PDA

Pogledaj cijelu verziju : LAN Party



miro u sutonu tihom
06-01-2006, 19:41
Evo,drago pučanstvo,da se dogovorimo za jedan Lan party.
Svi koji su zainteresirani,neka sudjelu,kako bi odredili mjesto i vrijeme!
Problem je što nas tu nema 10 iz iste županije,pa da se zato dogovorimo za neku srtedinu,gdje će svima biti koliko toliko blizu!
Ima tko kakvu ideju!!!
Aj nemojte da ovo padne u ovu vodu,jer bi baš bilo fora da nas se 150-ak nađe i napravi party do jaja!

Rocchiro
06-01-2006, 19:54
teško buš to realiziral...

miro u sutonu tihom
06-01-2006, 20:03
Znam,ali bilo bi glupo da ne pokušam!!!
Nekako bi to trebalo!

Worthaur
06-01-2006, 20:53
Može ali negdje u Sisku ili Petrinji :D

baz00ka
06-01-2006, 21:39
Kada bi se stavilo u PCP onda bi došlo ekipe 8)

Sh1fty
06-01-2006, 22:23
a da se jednostavno svi pojave na slijedecem Lanfreakz lan party-u na velesajmu? :D

miro u sutonu tihom
07-01-2006, 02:33
Može ali negdje u Sisku ili Petrinji :D

Može,ja sam točno izemeđu!!!
:D :D :fof:

miro u sutonu tihom
07-01-2006, 02:35
a da se jednostavno svi pojave na slijedecem Lanfreakz lan party-u na velesajmu? :D

A kada je to,tko organizira.
Reci mi malo o tome!!!

Sickmanno1
07-01-2006, 02:39
Tesko da je to ostvarivo, zato sto su ovdje pretezito sve djeca koja jos idu u skolu, pa sumljam da ce se to desiti, no opet mozda se varam.

miro u sutonu tihom
07-01-2006, 02:46
To je i meni prvo palo na pamet,gdje će naći prijevoz,a i starci ih neće pustiti!
A šta si ti tako star,da ostale možeš nazivati djecom :roll:

lcy
07-01-2006, 02:52
mene ziher nebi pustili... a ni muda nebi imal pokazat se u javnosti sa ovim smecem od kompa... :D :D

MarkaN
07-01-2006, 14:15
Evo,drago pučanstvo,da se dogovorimo za jedan Lan party.
Svi koji su zainteresirani,neka sudjelu,kako bi odredili mjesto i vrijeme!
Problem je što nas tu nema 10 iz iste županije,pa da se zato dogovorimo za neku srtedinu,gdje će svima biti koliko toliko blizu!
Ima tko kakvu ideju!!!
Aj nemojte da ovo padne u ovu vodu,jer bi baš bilo fora da nas se 150-ak nađe i napravi party do jaja!

A sjetio si se sad baš kad su mi zadnji dani godišnjeg odmora :?

miro u sutonu tihom
07-01-2006, 17:16
Ala oprosti,nije mi tvoj godišnji ni pao na pamet,joj kako sam to mogao zaboraviti,joji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sh1fty
07-01-2006, 17:18
www.lanfreakz.com (http://www.lanfreakz.com)
stranica nije updejtana nakon lana al se moze vidit na sta to lici. bilo je uzasno malo propusta u organizaciji. mreza je stalno radila, nije bilo sranja sa strujom, serveri su radili kak treba, samo su fuckin sendvici bili skupi :D i malo smo se smrzli, al smo naucili za slijedeci put, treba ponijet nesto za grijanje (TheBorg je nosio 3 deke :D a likovima do mene je stara dofurala elektricnu grijalicu :D) to inace nije njihova greska, nitko nije ocekivao takve temperature u devetom mjesecu...

Sickmanno1
07-01-2006, 20:11
To je i meni prvo palo na pamet,gdje će naći prijevoz,a i starci ih neće pustiti!
A šta si ti tako star,da ostale možeš nazivati djecom :roll:

oprosti te na krivom izrazu mislio sam na školarce

Ogg The Dogg
08-01-2006, 01:02
Mislim da će ovo čekat ljeto(škola *ebo joj čača mater na krispanu)

miro u sutonu tihom
08-01-2006, 02:27
Ma što prije može,jer bi baš bilo fora da seokupimo svi tu sa foruma,i malo bacimo prase (ne jedem janjetinu,to je fujjj),par gajbica i onda deri po igrama!!!!Zar ne bi bilo fora,a!?

The-Borg
08-01-2006, 12:27
Da Lanfreakz je bio stvarmo dobar.. a da nije bilo smrzavanja nebi se imali na sto zalit pa je i to dozivljaj ali nije bilo tako strasno..
Po noci su ostajali samo nas 20-tak hardcore gamera koji ne ostavljaju svoje kompove ni u kojim uvjetima lol :D ..
Nego pa sad je bio u Velikoj gorici New gathering lan.. i ja sam to prekasno procitao na gameru.hr i nisam se stigao organizirat i prijavit..
Predugo mi je cekat za sljedeci lanfreaks lan a ovog sam missao..
Mogli bi mi nesto organizirat.. ili jednostavno da se svi dovucemo kad netko organizira..

miro u sutonu tihom
08-01-2006, 14:52
Pa ako vam nije problem dođite svi u Mošćenicu,između Siska i Petrinje!Ima mjesti za barem 70-ak kompova!
Ako hoćete,dalo bi se organizirati...

hrco18
08-01-2006, 14:55
A da mi nabacimo preko neta neku igricu da se dogovorimo u koje vrijeme?????
To bi bilo puno bolje!!!

Worthaur
08-01-2006, 15:00
A da mi nabacimo preko neta neku igricu da se dogovorimo u koje vrijeme?????
To bi bilo puno bolje!!!
:? nemaju svi adsl

The-Borg
08-01-2006, 18:33
da nemaju svi internet.. ali nije u tome fora jer se ne ide na lan party-e samo radi igranja..
Nego radi druzenja i have fun with fellow gamers.
Kopiranja podataka.. pokazivanje svoje kante i itd itd itd itd
I jednostavno jer je bolje meni kad ja igram i vidim preko puta skim igram i pokazem mu /hello ili /rude ... hhe
Ma sve u svemu dozivljaj je 500 puta bolji na lan-u

miro u sutonu tihom
08-01-2006, 19:03
Pa kud nemamo svi ADSL,mislim još nije došao kod mene,jebem im mater,nemogu naću 15-20 ljudi koji oče adsl.
A i veći je gušt na takvim lan partyima kada vidiš protivnike i upoznaš se s nekim, (treba dovesti ženski,ako bude šta :wink: ),ono skinš sa njegovog kompa sve slike i mjuzu,i to je čar,a ne ovako kad ti mene ne vidiš (a neznaš šta propuštaš :rotfl: )!!!

hrco18
08-01-2006, 19:11
Ali je to veliki problem što nismo svi ublizini.
:D :D

Ogg The Dogg
08-01-2006, 21:57
Zato treba čekt ljeto kad skoro svi imamo slobodnog vremena na bacanje.

Worthaur
08-01-2006, 22:34
Pa kud nemamo svi ADSL,mislim još nije došao kod mene,jebem im mater,nemogu naću 15-20 ljudi koji oče adsl.

Našao si jednoga 8)

hrco18
08-01-2006, 22:52
Wild_axe mi je prvi susjed i on nemože primiti adsl a ja ga već imam dobrih 10 mj.
:D :D :D
HA HA HA HA :D :D

Worthaur
08-01-2006, 23:08
Glupi T-Com :twisted: :kill: :-x

v4MP1r3
09-01-2006, 00:48
Glupi T-Com :twisted: :kill: :-x

joj to smo zakljucili onda kod 3 post ;;DDD

tkao su glupi da jedva znaju napraviti dobru reklamu, i to je jedino...
cijene su koma...
greske su po svuda...
i njemacka je firma...nuFsead..

miro u sutonu tihom
09-01-2006, 01:11
Axe Wild,ti si iz Petrinje a ja iz Mošćenice,ima tu par kilometara,a ja mislim da oni cilju na neke manje skupine!
Sada pišem Vampiru-šta ima veze što su Njemačka tvrtka,pa Njmeci su 100 % najbolji narod u svijetu poslije Hrvata,naravno :pray: .3 najrazvijenija sila u svijetu!!!! :boohoo:

ezav
09-01-2006, 12:45
Kao jedan od sudaca i osoblja koje radilo na lanfreakz mogu sam reci da postoji 80 postotna sansa da se ove godine nece odrzati....

Nazalost :(

The-Borg
09-01-2006, 15:32
WTF :shock:da se nece odrzat...
Onda je 80 % da cemo se svi objesit..ako ne bude lana...
:cry: :( :cry:

ezav
09-01-2006, 19:34
Eh hebiga......

Prvi lan je bil tak tak za organizatore i nemaju zivaca raditi novi....
a sponzori i dalje nisu voljni pomoci......

Mozda ce biti lan za nekih 300 ljudi ali drugoga imena (mala svada izmedu organizatora)

The-Borg
09-01-2006, 20:11
Daj pa ne mogu nam to radit....
da nam drugi annual lan party propadne..

nemam rijeci.. kad sam to rekao frendovima koje sam bas upoznao tamo.
popizdikus su..

Daj aj sto se moze napravit da ressurectamo project annual lanfreaks lan party-a svake gofine..

all cro gamers unite i nedajmo da propadaju lanovi..pogotovo oni sluzbeni..

Sh1fty
09-01-2006, 21:12
:shock: :cry:
dal mozemo prosvjedovat negdje? ili zivcirat neko od sponzora dok ne da novce? ili bilo sto... strajkat gladju... ak treba, ja cu radit besplatno, nosit opremu, bilo sto. cak se nesto malo i kuzim u mreze...

ezav
09-01-2006, 21:54
Moze se.....

Ali ljudi dali vi znate da je prvi lanfreakz kostao organizatore sve ukupno 784000 kn!!!!!!!!!!!

Pa vi razmislite zakej je sve tako dobro radilo 8) :)

Gle ak ce biti promjena javim.....

A ak ima netko ideju kak najti prostor i skupiti sponzore nek se javi :)

Ja mogu opet biti sudac i brinuti se za ljude, prostor, sponzore, tehniku itd :)

Sh1fty
10-01-2006, 14:36
ja ne znam di bi mogli nac tako velik prostor, mozda neku kasarnu ili hangar, to bi bilo jeftinije od velesajma. sto se tice sponzora, budem se raspitao, mozda bi bilo lakse nac nekog sponzora koji bi posudio opremu na tih par dana nego da da novce... kolko ste uspjeli pokrit od toga? (sponzori, kotizacije, oni ultra skupi sendvici :D)

miro u sutonu tihom
10-01-2006, 20:36
A zašto ih je to toliko koštalo!??Ne razumijem,tako puno!!!

Sh1fty
11-01-2006, 00:16
zato sto su iznajmili paviljon na ne znam kolko dana (3 dok je lan trajao i jos par dana prije za pripreme), iznajmili su bolestan reck sa gigabitnim switchevima :D i jos nabavili gomilu 8 portnih 100mbps switcheva. struju su razvlacili po paviljonu, zastitare su zaposlili da cuvaju sve, rasvjeta, audio sustav,... skupi se :(

ezav
11-01-2006, 15:02
ja ne znam di bi mogli nac tako velik prostor, mozda neku kasarnu ili hangar, to bi bilo jeftinije od velesajma. sto se tice sponzora, budem se raspitao, mozda bi bilo lakse nac nekog sponzora koji bi posudio opremu na tih par dana nego da da novce... kolko ste uspjeli pokrit od toga? (sponzori, kotizacije, oni ultra skupi sendvici :D)

Gle velesajam je izabran jer je odvojen od normalne struje...
tj. cijeli novi zagreb moze biti bez struje ali velesajam ce ju imati jer je na vlastitom transformatoru....
I nema velikih padova napona i sranja zbog toga...

I velesajam je najbolji izbor ak se oce stabilana struja sto je jedna od bitnijih stvari na lanu....


Ha kostalo je toliko zbog toga jer : sama dvorana je bila 4000 m kvadratnih...

Dvorana je bila iznajmljena na tjedan dana (trebalo je provuci mrezu za 700 ljudi i staviti sve konstrukcije i stolove)...

Svaka mrvica se placa, od tepiha do maramice (znaci muzika,sank, sve konstrukcije, stolovi, stolice, itd) je bilo iznajmljeno ....

Struja se dodatno placa....

pa reklama na radiu, televizji,plakati,flajeri...

U prijevodu sve se placa.....

i skupi se, plus nas je 40 radilo na tome (nas 5 je tamo bilo od utorka do utorka isli smo 2 noci spavati po par sati), a ostalo je bilo zaduzeno za ljepljenje plakata,flajera, i ostalo a svi zele min 15kn po satu jerbo su sudenti .....

Mreza, sto znaci i rack i swichevi su bili na posudbi od glavnog sponzora Netkisa, fakat su tonu toga dali, da smo jos to morali iznajmiti/kupiti mislim da bi cifra bla punooo veca...
6 servera je posudil Lab2000 i tak......

MOglo je to kostati jos barem 300000-400000 kuna vise......

Takvi troskovi se mogu izbjeci sa manjom dvoranom, s manje sadrzaja i tak....

Ali za posteni lan treba barem 200000 a da su tu ukljuceni sponzori...
jedino ak se ne nade kao kak je bilo za WCG kada je ve mil dal deckima ka jsu to radili 1 milju kuna :)

Sh1fty
11-01-2006, 15:30
mislim da bi se moglo bez problema skupit dosta volontera koji su bili na zadnjem lanu :D ja bi rado prije i nakon skole radio za vas :D znam da nas ima jos :wink:
umjesto studenata uzmes srednjoskolce, jeftiniji su :D ili odes na kajzericu pa skupis 50 kineza i placas ih 15kn po danu :rotfl:
dal bi netiks posudjivao opremu i dalje?

The-Borg
11-01-2006, 19:58
da evo ja i Shity cemo radit za 10-oricu..
dajte sredite nesto...
malo smanjite troskove...
sve se moze kad se hoce :wink: ... i kad se male gamerske ruke uhvate miseva :)

Sh1fty
11-01-2006, 23:21
i ne trebate dj-a :D budem ja to, imam prek 40GB muzike :D bit ce i vise cim dsl stigne :D btw ne slusam narodnjake ;)
anyway, ja mogu skupit jos par frendova da rade, mozda nagovorit par firmi da uzmu standove,... mislim da bi na tome trebali novce skupit, dodat standova tamo, npr. nagovorit algoritam da uzme stand i donese igrice :D

lcy
11-01-2006, 23:23
huh... i ja bi shtel volontirat... al neznam ke bi ja mogel napravit... trazit da volvo uzme stand... il koncar... :D ne fakat... i ja bi shtel neke radit... :cry: :shock:

Sh1fty
11-01-2006, 23:32
kolko kila imas? dal bi mogo nosit stvari po velesajmu? :D jk

lcy
11-01-2006, 23:34
hu... sto se tice kila... nec govorit kolko imam... al bih mogel nosit stvari po velesajmu... ako mogu nosit jedno 5 bandera koje su teshke... pun urac... ( isto to nosim na velesajmu ) ^_^

dex
13-01-2006, 01:37
uzmite novi broj pc playja i prolistajte ga...
naici cete na neshto gdje pishe cyber liga sezona 2006.
nije bash LAN party ali je tome slicno a i mogu se sigurno dobit neke nagrade ili priznanja...
kod nas je malo malo pa neki lan party...
poshto se svi skolujemo za svake praznike bude neki lan pa cak i ako imamo po 2-3 dana slobodno (produzeni vikend ili slicno) skupimo se nas par kod nekog i udri...
al da se organizira neki masivni lan... vecinom ovi s ovog foruma... onda bi to trebalo bit u zagrebu... kad uzmes kartu hrvatske zagreb je uvijek nakako u sredini... pa et...

Sh1fty
16-01-2006, 20:53
ezav, daj sredi neki forum ili nesto da vidimo sta mozemo napravit za LAN, jer ja stvarno ne zelim da to propadne...
btw zasto je sluzbeni forum zatvoren?

The-Borg
16-01-2006, 21:56
da zasto je sluzbeni forum zatvorem.. to je kao da su nam do sad drzali vrata otvorena i mamili nas i odjedanput puf zatvorili vrata ispred nosa...

trebali bi se svi gameri unite da ne propadne sluzbeni lan party..

Shifty i agree with u ..we must not let lan freaks die

ezav
16-01-2006, 22:15
Iskreno glavna organizatorica mi nikada nije dala odgovor na to.....
A iskreno nitko ziv osim mene nije pratil taj forum (istina ja sam bil glavni admin, ali opet), ono suce je nije bilo briga, a i ljudi je bilo aktivno mozda 4-5.....

I od pocetka su rganizatori su rekli da je forum bil pre prazan....

Ali kak sam rekel mene je iznenadilo jedna dan je bil gore a drugi dan je nestal i to je to....

Pa eto ni ja kao glavni admin nisam nikada saznal zasto je bilo tako.....

Gle ljudi meni se neda mi se zezati s time....
previse sam puta nesto organiziral i ima previse neispavanih noci da bi dobil kitu u zube.....

Ja se jednom zelim samo igrati a ne juriti na 10 strana.....

Beast
16-01-2006, 22:57
u tome i je stvar... niko me se neda zajebavati previse s tim..

a jedini problem je ustvari prostor (i struja koja ide uz taj prostor)

j***** dj-a (na lan freakzevima svi smo imali svoje slusalice i radije smo slusali kak nekome glava odpada nego sto se oko nas desava)
j***** klopu i pice, ima negdje u bilizni ducan di se fakat moglo i puno jefinije proci.


mogli bi naci mozda neku otvorenu povrsinu (tko reko da mora biti zatvorena) pa da nebi mogli nam drugi govoriti joj koji ste vi nrdsi uopce nejdete van a vani smo cijelo vrijeme :D

nameless
16-01-2006, 23:44
pa reklama na radiu, televizji,plakati,flajeri...

U prijevodu sve se placa.....

Takvi troskovi se mogu izbjeci sa manjom dvoranom, s manje sadrzaja i tak....

Nije da bih ti se ezav-e htio miješati u (bivši) posao ali stvarno neznam gdje su bili ti plakati i reklame na televiziji. Flajer sam vidio... DAN prije početka partija i poludio sam na organizatore što to nisu pošteno izreklamirali, da se mjesec dana unaprijed bruji po zagrebu/hrvatskoj o tome a ne da dan prije partija studenti ko pomahnitali dijele letke u nadi organizatora da sve skupa neće propasti.

Kad smo kod manje dvorane... jel se itko sjetio organizirati lan party u nekoj školskoj dvorani? Prostor malonogometnog igrališta je dovoljno velik za cca 200 ljudi, mislim da nebi trebalo biti problema sa strujom, najamnina ne može biti velika poput one za velesajam, za klopu i cugu postoji školska kuhinja a ja sam siguran da svakom ravnatelju dobro dođe malo publiciteta!

Najgore od svega će biti ako sve ovo ostane na "ja bih", "mi bi" a na kraju nitko neće ni pokušat ostvarit ideju...

Sh1fty
17-01-2006, 00:36
ja organiziram kolko mogu... doma sam lan organizirao, skupilo nas se kolko nas je stalo i igrali smo. imam svoj 8-portni switch, koji cu rado posudit za lan... i meni su se ljudi bunili da nisu vidjeli reklame, ali nije zato sto ih nema, nego zato sto nisu gledali. ja sam po kvartu vidio par mjesta oblijepljenih, samo sto su slova sitna i mali je kontrast tak da ne bode u oci kao sto bi trebao, al zato odlicno izgleda (jos uvijek ga imam kao podlogu na stolu :D). reklame i nisu toliko vazne, samo to treba prosirit po forumima i medju studentima, dalje ce to lako doc. ja sam ionako na nekom od foruma naletio na link... sto se tice dvorane, ne znam dal bi se to moglo... prbolem bi bila struja, skole i skolske dvorane nisu predvidjene za takve akcije. dal ima na velesajmu koj manji paviljon od onoga?
ovo ljeto namjeravam organizirat mali lan party na krovu zgrade(stane nas max 15-ak), pa bumo vidli kak ce to ispast :D

ezav
17-01-2006, 00:46
Je sjetili smo se i razmisljmo o tome vec par mjeseci......

ali u skolsku dvoranu stane oko 50-tak ljudi plus minus....

A i opskrba strujom je upitna....

Reklama je bilo, tiskano je pola milje flajera i 350 tisuca plakata i to se ljepilo
i djelilo skoro dva mjeseca.....

Na radiu (ne sjecam se vise kojem) je skoro svakih sat vremena isla reklama mjesec dana, na hrt-u je bil navecer zakupljen termin za reklamu...

I jos uz to je bilo 100 jambo plakata (razdjeljeno na Zg, split, rijeku, sibenik,cakovec i jos neka mjesta)

Bilo je reklame sam kaj ljudi nisu skuzili.....

Na velesajmu ima paviljon od 1000 metara kvadranih sto je dosta za odprilike 200 ljudi.....

Ali je taj paviljon gol (doslovno smao zidovi) cca 40000 kn.......

Gle ak su ljudima da nalaziti sponzore ja mogu bez beda voditi turnir iz necega, nadzirati osiguranje (sa svojih 205cm i 115kg nije bed) i jos kaj ce trebati......

Ali treba najti sponzore.....
cak mogu nagovoriti glavnu organizatoricu da da pravo koristenja imena lanfreakz (ime je pod zastitom)........

nameless
17-01-2006, 01:38
ali u skolsku dvoranu stane oko 50-tak ljudi plus minus

U dvoranu od cca 650m2 stane i 150 ljudi, što bi pretpostavljam bilo dosta jer znam da je bilo takvih turnira organiziranih i prije i da su uspjeli.

Misliš li da bi bilo pretjerano pokušati dobiti jednog većeg sponzora kao što je npr. T-com?

ezav
17-01-2006, 19:20
Stane 150 ljudi naguzvano....

Racunaj da vecina ljudi ima 17 inchne crt-e (neki i 19 inchne) da su sama kucista poveca u zadnje vrijeme (90 posto mojih frendova kao i ja imaju big tower) i to bi bila poprilicna guzva.....

Napisal sam 50 radi konfora nas igraca a ne da ja od 205 cm sa rukama dok igram trkam igrace pokraj sebe :)

Gle koliko sam cul T-com je radil finaciski plan za 2006 godinu u 10 ili 11 mjesecu ......
Moze se pokusati ali ne ocekivati previse...

Tak je skoro sa svim vecim tvrtkama, rade finaciske planove izmedu 8 i 12 mjeseca pa ak im nekaj ostane ubace se u sponzorstva.....

Gle ak netko ima ideju i plan kak to izvesti mogu racunati na mene......

miro u sutonu tihom
17-01-2006, 20:46
Aj dajte probajte nešto srediti,ja bi,ali nemam nigdje adekvatan prostor!!

The-Borg
17-01-2006, 20:54
1. tebamo se naci i lijepo dogovorit tj pocet dogovarat gdje, kako, zasto, koliko, kada, itd

nameless
17-01-2006, 21:02
Sumnjam da bi itko od nas "smrtnika" mogao uopće krenuti sa idejom ako iza sebe nema neku ozbiljnu tvrku/časopis sa kojim bi mogli skupiti sponzore. Kao što je na primjer PCPLAY!
Jer nitko od potencijalnih tvrki-sponzora nebi ozbiljno shvatio pojedinca...

Dakle pitam PCPLAY: Imate li u planu/interesu lan party ove godine?

Beast
17-01-2006, 21:37
dobro je.. ima volje:D

sad samo jos neko mora osvojiti na LOTU i na konju smo:D

M@nkey
17-01-2006, 21:52
Pošto mi je tata dobar s elektrikom, ugradit ću neonke u kućište :rotfl:

BTW, ajmo si kupiti lotto listiće, jedan od našim 2000 listića mora biti onaj pravi :rotfl:

The-Borg
17-01-2006, 22:00
da da samo ti ugradi neonke.. da kad budemo radili lan bude veci racun za struju...
btw kakve to veze ima sa lanom... nvm..


dajte nademo prostor i pokusamo sve platit as nekih 100 kn cijene upada..
tj stim pokrijemo prostor i struju sta je osnovno..
a onda serveri...itd...nagrade..itd.. treba sponzor..

M@nkey
17-01-2006, 22:02
Ali za PCPlay membere je besplatno :rotfl:

Ali ja ću onda morat patit zbog neonki :(

nameless
17-01-2006, 22:10
Izgleda da moramo SPAMAT kako bi nas netko od PcPlayevaca primjetio i odgovorio na neko pitanje....

Sh1fty
17-01-2006, 22:27
mislim da pcplay nema novaca za takve akcije... al zato bi mogli probat kod manjih firmi (hg spot, autronic, king, ve-mil,...) jer bi se njima jedino takva reklama isplatila...

Beast
17-01-2006, 22:29
smao jedno pitanje: dal mora biti nagrada?
mislim ak necemo naci sponzora ili negdje hrpu para zakopanu u necijem vrtu, dal mora biti nekih nagrada?

zar se jednostavno nemozemo naci da se zabavljamo?
ili pobjedniku ide paket piva ili tak nes:D

M@nkey
17-01-2006, 22:31
Ajmo dilat drogu da dobijemo lovu :rotfl:

nameless
17-01-2006, 22:38
smao jedno pitanje: dal mora biti nagrada?
mislim ak necemo naci sponzora ili negdje hrpu para zakopanu u necijem vrtu, dal mora biti nekih nagrada?

zar se jednostavno nemozemo naci da se zabavljamo?
ili pobjedniku ide paket piva ili tak nes:D

Mudro zboriš...
Ja zapravo pri pomisli na lan party ni ne pomišljam na neke nagrade nego na čistu zabavu...

miro u sutonu tihom
17-01-2006, 23:40
Tko je uopče spominjao nagrade,i zašto!
Pa smisao takvih lan party-a je da se nađemo i dobro zabavima!
A sada hoće li bit i nagrada to uopče nije važno,na to gledam kao na neki periferni dodatak koji i nema neku veliku svrhu,doli kozmetičku!

dEmEnTeD
17-01-2006, 23:54
Generalni sponzor bi trebao biti t-com s tim da bi mu morala prići nekakva udruga tipa hcl ili pcplay, a budući da je t-com uvijek i viječno gladan reklame i publiciteta trebali bi prihvatit.
Od ostalih sponzora svakako bi trebali uvrstit ve-mil i eventualno pitat ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa s obzirom da ovo u neku ruku spada u sve troje a oni su kao i t-com uvijek i viječno gladni reklame a mi smo njihova "zlatna mladež".
Što se prostora tiče najbolji je velesajam ali ako nemože on onda bi dobar izbor bio kakav hangar nekog aerodroma za manje avione(ali onda nesmije biti nikako zimu jer ćemo se smrznut), isto tako odličan izbor bi bila i kakva sala u nekakvom hotelu.

M@nkey
18-01-2006, 07:33
Prvi puta da je T-Com od koristi :pray:

ako prihvati naravno 8)

Luka
19-01-2006, 16:45
da nemam škole, možda i bi došao ali ...

MouZs
19-01-2006, 19:09
dEmEnTeD...shta, znas ti peru i ekipu iz hcl-a?

btw. ve-mil zaboravite...on se preselio prije nema puno vremena, kao sto to vjerojatno i znate, i najvjerojatnije nece bit zainteresiran za bilo kakva sponzorstva...

anyway...ajde vi fino lijepo odite na topic viewtopic.php?t=797 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=797)

ilitiga svjetlo na kraju tunela - Lan Party...

tko zna...mozda je svim vashim pitanjima i tihim patnjama doshao kraj... :rambo: :rambo: :thumbs2: :thumbs2:

naime...fali svega jedna komponenta u svemu shto ste vi sad tu rekli, a kada i ako se uspije nac neko rijesenje, pretpostavljam da cemo svi biti obavjesteni... :wink: