PDA

Pogledaj cijelu verziju : FPF



Wizard
12-09-2006, 18:11
U temi BF2142 razvila se ova zanimljiva ideja, pretpostavljam da znate sto znaci FP, a ono drugo F stoji za fighter, to bi bila igra iz starijeg doba, bez pusaka, mac i luk je naseoruzje, dakako i konjevi bi bili tu, i sikire, koplja, sva oruzja iz toga doba, katapulti i utvrde, i igra bi bila rvenstveno MP, bez magija i ne RPG stil borbe vec FPS stil borbe

WEASEL
12-09-2006, 18:16
:rotfl: :rotfl: kad sam ja tu ideju razvijao sa frendovima :)
ono, u single playeru si jedan čovječ i ideš u bitku sa svojim drugovima, a ne da si sam protiv njih 100, to je glupo. (na početku npr možeš birat što želiš biti, spearmen, swordsman, archer i tako, da su nivoi onak linearni, ali da ima npr nekakvih mirnijih nivoa gdje moraš otići kupiti nešt u grad pa upoznaš žensku ili se pobiješ u tavernu :D ). U mp bi radi pinga loše radila, to smo zakljucili, osim u lanu ili sa dosta brzom vezom :) bilo bi zakon samo nikom nije pala na pamet.

Rocchiro
12-09-2006, 18:16
ideja je dobra,samo tesko je izvesti dobro macevanje iz prvog lica

GrannyKiller
12-09-2006, 18:17
Dark Messiah of M&M anyone?? Hexen?


ideja je dobra,samo tesko je izvesti dobro macevanje iz prvog lica

u Chronicles of Riddick EfBB je recimo tučnjava iz prvog lica odlično napravljena...

WEASEL
12-09-2006, 18:22
princ iz perzije bi mogao biti uzor za fight, samo daleko jednostavnije poteze naravno..osim ako se ne bori protiv japanaca :)

WEASEL
12-09-2006, 18:23
btw, tko e reko da mora biti prvo lice (ono staviš šljem i ništ ne vidiš, rupice na ekranu :rotfl: )

Sterpo
12-09-2006, 18:24
da ali da imaš one stare puške kremenjače koje se pune skoro minutu i neprecizne su

WEASEL
12-09-2006, 18:27
da ali da imaš one stare puške kremenjače koje se pune skoro minutu i neprecizne su

bez pušaka ,prvi post :) Premda bi i to bilo mocno, samo bi bilo pretesko tu prezivjeti u realnim bitkama...dodjes, stanes u red, opališ i umreš :)

Wizard
12-09-2006, 18:28
normalno, PoP poteze u MP bi bilo prilicno nemoguce izvesti, ono sto si prvo reka WEASEL tosam i ja s svojim frendom zakljucia, uvik smo se nadali jednoj takvoj SP igri, treba napraviti da je vazna igraceva vjestina, ubaciti dosta poteza, ali dane postane fantasy, nebi to bilo toliko nemoguce i ono da idem u borbu s brdom vojnika, s svojim oruzjem, macem, u prvim redovima, nisi general, niko, samo jedan medju puno njih i boris se, to su moji snovi, premocno bi bilo to, Dark Messiah of M&M, kao i drugi RPG-ovi, Oblivion i ostali, ni to to, treba nesto drugo, nesto FP, nije to nemoguca misija, izvedivo je to, takavsustav borbe se moze napraviti, to bi bio gust, ono, pogovo borbe u dvorcima, gradovima, onda uzet strijelca, sakrit se u kulu i samo da ne nestane strijela, ili biti warrior, uzet sikiru i trci dok ne padnes, neznam kako nitko nikad nije napraviio takvu igru

Sterpo
12-09-2006, 18:30
da kao na filmovima poredaju se : priprema pucaj , puni, drugi red pucaj lool :rotfl:
baš debilni način ratovanja ali zabavan u strategijama

WEASEL
12-09-2006, 18:33
da kao na filmovima poredaju se : priprema pucaj , puni, drugi red pucaj lool :rotfl:
baš debilni način ratovanja ali zabavan u strategijama

nije baš debilan, to je bio jedini način s takvim oružjem.... a više manje je isto ljudi poginulo...samo je malo drukčije kada rulja od 100 fussilera nacilja na tebe..a ti u prvom redu :)

što se tice medieval age-a.
Zamislite atmosferu, časnik vam govori prvi koji stigne do njihove linije dobija duplu plaću ili nešt, ono upoznaš se sa par vojnika koji su oko tebe (slično kao sa onim škotom u call of duty 2, neznam kak se zove lol)imas misije u gradovima sa par frendova, spašavaš lijepu dijevu,tuča u baru ili nest takvo, napisam sam vech, bilo bi prejebeno, samo ne znam zašto to nisu napravili......

Prince-Artas
12-09-2006, 18:33
Ovakva igra se mora napraviti, sad ili odmah

WEASEL
12-09-2006, 18:36
Ovakva igra se mora napraviti, sad ili odmah
glasao sam za ovo ispod, ali slažem se

LeftY
12-09-2006, 18:54
glasao za ovo prvo, fakat bi bila igra do yaya

peras
12-09-2006, 19:29
Ideja sjajna...fali vam izdavac,engine,kod...i igra je tu :D :D :D

W3DR4N
12-09-2006, 19:30
http://www.projectoffset.com/

goGAMERo
12-09-2006, 19:32
Ideja odlična, šaljite mailove developerima . . .! :) Pa da vidimo ima li ikakve šanse! :)

Wizard
12-09-2006, 19:33
Vidio sam to i prije, fantasy je, ovdje se trazi neka igra temeljena na povjesnim cinjenicama u povjesno vremenu npr uvrijeme Rimskoga Carstva, ili tako nekako, ova igra izgleda zanimljivo, bio je trailer na jdenom PCPlay dvd-u, ali to ni to

olio
13-09-2006, 08:38
dobra ideja teško izvedivo ali zakon.......

Systematic Reverse
13-09-2006, 09:47
Glasao za treće. Ništa posebno ono...

Tri66a
13-09-2006, 09:48
Hmm...Rimsko Carstvo,zanimljivo.... I recimo možeš napraviti skupinu od recimo 30-tak igrača koja bi bila kao klan(samo bi se zvala satnija/legija/kakogod)...ALI!-imaš tih 30-tak ili koliko već igrača s kojima stalno igraš,i što više igraš tp ste uigraniji. Npr. na početku pokušate izvesti "kornjaču" jer vas počinju gađati neprijateljski strijelci,no ona baš i nije dobro složena,ima pukotina u obrani,neki stoje malo dalje od grupe itd. Kasnije kroz bitke postajete sve bolji i bolji,brže i preciznije izvodite formacije,bolje pokrivate jedni druge, moral vam je viši itd. ima tu 100 stvari....

Wizard
13-09-2006, 12:17
Ideja postoj, razvija se samo se treba pojaviti neki developer koji bi je bio spreman provsti, bilo SP ili MP to bi bilo odlicna igra, ako bi se dobro napravil ofc, necemo neko smece koje ima samo dobru ideju, kad bi bio SP mogle bi biti povjesne bite s tisucama ljudi, u MP bi to bilo neizvedivo, ali bi istobile make s dosta ljudi, koliko se moze, ali da vazna bude uigraost i timski rad, te da imamo npr mapu i odredjene utvrde, gradove koji se osvajaju, saveze koji se spajaju, dogovore, sve, malo diplomacije kao pravi zacin, ali najvaznije od svega je sama bitka

WEASEL
13-09-2006, 13:08
Nadam se da će netko iz croteama pogledat ovaj post :) :)

Chieftain
14-09-2006, 07:35
glasao sam treće.... ali za pravu atmosferu bi trebalo jakooo puno igrača ili botova a tu onda treba jakooo brzi kompjutori i veza, jer način borbe sadašnjosti i prošlosti se jako promjenio.... tako da mi zvuči sumljivo.

Wizard
14-09-2006, 14:43
glasao sam treće.... ali za pravu atmosferu bi trebalo jakooo puno igrača ili botova a tu onda treba jakooo brzi kompjutori i veza, jer način borbe sadašnjosti i prošlosti se jako promjenio.... tako da mi zvuči sumljivo.Spa da ofc, zato bi to bilo tesko za napraviti, netreba grafika biti ka u crysis, nesto prosjecno, optimizirano, prvo napraviti vaku sp igru, onda ici na mp, ne isplati se odma ici na mp bez da se isproba novi zanr, veliki je to rizik i malo tko se zeli upustati u njega

WEASEL
14-09-2006, 15:32
istina, a što se tiče grafike, ne treba ništa vrhunski, bitna je atmosfera, a ne grafika

Fencing_LORD
14-09-2006, 16:33
ideja je dobra,samo tesko je izvesti dobro macevanje iz prvog lica

khmm, to prepustite meni :D

WEASEL
14-09-2006, 17:33
lol, ajd pitajte kumove i rođake znaju li ikog iz nekih izdavačkih kuća :)

Fencing_LORD
14-09-2006, 19:47
lol, ajd pitajte kumove i rođake znaju li ikog iz nekih izdavačkih kuća :)

Fencing arts(Fencing games - FA)-chalenge everything

WEASEL
14-09-2006, 19:49
lol, ajd pitajte kumove i rođake znaju li ikog iz nekih izdavačkih kuća :)

Fencing arts(Fencing games - FA)-chalenge everythingS:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: