PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wireless mreza,Hotspotovi te Lan PArty u Splitu i okolici



olio
14-09-2006, 09:14
Evo nisam znao gdje ovo staviti a ima veze sa gamingom pa evo ovdje.

Cijelo vrijeme čitam,gledam i slušam ....LAN-ovi u Zagrebu i drugim gradovima ... hotspotovi i wirelless u ZG.....

Pa ovak meni se čini da Split puno zaostaje i u gamingu i ostalim stvarima.
A meni je kod kuće stvarno dosadno.

Pitanje je da li u Splitu ili Solinu postoji Hotspotovi ako postoje kako se spojiti?
Da li je bio ili če biti ikakav LAN u Splitu ili okolici ?

I postoji li ikakva Wireless mreža kao što postoji ZGWireless?

DrunkyDuck
14-09-2006, 10:29
Postoji, STAirnet je Splitska wireless mreza.

Nazalost, stranice su im trenutno na remontu:
http://www.st-airnet.hr

Raspitaj se na forumu (registriraj se da bi vidio cijeli forum):
http://www.st-airnet.hr/forum

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 12:42
O kako wolim ZAgreb! :pray: :friends: Yep ZAgreb je ipak glavni grad!

Dreamer Deceiver
14-09-2006, 12:44
ja upravo zato i mrzim zagreb...sve je tamo,a kod mene niš... :cry:

Kron
14-09-2006, 15:09
Ni kod mene nema ništa!
a, dobro i da ima, ne bi niko imao igrat :(

Prince-Artas
14-09-2006, 18:20
ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 18:21
ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!!

WEASEL
14-09-2006, 18:26
[quote="Prince-Artas":17zs6nyf]ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!![/quote:17zs6nyf]


povijesni razlog- centralistička je država zato jer nam je država mlada, za vrijeme rata su se sve odluke donosile u zagrebu a tako je i ostalo. Ja sam bio na turnirima u splitu, na warcraftu i warhammer (skupa je bilo, iznenadio me odaziv warhammer igrača, ulaz je bio 15 kn)
i na ut turniru, ima dost od toga, moj tim e bio prvi :killyou:

Prince-Artas
14-09-2006, 18:36
[quote="Prince-Artas":2fpszbiz]ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!![/quote:2fpszbiz]

kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje

WEASEL
14-09-2006, 18:41
[quote="NiX4tHeG@M3R":2ivdu0n3][quote="Prince-Artas":2ivdu0n3]ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!![/quote:2ivdu0n3]

kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje[/quote:2ivdu0n3]


singed

g@mer4life
14-09-2006, 18:52
[quote="NiX4tHeG@M3R":3w44pe4p][quote="Prince-Artas":3w44pe4p]ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!![/quote:3w44pe4p]

kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje[/quote:3w44pe4p]

zaboravio si jednu stvar......u -----zagrebu je život najskuplji tj. u njemu je porez najveći itd.

WEASEL
14-09-2006, 18:54
mislim da je u dubrovniku al nisam siguran. A puno vam je skuplji, imate 2% više poreza nego splicani

Prince-Artas
14-09-2006, 18:57
[quote="Prince-Artas":pt9t73pf][quote="NiX4tHeG@M3R":pt9t73pf][quote="Prince-Artas":pt9t73pf]ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!![/quote:pt9t73pf]

kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje[/quote:pt9t73pf]

zaboravio si jednu stvar......u -----zagrebu je život najskuplji tj. u njemu je porez najveći itd.[/quote:pt9t73pf]

zaboravio si da je u zagrebu najveći standard, zagreb je iznad prosjeka eu gradova po bdp-u po stanovniku. govori šta oćeš ali ova država je centralizirana i ja se bojim da će tako i ostat sve dok netko ne zaprijeti autonomijom (istra će to i učinit ako se ništa ne promjeni do ulaska u eu i ja im dajem punu podršku)

WEASEL
14-09-2006, 19:01
država je centralizirana i tako će ostat, i neće se promijeniti.... a to me niti ne zanima, ako se dalmacija odvoji bit ću blizu glavnom gradu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

olio
14-09-2006, 19:07
ej a kad čete prestati sa Offtopicom i probati odgvoriti na moja pitanja

WEASEL
14-09-2006, 19:08
imaju ti natjecanja u splitu, samo rijetko, moraš se raspitivat po igraonama

g@mer4life
14-09-2006, 19:27
[quote="g@mer4life":v4ru4b9w][quote="Prince-Artas":v4ru4b9w][quote="NiX4tHeG@M3R":v4ru4b9w][quote="Prince-Artas":v4ru4b9w]ova država je centralistička, sve je u zagrebu i zato ne volim zagreb ni bandića

ja volim

:D

Šta ti je bandić kriv!!!sami ste si krivi kaj nikej ne ulažete!!![/quote:v4ru4b9w]

kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje[/quote:v4ru4b9w]

zaboravio si jednu stvar......u -----zagrebu je život najskuplji tj. u njemu je porez najveći itd.[/quote:v4ru4b9w]

zaboravio si da je u zagrebu najveći standard, zagreb je iznad prosjeka eu gradova po bdp-u po stanovniku. govori šta oćeš ali ova država je centralizirana i ja se bojim da će tako i ostat sve dok netko ne zaprijeti autonomijom (istra će to i učinit ako se ništa ne promjeni do ulaska u eu i ja im dajem punu podršku)[/quote:v4ru4b9w]




ja kao zagrepčanin(ponosni :boohoo: )nemislim da je bdp zagreba veći od npr..bdp-a milana,berlina,londona i sl...a i u zagrebu je život puno skuplji...govorim o nekretninama,,,,,općenito o hrani...i takvim stvarima

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 19:34
kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje

rasipa se novcem koji je od moga tate,mame i svih iz Zagreba!Zapravo on ne rasipa nocav!on ga pametno ulaže i zato je meni bolje u ZAgrebu!Kaj bi sada Bandić trebao uređivat split!ma daj baš me briga!to je swe on skupio od poreza!ON NE RASIPA NOVAc!!!ajde nawedi 1. primjer!!!
I ZGREB NIJE JEBEN!!!! :twisted: :kill: I baš mi je drago kaj swe ide u ZAgreb!!!!Kaj tam je i predsjenik tamo su swa ministarstwa!pa narawno onda da tamo ide!!!tamo se onda to dijel i kaj ja znam koji qurac!!!!i da kradu i da ga trpaju u đepove baš me briga kaj ti kažeš ili iko drugi ja volim Zagreb i uwijek ću ga woljet i to mi nolk ne može oduzeti!!!!

g@mer4life
14-09-2006, 19:36
[quote="Prince-Artas":lr6r330a]


kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje

rasipa se novcem koji je od moga tate,mame i svih iz Zagreba!Zapravo on ne rasipa nocav!on ga pametno ulaže i zato je meni bolje u ZAgrebu!Kaj bi sada Bandić trebao uređivat split!ma daj baš me briga!to je swe on skupio od poreza!ON NE RASIPA NOVAc!!!ajde nawedi 1. primjer!!!
I ZGREB NIJE JEBEN!!!! :twisted: :kill: I baš mi je drago kaj swe ide u ZAgreb!!!!Kaj tam je i predsjenik tamo su swa ministarstwa!pa narawno onda da tamo ide!!!tamo se onda to dijel i kaj ja znam koji qurac!!!!i da kradu i da ga trpaju u đepove baš me briga kaj ti kažeš ili iko drugi ja volim Zagreb i uwijek ću ga woljet i to mi nolk ne može oduzeti!!!![/quote:lr6r330a]





zagreb u srcu :pray:

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 19:41
[quote="NiX4tHeG@M3R":xbkzikix][quote="Prince-Artas":xbkzikix]


kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje

rasipa se novcem koji je od moga tate,mame i svih iz Zagreba!Zapravo on ne rasipa nocav!on ga pametno ulaže i zato je meni bolje u ZAgrebu!Kaj bi sada Bandić trebao uređivat split!ma daj baš me briga!to je swe on skupio od poreza!ON NE RASIPA NOVAc!!!ajde nawedi 1. primjer!!!
I ZGREB NIJE JEBEN!!!! :twisted: :kill: I baš mi je drago kaj swe ide u ZAgreb!!!!Kaj tam je i predsjenik tamo su swa ministarstwa!pa narawno onda da tamo ide!!!tamo se onda to dijel i kaj ja znam koji qurac!!!!i da kradu i da ga trpaju u đepove baš me briga kaj ti kažeš ili iko drugi ja volim Zagreb i uwijek ću ga woljet i to mi niko ne može oduzeti!!!![/quote:xbkzikix]





zagreb u srcu :pray:[/quote:xbkzikix]

dobro dosta offtopica i daj pomognete ovom olio!i riječ je o splitu i ja više neću ništa postat ako me neko opet izazove!!! :twisted:

Kron
14-09-2006, 19:51
OMG. dođite vi u Zadar :)


Nego jelte, bek on topik.

Ja mislim da bi bilo super da se napravi jedan ln party, svi bi doletjeli jer toga nema u nas.........nikad.


A za split, to mi je šok, mislim, toliki grad...

Prince-Artas
14-09-2006, 19:53
@g@mer4life-jel ti znaš šta je prosjek, rekao sam da ima bdp per capita veći od eu prosjeka
@NiX4tHeG@M3R-
1.kupio je sinju konja za 150000kn a mogao je to dati u obnovu sinjske bolnicem tvrđave, škola i dvorane
2.davao je besplatne udženike već 3-4 god iako je tamo najveći standard u rh.
3.potrošio je silne pare poreznika na maksimir i dinamo (to mu je najveća greška)

tebi je normalno da je država centralistička :? meni takva država ne triba, moj stari već 16 god plaća uredno porez a šta dobija zauzvrat: kasne mu plaće a moje selo nema ni vodovod a ni adsl mi nije dostupan. ti si jedan obični klinjo šta nezna šta govori

ps. oprostite na offtopicu ali morao sam

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 20:03
@g@mer4life-jel ti znaš šta je prosjek, rekao sam da ima bdp per capita veći od eu prosjeka
@NiX4tHeG@M3R-
1.kupio je sinju konja za 150000kn a mogao je to dati u obnovu sinjske bolnicem tvrđave, škola i dvorane
2.davao je besplatne udženike već 3-4 god iako je tamo najveći standard u rh.
3.potrošio je silne pare poreznika na maksimir i dinamo (to mu je najveća greška)

tebi je normalno da je država centralistička :? meni takva država ne triba, moj stari već 16 god plaća uredno porez a šta dobija zauzvrat: kasne mu plaće a moje selo nema ni vodovod a ni adsl mi nije dostupan. ti si jedan obični klinjo šta nezna šta govori

ps. oprostite na offtopicu ali morao sam

ne ti si!kupio je sinu konja od swoje plaće...ne ja nisam rekao da mi je normalno da je država centralistička!i šta i meni tata plaća porez ne znam kolko dugo!walda od početka rada a radi 30 godina u istoj firmi!!!i šta bi bandić sada trebao doć u tvoje selo i dat ti flat maxadsl???To se jawi Sanaderu,Mesiću,općini ma baš me briga...samo znam da Zagreb i Bandić nisu krivi zbog tvog sela!i zato ti neznaš što pričaš!šta bi sada u swako selo trebao doć bandić i sagraditi 10000 zgrada!Bandić je za Zagreb i mi plaćamo što on gradi a ne ti!i opet mi plaćamo te udžbenike iz prireza i poreza!sry na offtopicu ali morao sam!

Prince-Artas
14-09-2006, 20:06
[quote="Prince-Artas":iynznehq]@g@mer4life-jel ti znaš šta je prosjek, rekao sam da ima bdp per capita veći od eu prosjeka
@NiX4tHeG@M3R-
1.kupio je sinju konja za 150000kn a mogao je to dati u obnovu sinjske bolnicem tvrđave, škola i dvorane
2.davao je besplatne udženike već 3-4 god iako je tamo najveći standard u rh.
3.potrošio je silne pare poreznika na maksimir i dinamo (to mu je najveća greška)

tebi je normalno da je država centralistička :? meni takva država ne triba, moj stari već 16 god plaća uredno porez a šta dobija zauzvrat: kasne mu plaće a moje selo nema ni vodovod a ni adsl mi nije dostupan. ti si jedan obični klinjo šta nezna šta govori

ps. oprostite na offtopicu ali morao sam

ne ti si!kupio je sinu konja od swoje plaće...ne ja nisam rekao da mi je normalno da je država centralistička!i šta i meni tata plaća porez ne znam kolko dugo!walda od početka rada a radi 30 godina u istoj firmi!!!i šta bi bandić sada trebao doć u tvoje selo i dat ti flat maxadsl???To se jawi Sanaderu,Mesiću,općini ma baš me briga...samo znam da Zagreb i Bandić nisu krivi zbog tvog sela!i zato ti neznaš što pričaš!šta bi sada u swako selo trebao doć bandić i sagraditi 10000 zgrada!Bandić je za Zagreb i mi plaćamo što on gradi a ne ti!i opet mi plaćamo te udžbenike iz prireza i poreza!sry na offtopicu ali morao sam![/quote:iynznehq]

ne nego ga je darovao viteškom alkarskom društvu sinj, a ništa ne govoriš o novcu uzalud bačenom na maksimir, a vidim da ne kužiš: ovim šta nemam adsl i vodovod samo govorim da se prvo većina para daje zagrebu a onda ostaci drugim gradovima i općinama

Dreamer Deceiver
14-09-2006, 20:11
[quote="NiX4tHeG@M3R":1y04r6z5][quote="Prince-Artas":1y04r6z5]


kriv mi je bandić jer se rasipa novcem koji je negdje drugdje potrebniji, krvi smo šta si sami ne ulažemo, lol naravno da nemožemo kad sve ide u jebeni zg, 1/3 od onoga šta se zaradi od turizma u primorskim djelovima se vraća natrag, a ostalo ide, ma pogađajte sami gdje

rasipa se novcem koji je od moga tate,mame i svih iz Zagreba!Zapravo on ne rasipa nocav!on ga pametno ulaže i zato je meni bolje u ZAgrebu!Kaj bi sada Bandić trebao uređivat split!ma daj baš me briga!to je swe on skupio od poreza!ON NE RASIPA NOVAc!!!ajde nawedi 1. primjer!!!
I ZGREB NIJE JEBEN!!!! :twisted: :kill: I baš mi je drago kaj swe ide u ZAgreb!!!!Kaj tam je i predsjenik tamo su swa ministarstwa!pa narawno onda da tamo ide!!!tamo se onda to dijel i kaj ja znam koji qurac!!!!i da kradu i da ga trpaju u đepove baš me briga kaj ti kažeš ili iko drugi ja volim Zagreb i uwijek ću ga woljet i to mi nolk ne može oduzeti!!!![/quote:1y04r6z5]





[/quote:1y04r6z5]

bimo vidjeli kako bite govorili o zagrebu da ne živite u njemu

Prince-Artas
14-09-2006, 20:17
Morgoth dobro kažeš :pray: ovaj lik uopće nezna kakvo je stanje izvan zagreba, ajde dođi u split/sinj pa češ vidjet kakvi se auti vozaju, i i di je npr splitu tramvaj, nemaju ga ni u planu a u zagrebu već rade planove za metro. kao što sam već rekao meni takva država ne triba.
i nix kažeš da


ne ja nisam rekao da mi je normalno da je država centralistička

a prije toga si rekao


baš mi je drago kaj swe ide u ZAgreb!!!!Kaj tam je i predsjenik tamo su swa ministarstwa

sam sebi proturiječiš

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 20:41
Morgoth dobro kažeš :pray: ovaj lik uopće nezna kakvo je stanje izvan zagreba, ajde dođi u split/sinj pa češ vidjet kakvi se auti vozaju, i i di je npr splitu tramvaj, nemaju ga ni u planu a u zagrebu već rade planove za metro. kao što sam već rekao meni takva država ne triba.
i nix kažeš da

[quote]ne ja nisam rekao da mi je normalno da je država centralistička

a prije toga si rekao


baš mi je drago kaj swe ide u ZAgreb!!!!Kaj tam je i predsjenik tamo su swa ministarstwa

sam sebi proturiječiš[/quote:104oh6hl]

ma baš me briga!jel swi imate nekej protiw Zagreba!Kaj misliš da ja ne znam kaj je život izvan ZAgreba!waraš se!!!!I usput moogao si citirati do kraja!!!

DrunkyDuck
14-09-2006, 20:46
Arthas, ti si inace moderator ovdje, jel?

Olio, pokusaj u naslove teme ukomponirati i samu temu. Kao, npr., "Wireless mreza Splita".

I, BTW:

Postoji, STAirnet je Splitska wireless mreza.

Nazalost, stranice su im trenutno na remontu:
http://www.st-airnet.hr

Raspitaj se na forumu (registriraj se da bi vidio cijeli forum):
http://www.st-airnet.hr/forum

Prince-Artas
14-09-2006, 21:03
Arthas, ti si inace moderator ovdje, jel?

Olio, pokusaj u naslove teme ukomponirati i samu temu. Kao, npr., "Wireless mreza Splita".

I, BTW:

Postoji, STAirnet je Splitska wireless mreza.

Nazalost, stranice su im trenutno na remontu:
http://www.st-airnet.hr

Raspitaj se na forumu (registriraj se da bi vidio cijeli forum):
http://www.st-airnet.hr/forum

da zašto
btw nix ja sam rekao šta imam protiv zagreba ali imao bih još puno toga reć ali neću, a ti stalno dokazuješ koliko si _ _ _ _

sexy peace
14-09-2006, 21:13
Split je lipši i ima MORE:

g@mer4life
14-09-2006, 21:32
Arthas, ti si inace moderator ovdje, jel?

Olio, pokusaj u naslove teme ukomponirati i samu temu. Kao, npr., "Wireless mreza Splita".

I, BTW:

Postoji, STAirnet je Splitska wireless mreza.

Nazalost, stranice su im trenutno na remontu:
http://www.st-airnet.hr

Raspitaj se na forumu (registriraj se da bi vidio cijeli forum):
http://www.st-airnet.hr/forum

da zašto
btw nix ja sam rekao šta imam protiv zagreba ali imao bih još puno toga reć ali neću, a ti stalno dokazuješ koliko si _ _ _ _




što si rekao za dinamo......MENI JE VRLO DRAGO DA BANDIĆ ULAŽE U DINAMO......JER JE DINAMO PONOS ZAGREBA GRADA MOG!!!!!!!!!! :pray: :pray: :pray: .....i čovijek je uredio bundek da izgleda prelijepo....tak da je bandić meni sasvim OK.....a za besplatene knjige......pa dovraga to se uzima od poreza koji plaćaju..pogodi tko....MI

olio
14-09-2006, 21:44
Arthas, ti si inace moderator ovdje, jel?

Olio, pokusaj u naslove teme ukomponirati i samu temu. Kao, npr., "Wireless mreza Splita".

I, BTW:

Postoji, STAirnet je Splitska wireless mreza.

Nazalost, stranice su im trenutno na remontu:
http://www.st-airnet.hr

Raspitaj se na forumu (registriraj se da bi vidio cijeli forum):
http://www.st-airnet.hr/forumjesam promijenih naslov jer sam vidio da sam napravio rat.....inače razgledao sam St-Airnet i raspitao sam se uskoro kupujem Antenu i karticu i dogovoriti ču se sa korisnicima u mojem kvartu.....

Inače stanje u Splitu je grozno ali zato sve pohvale Solinu....Split je u raspadu i zatvara se Zoo i ostale edukativne ustanove ..... nema nikakvog
planskog građenja a taj novac od poreza kao da nestaje....

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 22:01
btw nix ja sam rekao šta imam protiv zagreba ali imao bih još puno toga reć ali neću, a ti stalno dokazuješ koliko si _ _ _ _

ma ti si ljubomoran....samo imaš swe protiw zagreba!e pa da živiš pa bi onda tek vidjeli!!!oprosti ja nisam _ _ _ _nego si ti _ _ _ _jer neznaš normalno post napisati nego moraš na pisati da sam ja _ _ _ _!ne nego si ti _ _ _ _!i neću se više swađat sa ljudima koji su _ _ _ _ _ !

Kron
15-09-2006, 15:35
@Artas

U pravu si u SVEMU sto si rekao,
al molim te ostavi se njega, samo ćeš nadrapati.
Ako to mater i ćaća nisu otesali, nećeš, nažalost moći ni ti.

Ima nas svakakvih......


A kad vidim Zagreb, gadi mi se.

U Zadru nije onakva gužva u sred sezone.
Da u Zadru ostaje sav profit od sezone, moglo bi se itekako živjeti.

Ne mislim, na Zgrepčane, nego na zagreb......


a sad se vratimo na ontopic, jer ovo vodi ničemu.

Prince-Artas
15-09-2006, 18:40
hvala Krone, vidim da neki ipak razumiju o čem govorim, neću se više svađat

Dark Saruman
15-09-2006, 19:02
u zadru najjače :ekipa:

reiki_
16-09-2006, 13:43
Najjače je u Modriču , nisu nam napravili rivu jer koze ne bi imale gdje piti vodu . Živa fucking istina!!

olio
27-09-2006, 09:05
Evo popis nekih hotspotova u Splitu

Split
T-Mobile dućan / 021/351-480 / Obala hrv. preporoda 7
ACI marina / 021/398-548 / Uvala Baluni bb
Hotel Art / 021/302-302 / Ulica slobode 41
Hotel Jadran / 021/398-622 / Sustjepanski put 32
Hotel President / 021/305-222 / Starčevićeva 1
Hotel Split / 021/303-111 / Put Trstenika 19
Split tours / 060/325-523 / Gat Sv. Duje bb

W1k1n6
27-09-2006, 09:29
Ljudi, totalno ste otišli u offtopic. Glupi su ti animoziteti Zagreb-Split. Dok se igrao Wolf ET, isti igrači su išli na LAN-ove u Split, Zagreb i Rijeku, a najveći multigaming LAN partyi u hrvatskoj su se odigravali u Velikoj Gorici. U svakom gradu, mjestu, selu, kvartu, možete organizirati kvalitetne LAN partye i Wireless mreže, ali se u to morate sami uključiti. Zar vi mislite da je Bandić digao Zg Wireless i organizirao LAN partye u Kurilovcu? Malo zasučite rukave umjesto da prosipate žuć na maglu.

Kron
27-09-2006, 13:34
akhm,..... sto su ti hotspotovi


je znam, znam, shame.. :(

olio
27-09-2006, 13:57
akhm,..... sto su ti hotspotovi


je znam, znam, shame.. :(hotspot ti je mjesto npr. caffe bar gdje dođeš sa laptopom i spojiš se laptopom na internet......to mjesto ima odašiljače i ti se možeš spajat na net :vip , t mobile ,carnet.....

neki su hotspotovi besplatni a neki nisu

Systematic Reverse
27-09-2006, 20:35
Najjače je u Modriču , nisu nam napravili rivu jer koze ne bi imale gdje piti vodu . Živa fucking istina!!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Stwarno?

olio
27-09-2006, 21:30
što se dogodilo http://www.st-airnet.hr/forum/index.php

jednostavno sve lockali....i nikakav mail ni ništa :? :shock:

DrunkyDuck
27-09-2006, 21:34
Koliko to traje? Mozda je samo odrzavanje foruma u pitanju.

olio
27-09-2006, 21:35
Koliko to traje? Mozda je samo odrzavanje foruma u pitanju.4-5 dana idem pitat admina na mail

Systematic Reverse
28-09-2006, 01:14
Evo popis nekih hotspotova u Splitu

Split
T-Mobile dućan / 021/351-480 / Obala hrv. preporoda 7
ACI marina / 021/398-548 / Uvala Baluni bb
Hotel Art / 021/302-302 / Ulica slobode 41
Hotel Jadran / 021/398-622 / Sustjepanski put 32
Hotel President / 021/305-222 / Starčevićeva 1
Hotel Split / 021/303-111 / Put Trstenika 19
Split tours / 060/325-523 / Gat Sv. Duje bb

Toga nema u Bjelowaru :cry:

olio
28-09-2006, 08:58
evo vam hotspot karta za t mobile http://www.t-mobile.hr/2/20-20-40-30-10.asp

Kron
28-09-2006, 12:34
akhm,..... sto su ti hotspotovi


je znam, znam, shame.. :(hotspot ti je mjesto npr. caffe bar gdje dođeš sa laptopom i spojiš se laptopom na internet......to mjesto ima odašiljače i ti se možeš spajat na net :vip , t mobile ,carnet.....

neki su hotspotovi besplatni a neki nisu

?

i čemu to služi? :?

olio
28-09-2006, 12:41
akhm,..... sto su ti hotspotovi


je znam, znam, shame.. :(hotspot ti je mjesto npr. caffe bar gdje dođeš sa laptopom i spojiš se laptopom na internet......to mjesto ima odašiljače i ti se možeš spajat na net :vip , t mobile ,carnet.....

neki su hotspotovi besplatni a neki nisu

?

i čemu to služi? :?pa sad sam ti objasnio .... ako si poslovan čovjek ili moraš provjerit mail svratiš do hotspot i uključiš se na net ili sjedneš sa ekipom u kafić i ako ima hotspot svratiš na net do pcplay foruma :D

olio
08-10-2006, 12:34
jupi .....napokon http://www.netekipa.com/wifi-mapa.asp