PDA

Pogledaj cijelu verziju : Back to the Future



olio
14-09-2006, 22:14
Evo ovo je meni najbolji film ikad i jednostavno je zakon i sa svim odličnim efektima .....

svi djelovi su zakon a sad vaše mišljenje...

rRrSp6Pqlz4

g@mer4life
14-09-2006, 22:16
Evo ovo je meni najbolji film ikad i jednostavno je zakon i sa svim odličnim efektima .....

svi djelovi su zakon a sad vaše mišljenje...

rRrSp6Pqlz4




sunjam d ću ga gledati..nevolim te nerealne sf filomove(mada su svi sf filmovi u biti nerealni)

olio
14-09-2006, 22:18
što nisi gledao :shock: :shock: :pray: :pray: pa to je stari film

The Boz
14-09-2006, 22:19
Back To The Future trilogija mi je... ono... prefenomenalna. Fakat bebeni filmovi, they be. Prvi posebno.

g@mer4life
14-09-2006, 22:37
što nisi gledao :shock: :shock: :pray: :pray: pa to je stari film

of korz da sm gledao prvi dio.....ali neka je za klince

Berax0r
14-09-2006, 22:38
dobro je ipak sam samo gledao prvi dio :(

lonac
15-09-2006, 00:17
zakon trilogija.

Frky
15-09-2006, 00:58
Prvi dio 10/10
Drugi dio 9/10
Treći dio 9.5/10


Meni jedna od najboljih trilogija ikad !

GrimReaper
15-09-2006, 05:54
sve sam pogledao, i mogu reć da je film zakon. gledao sam ja i više puta sve.
najteži za pokopčat je II. dio jer ima fakat miješanja vremena da ti se zavrti.
a najjaći dio je kraj dvice kad dođe kurir i kaže da je spušio okladu :pray:

Dreamer Deceiver
15-09-2006, 06:17
Imama doma cijelu trilogiju na dvdu :D
filmovi su odlični,nekak mi je najbolji treci dio,ali i ostali su odlični

POSA
15-09-2006, 07:29
kao klinac sam uživao u tim filmovima, a i sad ih volim pogledati

Rocchiro
15-09-2006, 08:21
odlicna trilogija,najjaci mi je ipak 1. dio(Van Halen solažeee) :)

Gothmog
15-09-2006, 13:51
Doc: Marty,c'mon! We've got to go!!!
Marty: Where?
Doc (taking steps towards the camera,looking distracted): ...BACK...to the future!!!!

...odlična trilogija,i odlična razbibriga... :thumbs2:

Odličan soundtrack by Alan Silvestri,ako se ne varam...

W3DR4N
15-09-2006, 14:57
Fenomenalno napisan film, koji nakon 20 godina nije nimalo izgubio na svježi ni. Čudi me kako oni najmlađi na forumu govore da je film za klince, a ovi stariji ga hvale. Možda zato jer je taj serijal bio dio našeg djetinjstva, možda radi nekih drugih stvari. Kako bilo, film je odlična parodija na time travel filmove iz šezdesetih i sedamdesetih, odlična referenca na pop kulturu određenog razdoblja. Neki elementi se savršeno isprepliću kroz cijelu trilogiju (njegova sposobnost pucanja na statične objekte i način na koji je to naučio, sat, neki likovi, događaji...). Kad zastrugamo ispod čiste, lepršave, mladenačke zabave koju film nudi, naići ćemo na duboku psihološku studiju obitelji i individualca, značaja određenih naizgled sitnih događaja na naš cjelokupni život i još mnogo toga šta film nudi. Pogledati pod obavezno.

Gothmog
15-09-2006, 18:04
Kad zastrugamo ispod čiste, lepršave, mladenačke zabave koju film nudi, naići ćemo na duboku psihološku studiju obitelji i individualca, značaja određenih naizgled sitnih događaja na naš cjelokupni život i još mnogo toga šta film nudi.

Stari moj...mora da studiras psihologiju,ili filozofiju...oni obicno izvlace dublju notu u svemu...

Zar nisi jednostavno mogao kratko ispametovati,ko onaj babo iz matrixa 2,bez silnih odugovlačenja...

ACTION = REACTION
(svaka tvoja radnja u sadašnjosti,odražava se u budućnosti)...bljeeeee...

Rocchiro
15-09-2006, 18:37
W3DR4N:

"Dok izdaleka štrumfovi izgledaju kao bezbrizna zabava za one najmlađe,oni su zapravo vrlo duboka priča o zapostavljenosti ratnih invalida.Pošto su plavi,postavlja se pitanje:Zašto nisu zeleni?Odgovor je jednostavan:Društvo je svojim okrutnim postupcima prema manjinama uzrokovalo kod nekih patuljaka aka niskih ljudi lagano ostajanje bez zraka,tj. gušenje-zato su štrumfovi plavi,oni se guše u ovome rasistički nastrojenom društvu.Vrhunsko napisana animirana serija,koja vrlo vjerno oslikava drustvo NY Bronxa 80ih godina"

nemoj se ljutiti :)

W3DR4N
15-09-2006, 19:04
Naučili me tako... :)

Outmind
15-09-2006, 19:57
Klasičan primjer filma koji pati od sindroma loših nastavaka. Nikako mi nije jasno zašto je 90? filmova koji imaju sufix 2 sranje, kao i u ovom slučaju. Trojka je ajde malo bolja, s time da je jedinica naravno najbolja.

Dreamer Deceiver
15-09-2006, 20:20
Klasičan primjer filma koji pati od sindroma loših nastavaka. Nikako mi nije jasno zašto je 90? filmova koji imaju sufix 2 sranje, kao i u ovom slučaju. Trojka je ajde malo bolja, s time da je jedinica naravno najbolja.

drugi nastavak je najlošija ali kad uspordimo dvicu s ostalim nastavcima iz drugih serijologija onda dvica is BTTF ispada odlična prema tim nastavcima

W3DR4N
15-09-2006, 21:13
Hm, baš i nije tako. Povratak je prvi film sniman back-to-back načinom. To bi značilo da su filmovi snimani i producirani istovremeno. Sindrom loših nastavaka u zadnjih par godina se najviše očituje na Matrix serijalu, koji je zamišljen kao cyber-punk filozofija, a u nastavcima ispao običan poligon za isprobavanje modernih CGI efekata.

dugi
15-09-2006, 22:20
Hm, baš i nije tako. Povratak je prvi film sniman back-to-back načinom. To bi značilo da su filmovi snimani i producirani istovremeno. Sindrom loših nastavaka u zadnjih par godina se najviše očituje na Matrix serijalu, koji je zamišljen kao cyber-punk filozofija, a u nastavcima ispao običan poligon za isprobavanje modernih CGI efekata.
Gluposti,Matrix serijal je potpuno identican serijalu Povratak u buducnost ,gdje su 2. i 3. dio snimani zajedno kao i 2. i 3. dio Matrixa.To sto si ti od Matrixa ocekvao zivotnu filozofiju a ne ˝samo˝dobru zabavu je tvoja naivnost.Sve u svemu Matrix serijal po meni ne pati od velikih oscilacija za razliku od serijala Povratak u buducnost gdje jedino prvi dio zasluzuje stvarno velike pohvale.Drugi i treci dio nikada nisu ni trebali biti snimljni.Razlog njihovog snimanja je samo zarada na slavi prvog dijela dok je Matrix od prvog trenutka bio zamisljen kao trilologija te je kao takav daleko smisljnije djelo.Najveca debilana je na kraju drugog dijela Povratka u buducnost kada kao u nekoj tv sapunici najavljuju video spotom zbivanja u trecem djelu.

The Boz
15-09-2006, 22:23
Gluposti,Matrix serijal je potpuno indentican serijalu Povratak u buducnost ,gdje su 2. i 3. dio snimani zajedno kao i 2. i 3. dio Matrixa.To sto si ti od Matrixa ocekvao zivotnu filozofiju a ne ˝samo˝dobru zabavu je tvoja naivnost.Sve u svemu Matrix serijal po meni ne pati od velikih oscilacija za razliku od serijala Povratak u buducnost gdje jedino prvi dio zasluzuje stvarno velike pohvale.Drugi i treci dio nikada nisu ni trebali biti snimljni.Razlog njihovog snimanja je samo zarada na slavi prvog dijela dok je Matrix od prvog trenutka bio zamisljen kao trilologija te je kao takav daleko smisljnije djelo.
Do sada sam često čuo da se neko sjebe u čitanju i pročita "indenditet", ali da to netko napiše... :rotfl:
A što se tiče Matrixa, LOL. Filozofija? Krelci čitali Baudrillairda, nabrijali se na njegove postmodernističke brije u doslovnom smislu, napravili film, i dodali 139 efekata. Onda su skužili da rulja film guta, pa su napravili druga dva nastavka. Tko god misli da je Matrix od početka trebo bit trilogija je gadno proguto udicu.

dugi
15-09-2006, 22:35
Gluposti,Matrix serijal je potpuno indentican serijalu Povratak u buducnost ,gdje su 2. i 3. dio snimani zajedno kao i 2. i 3. dio Matrixa.To sto si ti od Matrixa ocekvao zivotnu filozofiju a ne ˝samo˝dobru zabavu je tvoja naivnost.Sve u svemu Matrix serijal po meni ne pati od velikih oscilacija za razliku od serijala Povratak u buducnost gdje jedino prvi dio zasluzuje stvarno velike pohvale.Drugi i treci dio nikada nisu ni trebali biti snimljni.Razlog njihovog snimanja je samo zarada na slavi prvog dijela dok je Matrix od prvog trenutka bio zamisljen kao trilologija te je kao takav daleko smisljnije djelo.
Do sada sam često čuo da se neko sjebe u čitanju i pročita "indenditet", ali da to netko napiše... :rotfl:
A što se tiče Matrixa, LOL. Filozofija? Krelci čitali Baudrillairda, nabrijali se na njegove postmodernističke brije u doslovnom smislu, napravili film, i dodali 139 efekata. Onda su skužili da rulja film guta, pa su napravili druga dva nastavka. Tko god misli da je Matrix od početka trebo bit trilogija je gadno proguto udicu.

Evo ispravljno,a kada smo vec kod pravopisa ja nikada nisam ni tvrdio da sam potpuno pismen za razliku od tebe koji si proguto a ne progutao. :rotfl:

The Boz
16-09-2006, 00:16
barem značenje riječi "proguto" nije drukčije od "progutao".
The same can not be said for identity and indentity. 8)

T60060
16-09-2006, 08:53
Meni je film bas liga..gledao sam ga kao mali a gledam ga i sad..

Rocchiro
16-09-2006, 09:16
Matrix je drek...evo vam ga na 8)

Bastard
16-09-2006, 12:51
jel se ovdje govori o matrixu ili povratku u budućnost?

Dreamer Deceiver
17-09-2006, 19:32
usput dolazi 4. dio

Kron
17-09-2006, 19:47
Jel to W3DR4N stavio smajlija? :)


Najžešće mi je ono:


-Uobičajno?
-ne, danas mi treba nešto jače!
i on mu da pivu.


Valjda ide tako, rotfl

Gothmog
18-09-2006, 07:24
usput dolazi 4. dio

Čega? Matrixa ili Povratka u budućnost?

Kako se nadovezat na radnju iz BTTF, a da ne ispadne očit pokušaj zgrtanja para? (isto vrijedi i za Matrix)

faking holivud...

Dreamer Deceiver
18-09-2006, 13:33
usput dolazi 4. dio

Čega? Matrixa ili Povratka u budućnost?

Kako se nadovezat na radnju iz BTTF, a da ne ispadne očit pokušaj zgrtanja para? (isto vrijedi i za Matrix)

faking holivud...

dolazi 4. dio Povatka i valjda ce Marty(zobi sam ime od glumca) glimit onog doktora,ali još nije sve službeno

Gothmog
18-09-2006, 14:16
Sudeći po ovoj stranici http://www.bttf.com/backtalk/20010510.shtmlS,ocito traze zamjenu za M.J. Foxa...