PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi talenti i spellovi!



Wizard
12-09-2006, 17:29
Blizzard je dao listu novih spellova i stablo talenata za 70lvl, ne jos sve kalse, zadnje je za priesta, ovdje recite sto vam se svidja, a sto e, sto bi trebalo minjati, sto se tice magea svidja mi se, ali na prvi pogled, jos nisam proucio do kraja, ne izgleda lose, ove ostale klase sam asamo na brzaka, ona od priesta discipline novi spell, premocno, samo recito sto zelite da bude receno, ja cu jos pogledat to malo bolje pa mozemo raspravljati kako treba :D

Dreamer Deceiver
12-09-2006, 17:38
ful si mi zakon talneti za rogea i warlocka... :pray: s warlockom cu biri defenitivno afflication(nema veceg gušta bacat curseve i gledat kako neprijatelj sporo umire :D )žao mi je šta još nema talenta i magija za huntere :cry:

Wizard
12-09-2006, 18:05
Za megea Invisibility je mocno, ali Spellsteal je prepremocno, predobra magija, mage ce biti malo drukciji nego sto je do sada bio, mage talenti su dosta dobri, sviidjaju mi se promjene, neke koje su bile u patchu kad su se minjali mage talenti su bile lose, ali sad je sve jos bolje, za priesta Mass Dispel kao sto sam vec rekao i Shades of Darkness, barem izgleda fora, rogue su dobri, odlicne nove magije, od Shamana Bloodlust, i novi totemi su odlicni, od Lockova Fel Armor je premocan, za warriora Spell Reflection je predobro (sad ce ga biti teze ubiti) i Commanding Shout je dobra stvar za stance, bossove :D talente nisam bas proucia, ako stignem prouucit cu ih i cut cete moje misljenje, novi spellovi su dobri i zanimljivi, vecinom, to je svijetla tocka BC-a, zasad, tko zna sto nam buducnost donosi, sad cekamo da nam daju nove spellove i talente i za ostale klase :D

Dreamer Deceiver
12-09-2006, 18:16
meni su bolji talenti nego magije jer tako moreš napravit "unique" lika,a dobro je to sta su opet sve klase ravnopravne

Shadowhell
12-09-2006, 18:20
mali komentar .... na priest talent/spell ( ne sjećam se kaj je ... ) ...mass dispell ..

>dispells Divine Shield ..

Najretardiranija odluka blizzarda o nerfanju paladina u povijest retardiranih odluka koje su ikada kreteni napravili sa klasom koja je u početku imala toliko potencijala da bi ju na kraju sveli na ovo..

Čitam postove likova koji su popozdili zbog ovoga ...deletaju svoje pallye i psuju sve po redu ..

Idioti se mogu samo smješkati na konferencijama o tome kako guše kreativnost ostalih MMO-a i dobivati masu love, ali ako ovako nastave, sjebat će sve po redu ..

BC bi trebao donijeti značajne promjene, prije toga trebao bi doći i novi pvp system...ali ipak imam osjećaj da su sad stvarno zajebali s nekim stvarima.


meni su bolji talenti nego magije jer tako moreš napravit "unique" lika,a dobro je to sta su opet sve klase ravnopravne

rofl :rotfl: :rotfl: /gasp /point /rofl

Wizard
12-09-2006, 18:31
Pa sve klase jesu ravnopravne, dobro izbalansirane, igrac je vazan i njegova kvaliteta i nanje i umjece igranja s odredjenom klasom, necu sad u ot, neka brisu svoje paladine, tko im smeta, to je njihova odluka, sad cu ja izbrisati lika jer me oni lik moze ubiti, /rofl

Dreamer Deceiver
12-09-2006, 18:32
meni su bolji talenti nego magije jer tako moreš napravit "unique" lika,a dobro je to sta su opet sve klase ravnopravne

rofl :rotfl: :rotfl: /gasp /point /rofl

nece bit ful ravnopravne ali barem ce bit mali više ravnopravne jer ko malo bolje pogledaš da svaka klasa ima takorec protunapad drugoj klasi ili klasama,tako više paladini nece biti nadmocni (ic u divine shield) dok mi budemo pizdili zašto nam to rade već ce nam doć prist i on ce to dispellat i sve ce lepo biti opet normalno...i što se tiče onog talenta Unstalber Curse od warlocka to je dobro jer ce hileri malo razmislit ko ce maknut curse s drugog playera :D

Who
12-09-2006, 23:55
Paladin nadmocan ROFL...l2p nadmocne classe ove igre su mage koji te 1shoota i kralj overpowerda warlock cheers.

BlueFlaME
13-09-2006, 00:31
paladin ilitiga loladin zivcira cijelu hordu sa njegovim baloncicem..sva sreca,poceo sam drugo radit pallyu,prvo sve dispell,a onda mana burn..pa se sad hilaj gade!! :D :D

Babitz
13-09-2006, 07:09
nema veceg gušta bacat curseve i gledat kako neprijatelj sporo umire :D a mislio sam da sam jedini poremećeni sadist :D
obožavam affliction :pray:
al sve bi dao da ima nekrića na igri, da ga bar ubace kroz koji patch/ekspanziju :(

agaeon
13-09-2006, 09:39
No no dosta smo culi o tvojoj zelji za nekromancerom.
Ak hoces s njim igrat,instaliraj si opet Diablo II. :|

Smeagoul
13-09-2006, 14:32
a i btw. nekromancer / warlock .... sumonaju, crna magija, dot-ovi , cursovi ... treba li dalje usporedjivati ? ;)

Dreamer Deceiver
13-09-2006, 16:23
nema veceg gušta bacat curseve i gledat kako neprijatelj sporo umire :D a mislio sam da sam jedini poremećeni sadist :D
obožavam affliction :pray:
al sve bi dao da ima nekrića na igri, da ga bar ubace kroz koji patch/ekspanziju :(

ui koji mi je užitak bacat curseve na roguove,jadni se vanishaju ili stealthaju a curse ih ibaci iz stealtha :rotfl:

Smeagoul
13-09-2006, 16:42
ui koji mi je užitak bacat curseve na roguove,jadni se vanishaju ili stealthaju a curse ih ibaci iz stealtha :rotfl:

kod mene su malo pametnij, ali zato moj prvi korak je : Wywern Sting, Aimed Shot, Concusive Shot, Multy-Shot, Raptor Strike, vanish from that that ^^

Dreamer Deceiver
13-09-2006, 16:51
ui koji mi je užitak bacat curseve na roguove,jadni se vanishaju ili stealthaju a curse ih ibaci iz stealtha :rotfl:

kod mene su malo pametnij, ali zato moj prvi korak je : Wywern Sting, Aimed Shot, Concusive Shot, Multy-Shot, Raptor Strike, vanish from that that ^^

jebeno si to sredio,Multy-Shot je odličan na bgovima pogotova kad imaju malo helti pa ih skineš u tiru,ali gušt mi je isto rogu bacit wing clip jer usporeni rogue nije za niš

Shadow
13-09-2006, 19:29
Ovo s paladinima je sranje, fakat čisto sranje...Neš ti nekih spellova u paladina koji su vrijedni spomena osim Divine Shielda, a sad kad mi to neko moze skinut........PvP mi totalno otpada :cry:

Voldemort
13-09-2006, 20:17
Ovo s paladinima je sranje, fakat čisto sranje...Neš ti nekih spellova u paladina koji su vrijedni spomena osim Divine Shielda, a sad kad mi to neko moze skinut........PvP mi totalno otpada :cry:
Ma poslali su pallya u qurac a jebem #?" =!=$" bolje da ne govorim debilanu od shammy samo buffaj. :twisted: :|

Shadowhell
13-09-2006, 20:45
btw...kako ide shadow? :)

Shadow
14-09-2006, 19:02
Ma jebemti Blizzard i LF chest drops rate...jos ga nisam dobio
Kad se vraćaš?

Wizard
26-09-2006, 16:50
Jeste vidili druidove ??, moze biti ptica i letiti, totalno kulj, ali samo u outlandsu

Karzah
26-09-2006, 18:28
imaš o tome i raspravu na ''BC novosti'' topicu :wink:

Wizard
26-09-2006, 18:39
Da, ali ova tema je bas posvecena samo novim spellovima i talentima :D