PDA

Pogledaj cijelu verziju : trojanac



Lord Ragnarok
13-09-2006, 08:55
koji je najbolji program za skidanje trojanaca s kompa

g@mer4life
13-09-2006, 08:58
koji je najbolji program za skidanje trojanaca s kompa

ad-aware i spybot:search & destroy

Lord Ragnarok
13-09-2006, 09:01
tnx

EDIT
Sad sam završio s spybot:s&d i još mi sere da imam trojanca na kompu

Systematic Reverse
13-09-2006, 09:52
tnx

EDIT
Sad sam završio s spybot:s&d i još mi sere da imam trojanca na kompu

Ad-Aware. Meni je riješawao swe trojance...

Karzah
13-09-2006, 10:00
Kad trojan jednom dođe na komp teško ga je maknuti iako sam ga ja dobio prije 3 dana i nevjerojatno ali istinito Ad-Aware ga je izbrisao .

Systematic Reverse
13-09-2006, 10:03
Kad trojan jednom dođe na komp teško ga je maknuti iako sam ga ja dobio prije 3 dana i nevjerojatno ali istinito Ad-Aware ga je izbrisao .

Isitna! Trojanci tako suxaju praktički nerade puno štete ali su dosadni da boli glawa...

Lord Ragnarok
13-09-2006, 10:08
Ja sam sad 2 puta prošo s ad awarom i svaki put mi je jedno te isto izbacio-svaki put po 3 kritične greške i još mi u desnom kutu sere critical system eror. kad to stisnem izbaci mineku stranicu s Cyber... neš

g@mer4life
13-09-2006, 10:10
Ja sam sad 2 puta prošo s ad awarom i svaki put mi je jedno te isto izbacio-svaki put po 3 kritične greške i još mi u desnom kutu sere critical system eror. kad to stisnem izbaci mineku stranicu s Cyber... neš


ako nish ne pomogne...reinstalacija windowa hoće

Lord Ragnarok
13-09-2006, 10:13
valjda će izdržati do subote

Doggy
13-09-2006, 12:05
i ja imam taj problem, samo kaj je meni s ad-aware-om vise od 3 greske, a kad zavrsi ostane ih jos puno koje nemoze obrisati, isto mi javlja critical system erorr (i kad kliknem otvori mi site od virus burst) i to me ubija, probal sam i sa spy bot-om al ista stvar, neke stvari ne obrise...

Prince-Artas
13-09-2006, 14:07
valjda će izdržati do subote

probaj ga maknuti sa zz security suite, mislim da sam ti ga dao na onom dvd-u, i skini prvo update

Lord Ragnarok
13-09-2006, 19:08
sad ću ispasti uber (s prijeglasom na u) n00b :oops: :oops: , ali mi je na zone alarm bio isključen anty-spyware

Prince-Artas
13-09-2006, 19:37
sad ću ispasti uber (s prijeglasom na u) n00b :oops: :oops: , ali mi je na zone alarm bio isključen anty-spyware

uključi ga skini update i skeniraj

Lord Ragnarok
13-09-2006, 19:40
Jesam, ali nije nikaj našo. S čim bi još mogo probat, tak da nemoram formatirati win

g@mer4life
13-09-2006, 19:56
http://www.bug.hr/program/S na kraju stanice ti je link sa dowload

Karzah
13-09-2006, 20:03
Ako ZoneAlarm nije ništa našao probaj još s tim Spyware Terminatorom koji ti je g@mer4life preporučio jer izgleda da bi to moglo pomoći , koliko sam pročitao to je jako dobar program . Ako ni to ne uspije , kopiraj važne podatke na usb i formatiraj hard .

olio
13-09-2006, 20:11
http://www.Modru Lastu.hr/program/ na kraju stanice ti je link sa dowloadhvala care :pray: :pray: imao sam neki ludi dialer i jedino sa ovim programom sam ga uspio riješiti hvala :pray:

g@mer4life
13-09-2006, 20:15
http://www.Modru Lastu.hr/program/ na kraju stanice ti je link sa dowloadhvala care :pray: :pray: imao sam neki ludi dialer i jedino sa ovim programom sam ga uspio riješiti hvala :pray:


I'm here to help 8) .

Kiklop
13-09-2006, 20:15
meni svaki put nade bar 5 trojanaca kad skeniram al nemogu mi nistta

Doggy
13-09-2006, 20:21
e, a ti se maknul onaj critical system error??? meni nije...

Lord Ragnarok
13-09-2006, 20:30
Sad ga skeniram, pa ćemo vidjeti. javim rezultate

Lord Ragnarok
14-09-2006, 08:39
Nije nikaj upalilo, još je tu :(

Karzah
14-09-2006, 08:58
Onda teško da će ga nešto maknuti , formatiraj hard i bit će uklonjen .

Lord Ragnarok
14-09-2006, 11:36
znam, bum to u subotu il nedjelju ako bum imal vremena

fan
14-09-2006, 13:02
http://info.prevx.com/downloadremove.aspS
http://www.ewido.net/en/download/
http://www.download.hr/index.php?subcategory=18S- tu češ nači hrpu antivirusnih programa.

Lord Ragnarok
14-09-2006, 20:46
care :pray: :pray: , još ga nisam maknuo, ali je suđeno da ga jedan makne :pray: :pray:

Funcuti
15-09-2006, 20:05
Ja koristim Spyware Blaster,a ako i tada ulete iman program Doctor Alex pa ih s njime uklonim.

fan
15-09-2006, 20:09
http://www.pctools.com/spyware-doctor/download/S- spyware doctor on če ti obrisati večinu virusa.

Systematic Reverse
16-09-2006, 18:32
Ja koristim Spyware Blaster,a ako i tada ulete iman program Doctor Alex pa ih s njime uklonim.

Doctor Alex :?

Nikad čuo...

Nod32 owna swe ostale...

grizli
19-09-2006, 17:02
ja imo backup trojanca,možeš ga brisat koliko oš he will be back :? :-x :twisted: :kill:

Doggy
19-09-2006, 17:04
meni se nod 32 nece update-ati, al sam skinul avg free i sve mi je skinul...

a spybot mi neka dva services nece maknuti... al mi se bar vise ne javlja critical system error...

g@mer4life
19-09-2006, 17:21
kako se uključuje tea-timer u spybot:s&d....on prati svaki put kad neko mjenja registry...

Rang€r
22-10-2007, 13:49
evo mog problema... vec sam probo sa ad-aware on nade te greske obrise al trojo je jos tu...

evo sta kaze system alert:Malware threats- Your computer is infected with a back door trojan that allows the remote attacker to perform various malicious actions.Click this baloon to download malware removal software.

Ja stisnem downloadam taj sheet izbaci mi jedno 90 threatova i ja idem remove i ond adode magicni link da im dam samo 45$ za program i onda "mogu biti siguran"...

sta da radim? oce ici sa onim spyware sd il kak se vec zove?

Jerry
22-10-2007, 13:58
a jesi glup
skinio si si virus sam po sebi
lol
:D
briši s spybotom,spyware nekim removerima (s provjerenih stranica),nodom ma svim živim :D

Dyslexia
22-10-2007, 14:19
ljudi jedini program za micanje trojanaca i to bas micanje vam je sophos antivirus ja ga imam samo kao scan. Sve mice a zone alaram kao cijelokupnu zastitu. Kakav nod to su gluposti on nevalja

ULTIMATE PROTECTION

ZoneAlarm Security Suite
Sophos antivirus
Ad-aware
Spybot - Search & Destroy

i nista vam vise ne treba samo zone upalite kad idete na net a ove jednom mjesecno updatate i scenirate komp. I mirni ste. 100% provjereno.

Rang€r
22-10-2007, 14:29
a jesi glup
skinio si si virus sam po sebi
lol
:D
briši s spybotom,spyware nekim removerima (s provjerenih stranica),nodom ma svim živim :D

e nisam glup jer ja nisam to dobio dok sam skido nekakav spyware jer sam ga skinuo tek 2 dana poslje(danas) nego sto sam dobio trojanca, a nejga sam dobio na nacin da sam gledo neke trailere i onda je zahtjevalo quicktime te me je preusmjerio na site(zaboravih da ima na pcp dvd) i dok sam ja skido ljepo mi se dolje desno u kutu pokaze da imam trojanca... ja misli zahebancija nes sere, no nije pa mi vec 2 dana otvara neke linkove za spyware i ostala sranja i neka sranja lnikove koji nemaju veze s vezom (kao sto je nekakav bmw fans forum, +18 site...) ko da mi neko hakiro komp pa mi izbacuje internet explorer prozore sa siteovima, a dolje desno u kutu mi stalno iskacu nekakva sranja o trojanu i crvu(wormu)

Dyslexia fala... :pray:

Dyslexia
22-10-2007, 14:43
a jesi glup
skinio si si virus sam po sebi
lol
:D
briši s spybotom,spyware nekim removerima (s provjerenih stranica),nodom ma svim živim :D

e nisam glup jer ja nisam to dobio dok sam skido nekakav spyware jer sam ga skinuo tek 2 dana poslje(danas) nego sto sam dobio trojanca, a nejga sam dobio na nacin da sam gledo neke trailere i onda je zahtjevalo quicktime te me je preusmjerio na site(zaboravih da ima na pcp dvd) i dok sam ja skido ljepo mi se dolje desno u kutu pokaze da imam trojanca... ja misli zahebancija nes sere, no nije pa mi vec 2 dana otvara neke linkove za spyware i ostala sranja i neka sranja lnikove koji nemaju veze s vezom (kao sto je nekakav bmw fans forum, +18 site...) ko da mi neko hakiro komp pa mi izbacuje internet explorer prozore sa siteovima, a dolje desno u kutu mi stalno iskacu nekakva sranja o trojanu i crvu(wormu)

Dyslexia fala... :pray:


Nema na cemu ako trebas sta pitaj

HalF-DeaD
22-10-2007, 16:35
ULTIMATE PROTECTION

ZoneAlarm Security Suite
Sophos antivirus
Ad-aware
Spybot - Search & Destroy
Može, ali NOD32 owna sophosa. I zamijenio bih Ad-aware sa Spyware Doctorom.

Dyslexia
22-10-2007, 19:10
ULTIMATE PROTECTION

ZoneAlarm Security Suite
Sophos antivirus
Ad-aware
Spybot - Search & Destroy
Može, ali NOD32 owna sophosa. I zamijenio bih Ad-aware sa Spyware Doctorom.


Nod32 je tesko smece nisi jos pokupio nikakav virus pa neznas taj nece nista maknit sa kompa. A sto se tice ad awarea on rastura on mice spywere, trojance,ad were.... i