PDA

Pogledaj cijelu verziju : Encrypted File-Stupid WinXP-HELP!!



Lav Fordy
11-09-2006, 17:28
Vučem se s ovim po newsima...
Valjda mi netko može pomoći...

Dakle,

imam idiotni Windows XP Pro na kompu s dva korisnika i nedavno sam "zaštitio" jedan važan .zip dokument enkripcijom (right click-Properties-Attributes-Advanced-Encrypt contents to secure data) tako da pristup tomu imam samo ja.ALI...ali..nešto se dogodilo (pojma nemam što ni zašto) i sad više uopće ne mogu otvoriti taj file..."Access To C:\Windows..etc. was denied";a ne mogu ni isključiti enkripciju-"Error Applying Attributes.Access is denied.".Pa sam pokušao omogućiti drugom korisniku pristup (Add..Select User) što je apsolutno neizvedivo,a u Data Recovery Agents polju nema ničega,znači ne postoji Data Recovery Agent,valjda?View Certificate opcija pod General prikazuje sljedeće:"This CA root certificate is not trusted.To enable trust,install this certificate in the Trusted Root Certification Authorities store.".
Ne znam u čemu je problem..možda je neki od cleanup alata (Disk Cleaner i sl.) obrisao nešto u vezi s tim fileom.pa me zanima može li se ta enkripcija na neki način ukloniti (neki program,bilo što?) i je li uopće moguće taj enkriptirani dokument otvoriti i ponovno koristiti...jer mi TREBA!!
E baš sam budala... :twisted:

SOMEONE PLEASE HELP ME!

Grateful2Grave,
Lav Fordy
(ne,nije 0:40,nego LAV FORDY :D )