PDA

Pogledaj cijelu verziju : LEGACY OF KAIN: DEFIANCE



ROCCO_GRANDE
15-09-2006, 12:42
Zna li netko kako to uopće igrati? Kamera je toliko divlja da mi uopće nije jasno kuda idem a još bih trebao i skakati po nekim balkonima i krovovima. Već si razmišljam o tome da ju deinstaliram i zaboravim na nju što bi bila šteta jer mi se priča čini zanimljivom. Ima li netko iskustva s tom igrom?

Domy
15-09-2006, 13:16
Isto ko i ti. Nabavio ju dosta nedavno i probao igrati,al kad sam vidio izvedbu,bacio sam igru. To je potpuno neigrivo! Kamera je statična,al u svakom kadru drukčija,kontrole se mijenjaju ovisno o kutu kamere... MA užas

Nefarnius
15-09-2006, 14:19
Kamera je malo lošije napravljena, ali igra je fenomenalna, priča je odlićna,akcija zakon,sve +, osim kamere!!!Nemoj je deinstalirati, igraj je!!!

Systematic Reverse
15-09-2006, 14:32
Kamera je malo lošije napravljena, ali igra je fenomenalna, priča je odlićna,akcija zakon,sve +, osim kamere!!!Nemoj je deinstalirati, igraj je!!!

Agree. Ali kad igraš malo shwatit češ da je ta kamera najbolja za tu igru :wink:

ROCCO_GRANDE
15-09-2006, 16:24
Kamera je malo lošije napravljena, ali igra je fenomenalna, priča je odlićna,akcija zakon,sve +, osim kamere!!!Nemoj je deinstalirati, igraj je!!!

Igrao bih ju kad bih znao kako. Nije lako skakati s krova na krov kad ti kamera stalno divlja.

str33t6l0w
16-09-2006, 10:14
Kamera je malo lošije napravljena, ali igra je fenomenalna, priča je odlićna,akcija zakon,sve +, osim kamere!!!Nemoj je deinstalirati, igraj je!!!

tocno... kad se uneses u igru onda skuzis kakva je prica....igra.. ma sve.. na kameru i zaboravis...

Systematic Reverse
16-09-2006, 12:49
I da napomenem. Meni je Blood Omen 2 npr. jedna od najboljih igara koje sam igrao :pray: Nemoj brisati ništa što ima weze sa Kaineom...

Glass
16-09-2006, 12:56
Blood Omen 2 rula jedino što je malo prekratka :(

mravojed19
28-09-2006, 12:05
Kamera je malo lošije napravljena, ali igra je fenomenalna, priča je odlićna,akcija zakon,sve +, osim kamere!!!Nemoj je deinstalirati, igraj je!!!

Igrao bih ju kad bih znao kako. Nije lako skakati s krova na krov kad ti kamera stalno divlja.

je to na samom početku?balkoni i krovovi..pa je malo sjebana kamera ali stvarno nemojte bit tako nestrpljivi pa naviknut ćeš se.namjesti si tipke na tipkovnicu najbolje kako ti paše,malo se potrudi...

ROCCO_GRANDE
20-12-2006, 18:06
Imaju li prethodnici bolje riješenu kameru?