 lika recimo uzmes jednog nabildanog! On ti moze biti ljecnik ili ratnik!Ali tek n 10lvl biras sta ces biti.... I koje ces oruzje nositi sword,axe,rod......
Na 20 lvl mozes kupiti konja ili neku drugu zivotinju za jahanje! na 30 lvl dobivas brzo trcanje no za njega moras imati dosta mane jer jede manu :)
U igri mozes sam svoju trgovinu otvorit! Recimo imas bilo kakve iteme kliknes na sebe i sell i onda ti se otvori sta ces staviti u trgovinu stavis odredene stvari napises cijenu i bilo tko moze kupiti! Onda recimo netko te jako zivcira! Ides kod cuvara platis bounty! I onda drugi ljudi mogu njega napasti no mozes i ti! I tko ga razbije uzima te novce sta si platio na njegovu glavu! Na 40 lvl mozes osnovati gildu! No moras platiti 10 000 000 golda! No to je dosta tesko skupiti! Moze ti se dogoditi da imas srece pa da dobijes neku kutiju koju mozes otvarati no kosta te otvaranje! A kutije dobivas tako da ti ih moze dati koja zivotinja! I kad otvoris kutiju dobijes item! Recimo mojem kolegi sifilisu se dogodilo da je dobio zlatnu polugu:) I prodao za 5 000 000! Najzanimljiviji mi je market tamo ima preko 500 ljudi koji nesto prodaju....
Onda se organiziraju warovi kao horda vs alliance! Samo ovdje imas zguang vs shao!Ti mozes birati koji ces biti! No to tek na 10 lvl!
Ali da bi isao u arenu trebas biti lvl 40! I tamo ima jako jako puno ljudi!

Evo to je sve ako te jos sta zanima pitaj :)

eto pozz ljudovi bas sam se prebacio na ovaj forum, btw pcplay citam dobrih 5-6 godina..

poceo sam hero online prije tjedan dana, level sam 21 (2 dan 1 kyu ) :P
e i legija,tvoj prijatelj se zajebao jel je gold bar mogao NPC-at za 10 kk . :((
dobio sam i ja jednog iz gamble casea pa sam sav sretan
nego, postajte levele i imena likova pa da se nademo i idemo u hunt :))

Spookster~DS
01-08-2007, 14:36
IGN= Spookster (4 Dan 6 Kyu)

Mogli bi se nac u Dragon Castle-u.

Dragon 5

Looka15
13-01-2008, 16:25
alo ljudi kaj ste zasutjeli ...
jel tko jos igra ovaj hero ??
ako netko igra nek posta ovdje na kojem serveru igra i ime svog charactera ...
Pozzzz

theplaya
14-01-2008, 08:31
Ja sam igrao do prije tjedan dana( i onda presao na perfect world :D) ali vratim se tu i tamo, 51 lvl sam ign Dalthor. mozes mi i na frenda naici unutra, njemu je ign Ren85, obicno smo na dragon 3