PDA

Pogledaj cijelu verziju : DotA Allstars



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Lord Myrkul
14-09-2006, 21:20
Vidim ja da je u zadnje dane pa intreres za dotu, niko ništa ne piše, ne igra se jao...
Zanima me koji su vaša 3 najdraža heroja.
Pa eto narode navalite!

Lord Ragnarok
14-09-2006, 21:32
Lina the Slayer (1250 dmg zadnja), Keper of the light (pun qurac tvojih creepa) i novi-warlock (inferno na kraju-pre hebeno)

14-09-2006, 21:44
Rikimaru Stealth assasin,najzabavnije je igrat s njim, zatim Phantom Assasin,veeelik crit i Lion the Demon Witch

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 22:05
Sand King,Bone fletcher i Razor....

Frky
15-09-2006, 00:55
Drow Ranger , Trent , Silencer - od svakog tipa po jedan :D

ghostgamer
15-09-2006, 13:18
Oh sad 3....tesko...evo:juggy,urza i gondar

Lord Myrkul
15-09-2006, 13:25
Meni je nekako najveći gušt igrat sa boodseekerom, rotundom i soul keeperom

Systematic Reverse
15-09-2006, 13:38
Balanar,Crixalis aka Sand King i Bone Fletcher :pray:

reiki_
15-09-2006, 14:59
jest da s nekim herojima igram bolje nego sa drugima ali ipak nemam najdražeg.

Kibo
15-09-2006, 19:15
jest da s nekim herojima igram bolje nego sa drugima ali ipak nemam najdražeg.

same here

NiX4tHeG@M3R
15-09-2006, 20:29
DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray:sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Lord Ragnarok
16-09-2006, 09:19
Uzmi slayer, zadnja kad joj kupiš angham scepter radi 1250 dmg, ima ubrzavanje napada za 60%, neku za omamiti i neku vatricu koja ranjava sve na putu do cilja. Kombo: prije početka baciš 3. magiju, zatim drugu za omamiti, zatim 4 za kill, a ako to ne uspije onda baciš prvu za dodatni efekt 8)

Lord Myrkul
16-09-2006, 09:29
Uzmi slayer, zadnja kad joj kupiš angham scepter radi 1250 dmg, ima ubrzavanje napada za 60%, neku za omamiti i neku vatricu koja ranjava sve na putu do cilja. Kombo: prije početka baciš 3. magiju, zatim drugu za omamiti, zatim 4 za kill, a ako to ne uspije onda baciš prvu za dodatni efekt 8)

To je lipo ali zamisli da ne uspiješ kupit aganim

Marcellius09
16-09-2006, 09:43
znam da je offtopic ali cesto igram sa lichom i odlicno mi ide ali vidim da se vi dobro razumite pa recite koje iteme triba kupovat

S1nn3R
16-09-2006, 10:16
[quote="Lord Ragnarok":2p48nbqi]Uzmi slayer, zadnja kad joj kupiš angham scepter radi 1250 dmg, ima ubrzavanje napada za 60%, neku za omamiti i neku vatricu koja ranjava sve na putu do cilja. Kombo: prije početka baciš 3. magiju, zatim drugu za omamiti, zatim 4 za kill, a ako to ne uspije onda baciš prvu za dodatni efekt 8)

To je lipo ali zamisli da ne uspiješ kupit aganim[/quote:2p48nbqi]
zamisli da igras protiv pudgea od 4k hpa.

NiX4tHeG@M3R
16-09-2006, 11:43
Uzmi slayer, zadnja kad joj kupiš angham scepter radi 1250 dmg, ima ubrzavanje napada za 60%, neku za omamiti i neku vatricu koja ranjava sve na putu do cilja. Kombo: prije početka baciš 3. magiju, zatim drugu za omamiti, zatim 4 za kill, a ako to ne uspije onda baciš prvu za dodatni efekt 8)

:pray: :pray: :pray:

Systematic Reverse
16-09-2006, 12:34
[quote="Lord Ragnarok":8a78kw3s]Uzmi slayer, zadnja kad joj kupiš angham scepter radi 1250 dmg, ima ubrzavanje napada za 60%, neku za omamiti i neku vatricu koja ranjava sve na putu do cilja. Kombo: prije početka baciš 3. magiju, zatim drugu za omamiti, zatim 4 za kill, a ako to ne uspije onda baciš prvu za dodatni efekt 8)

To je lipo ali zamisli da ne uspiješ kupit aganim
zamisli da igras protiv pudgea od 4k hpa.[/quote:8a78kw3s]

Hehe... Onda Slayerica može samo gledat i bježat. Da baci swe skilowe još bi mu pola hp-a ostalo... Ja bi ti preporučio Balanara Nix... On mi je preheben :pray:

Lord Myrkul
16-09-2006, 12:42
Ma sekeer bez broblema sredi balanara tako da bi ti preporucia da njega uzmes
A za licha stvari hmmm aganim, skadi, mozda prije mehanizam zavisi protiv koga igras

Systematic Reverse
16-09-2006, 12:51
Postoje cooldowni tako kad blood seeker ima cooldown na zadnjem skillu nemože ništa Balanaru :pray:

Karzah
16-09-2006, 12:59
Najčešće igram s Lichom , on mi je najdraži heroj .

Frky
16-09-2006, 13:21
DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray: sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Ako ne želiš nekog kopliciranog heroja (slayer je kompliciran i teško je bacati drugu magiju) uzmi troll-a ! Stviš iteme po želji (npr. desolator ili skady ili s&y .....) uključiš zadnju i deri !

ghostgamer
16-09-2006, 13:51
[quote="NiX4tHeG@M3R":1tszex42]DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray: sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Ako ne želiš nekog kopliciranog heroja (slayer je kompliciran i teško je bacati drugu magiju) uzmi troll-a ! Stviš iteme po želji (npr. desolator ili skady ili s&y .....) uključiš zadnju i deri ![/quote:1tszex42]
Pa troll je gotovo jednako kompliciran ko lina i jos je late game hero ali ako hoces igrat s njim onda tredsi,2 bashera i HoD

Frky
16-09-2006, 13:59
[quote="NiX4tHeG@M3R":1w3kzz6l]DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray: sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Ako ne želiš nekog kopliciranog heroja (slayer je kompliciran i teško je bacati drugu magiju) uzmi troll-a ! Stviš iteme po želji (npr. desolator ili skady ili s&y .....) uključiš zadnju i deri !
Pa troll je gotovo jednako kompliciran ko lina i jos je late game hero ali ako hoces igrat s njim onda tredsi,2 bashera i HoD[/quote:1w3kzz6l]

Nevidim u čemu je troll kompliciran ?!?

Btw. da li znate kako na troll-u napraviti 15% šanse sa baherom za bash?

reiki_
16-09-2006, 16:42
[quote="st.frky_":23wwsnlh][quote="NiX4tHeG@M3R":23wwsnlh]DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray: sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Ako ne želiš nekog kopliciranog heroja (slayer je kompliciran i teško je bacati drugu magiju) uzmi troll-a ! Stviš iteme po želji (npr. desolator ili skady ili s&y .....) uključiš zadnju i deri !
Pa troll je gotovo jednako kompliciran ko lina i jos je late game hero ali ako hoces igrat s njim onda tredsi,2 bashera i HoD[/quote:23wwsnlh]

Nevidim u čemu je troll kompliciran ?!?

Btw. da li znate kako na troll-u napraviti 15% šanse sa baherom za bash?[/quote:23wwsnlh]

ne :)

Frky
16-09-2006, 16:44
[quote=ghostgamer][quote="st.frky_":3q0tqawa][quote="NiX4tHeG@M3R":3q0tqawa]DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray: sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Ako ne želiš nekog kopliciranog heroja (slayer je kompliciran i teško je bacati drugu magiju) uzmi troll-a ! Stviš iteme po želji (npr. desolator ili skady ili s&y .....) uključiš zadnju i deri !
Pa troll je gotovo jednako kompliciran ko lina i jos je late game hero ali ako hoces igrat s njim onda tredsi,2 bashera i HoD[/quote:3q0tqawa]

Nevidim u čemu je troll kompliciran ?!?

Btw. da li znate kako na troll-u napraviti 15% šanse sa baherom za bash?[/quote:3q0tqawa]

ne :)[/quote:3q0tqawa]S
:rotfl: :rotfl: pa dobro onda .......

reiki_
16-09-2006, 16:47
mozeš i sa lone druidom isto. AHA . Aj' sad to nadmaši!

Frky
16-09-2006, 16:49
mozeš i sa lone druidom isto. AHA . Aj' sad to nadmaši!

I sa terror blade-om !

reiki_
16-09-2006, 16:52
[quote="reiki_":1fv79iqo]mozeš i sa lone druidom isto. AHA . Aj' sad to nadmaši!

I sa terror blade-om ![/quote:1fv79iqo]

/gleda u pod u nevjerici

Systematic Reverse
16-09-2006, 18:22
Izgubio sam se. Koliko cranium basher daje šanse za bash?

16-09-2006, 20:19
drow ranger,bone fletcher i lich

S1nn3R
16-09-2006, 20:56
mozeš i sa lone druidom isto. AHA . Aj' sad to nadmaši!
isuse kriste koji ste vi...
mos sa svakim herojem.
Samo das meleeu u timu da ti spoji basher, i onda ti ga da... eto 15%...
nublets >.<

Lord Myrkul
16-09-2006, 21:31
Postoje cooldowni tako kad blood seeker ima cooldown na zadnjem skillu nemože ništa Balanaru :pray:

Može može upali prvu i udri po vampiriću. A za bashanje najbolji je trol treadsi, hom, 3 bashera i prebaciš se u melee heroje, ukljućiš ulti i radujte se narodi

Systematic Reverse
17-09-2006, 02:35
[quote="Systematic Rewerse":298oz7yl]Postoje cooldowni tako kad blood seeker ima cooldown na zadnjem skillu nemože ništa Balanaru :pray:

Može može upali prvu i udri po vampiriću. A za bashanje najbolji je trol treadsi, hom, 3 bashera i prebaciš se u melee heroje, ukljućiš ulti i radujte se narodi[/quote:298oz7yl]

Nema teorije da ga ubije po noči :naughty:

reiki_
17-09-2006, 08:05
mozeš i sa lone druidom isto. AHA . Aj' sad to nadmaši!
isuse kriste koji ste vi...
mos sa svakim herojem.
Samo das meleeu u timu da ti spoji basher, i onda ti ga da... eto 15%...
nublets >.<

jadan li si! partibrejkeru !!! hvala bogu da se to moze ali uglavnom ti heroji to mogu napraviti. nemoj koristiti nublet kao uvredu , to je inde_ed smislio za vrijedjati JollyJokera pa ga najprije pitaj za copyright :D

RIPtheREAPER
17-09-2006, 10:03
jebo vas lina pa nije ona neki bog :? ja naprimjer linu ubijam za ulffasarom(lijepo kada pocne bjezat ju usporis ju i udri po njuj sa 500% vise att speeda :D ) a moji najdrazi su : Bane elemantal(druga :kill: , a i zadnja), N´aix(sa njim sam jednostavno željan krvi :twisted: ) i hm...koga da stavim... ona meduza sa purgeom(super mi je zato sto odma ubije onog infernala od warloca :) )

ghostgamer
17-09-2006, 10:43
[quote="st.frky_":201xgr5g][quote="NiX4tHeG@M3R":201xgr5g]DAj predložite nekog heroja!!!al da je dobar do jaja i daj recite iteme za njega plizzzz :pray: :pray: sutra idem u igraonicu i oću biti car! :pray: :rotfl: :killyou:

Ako ne želiš nekog kopliciranog heroja (slayer je kompliciran i teško je bacati drugu magiju) uzmi troll-a ! Stviš iteme po želji (npr. desolator ili skady ili s&y .....) uključiš zadnju i deri !
Pa troll je gotovo jednako kompliciran ko lina i jos je late game hero ali ako hoces igrat s njim onda tredsi,2 bashera i HoD[/quote:201xgr5g]

Nevidim u čemu je troll kompliciran ?!?

Btw. da li znate kako na troll-u napraviti 15% šanse sa baherom za bash?[/quote:201xgr5g]
prvi skill da bude melee i onda bacis basher(e) i ponovo ih pokupis i imas 15% chanca

Lord Myrkul
17-09-2006, 13:49
Jbemu toga se nisan sitia. Kako san gluuuuuuuuuuuuup

Systematic Reverse
17-09-2006, 15:10
jebo vas lina pa nije ona neki bog :? ja naprimjer linu ubijam za ulffasarom(lijepo kada pocne bjezat ju usporis ju i udri po njuj sa 500% vise att speeda :D ) a moji najdrazi su : Bane elemantal(druga :kill: , a i zadnja), N´aix(sa njim sam jednostavno željan krvi :twisted: ) i hm...koga da stavim... ona meduza sa purgeom(super mi je zato sto odma ubije onog infernala od warloca :) )

Žao mi je što te moram razočarati,ali u 6.37 je ja mislim to fixano tako da purge neubija infernala :wink:

RIPtheREAPER
18-09-2006, 09:38
:shock: aa shit a bas mi je bilo zabavno dok mi frend baci dva infernala a ja ih oba raznesem i dobijem 200 golda :)

Lord Myrkul
18-09-2006, 19:29
sad je to ispravljeno ia ako se tocno sićam infernal lvl 3 daje 250 golda :D

S1nn3R
19-09-2006, 15:47
[quote="reiki_":ina2p2rb]mozeš i sa lone druidom isto. AHA . Aj' sad to nadmaši!
isuse kriste koji ste vi...
mos sa svakim herojem.
Samo das meleeu u timu da ti spoji basher, i onda ti ga da... eto 15%...
nublets >.<

jadan li si! partibrejkeru !!! hvala bogu da se to moze ali uglavnom ti heroji to mogu napraviti. nemoj koristiti nublet kao uvredu , to je inde_ed smislio za vrijedjati JollyJokera pa ga najprije pitaj za copyright :D[/quote:ina2p2rb]
keke, sori, niblets O_<
:pp
<< partibrejker ^^

domi
21-09-2006, 19:58
Po procitanom, potvrduje se da su Hrvati najveci noobovi u doti........ :(
Osim GMO klana, imaju neke jako dobre igrace (GMO Govno, Drex) igro sam s njima i znaju. Jedino imaju previse noobova u klanu,ali da, Hrvati su.....

*bah, lina kompliciran heroj! haha
*troll kompliciran, hhjaajfjsdnfg.....

Hrvati u doti <==:twisted:


Nadam se da niste izgubili nadu, nauciti cete....polako....

reiki_
21-09-2006, 20:53
Po procitanom, potvrduje se da su Hrvati najveci noobovi u doti........ :(
Osim GMO klana, imaju neke jako dobre igrace (GMO Govno, Drex) igro sam s njima i znaju. Jedino imaju previse noobova u klanu,ali da, Hrvati su.....

*bah, lina kompliciran heroj! haha
*troll kompliciran, hhjaajfjsdnfg.....

Hrvati u doti <==:twisted:


Nadam se da niste izgubili nadu, nauciti cete....polako....

A tko si nam pak ti?
Prije nego što možeš soliti pamet ajde uploadaj par replayeva da prosudimo jesi li ti tako dobar. Inače si upropastio sasvim solidno zabavan topic sa svojim glupostima . Kojeg bi ti heroja preporučio noobu ? Mehanika Line i Trolla je sasvim jednostavna za početnike , pa nek se uče.

ghostgamer
22-09-2006, 09:24
Po procitanom, potvrduje se da su Hrvati najveci noobovi u doti........ :(
Osim GMO klana, imaju neke jako dobre igrace (GMO Govno, Drex) igro sam s njima i znaju. Jedino imaju previse noobova u klanu,ali da, Hrvati su.....

*bah, lina kompliciran heroj! haha
*troll kompliciran, hhjaajfjsdnfg.....

Hrvati u doti <==:twisted:


Nadam se da niste izgubili nadu, nauciti cete....polako....
Pa bas ti hvala na ovom postu,ali molim te da nas vise ne usrecujes s takvim postovima u kojima reklamiras klanove i vrijeđas ostale clanove

Systematic Reverse
22-09-2006, 12:53
Po procitanom, potvrduje se da su Hrvati najveci noobovi u doti........ :(
Osim GMO klana, imaju neke jako dobre igrace (GMO Govno, Drex) igro sam s njima i znaju. Jedino imaju previse noobova u klanu,ali da, Hrvati su.....

*bah, lina kompliciran heroj! haha
*troll kompliciran, hhjaajfjsdnfg.....

Hrvati u doti <==:twisted:


Nadam se da niste izgubili nadu, nauciti cete....polako....

OMG. Hebe se meni za GMO klan. Komplicirani heroj nepostoji. Ali za početnike postoji. Ti si sigurno neki KUL igrač i beyond godlike si... Aj uplodaj replay swoj da widimo kakaw si igrač ^^

S1nn3R
22-09-2006, 13:59
Po procitanom, potvrduje se da su Hrvati najveci noobovi u doti........ :(
Osim GMO klana, imaju neke jako dobre igrace (GMO Govno, Drex) igro sam s njima i znaju. Jedino imaju previse noobova u klanu,ali da, Hrvati su.....

*bah, lina kompliciran heroj! haha
*troll kompliciran, hhjaajfjsdnfg.....

Hrvati u doti <==:twisted:


Nadam se da niste izgubili nadu, nauciti cete....polako....
Omg, a di su DotaNewbGoesPro, Baric, kajak, Lampir, Gnom, Sars, SeKa, T3mp, ...
Daj se educiraj i ti, nije GMO jedina dobra stvar...

Lord Myrkul
22-09-2006, 20:48
Po procitanom, potvrduje se da su Hrvati najveci noobovi u doti........ :(
Osim GMO klana, imaju neke jako dobre igrace (GMO Govno, Drex) igro sam s njima i znaju. Jedino imaju previse noobova u klanu,ali da, Hrvati su.....

*bah, lina kompliciran heroj! haha
*troll kompliciran, hhjaajfjsdnfg.....

Hrvati u doti <==:twisted:


Nadam se da niste izgubili nadu, nauciti cete....polako....S

puno ti hvala hrvati su nubovi, ti si hrvat, dakle ti si noob, jel tako? lina može bit kompliciran heroj za poćetnike ali kasnije kad se malo snađeš lagano je s njom

RIPtheREAPER
22-09-2006, 22:18
Zar je lina compliciral heroj :? :? Dobro mozda i je ali za totalne n00bove koji neznaju stisnut hotkey. Pa zena ima samo spellove kaj rade dmg! Tu nema nis complicirano osim mozda onaj stun kaj je malo teze naciljat ali i to se s vremenom nauci. Po meni najsjebaniji lik je Harbinger(ona sfinga). Sa njim nisam igrao(-repick) jer ima neke sjebane spellove kolko se sjecam. A najjednostaviji je N"aix. Tu nema problema jedino odabiranje spellova(koji spell prije a koji kasnije)ali ni to nije tesko.

Frky
23-09-2006, 00:02
Zar je lina compliciral heroj :? :? Dobro mozda i je ali za totalne n00bove koji neznaju stisnut hotkey. Pa zena ima samo spellove kaj rade dmg! Tu nema nis complicirano osim mozda onaj stun kaj je malo teze naciljat ali i to se s vremenom nauci. Po meni najsjebaniji lik je Harbinger(ona sfinga). Sa njim nisam igrao(-repick) jer ima neke sjebane spellove kolko se sjecam. A najjednostaviji je N"aix. Tu nema problema jedino odabiranje spellova(koji spell prije a koji kasnije)ali ni to nije tesko.

Pa s njim samo bacaš prvu magiju (desni klik na nju i šiba ko drowov prvi spel) , drua ti je stun , a zadnja je dobra kad imaš pregrš mane (pogotovo protiv agi heroja) !

ghostgamer
23-09-2006, 11:21
Zar je lina compliciral heroj :? :? Dobro mozda i je ali za totalne n00bove koji neznaju stisnut hotkey. Pa zena ima samo spellove kaj rade dmg! Tu nema nis complicirano osim mozda onaj stun kaj je malo teze naciljat ali i to se s vremenom nauci. Po meni najsjebaniji lik je Harbinger(ona sfinga). Sa njim nisam igrao(-repick) jer ima neke sjebane spellove kolko se sjecam. A najjednostaviji je N"aix. Tu nema problema jedino odabiranje spellova(koji spell prije a koji kasnije)ali ni to nije tesko.

Pa s njim samo bacaš prvu magiju (desni klik na nju i šiba ko drowov prvi spel) , drua ti je stun , a zadnja je dobra kad imaš pregrš mane (pogotovo protiv agi heroja) !
Pa nije bas da mozes bacat magiju kolko oces jer joj je cost 100mana i deala dmg postotak kolko ti je mane ostalo,zadnji je spell ok samo moras naciljat jer je aoe i moras imat dosta veci int od protivnika.

Systematic Reverse
23-09-2006, 11:52
Zar je lina compliciral heroj :? :? Dobro mozda i je ali za totalne n00bove koji neznaju stisnut hotkey. Pa zena ima samo spellove kaj rade dmg! Tu nema nis complicirano osim mozda onaj stun kaj je malo teze naciljat ali i to se s vremenom nauci. Po meni najsjebaniji lik je Harbinger(ona sfinga). Sa njim nisam igrao(-repick) jer ima neke sjebane spellove kolko se sjecam. A najjednostaviji je N"aix. Tu nema problema jedino odabiranje spellova(koji spell prije a koji kasnije)ali ni to nije tesko.

Agree. Malo nekog pikaš kad mu oduzmeš malo damagea baciš stun, pa dragon slave pa ulti...

Lord Myrkul
23-09-2006, 12:25
reka sam da je komplicirana za poćetnike, a harbinger rula tek kasnije sa guinsoom i eyeom al dok se to skupi...

RIPtheREAPER
24-09-2006, 17:05
jel ima ko strategiju za Naixa?? ja sam jedanmput expermentiro sa poretkom uzimanja spellova i prvu sam uzeo tek na 7 lvl i slozio si satanic :pray: prije nego su ostali slozili neki Uber item.

reiki_
24-09-2006, 17:12
jel ima ko strategiju za Naixa?? ja sam jedanmput expermentiro sa poretkom uzimanja spellova i prvu sam uzeo tek na 7 lvl i slozio si satanic :pray: prije nego su ostali slozili neki Uber item.

ja idem lifesteal i slow najprije pa tek onda anabolic frenzy , a na 10. te 11. stavim ulti , osim ako je citav protivnicki team sastavljen od nukera.

Lord Myrkul
24-09-2006, 19:24
jel ima ko strategiju za Naixa?? ja sam jedanmput expermentiro sa poretkom uzimanja spellova i prvu sam uzeo tek na 7 lvl i slozio si satanic :pray: prije nego su ostali slozili neki Uber item.

ja idem lifesteal i slow najprije pa tek onda anabolic frenzy , a na 10. te 11. stavim ulti , osim ako je citav protivnicki team sastavljen od nukera.

također, ali ja prvo sastavim s&y pa možda bashere pa tek satanic

NiX4tHeG@M3R
24-09-2006, 20:16
BloodSeker najveći car!!! :pray: :pray: :pray:

S1nn3R
24-09-2006, 20:30
jel ima ko strategiju za Naixa?? ja sam jedanmput expermentiro sa poretkom uzimanja spellova i prvu sam uzeo tek na 7 lvl i slozio si satanic :pray: prije nego su ostali slozili neki Uber item.
Odi gore ak si scourge, dole ak si sent, kripaj u sumi sto vise mozes nakon lvla 7, vracas se u bazu tek sa 4-5k golda ak si dobar...
cuvas se gankova, towerhuggas, i ubis kad mozes.
i ne ides na satanic, ffs, nego na sny / bashere...sto ce ti JOS lifesteala?
jeba ga 60% lifesteala ak ti lik pobjegne.

Systematic Reverse
25-09-2006, 11:41
jel ima ko strategiju za Naixa?? ja sam jedanmput expermentiro sa poretkom uzimanja spellova i prvu sam uzeo tek na 7 lvl i slozio si satanic :pray: prije nego su ostali slozili neki Uber item.
Odi gore ak si scourge, dole ak si sent, kripaj u sumi sto vise mozes nakon lvla 7, vracas se u bazu tek sa 4-5k golda ak si dobar...
cuvas se gankova, towerhuggas, i ubis kad mozes.
i ne ides na satanic, ffs, nego na sny / bashere...sto ce ti JOS lifesteala?
jeba ga 60% lifesteala ak ti lik pobjegne.

Agree. Ali Naix me je preheben hero :pray: Meni je užitak kad tučeš po nekom a on bi pobjegao a ti ga slowaš cijelo wrijeme i smiješ mu se :pray:

Karzah
25-09-2006, 12:47
Meni je užitak kad tučeš po nekom a on bi pobjegao a ti ga slowaš cijelo wrijeme i smiješ mu se :pray:


jako iritantno i sigurna smrt .

Lord Myrkul
25-09-2006, 13:57
a ima li većeg gušta kad sa paukom ukljućiš hunger u mriži pa onda po patuljku koji je zauzet kriparenjem pa ne moze pobić, a biži :D :D

Systematic Reverse
25-09-2006, 15:32
Meni je užitak kad tučeš po nekom a on bi pobjegao a ti ga slowaš cijelo wrijeme i smiješ mu se :pray:


jako iritantno i sigurna smrt .

Iritantno ako tebe neko tuče. Ali kad ti nekog tučeš dobar je osjećaj :D

Karzah
25-09-2006, 16:03
Nažalost , imam loših iskustva s tim slowom .

Systematic Reverse
25-09-2006, 17:22
Nažalost , imam loših iskustva s tim slowom .

Heh. Swi ih imamo. Ali imaš sigurno i dobrih :D

RIPtheREAPER
25-09-2006, 18:02
heh ponekad je smrt zanimljiva ako onaj ko te ubio umre od otrova :D :D onda mu se mozes samo veselo smijat ako je blizu tebe :) :D

Lord Myrkul
25-09-2006, 19:14
joj najveći gušt pokupit sa veomancerovim otrovom kills a on pored fontane. isto tako doom-om, b.hunger-om :rotfl:

Systematic Reverse
25-09-2006, 20:06
joj najveći gušt pokupit sa veomancerovim otrovom kills a on pored fontane. isto tako doom-om, b.hunger-om :rotfl:

Yes yes. I Agree. Wrijedi i za Rupture,,,

reiki_
25-09-2006, 20:29
joj najveći gušt pokupit sa veomancerovim otrovom kills a on pored fontane. isto tako doom-om, b.hunger-om :rotfl:

još veći je gušt kad ti tako ubiješ svog teamatea ( koji je otrovan , dooman etc. ) i nasereš nasera iz suprotnog tima.

Systematic Reverse
25-09-2006, 20:34
[quote="Lord Myrkul":3u5362rs]joj najveći gušt pokupit sa veomancerovim otrovom kills a on pored fontane. isto tako doom-om, b.hunger-om :rotfl:

još veći je gušt kad ti tako ubiješ svog teamatea ( koji je otrovan , dooman etc. ) i nasereš nasera iz suprotnog tima.[/quote:3u5362rs]

Što se mora mora se :D

Lord Myrkul
26-09-2006, 14:32
točno tako, ali daleko najveći gušt je sa bone-om pokupit roshana :D :D
lipo, drugi tim ide do njega, na mini mapi ih se ne vidi, a pushali su malo prije, znaci roshan. ubacis se u ww i ćekaš dok nije na 200 helti, upališ strafe, searing arrows i hopala tvoj roshan :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Systematic Reverse
26-09-2006, 15:19
točno tako, ali daleko najveći gušt je sa bone-om pokupit roshana :D :D
lipo, drugi tim ide do njega, na mini mapi ih se ne vidi, a pushali su malo prije, znaci roshan. ubacis se u ww i ćekaš dok nije na 200 helti, upališ strafe, searing arrows i hopala tvoj roshan :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nije ni to baš lako. Ali ako ti uspije zaradiš najmanje 1000 golda,,,

Lord Myrkul
28-09-2006, 18:22
točno i onda vidiš poruke npr-bone je**t cemo ti mater. di mi je lova, kako to scourge ubija roshana itd :rotfl: :rotfl: :rotfl:

S1nn3R
28-09-2006, 18:48
točno i onda vidiš poruke npr-bone je**t cemo ti mater. di mi je lova, kako to scourge ubija roshana itd :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Di si bonea nasao...
Njegov avg damage je skroz sitan, AS je vazan kod njega... lakse ce pobrati roshana netko kao tiny... stun, toss, kill u 2-3 hita... ili, stavi terrorbladea, necrolytea, ...

Lord Myrkul
28-09-2006, 18:50
ma kako ti misliš do roshana doć kad je njih 5 tu. taj pokušaj je instant death

Lord Myrkul
29-09-2006, 16:54
jeli ovo b_u_g ili se i prije u doti nije moglo srušit tower dok se faca na njega teleportira?

Systematic Reverse
29-09-2006, 18:02
jeli ovo b_u_g ili se i prije u doti nije moglo srušit tower dok se faca na njega teleportira?

Nije b_u_g to je tako naprawljeno,,,

S1nn3R
29-09-2006, 21:44
jeli ovo b_u_g ili se i prije u doti nije moglo srušit tower dok se faca na njega teleportira?
Ne moze se ni sada, ali se vi ne znate portati...

Systematic Reverse
29-09-2006, 21:59
jeli ovo b_u_g ili se i prije u doti nije moglo srušit tower dok se faca na njega teleportira?
Ne moze se ni sada, ali se vi ne znate portati...

:?

Kak mislis da se neznamo portati? Treba neki posebni skill da se portam ^^

S1nn3R
29-09-2006, 22:01
da.
trebas imati u ekranu tower i kliknuti direktno na njega. onda tek dobije +99999.9999 armora.
ako se portas na minimapu il kliknes pored, nema armor bonusa.

Systematic Reverse
29-09-2006, 22:47
da.
trebas imati u ekranu tower i kliknuti direktno na njega. onda tek dobije +99999.9999 armora.
ako se portas na minimapu il kliknes pored, nema armor bonusa.

Tak i radim ^^

Ali nisam to znao to radim iz nawike,,,

NiX4tHeG@M3R
30-09-2006, 10:23
Treba mi neko jak protiw doom bringera!!!!

S1nn3R
30-09-2006, 10:25
Treba mi neko jak protiw doom bringera!!!!
GoGoNaix!!
Eo ti i uputa.
Massaj bracere da u uearly gameu prezivis doom+death, lupaj kripove i njega, denyaj, kripaj u sumi kad si dooman. Tako se healas. nakon lvla 7 (massas bracere, no boots) ides u sumu, i tu i tamo mid.
Kada skupis za basher gg je.

reiki_
30-09-2006, 13:44
da.
trebas imati u ekranu tower i kliknuti direktno na njega. onda tek dobije +99999.9999 armora.
ako se portas na minimapu il kliknes pored, nema armor bonusa.

napisah guide o tome na dota-allstars.com .

Systematic Reverse
30-09-2006, 14:16
Kojim redom razwijate skillowe Naixu? Znam da je možda čudno ali ja mu ulti razwijam tek na 10-11 lvl,,,

S1nn3R
01-10-2006, 08:38
tT
Feast frenzyfeastfrenzyfeast/ulta za escape/feast/frenzy2x/4xslow/stat/2xulti

Lord Myrkul
01-10-2006, 17:49
mozes u pocetnu jedan put dignit slow da lik slućajno ne pobigne ali to uglavnom ne radim, a protiv luce bi možda uzea omnia posli repel na sebe i to je to

Systematic Reverse
01-10-2006, 18:49
mozes u pocetnu jedan put dignit slow da lik slućajno ne pobigne ali to uglavnom ne radim, a protiv luce bi možda uzea omnia posli repel na sebe i to je to

Neznam baš koliko omni može može protiw Luce ^^

Mislim ono teško da bi ko koga tu ubio uopće,,,

RIPtheREAPER
01-10-2006, 20:56
Danas ja igro sa frendom dotu...sta je bilo dobro...dobio sam Axe-a :) :) a on onu meduzu kaj ima sleep i mrežu :) :) . Protivnici nam bili Magina i terrorblade. Mi ih razbili ko vola u kupusu. Ja lijepo idem sam na terrora. On uboja moje creepove i okruzen je hrpom svojh. Ja se dosetam do njega i stisnem prvu... umro bi i od helixa ali bilo mi je zabavnije baciti ultimu i ubiti ga sa nesto vise helta nego sto je mislio(poceo je bjezat :) :) ) Ima li jops netko nekakvu taktiku za Axea osim ove prilozene(koristenje prve i helixa)??

S1nn3R
01-10-2006, 21:23
Hunger FB? Samo ako znas denyat.

Systematic Reverse
01-10-2006, 21:38
Hunger FB? Samo ako znas denyat.

Da :D

RIPtheREAPER
01-10-2006, 21:52
hunger pali samo kod n00bova ali skine dosta hp-ea iskusnima dok ubiju creepa. n00bovi obicno malo pobjegnu kada im to bacis umjesto da ubiju creepa.

RIPtheREAPER
01-10-2006, 21:57
Jedno pitanje: kwaj znaci denyat??
ps. nisam n00b samo nisam cuo za izraz...

Systematic Reverse
01-10-2006, 22:05
Jedno pitanje: kwaj znaci denyat??
ps. nisam n00b samo nisam cuo za izraz...

Deny ti je kada ubiješ swoga kripa :D

Napiši -cson pa češ skužit :wink:

Lord Myrkul
01-10-2006, 22:10
Danas ja igro sa frendom dotu...sta je bilo dobro...dobio sam Axe-a :) :) a on onu meduzu kaj ima sleep i mrežu :) :) . Protivnici nam bili Magina i terrorblade. Mi ih razbili ko vola u kupusu. Ja lijepo idem sam na terrora. On uboja moje creepove i okruzen je hrpom svojh. Ja se dosetam do njega i stisnem prvu... umro bi i od helixa ali bilo mi je zabavnije baciti ultimu i ubiti ga sa nesto vise helta nego sto je mislio(poceo je bjezat :) :) ) Ima li jops netko nekakvu taktiku za Axea osim ove prilozene(koristenje prve i helixa)??

he he 2 milić heroja protiv axe-a. dvi riči za godlike -blade mail-! :D
naravno prva se podrazumjeva :) :)
e i nije točno za profiči ne ginu od hungera, kad i ako se on probliži kripovima ti nasrni na njega i bižat će i ups odu helti

S1nn3R
02-10-2006, 13:27
protiv terrorbladea ides radit blade mail?
mozes odma slozit si i mekansm pa puknut prije nego te swapa...

Systematic Reverse
02-10-2006, 18:11
protiv terrorbladea ides radit blade mail?
mozes odma slozit si i mekansm pa puknut prije nego te swapa...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lord Myrkul
02-10-2006, 20:18
protiv terrorbladea ides radit blade mail?
mozes odma slozit si i mekansm pa puknut prije nego te swapa...

moj neuki prijatelju
1.lik je reka da je terrorblade NUBARICA šta znaći nema puno od toga sundera
2. ti kad njemu rokneš prvu u facu blade nema šanse da preživi (pazi testira ja), druga je stvar kad je on u metamorfozi tad se biži, odnosno stoji se po strani jer to ne traje vječno

S1nn3R
02-10-2006, 21:04
omg, ja nisam govorio da radis protiv nubare tb-a blade mail... protiv nubare tb-a mos inv utrpat 6 branches of gg i zbrisat ga ko kretena, nije ti neki problem...
a to sto ti terrorblade ne pretivi 3 sekunde spinnanja, bash i ne znam... ak oces ikad 1v1, reci.

RIPtheREAPER
02-10-2006, 21:29
E sada ja necu govorit da je taj terror bio njub jer mi je frend ali siguran sam da terrora nije bas lako sredit ako znas sto mu radi zadnja. Pa taj lik nemora ic u bazu da se hila . Samo si kupis pot za manu i to je to. Ali meni kada sam poceo igrat dotu terror je bio jedan od najzajebanijih likova zbog te zadnje. Uvjek sam se zajebao i bacio na lika sa malo hp-a umjest na lika koji je pun. Ako terroru bacis B. hunger a on je u metamorfozi lakse ce ubit creepa jer je range, nemora se priblizit da bi ubio nekog. Barem ja tako mislim...

Systematic Reverse
03-10-2006, 01:53
E sada ja necu govorit da je taj terror bio njub jer mi je frend ali siguran sam da terrora nije bas lako sredit ako znas sto mu radi zadnja. Pa taj lik nemora ic u bazu da se hila . Samo si kupis pot za manu i to je to. Ali meni kada sam poceo igrat dotu terror je bio jedan od najzajebanijih likova zbog te zadnje. Uvjek sam se zajebao i bacio na lika sa malo hp-a umjest na lika koji je pun. Ako terroru bacis B. hunger a on je u metamorfozi lakse ce ubit creepa jer je range, nemora se priblizit da bi ubio nekog. Barem ja tako mislim...

Ja neznam kad sam zadnji put kupio potion. U zadnje wrijeme ako sam melee RoH ako sam Range RoR :pray:

Lord Myrkul
03-10-2006, 08:38
omg, ja nisam govorio da radis protiv nubare tb-a blade mail... protiv nubare tb-a mos inv utrpat 6 branches of gg i zbrisat ga ko kretena, nije ti neki problem...
a to sto ti terrorblade ne pretivi 3 sekunde spinnanja, bash i ne znam... ak oces ikad 1v1, reci.

e neće ić, terror ga može sasut u sekundu, ali moš mi virovat ja san terrora bez s&y zakla u te 3 sekunde, jer imaš 40% dmg returna...
e i da šta bi bilo RoH I RoR

Lord Myrkul
03-10-2006, 08:45
zanemarite ovo bitanje glup sam

Systematic Reverse
03-10-2006, 12:28
Ring Of Health i Ring Of Regneration :wink:

S1nn3R
03-10-2006, 17:25
omg, ja nisam govorio da radis protiv nubare tb-a blade mail... protiv nubare tb-a mos inv utrpat 6 branches of gg i zbrisat ga ko kretena, nije ti neki problem...
a to sto ti terrorblade ne pretivi 3 sekunde spinnanja, bash i ne znam... ak oces ikad 1v1, reci.

e neće ić, terror ga može sasut u sekundu, ali moš mi virovat ja san terrora bez s&y zakla u te 3 sekunde, jer imaš 40% dmg returna...
e i da šta bi bilo RoH I RoR
vidi, kad god oces 1v1, samo reci ^.^ ti axe, ja tb. preko clienta, hama, eurobattle, ili northa, whatever.
: )

Systematic Reverse
04-10-2006, 00:29
omg, ja nisam govorio da radis protiv nubare tb-a blade mail... protiv nubare tb-a mos inv utrpat 6 branches of gg i zbrisat ga ko kretena, nije ti neki problem...
a to sto ti terrorblade ne pretivi 3 sekunde spinnanja, bash i ne znam... ak oces ikad 1v1, reci.

e neće ić, terror ga može sasut u sekundu, ali moš mi virovat ja san terrora bez s&y zakla u te 3 sekunde, jer imaš 40% dmg returna...
e i da šta bi bilo RoH I RoR
vidi, kad god oces 1v1, samo reci ^.^ ti axe, ja tb. preko clienta, hama, eurobattle, ili northa, whatever.
: )

BTW jel igraš na GG-u?

Ja mislim da je lakše ubit Axe-a sa TB nego TB sa Axeom,,,

Lord Myrkul
04-10-2006, 07:31
[quote=S1nn3R]omg, ja nisam govorio da radis protiv nubare tb-a blade mail... protiv nubare tb-a mos inv utrpat 6 branches of gg i zbrisat ga ko kretena, nije ti neki problem...
a to sto ti terrorblade ne pretivi 3 sekunde spinnanja, bash i ne znam... ak oces ikad 1v1, reci.

e neće ić, terror ga može sasut u sekundu, ali moš mi virovat ja san terrora bez s&y zakla u te 3 sekunde, jer imaš 40% dmg returna...
e i da šta bi bilo RoH I RoR
vidi, kad god oces 1v1, samo reci ^.^ ti axe, ja tb. preko clienta, hama, eurobattle, ili northa, whatever.
: )

BTW jel igraš na GG-u?

Ja mislim da je lakše ubit Axe-a sa TB nego TB sa Axeom,,,[/quote:3bf8zi9s]

Naravno!!

S1nn3R
04-10-2006, 13:52
Gg acc - Sa!nT

Lord Myrkul
05-10-2006, 23:06
šta bi ti ovo tribalo značit?
ggclient neman

Frky
05-10-2006, 23:13
Da se na ggclientu zove Sa!nT !

Lord Myrkul
05-10-2006, 23:25
puno hvala :D

S1nn3R
06-10-2006, 06:19
BTW jel igraš na GG-u?


Gg acc - Sa!nT

šta bi ti ovo tribalo značit?
ggclient neman

O.o

Lord Myrkul
06-10-2006, 09:23
da igrate a tb šta bi mu sastavili???

Systematic Reverse
06-10-2006, 13:18
BTW znam da je neko bio pitao koji si najweči crit imao u doti ali nemogu sad to nači pa cu postat owdje. 1300(Morted) ^^

S1nn3R
06-10-2006, 14:19
da igrate a tb šta bi mu sastavili???
Vs axea, First item dagon :S, onda scadi.
ofc, ak je vishe vs vishe, odma na scadi.

Karzah
06-10-2006, 16:31
BTW znam da je neko bio pitao koji si najweči crit imao u doti ali nemogu sad to nači pa cu postat owdje. 1300(Morted) ^^

prije ti je bio 1200 ( Phantom Assasin ) jel da ?! :wink:

Systematic Reverse
06-10-2006, 19:57
BTW znam da je neko bio pitao koji si najweči crit imao u doti ali nemogu sad to nači pa cu postat owdje. 1300(Morted) ^^

prije ti je bio 1200 ( Phantom Assasin ) jel da ?! :wink:

Da tako nešto! Ti si znači taj :D


šta bi ti ovo tribalo značit?
ggclient neman

:o



da igrate a tb šta bi mu sastavili???
Vs axea, First item dagon :S, onda scadi.
ofc, ak je vishe vs vishe, odma na scadi.

Same here

RIPtheREAPER
08-10-2006, 09:27
sto mislite o alcemictu? I ovako je jak i jos stave mali mana cost za zadnju i jos se prebrzo puni! Samo me zanima dali ce to biti isbalansirano u novom pachu.

Frky
08-10-2006, 12:47
sto mislite o alcemictu? I ovako je jak i jos stave mali mana cost za zadnju i jos se prebrzo puni! Samo me zanima dali ce to biti isbalansirano u novom pachu.

Nemogu vjerovat ! Na tog heroja sam totalno zaboravio ! Još niti jednom nisam igra s njim jer uvjek igram -ar (a ni onog drugog novog nism još niti jednom dobio na -ar , ali sam ga gleda u akciji i znam što može) !

Systematic Reverse
08-10-2006, 13:26
sto mislite o alcemictu? I ovako je jak i jos stave mali mana cost za zadnju i jos se prebrzo puni! Samo me zanima dali ce to biti isbalansirano u novom pachu.

Balansiran je wec u6.37 i ja mislim da ga netreba wiše balansirati. Ono ok mi je ali mi je dosadan za igrat. Ali je stroj za farmanje :D

Lord Myrkul
08-10-2006, 15:39
samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???

reiki_
08-10-2006, 18:35
samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???

zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .

S1nn3R
08-10-2006, 22:15
[quote="Lord Myrkul":22pavpqq]samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???

zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .[/quote:22pavpqq]
illusions + ranged form + [ulta+slow=kill]S+ imba agi growth= nikad se neces odslowati.

Lord Myrkul
09-10-2006, 11:55
[quote="Lord Myrkul":31p9e75a]samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???

zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .
illusions + ranged form + [ulta+slow=kill]S+ imba agi growth= nikad se neces odslowati.[/quote:31p9e75a]

ima smisla

Systematic Reverse
09-10-2006, 12:59
[quote="Lord Myrkul":1655409g]samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???

zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .
illusions + ranged form + [ulta+slow=kill]S+ imba agi growth= nikad se neces odslowati.[/quote:1655409g]ž

Da da. Tako to ide :D

reiki_
09-10-2006, 15:09
i još lijepo nabaciš neki dmg item i ko bog.

Frky
09-10-2006, 15:20
Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !

Systematic Reverse
09-10-2006, 18:09
Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !

Kad spojiš skadi wise ti gold nije problem :D

S1nn3R
09-10-2006, 18:35
Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !
Terrorblade 5v5 public, lvl 12 scadi. 4/0 i mass neutral camps cleared :S
dizes iluzije do yaya, jedan lvl foze, i lvl-2 draina da ti ne trebaju potovi.
iluzije samo spam kod neutralaca. lvl 7 kripas anciente ^.^ nakon scadi u roku 10 minuta beyond... nije te briga dmg, ni nista, naletis na lika kod towera/BILO gdje i tuces ga... ako nema stun/blink/ww mrtav je... a ionako iduci itemi su mass basheri... terror ima najjaci agi growth, te je, ko i naix, natural basher.

Lord Myrkul
10-10-2006, 10:09
Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !
Terrorblade 5v5 public, lvl 12 scadi. 4/0 i mass neutral camps cleared :S
dizes iluzije do yaya, jedan lvl foze, i lvl-2 draina da ti ne trebaju potovi.
iluzije samo spam kod neutralaca. lvl 7 kripas anciente ^.^ nakon scadi u roku 10 minuta beyond... nije te briga dmg, ni nista, naletis na lika kod towera/BILO gdje i tuces ga... ako nema stun/blink/ww mrtav je... a ionako iduci itemi su mass basheri... terror ima najjaci agi growth, te je, ko i naix, natural basher.

sjedi 5

RIPtheREAPER
10-10-2006, 19:42
A sta mislite o Keeperu of the ligha?? Neki dan sam pickao u AI.
Chakra magic je po meni jedan od boljih skillova. Zadnja mu je bas nesto ali kada kupis scepter onda je OK.
Htio sam samo pitati dali bi se isplatilo ici nakon sceptera na refresher orb ili je to samo gubljenje vremena.

Systematic Reverse
10-10-2006, 19:52
A sta mislite o Keeperu of the ligha?? Neki dan sam pickao u AI.
Chakra magic je po meni jedan od boljih skillova. Zadnja mu je bas nesto ali kada kupis scepter onda je OK.
Htio sam samo pitati dali bi se isplatilo ici nakon sceptera na refresher orb ili je to samo gubljenje vremena.

Hmh. Ja mislim da je refresher weliko gubljenje wremena :D Ma nisam sad ustawri siguran :| Jel mu ulti onaj wisp? On i Magnataur su jedini heroji s kojima nikad nisam igrao. Idem sad igrat sa njim da widim ulti pa cu ti reci sta mislim :D

Frky
10-10-2006, 20:01
A sta mislite o Keeperu of the ligha?? Neki dan sam pickao u AI.
Chakra magic je po meni jedan od boljih skillova. Zadnja mu je bas nesto ali kada kupis scepter onda je OK.
Htio sam samo pitati dali bi se isplatilo ici nakon sceptera na refresher orb ili je to samo gubljenje vremena.

Ako kupiš refreshera onda ćeš dobiti ona četri vispa (sa septerom) što znači da ćeš ubijene creepove oživljavati vrlo brzo ! Ovo je dobro kad pushate samo što treba čuvati vispove da ne umru !

S1nn3R
10-10-2006, 20:29
Wispovi su ti gubitak vremena...
Sa ezalorom dignes illuminate i chakru, mozda mana leak u clanwarovima, i nakon sto svi dobiju lvl 11 odes u sumu i poolas ekipu... jedini item mu je boots of travel. Ezalor je cannon fodder, koji nakon lvl 2 ulte postaje samo hrana likovima poput urse, dooma, drowice, svena, bountya, rikia etc. Ako je public, repickajte, ako je AI, izivljavajte se, ako je clan war, igrajte sa skillom. Ako ste dobri, mozete brat masu killova sa illuminateom, koji cisti cijeli val. Wisp je uber krep, i jedina stvar kojoj sluzi je Will'of'the wisp u bazu protivnika i hide da vidite sto tko ima i radi... postoje 2 takva mjesta na kojima toweri nemaju niti range niti vision u svakoj bazi. dizanje priestova je pure hrana za svakog heroja sa AoE dmgom, a neka mortred ce vas shadow strikeat, ubit vam wispa, i dok vi brzinom retardiranog reumaticnog svisca bjezite, samo ce se elegantno blinkati na vas i ubit vas sa jednim, dva crita.

Lord Myrkul
12-10-2006, 07:56
to sve stoji samo ni mortred ni luca ni urza ne mogu istom brzinom satrat tower ka šta može ezalor. I snjim ka i sa svakim herojem triba znat igrat, npr da igran protiv mortreda ja bi mu skupia lothar's, za to triba ezaloru 2 minute i onda nema blinkanja

S1nn3R
12-10-2006, 08:58
Mortred kupi gem.... ionako ju neces nikad ubit :S

Systematic Reverse
12-10-2006, 15:00
LOL! Nema teorije da Elazor dobije Mortred 1v1. Može ju "pikat" u early gameu. Ali mid i late game nemože ništa. Kamoli pobjeć. Mortredici je malo teže pobjeć :D

reiki_
12-10-2006, 15:03
ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.

Systematic Reverse
12-10-2006, 15:20
ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.

Eh da. Ali on je rekao koliko sam skužio da bi uzeo Elazoru Wind Walk da igra 1v1 sa Mortredom i da nebi bilo problema. E pa nebi rekao,,,

S1nn3R
12-10-2006, 18:46
ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.
kako da ne.
5v5 public game ti je zapravo mass 1v1 sa lower start cashom.
teamwork odredzuje sve, ovako je to 2v2,2v2,1v1 ovisno po linijama + gankovi.

Lord Myrkul
12-10-2006, 19:56
[quote="reiki_":1bxmdc8y]ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.

Eh da. Ali on je rekao koliko sam skužio da bi uzeo Elazoru Wind Walk da igra 1v1 sa Mortredom i da nebi bilo problema. E pa nebi rekao,,,[/quote:1bxmdc8y]

omfg nisam reka 1v1!!!!
ali 5 na 5 ezalor ih prca sa prvom i rusi towere sa ultijem

Systematic Reverse
13-10-2006, 00:02
[quote="Systematic Rewerse":28o27d6x][quote="reiki_":28o27d6x]ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.

Eh da. Ali on je rekao koliko sam skužio da bi uzeo Elazoru Wind Walk da igra 1v1 sa Mortredom i da nebi bilo problema. E pa nebi rekao,,,[/quote:28o27d6x]

omfg nisam reka 1v1!!!!
ali 5 na 5 ezalor ih prca sa prvom i rusi towere sa ultijem[/quote:28o27d6x]

Onda sam te kriwo razumio. Sry. Ezalor je zaprawo meni jedan od najjadnijih heroja 8)

Lord Myrkul
13-10-2006, 13:56
meni baš i nije najjadniji jer takvog heroja nema ali dosadno mi je s njin igrat

Systematic Reverse
13-10-2006, 21:08
meni baš i nije najjadniji jer takvog heroja nema ali dosadno mi je s njin igrat

E pa na to sam i mislio :D Općenito mi je zanimljiwije igrat sa melee herojima :pray:

Systematic Reverse
14-10-2006, 18:25
Koje iteme radite Atroposu?

S1nn3R
14-10-2006, 19:54
Koje iteme radite Atroposu?
skadi ili linkens... nakon toga sto dodze, radiance je ok.

RIPtheREAPER
15-10-2006, 20:34
e sada jedna o mom damn fucking najdrazem heroju! igram ja s naixom protiv lucifera. ono, ja njega tabam on mene i tako se tabamo...sve dok nismo dosloi na 6 lvl. ja uzmem zadnju jer znam da sam gotov ako mi baci doom. stisnem avatar krenem na njega, a kad on meni baci doom!! ja gledam , ono koju urac!!! bi bili u igraonici a on se meni smije!! naravno crko sam.

Zasto Naix nije imun na doom kada sam u avataru????

Systematic Reverse
15-10-2006, 21:04
e sada jedna o mom damn fucking najdrazem heroju! igram ja s naixom protiv lucifera. ono, ja njega tabam on mene i tako se tabamo...sve dok nismo dosloi na 6 lvl. ja uzmem zadnju jer znam da sam gotov ako mi baci doom. stisnem avatar krenem na njega, a kad on meni baci doom!! ja gledam , ono koju urac!!! bi bili u igraonici a on se meni smije!! naravno crko sam.

Zasto Naix nije imun na doom kada sam u avataru????

:?

Pa koliko znam dobije immune na swe spellove,,,

RIPtheREAPER
16-10-2006, 07:04
Pa to sam i ja mislio ali mi frendovi nekaj govore da nije imun na ultime ali i to je spell!!

S1nn3R
16-10-2006, 09:52
Pa to sam i ja mislio ali mi frendovi nekaj govore da nije imun na ultime ali i to je spell!!
imun je, ali postoje neki spellovi koji su exceptionsi.
Npr, ensnare, koji nije spell ga odere u avataru. Vecina AoE spellova isto prolazi kroz avatar. A ovo je 50% jer je on bacio doom dok si ti aktivirao avatar, pa je bio sjebani timing.

Lord Myrkul
16-10-2006, 09:58
moguce, bacio doom u respons na tvoj ulti, ali znam i da gorgonkin ulti i omnijeva prva isto roknu po naixu u avataru

RIPtheREAPER
16-10-2006, 10:39
onda nije vise moj najdrazi eroj.
ja mislio da je imun na sve spellove
onda shit
pozz naix! :D

Systematic Reverse
16-10-2006, 13:19
Naix je preimba heroj u late game ako se dobro razwiješ. Nemoj ga odhebat :D

Lord Myrkul
17-10-2006, 09:23
je preimba je ali je malkice dosadno s njin u pocetku igrat

Systematic Reverse
17-10-2006, 13:41
Meni nije,,,

RIPtheREAPER
17-10-2006, 18:36
zavisi protiv koga igras. ako je slab onda je veselo :) ako ako je ubojica onda :cry:

Systematic Reverse
17-10-2006, 18:42
Ma nije. Meni je swakako weselo sa njim igrat :D Pogotowo u Late Gameu kad počne ownati :pray:

KI KI
18-10-2006, 08:01
na po četku ga je lagano ubit :kill:

Systematic Reverse
18-10-2006, 12:24
na po četku ga je lagano ubit :kill:

:?

Pa ako znaš igrat hebote nije ga bas lagano ubit,,,

Lord Myrkul
18-10-2006, 12:32
[quote="KI KI":3716u2lo]na po četku ga je lagano ubit :kill:

:?

Pa ako znaš igrat hebote nije ga bas lagano ubit,,,[/quote:3716u2lo]

ma pusti ti te priće svaki herij može ubit naixa do 6 lvl, još ako na 6 nisi dignia ulti onda pogotovo

Systematic Reverse
18-10-2006, 19:12
[quote="Systematic Rewerse":1au18783][quote="KI KI":1au18783]na po četku ga je lagano ubit :kill:

:?

Pa ako znaš igrat hebote nije ga bas lagano ubit,,,[/quote:1au18783]

ma pusti ti te priće svaki herij može ubit naixa do 6 lvl, još ako na 6 nisi dignia ulti onda pogotovo[/quote:1au18783]

OMFG. Može ga ubit. Ali teško ffs. Može i Zeus ubit Naixa u late gameu totalno "nabildanog". Ali koje su šanse. Pa thx god da se budem pazio malo u early gameu za mid i late game :wink:

reiki_
19-10-2006, 08:12
možeš ti ubiti bilo koga sa bilo kojim herojem . ali to ovisi o tvom skillu njegovom skillu , teamateovima itd...

KI KI
19-10-2006, 10:10
nisam ja reko da je nai`x slab. na početku je al na kraju je jedan od najjačih

Lord Myrkul
20-10-2006, 10:11
bash normalno prolazi kroz avatar? ne sičan se više ali mislin da da tako da npr slithica sa 2 bashera(ako bi to neko kupio) bez ikakvog problema sredi naixa, isto tako slardar, void, terror(naraqvno svi sa basherima), trol...

Systematic Reverse
20-10-2006, 14:21
bash normalno prolazi kroz avatar? ne sičan se više ali mislin da da tako da npr slithica sa 2 bashera(ako bi to neko kupio) bez ikakvog problema sredi naixa, isto tako slardar, void, terror(naraqvno svi sa basherima), trol...

Ja mislim da ga se može stunat za basherom ako je u avataru. Dođe mu void sa 2 bashera i riješi ga >_<

Lord Myrkul
20-10-2006, 17:14
blaženi bash-samo ako ga ja imam :)

Lord Myrkul
22-10-2006, 15:52
danas igra sa likom koji je sastavia razoru rapier bez aegisa i naravno ubilo ga, ja rapier pokupia i debil me skoro banna šta sam mu skupia njegovu stvar, ali šta je najgore ja već ima aegis, relic i edge samo mi falia claymoore za 2.rapier i sada kad san skupia i lik mi napiše da oden do roshana se ubit da on može doć i pokupit oba :shock: :shock:

Da_killah
22-10-2006, 16:14
si mu dao ćepu? :D

Systematic Reverse
22-10-2006, 18:33
danas igra sa likom koji je sastavia razoru rapier bez aegisa i naravno ubilo ga, ja rapier pokupia i debil me skoro banna šta sam mu skupia njegovu stvar, ali šta je najgore ja već ima aegis, relic i edge samo mi falia claymoore za 2.rapier i sada kad san skupia i lik mi napiše da oden do roshana se ubit da on može doć i pokupit oba :shock: :shock:

Gdje igraš? Na b.netu ili? Ako te zbog toga htio bannat onda je idiot,,,

RIPtheREAPER
22-10-2006, 18:46
igrao sam s keeperom of light. u early gameu sam strgao tri towera bez problema a na mojoj strani je bila magina koja me moze ubit bez problema(ali lika je bio njub:)). a kasnije kada si je slozio butterfly i bashera izgubili smo samo tako:((

Systematic Reverse
22-10-2006, 19:32
igrao sam s keeperom of light. u early gameu sam strgao tri towera bez problema a na mojoj strani je bila magina koja me moze ubit bez problema(ali lika je bio njub:)). a kasnije kada si je slozio butterfly i bashera izgubili smo samo tako:((

:rotfl:

Magina jede Ezalora :D

RIPtheREAPER
23-10-2006, 12:27
da, ali u pocetku mu nemre nikaj. samo si sa cahakrom punis manu i to ti je to. pogotovo kada igras protiv neiskusnog igraca :D .
ali kasnije joj nemres nikaj...

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 13:34
Šta mislite o NightStalkeru??Meni je on odličam pogotov kad padne mrak

Lord Myrkul
23-10-2006, 14:21
[quote="Lord Myrkul":1jr1d23w]danas igra sa likom koji je sastavia razoru rapier bez aegisa i naravno ubilo ga, ja rapier pokupia i debil me skoro banna šta sam mu skupia njegovu stvar, ali šta je najgore ja već ima aegis, relic i edge samo mi falia claymoore za 2.rapier i sada kad san skupia i lik mi napiše da oden do roshana se ubit da on može doć i pokupit oba :shock: :shock:

Gdje igraš? Na b.netu ili? Ako te zbog toga htio bannat onda je idiot,,,[/quote:1jr1d23w]

ma na b.netu i to neki retardirani rumunj na kraju san ja njega banna zbog livanja, ali inaće rumunji mi dignu paru na b.netu u svakom trnu moš nać baren 4 only ro igre i svi hostovi imaju b.listu i znaju komadnu fromall :-x :-x

Lord Myrkul
23-10-2006, 14:22
Šta mislite o NightStalkeru??Meni je on odličam pogotov kad padne mrak

ma predobar po noći samo jednom kad se počmu držat svi zajedno onda je malo nezgodno jer npr. idete 5v5 mid i svi će tebe prvo napast

Systematic Reverse
23-10-2006, 14:24
Šta mislite o NightStalkeru??Meni je on odličam pogotov kad padne mrak

Balanar je meni predobar. Kad je noch untouchable je skoro :pray:

WEASEL
23-10-2006, 17:46
Šta mislite o NightStalkeru??Meni je on odličam pogotov kad padne mrak

ma predobar po noći samo jednom kad se počmu držat svi zajedno onda je malo nezgodno jer npr. idete 5v5 mid i svi će tebe prvo napast

pa najboljeg prvo :)

e, kakav vam je lone druid, čini mi se ok mogao bih malo sa njim profurat, earth shaker mi je dosadio

reiki_
23-10-2006, 18:37
[quote="Systematic Rewerse":2uuispdp][quote="Lord Myrkul":2uuispdp]danas igra sa likom koji je sastavia razoru rapier bez aegisa i naravno ubilo ga, ja rapier pokupia i debil me skoro banna šta sam mu skupia njegovu stvar, ali šta je najgore ja već ima aegis, relic i edge samo mi falia claymoore za 2.rapier i sada kad san skupia i lik mi napiše da oden do roshana se ubit da on može doć i pokupit oba :shock: :shock:

Gdje igraš? Na b.netu ili? Ako te zbog toga htio bannat onda je idiot,,,[/quote:2uuispdp]

ma na b.netu i to neki retardirani rumunj na kraju san ja njega banna zbog livanja, ali inaće rumunji mi dignu paru na b.netu u svakom trnu moš nać baren 4 only ro igre i svi hostovi imaju b.listu i znaju komadnu fromall :-x :-x[/quote:2uuispdp]

ma stari lako ti je za public banlistu kad te banna anonimus , trebas samo paziti u igri koju hostaju hostovi koji su odobreni od banlist teama i zajednice ( approved hosts ) jer se na banlist skidaju samo banovi od tih likova i tvoji vlastiti , jedino ako si i dodao nekog prijatelja u banlist buddya onda će ti i njegovi bannovi pisati. koga boli k**** za rumunja

Systematic Reverse
23-10-2006, 19:12
Šta mislite o NightStalkeru??Meni je on odličam pogotov kad padne mrak

ma predobar po noći samo jednom kad se počmu držat svi zajedno onda je malo nezgodno jer npr. idete 5v5 mid i svi će tebe prvo napast

pa najboljeg prvo :)

e, kakav vam je lone druid, čini mi se ok mogao bih malo sa njim profurat, earth shaker mi je dosadio

Lone Druid jaaaako dobar. Praktički imaš 2 heroja u 1 :roll:

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:20
mrzim heroje koji imaju onaj blink attack(pogotovo kad si ti ranged) ili kod propheta onaj teleport ludi ostane mu malo helti i on se teleportira :-x

Lord Myrkul
24-10-2006, 14:00
[quote="Lord Myrkul":1n7q46xo][quote="Systematic Rewerse":1n7q46xo][quote="Lord Myrkul":1n7q46xo]danas igra sa likom koji je sastavia razoru rapier bez aegisa i naravno ubilo ga, ja rapier pokupia i debil me skoro banna šta sam mu skupia njegovu stvar, ali šta je najgore ja već ima aegis, relic i edge samo mi falia claymoore za 2.rapier i sada kad san skupia i lik mi napiše da oden do roshana se ubit da on može doć i pokupit oba :shock: :shock:

Gdje igraš? Na b.netu ili? Ako te zbog toga htio bannat onda je idiot,,,[/quote:1n7q46xo]

ma na b.netu i to neki retardirani rumunj na kraju san ja njega banna zbog livanja, ali inaće rumunji mi dignu paru na b.netu u svakom trnu moš nać baren 4 only ro igre i svi hostovi imaju b.listu i znaju komadnu fromall :-x :-x[/quote:1n7q46xo]

ma stari lako ti je za public banlistu kad te banna anonimus , trebas samo paziti u igri koju hostaju hostovi koji su odobreni od banlist teama i zajednice ( approved hosts ) jer se na banlist skidaju samo banovi od tih likova i tvoji vlastiti , jedino ako si i dodao nekog prijatelja u banlist buddya onda će ti i njegovi bannovi pisati. koga boli k**** za rumunja[/quote:1n7q46xo]

evo još nećeg šta nisan zna ali nvm, čovjek se ući dok je mlad :D

WEASEL
24-10-2006, 18:06
[quote=Morgoth]Šta mislite o NightStalkeru??Meni je on odličam pogotov kad padne mrak

ma predobar po noći samo jednom kad se počmu držat svi zajedno onda je malo nezgodno jer npr. idete 5v5 mid i svi će tebe prvo napast

pa najboljeg prvo :)

e, kakav vam je lone druid, čini mi se ok mogao bih malo sa njim profurat, earth shaker mi je dosadio

Lone Druid jaaaako dobar. Praktički imaš 2 heroja u 1 :roll:[/quote:kax18b8i]

da, a i zastraši ekipu kada vide da lvl 1 medić ima 1200 hp-a, a možeš mu stavljat iteme

Lord Myrkul
24-10-2006, 18:16
ne znam jel ti pametnije bit range ili u true formu

Systematic Reverse
24-10-2006, 22:04
ne znam jel ti pametnije bit range ili u true formu

Da ja isto. Napočetku bolje range biti zbog kripanja. Kasnije kako hočeš :roll:

Recite mi kojem heroju se ispalti raditi Manta Style? Ja to nikome neradim. Od kad igram dotu(online) nikad nisam spojio taj item :oops:

Lord Myrkul
25-10-2006, 16:20
pa vidia san ljude koji to rade tinkeru, juggyu, slithici, ja to npr. ponekad radin kada igran protiv fletchera, brzo gađa i to ali kad imaš 2 kopije tiš njega prije ubit

WEASEL
25-10-2006, 18:55
true form je bolji, malo addam strenght i u trueformu na lvl 15 imam oko 3000 hp-a:)

S1nn3R
25-10-2006, 20:57
Nakon lvl 2-3 ulte, naravno konstantno true form... 3k hp, uz one je 6k hp-a... i to bez ikakvih posebnih itema.
+ battle cry, koji je besplatni claymore ...
samo masa bashera i gg.
a oko mante, pa to radis riki-u, slitici, phantom lanceru, juggyu nikad ^^, tinkeru ili terrorbladeu... vecinom samo ekipi sa iluzijama, jer i iluzije dobivaju manaburn.

RIPtheREAPER
25-10-2006, 21:48
ja osobno koristim true form kada napadam tower, tek tako jer lijepo izgleda kada dva međeda unistavaju sve oko sebe :D :D

KI KI
26-10-2006, 13:51
true form treba znati kada ga treba is koristiti

cmeljo22
26-10-2006, 16:20
DAJ LJUDI POMAGAJTE UZIMAM LYCHANTROPA SJER JE HEROJ PRE PRE PRE KRVAV.. ALI NEZNAM KOJE ITEME DA MU NABACIM...
ZATO PLEASEEE BILO KAKVA POMOĆ BI DOBRO DOŠLA... 8)

RIPtheREAPER
26-10-2006, 16:44
neznam ali misim da je dobar sange i yasa, hart i basher.
ali zavisi protiv koga igas. mozda je dobar i mekasanm. ja i moja :ekipa: smo ovo napisali.

Lord Myrkul
26-10-2006, 17:41
ja mu obicno iden na helm of dominator, 2 bashera, ostatak satanica, za s&y nisan siguran, mislim da ti ne triba

cmeljo22
26-10-2006, 17:45
MA OVI KEROVI JEDAN IGRA STAKNO RIKIMARUA (BTW ZNATE KAKAV EFIKASAN NAĆIN DA GA SE KILLNE) JEDAN UZIMA STALNO SVENA A OVI OSTALI KAKO KO

Dreamer Deceiver
26-10-2006, 17:56
meni je je istro bane element odličan

Systematic Reverse
26-10-2006, 18:12
MA OVI KEROVI JEDAN IGRA STAKNO RIKIMARUA (BTW ZNATE KAKAV EFIKASAN NAĆIN DA GA SE KILLNE) JEDAN UZIMA STALNO SVENA A OVI OSTALI KAKO KO

Znam ja jedan efikasan :D Butcher,Gem,Hook,Disember,Rot :D

Lord Myrkul
26-10-2006, 18:13
MA OVI KEROVI JEDAN IGRA STAKNO RIKIMARUA (BTW ZNATE KAKAV EFIKASAN NAĆIN DA GA SE KILLNE) JEDAN UZIMA STALNO SVENA A OVI OSTALI KAKO KO

da znam li??
lipo uzmi gondara ili još bolje slardara i samo kad se pojavi ti ga osvitli, pa da vidiš kako gnjida pada, mamicu mu njegivu, a moš isto i seekera uzet i tako dalje

Systematic Reverse
26-10-2006, 18:48
MA OVI KEROVI JEDAN IGRA STAKNO RIKIMARUA (BTW ZNATE KAKAV EFIKASAN NAĆIN DA GA SE KILLNE) JEDAN UZIMA STALNO SVENA A OVI OSTALI KAKO KO

da znam li??
lipo uzmi gondara ili još bolje slardara i samo kad se pojavi ti ga osvitli, pa da vidiš kako gnjida pada, mamicu mu njegivu, a moš isto i seekera uzet i tako dalje

Ko je Slardar :shock: Imam beta werziju dote v6.38 :shock: Nije službena tako da nemogu nigdje naci changelog. 1 nowi heroj (Pristess Of The Moon) :pray:
4 Nowa Itema i swaki 5 wawe kripowa prati jedan katapult što mi je jadno :o

Dreamer Deceiver
26-10-2006, 19:00
ajde linkaj mapu,to je jače od tebe

Lord Ragnarok
26-10-2006, 19:02
davaj taj link vamo!!!! vi nid to plej!!

S1nn3R
26-10-2006, 19:32
Svakih 6* waweova kripova prati imbalanced creep sa fortified armorom i siege damageom >>>> modeli su glaive thrower i meat wagon <<<<, ako ih se skupe dva, potrgaju tower bez pol beda, jer oni nisu primary target toweru (citaj, tower ne tuce njih dok sve drugo okolo nije mrtvo) i daju cca 100 golda po deathu.
Oh, da, imuni su na spellove.
Biti ce cista hrana likovima sa MoM, jer ih melee heroji sa mass dmgom pojedu u 10ak sec.
Potm je imba stvar, ima starfall (1 val, 300 dmga zadnji lvl, pogodi jos nekoga na random unutar 200 rangea) citaj - sepll za mass 300 dmg, nekom blizu i 600, cooldown prebrz.
drugi spell. neka strijela, radi slicno principu pudgea. kliknes smjer, i ak je udaljenost maximum, stuna heroja kojem opizdi na 5 sekundi. ako nije, stun varira od minimalno 0.5 sekundi pa navise. oh, da, i ide damage uz to.
Treci spell, leap. totalno imba stvar, animacija ko da vas tiny tossa, samo puno nize, na slijetanju puknete roar (+ nesto dmga ak sam dobro procitao) i dobije +11% ms na neko vrijeme. totalni nebalans, uzevsi da na zadnjem levelu bez pol beda skacete preko klifova na rijeci. escape i pursue skill.
I, sada, ulta, koja je totalni nebalans...
Ulta je AoE Hide. Iliti, masivni aoe invisibility za sve jedinice u krugu oko nje. koji na zadnjem levelu traje [[[[[[[!!!!!!!!! 11S !!!!!!!!]]]]]]]]Sjebenih sekundi. dakle, kada je mass 5v5 combat u cwu, i svi oppponenti opizde ulte itd, samo hideate cijeli tim na 11 sekundi i potrpate ih sve. a moze i prije, naravno, savrseno za namjestiti nevermorea i magnataura da opizde preko 3k dmga svima u malom krugu.
Jesam li mozda spomenuo da leap nema mana cost?

nda. dalje od nebalansa tog novog heroja, krenimo na iteme.
Itemi su jedna NEBALANSFAKINGIRANA KOKOS koju treba nerfat pod hitno.
Dobije se da kupite boots of speed+kokos i platite recept. dobijete letecu pticu imunu na spellove, sa 150 hpa i S400 mane!!!!! , koja se moze ubrzat do yaya (spell cost 50 mana, dobije masivan ms). Dakle, mass dagon abuse, mekansm abuse, i svi moguci use itemi ABUSE.
Potom, neki neznacajni itemi, sa fora pasivnim stvarima, kao razorova ulta active (eaglehorn+maelstrom, novi item sa sve razor wannabeeje) onda jos par fora itema, tipa vladimirs offering (mask of death + nesto, daje fensi %lifesteala, samo za melee, ali nisam bas previse gledao.)
ali, novi bolesni item.
energy booster + ring of protection.+ recept 500 golda.
novi must-have za svakog mana based heroja, novi mekansm.
Sto radi, pitate? pa nista posebno. daje 300tinjak mane, nesto armora i AKTIVNI SPELL ZA 25 MANA COSTA KOJI U VELIKOM FAKING AOEU REGENA SVIMA 150 MANE.
*kaslj*
sto je tu nebalans, pitate se? e, pa to sto se on regenerira za ponovni use skoro svaki JEBENI VAL KRIPOVA.
30 sekundi, i pun je i opet dobiju svi 150 mane, i tako svaki val...
techie obozava ovo, tinker isto jebe ovaj item u supak, SVAKI int heroja sas 2 ili vise spella ga MORA nositi.
Zamislite ovo, bjezite negdi, lik vidi da imate nis mane i nis hpa i prati vas, na recimo 100 hpa. puknete taj item i zviznete ga u tripicku materinu.
Jos various hero buffsi i nerfsi, changelog nije jos gotov.

NEEDS


FAKIN


FIXIN

Lord Ragnarok
26-10-2006, 19:34
a link ako znaš? plizz, da i mi vidimo

S1nn3R
26-10-2006, 19:39
a link ako znaš? plizz, da i mi vidimo
igra jos nije sluzbeno releasana, frend mi ju je dao na dl... probat cu stavit na rapidshare, ali mi daj sec

Lord Ragnarok
26-10-2006, 19:39
ok, samo polako :D

S1nn3R
26-10-2006, 19:47
Hey, you!
CATCH!
http://rapidshare.com/files/789160/6.38_Beta3.w3x.html
hf, nemojte se razvikivati previse s ovim >.>
evo i qoute od icefroga, sa getdota.coma...
"6.38 is coming soon. I do not recommend you guys play the old leaked beta, it is buggy."
pa se nemojte zabrinjavati previse, samo 4fun


btw, primam zrtve u obliku novca na svoj broj ziro racuna, pa se ne morate samokaznjavati niti mi slati djevice.

Systematic Reverse
26-10-2006, 22:00
Svakih 6* waweova kripova prati imbalanced creep sa fortified armorom i siege damageom >>>> modeli su glaive thrower i meat wagon <<<<, ako ih se skupe dva, potrgaju tower bez pol beda, jer oni nisu primary target toweru (citaj, tower ne tuce njih dok sve drugo okolo nije mrtvo) i daju cca 100 golda po deathu.
Oh, da, imuni su na spellove.
Biti ce cista hrana likovima sa MoM, jer ih melee heroji sa mass dmgom pojedu u 10ak sec.
Potm je imba stvar, ima starfall (1 val, 300 dmga zadnji lvl, pogodi jos nekoga na random unutar 200 rangea) citaj - sepll za mass 300 dmg, nekom blizu i 600, cooldown prebrz.
drugi spell. neka strijela, radi slicno principu pudgea. kliknes smjer, i ak je udaljenost maximum, stuna heroja kojem opizdi na 5 sekundi. ako nije, stun varira od minimalno 0.5 sekundi pa navise. oh, da, i ide damage uz to.
Treci spell, leap. totalno imba stvar, animacija ko da vas tiny tossa, samo puno nize, na slijetanju puknete roar (+ nesto dmga ak sam dobro procitao) i dobije +11% ms na neko vrijeme. totalni nebalans, uzevsi da na zadnjem levelu bez pol beda skacete preko klifova na rijeci. escape i pursue skill.
I, sada, ulta, koja je totalni nebalans...
Ulta je AoE Hide. Iliti, masivni aoe invisibility za sve jedinice u krugu oko nje. koji na zadnjem levelu traje [[[[[[[!!!!!!!!! 11S !!!!!!!!]]]]]]]]Sjebenih sekundi. dakle, kada je mass 5v5 combat u cwu, i svi oppponenti opizde ulte itd, samo hideate cijeli tim na 11 sekundi i potrpate ih sve. a moze i prije, naravno, savrseno za namjestiti nevermorea i magnataura da opizde preko 3k dmga svima u malom krugu.
Jesam li mozda spomenuo da leap nema mana cost?

nda. dalje od nebalansa tog novog heroja, krenimo na iteme.
Itemi su jedna NEBALANSFAKINGIRANA KOKOS koju treba nerfat pod hitno.
Dobije se da kupite boots of speed+kokos i platite recept. dobijete letecu pticu imunu na spellove, sa 150 hpa i S400 mane!!!!! , koja se moze ubrzat do yaya (spell cost 50 mana, dobije masivan ms). Dakle, mass dagon abuse, mekansm abuse, i svi moguci use itemi ABUSE.
Potom, neki neznacajni itemi, sa fora pasivnim stvarima, kao razorova ulta active (eaglehorn+maelstrom, novi item sa sve razor wannabeeje) onda jos par fora itema, tipa vladimirs offering (mask of death + nesto, daje fensi %lifesteala, samo za melee, ali nisam bas previse gledao.)
ali, novi bolesni item.
energy booster + ring of protection.+ recept 500 golda.
novi must-have za svakog mana based heroja, novi mekansm.
Sto radi, pitate? pa nista posebno. daje 300tinjak mane, nesto armora i AKTIVNI SPELL ZA 25 MANA COSTA KOJI U VELIKOM FAKING AOEU REGENA SVIMA 150 MANE.
*kaslj*
sto je tu nebalans, pitate se? e, pa to sto se on regenerira za ponovni use skoro svaki JEBENI VAL KRIPOVA.
30 sekundi, i pun je i opet dobiju svi 150 mane, i tako svaki val...
techie obozava ovo, tinker isto jebe ovaj item u supak, SVAKI int heroja sas 2 ili vise spella ga MORA nositi.
Zamislite ovo, bjezite negdi, lik vidi da imate nis mane i nis hpa i prati vas, na recimo 100 hpa. puknete taj item i zviznete ga u tripicku materinu.
Jos various hero buffsi i nerfsi, changelog nije jos gotov.

NEEDS


FAKIN


FIXIN

Damn. Slažem se sa tobom ^_<<
Al je neisbalansirano. Neznam ja imam V6.38 Beta3 . I jaaaako je nesbalansirano, Ama baš swe treba nerfati. Ali ok to je neslužbena werzija. Šta je sa onim Ares Soulom? Pojawio se slučajno u 6.35 i drugi dan ga fixali u 6.35b i od onda ga nema. BTW Prisstesica je toliko imba da ju je nemoguce ubit jebo mene pas. I da te isprawim. njen ulti nema AoE nego SWE allied heroje pošalje u invisibility. LVL1 7Sec, LVL2 9sec i LVL 3 11sec. A crow sa dagonom može ubit heroja i otici samo tako. Ima burst dobije speeda pun quratz. Barem 500 move speeda ima.Glaive Thrower i Meat Wagon mi je totalno glupa ideja,,, Ali neka. Možda službena werzija bude bolja :roll:

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 06:14
glaive thrower i meat vagon je odlična ideja samo treba povećat helti ancientima i ziguratima i ostalim građevinama ili pak stavit da GT i MW imaju normal attack

Lord Ragnarok
27-10-2006, 08:02
Hey, you!
CATCH!
http://rapidshare.com/files/789160/6.38_Beta3.w3x.html
hf, nemojte se razvikivati previse s ovim >.>
evo i qoute od icefroga, sa getdota.coma...
"6.38 is coming soon. I do not recommend you guys play the old leaked beta, it is buggy."
pa se nemojte zabrinjavati previse, samo 4fun


btw, primam zrtve u obliku novca na svoj broj ziro racuna, pa se ne morate samokaznjavati niti mi slati djevice.

c are :pray: :pray: :pray:

Systematic Reverse
27-10-2006, 13:45
glaive thrower i meat vagon je odlična ideja samo treba povećat helti ancientima i ziguratima i ostalim građevinama ili pak stavit da GT i MW imaju normal attack

Meni je to shit ideja. Koji ce mi quratz meat wagon :-x

Lord Myrkul
27-10-2006, 13:47
ma ovo je samo beta izbalanirat ce ih ka i svaki put, a ako ne onda ce izdat .39 i to je to

Systematic Reverse
27-10-2006, 13:48
Ma treba balansirati swe nowo i maknuti hebene Glaiwe Throwere i Meat Wagone :twisted:

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 14:40
pa meni je veća fora da pošalju u napad te "katapulte" jer mi fora izgleda veća fora KAD ONI razbijaju građevine

Lord Ragnarok
27-10-2006, 14:44
samo bi trebali promjeniti prajmeri target na njih, da ih odmah tower uništi i kako si već napiso treba povećati hp towerim

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 15:08
meni nema većeg užitka nego razbijat građevine

cmeljo22
27-10-2006, 15:48
najjači način killanja građevina po meni (begginer): uzmete cara lychantropa, summonate 3 wolfa, krenete za creepovima i kod građevine samo howl pre pre krvavo 8) :killyou: 8) bez problema skinete 2-3 građevine bez punjenja hp ili mane.... :rambo:

RIPtheREAPER
27-10-2006, 16:42
a sta se kupuje za jakira??
ja sam mu kupio eye of skadi zato jer uspori lika pa mozes bacit zadnju.
sto vi mislite??

reiki_
27-10-2006, 17:17
a , jakiro je nuker pa onda , ne znam , mana iteme valjda... vidio sam skadi jakiroa u praksi , nije loše , ali opet ne smiješ prekasno složiti skadi ako protivnički team ima late game heroje , bit će ti svejedno

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:11
pa ja sam vidia jakira sa lotharom, e tu je bilo reš pečenih budala...

Systematic Reverse
28-10-2006, 01:46
a sta se kupuje za jakira??
ja sam mu kupio eye of skadi zato jer uspori lika pa mozes bacit zadnju.
sto vi mislite??

Skadi,BoT,Oblivion Staff

Lord Myrkul
28-10-2006, 18:46
a sta se kupuje za jakira??
ja sam mu kupio eye of skadi zato jer uspori lika pa mozes bacit zadnju.
sto vi mislite??

Skadi,BoT,Oblivion Staff

staff?? misliš posli na guinsoo ić ili...

Lord Myrkul
28-10-2006, 22:22
imam ja jedno pitanje koje bi volia podijelit sa vama, dakle:
kome bi vi sastavili onaj novi čekić mjollnir ili tako nešto, nikako se ne mogu sitit imena??

NiX4tHeG@M3R
28-10-2006, 22:43
danas sam igrao sa naixom i jeben je !potrgo 2 lika ja sam !

lvl 11 2 k helti!!!!

Systematic Reverse
29-10-2006, 00:28
imam ja jedno pitanje koje bi volia podijelit sa vama, dakle:
kome bi vi sastavili onaj novi čekić mjollnir ili tako nešto, nikako se ne mogu sitit imena??

Razoru :D I da ako bi imao golda Jakiru guinsoo :pray:

Lord Myrkul
29-10-2006, 15:17
[quote="Lord Myrkul":1dsp98uk]imam ja jedno pitanje koje bi volia podijelit sa vama, dakle:
kome bi vi sastavili onaj novi čekić mjollnir ili tako nešto, nikako se ne mogu sitit imena??

Razoru :D I da ako bi imao golda Jakiru guinsoo :pray:[/quote:1dsp98uk]

još nekome, nije to only-razor item??

RIPtheREAPER
29-10-2006, 17:14
Pa mizda mozes dat rikimaru.
Slozis mjolnir i radiance=lijep pokolj :twisted:

Systematic Reverse
29-10-2006, 17:58
[quote="Systematic Rewerse":2bi9n3x9][quote="Lord Myrkul":2bi9n3x9]imam ja jedno pitanje koje bi volia podijelit sa vama, dakle:
kome bi vi sastavili onaj novi čekić mjollnir ili tako nešto, nikako se ne mogu sitit imena??

Razoru :D I da ako bi imao golda Jakiru guinsoo :pray:[/quote:2bi9n3x9]

još nekome, nije to only-razor item??[/quote:2bi9n3x9]

Ja bi ga sastawio Razoru. Jučer sam igrao na netu pa ja lik sastawio Drow Rangerici taj item :rotfl: Nije izgledalo baš dobro :o Rikimaruu ga sigurno nebi radio,,,

ghostgamer
29-10-2006, 19:11
[quote="Systematic Rewerse":20e0t3n0][quote="Lord Myrkul":20e0t3n0]imam ja jedno pitanje koje bi volia podijelit sa vama, dakle:
kome bi vi sastavili onaj novi čekić mjollnir ili tako nešto, nikako se ne mogu sitit imena??

Razoru :D I da ako bi imao golda Jakiru guinsoo :pray:[/quote:20e0t3n0]

još nekome, nije to only-razor item??[/quote:20e0t3n0]
recimo jah rakalu on ima poveci as

RIPtheREAPER
30-10-2006, 08:36
Nedavno sam vidio kombinaciju Goblina Tech. i Tiny-a.
Likovi nisu normalni.Goblin se stane kod tinyja i ovaj ga baci u fight, goblin stisne selfdestruck i ubije trojicu!
Jel mozda neko zna par caka poput te?

Lord Myrkul
30-10-2006, 11:48
Nedavno sam vidio kombinaciju Goblina Tech. i Tiny-a.
Likovi nisu normalni.Goblin se stane kod tinyja i ovaj ga baci u fight, goblin stisne selfdestruck i ubije trojicu!
Jel mozda neko zna par caka poput te?

ovo je za potpuno onesposobljavanje protivnika:
magina/akasha blint u rupu na mapi, venga swap sa m/a, m/a domame nekog blizu rupe, venga swap enemya i lipo on do kraja partije ladi jaja u rupi. naravno moš izvest ovo i sa vengom i bilo kojim herojem sa daggerom, ali nemoj nije lipo i pokupiš ćeš bann

Lord Myrkul
30-10-2006, 12:08
[quote="Lord Myrkul":dty0scbw][quote="Systematic Rewerse":dty0scbw][quote="Lord Myrkul":dty0scbw]imam ja jedno pitanje koje bi volia podijelit sa vama, dakle:
kome bi vi sastavili onaj novi čekić mjollnir ili tako nešto, nikako se ne mogu sitit imena??

Razoru :D I da ako bi imao golda Jakiru guinsoo :pray:[/quote:dty0scbw]

još nekome, nije to only-razor item??[/quote:dty0scbw]

Ja bi ga sastawio Razoru. Jučer sam igrao na netu pa ja lik sastawio Drow Rangerici taj item :rotfl: Nije izgledalo baš dobro :o [/quote:dty0scbw]

ajde dobro kad ti kažeš

Systematic Reverse
30-10-2006, 14:41
Nedavno sam vidio kombinaciju Goblina Tech. i Tiny-a.
Likovi nisu normalni.Goblin se stane kod tinyja i ovaj ga baci u fight, goblin stisne selfdestruck i ubije trojicu!
Jel mozda neko zna par caka poput te?

ovo je za potpuno onesposobljavanje protivnika:
magina/akasha blint u rupu na mapi, venga swap sa m/a, m/a domame nekog blizu rupe, venga swap enemya i lipo on do kraja partije ladi jaja u rupi. naravno moš izvest ovo i sa vengom i bilo kojim herojem sa daggerom, ali nemoj nije lipo i pokupiš ćeš bann

Ma nemoj. A čemu ti služi -unstuck i -recreate. Ako zapneš pričekaš minutu kad to napišeš i stwori te kod fontane twoje. Kakaw bann :roll:

RIPtheREAPER
30-10-2006, 20:37
Danas igro s Tinyom i vidio da on ima 0 armora na pocetku!!!
Neznam kako to nisam prije vidio, ali dosta o tome, da prokomentiramo onaj njegov toss. To je zbilja univerzalni spell. Mozes kako sam vec prije spomenuo sjebat neprijetalja ali i spasiti prijatelja iako ce on izgubit nesto hp-a. I dalje ne kuzim zasto tiny ima 0 armora na pocetku. Pa lik je zivi kamen!!! Trebali su mu barem dat 2 na startu...

Lord Ragnarok
30-10-2006, 21:45
pa kaj ako to ima, ti pće ti kasnije imati jedan od najvećih armora

Lord Myrkul
30-10-2006, 22:33
[quote=RIPtheREAPER]Nedavno sam vidio kombinaciju Goblina Tech. i Tiny-a.
Likovi nisu normalni.Goblin se stane kod tinyja i ovaj ga baci u fight, goblin stisne selfdestruck i ubije trojicu!
Jel mozda neko zna par caka poput te?

ovo je za potpuno onesposobljavanje protivnika:
magina/akasha blint u rupu na mapi, venga swap sa m/a, m/a domame nekog blizu rupe, venga swap enemya i lipo on do kraja partije ladi jaja u rupi. naravno moš izvest ovo i sa vengom i bilo kojim herojem sa daggerom, ali nemoj nije lipo i pokupiš ćeš bann

Ma nemoj. A čemu ti služi -unstuck i -recreate. Ako zapneš pričekaš minutu kad to napišeš i stwori te kod fontane twoje. Kakaw bann :roll:[/quote:3a4llism]

ma u prijašnjin verzijama nije toga bilo i btw mali broj ljudi zna za to :D
e i toss služi da prijatelje bacin na enemy fire bush :D :D

Systematic Reverse
31-10-2006, 02:42
[quote="Lord Myrkul":2xxfer3y][quote=RIPtheREAPER]Nedavno sam vidio kombinaciju Goblina Tech. i Tiny-a.
Likovi nisu normalni.Goblin se stane kod tinyja i ovaj ga baci u fight, goblin stisne selfdestruck i ubije trojicu!
Jel mozda neko zna par caka poput te?

ovo je za potpuno onesposobljavanje protivnika:
magina/akasha blint u rupu na mapi, venga swap sa m/a, m/a domame nekog blizu rupe, venga swap enemya i lipo on do kraja partije ladi jaja u rupi. naravno moš izvest ovo i sa vengom i bilo kojim herojem sa daggerom, ali nemoj nije lipo i pokupiš ćeš bann

Ma nemoj. A čemu ti služi -unstuck i -recreate. Ako zapneš pričekaš minutu kad to napišeš i stwori te kod fontane twoje. Kakaw bann :roll:[/quote:2xxfer3y]

ma u prijašnjin verzijama nije toga bilo i btw mali broj ljudi zna za to :D
e i toss služi da prijatelje bacin na enemy fire bush :D :D[/quote:2xxfer3y]

Yep. Malo ljudi zna za to. Ali opet nije za bann. Prije dok -unstucka nije bilo to je bio bug abuse,znači za bann. Ali sad nema potrebe :D

RIPtheREAPER
31-10-2006, 19:29
Kojim herojima treba kupovat Dagon i dali uopce se isplati kupovati?

Systematic Reverse
31-10-2006, 23:27
Kojim herojima treba kupovat Dagon i dali uopce se isplati kupovati?

Narawno da se isplati. Wecini intel heroja jaaaaako dobro dođe dagon,,,,

OMG Bannan sam na GG Clientu ni sam neznam zašto :(

reiki_
01-11-2006, 10:24
Kojim herojima treba kupovat Dagon i dali uopce se isplati kupovati?

Narawno da se isplati. Wecini intel heroja jaaaaako dobro dođe dagon,,,,

OMG Bannan sam na GG Clientu ni sam neznam zašto :(

upalio si "maphack" ? sustav protiv maphacka im "izvrsno" funkcionira pa ako upalis bilo kakav cudan 3rd-party program ovaj će ga registrirati kao maphack. Iskusio sam na vlastitoj koži.

Systematic Reverse
01-11-2006, 10:58
[quote=RIPtheREAPER]Kojim herojima treba kupovat Dagon i dali uopce se isplati kupovati?

Narawno da se isplati. Wecini intel heroja jaaaaako dobro dođe dagon,,,,

OMG Bannan sam na GG Clientu ni sam neznam zašto :(

upalio si "maphack" ? sustav protiv maphacka im "izvrsno" funkcionira pa ako upalis bilo kakav cudan 3rd-party program ovaj će ga registrirati kao maphack. Iskusio sam na vlastitoj koži.[/quote:sfaz0g6c]

T_T

Ode 14 lvl-a u wodu izgleda, Imam maphack wec pol godine i ja bash jucer isao 1v1 sa frendom da widim kak to izgleda malo. Stisnem start game meni "System Messagge-Banned" U Use ilegal software contact admin for more details. Moram widiti jel trajni ban ili neki mali :(

Lord Myrkul
01-11-2006, 15:39
boom headshot!! :rotfl: :rotfl:

RIPtheREAPER
01-11-2006, 15:52
maphack?? o cemu se tu radI?

Marcellius09
01-11-2006, 17:28
maphack?? o cemu se tu radI?
vidis cilu mapu bez onog crnog

Dreamer Deceiver
01-11-2006, 17:31
preporučite mi nekog dobrog ranged hero i koje iteme da mu stavim

RIPtheREAPER
01-11-2006, 18:07
ona kuja drow ranger... samo burizu stavi... da vidis kako moj frend igra sa njom... do 10lvl ima +30 attacka, a neznam kak?
i ako se hoces jos malo iživljavat kupi skadi.
End of Story... :twisted:

reiki_
01-11-2006, 19:36
ona kuja drow ranger... samo burizu stavi... da vidis kako moj frend igra sa njom... do 10lvl ima +30 attacka, a neznam kak?
i ako se hoces jos malo iživljavat kupi skadi.
End of Story... :twisted:

trueshot aura . inače od ranged agility heroja su dobri i drowica i bone fletcher i sniper itd. od itema slažeš burize , mkb-ove i ine dmg iteme . samo milim te nemoj ići pumpati mana iteme na njima , mrzim kad vidim bonea u timu koji potroši 1k golda na mana regen iteme umjesto na štetu da može kasnije pwnati.

Systematic Reverse
01-11-2006, 21:22
maphack?? o cemu se tu radI?

Nema foga. Nikad nemoj probawati to sranje :(

RIPtheREAPER
02-11-2006, 09:34
aha to je nes kao iseedeadpeople?

Shadowhell
02-11-2006, 13:20
aha to je nes kao iseedeadpeople?

točno to

Lord Myrkul
02-11-2006, 14:43
ja bi taxu prvo sastavia lothars, to mi je već nekako standard gear za nju

RIPtheREAPER
02-11-2006, 15:06
sque and splee- repick ili zavisi s kim igras?
molim odgovor...

Systematic Reverse
02-11-2006, 19:23
sque and splee- repick ili zavisi s kim igras?
molim odgovor...

Ako je 5v5 ne repick. Ako ima malo igrača repick.

Dj_Morales
02-11-2006, 19:50
najdrazi su mi balanar,lich i bone fletcher! a sa drugima i nisan puno igra!

Lord Myrkul
02-11-2006, 19:59
najdrazi su mi balanar,lich i bone fletcher! a sa drugima i nisan puno igra!

kako samo uspiješ sa 3 lika 10 partija odigrat?
evo recimo ja danas 2 sa slithicom, u 1. owniđ samo takvi san in uvalia, drugu izgubia volju za tog heroja i ode sve kvragu