PDA

Pogledaj cijelu verziju : Yellowcard



revenion
16-09-2006, 10:27
neznam za vas ali meni nisu losi :roll: oni su mijesavina rocka/alterna i punka

Bastard
16-09-2006, 12:46
štajeto ?

Helena
16-09-2006, 13:15
Da, nikad čula.

Dreamer Deceiver
16-09-2006, 13:20
Yellowcard is a rock band from Jacksonville, Florida. Their music can be also classified as pop punk. A characteristic of the music of Yellowcard is their use of a violin.

nikad čuo (podatke sam skinu s wikipedie)

Valtiel
16-09-2006, 14:51
A jeste fakat :rotfl:

Ma dobro, ne znate ko je Keane, ni ko su Angels & Airwaves, nije ni cudo da ne znate ko su Yellowcard.

Meni zaista odlican bend, album Ocean Avenue im je zaista wow!

Frky
16-09-2006, 16:20
A jeste fakat :rotfl:

Ma dobro, ne znate ko je Keane, ni ko su Angels & Airwaves, nije ni cudo da ne znate ko su Yellowcard.

Meni zaista odlican bend, album Ocean Avenue im je zaista wow!

Ako neznamo ko su oni , zašto otvaraš teme o njima (ovu temu nisi ti otvorio ali jesi za Keane i Angels & Airwaves) ! Samo se spama ! Ionako si mogao primjetiti da se ovdje uglavnom sluša metal i hip hop !

Kad bi svi sad otvarali teme za svoju najdražu grupu , gdje bi završili ........

Bastard
16-09-2006, 17:11
sad se sjećam! bili su na mtv prije jedno 2 godine. sjećam se jedne scene u spotu kad neki lik leti kroz prozor. da mislim da je to yellowcard. bio je neki japanac na violini, pa kad ste spomenuli violinu...

Valtiel
17-09-2006, 14:10
A jeste fakat :rotfl:

Ma dobro, ne znate ko je Keane, ni ko su Angels & Airwaves, nije ni cudo da ne znate ko su Yellowcard.

Meni zaista odlican bend, album Ocean Avenue im je zaista wow!

Ako neznamo ko su oni , zašto otvaraš teme o njima (ovu temu nisi ti otvorio ali jesi za Keane i Angels & Airwaves) ! Samo se spama ! Ionako si mogao primjetiti da se ovdje uglavnom sluša metal i hip hop !

Kad bi svi sad otvarali teme za svoju najdražu grupu , gdje bi završili ........

Lol, mozad da vas podstaknem da predete na nesto bolje? :rotfl:

Emmm, kao sto vidis, ne slusa svako samo metal i hip hop, slusa i Yellowcard! :yuck: