PDA

Pogledaj cijelu verziju : Program za snimanje audio zapisa



W3DR4N
05-01-2006, 23:43
Znači, kako naslov govori, treba mi nekakav program za snimanje zvučnog zapisa, ali ne preko mikrofona, nego direktno s računala. Znači, zvukove koje proizvodi računalo, bilo da se radi o igri, winampu, powerdvdu, bilo čemu. Neki sound capture ustvari. Probao sam dosta programa, no niti jedan nije baš ono što tražim. Ne treba ništa profesionalno.

RageR
06-01-2006, 02:39
Probaj Cool Edit Pro :wink:

Rocchiro
06-01-2006, 12:17
Cool Edit ili Sound Forge :pray:

Robertus
07-01-2006, 12:01
Adobe Audition!!! 8)

Luka
11-01-2006, 16:20
Audacity, definitivno !!!!
Umjesto mikrofona na vrhu stavi "Mono Out" (to ti je desno-dolje od dijela za play, stop i sl.)

Glaciax
05-06-2011, 20:57
Da, i ja audacity preporučujem...baš je cool, možeš mjenjat glazbu, dodavat efekte, najbolji mi je onaj u kojem promjeniš visinu glasa pa onda pjevač zvuči ko beba hahahahaha...nego, audacity koristim već par godina i super je, mnogo ljudi ga preporučuje... još se sjećam kad mi ga je nastavnik Zoran preporučio audacity...bilo je to davno. jos su bile starije verzije vani, al uvjek je bio odlican, napravio sam vlastitu techno pjesmu tamo, baš je bila OKE. Ja ti preporučujem audacity jer je zaista TOP...hahaha ne mislim top kao top koj puca nego top ono kao... najbolji, kuš? ko top pjesma, tak i ovaj audacity je top..
Inače kad ga downloadiraš malo je teško snać se, al stric Đudžkam mi je zaista pomogao oko toga. Sada sam i ja profesionalac sa audacitijem i pokazujem svoje vještine svojim frendovima Zdravku, Muji, Hasi i prijateljici Fati...Zaista su zadivljeni mojim znanjem i sanjaju da će i oni jednoga dana imat takvog znanja o audcitiyu.. Nego.. Ako češ ikada trebat pomoć oko audacitiya bit ću vrlo sretan da ti mogu pomoć... Živim u Karlovcu.. No to je oke mogu ja tebi doć dat instrukcije a moš ti meni-- Tebi ću dat besplatno, vjeruj mi, isplati se učiti kod profesionalca poput mene...Iako sam 20- godišnjak heheehe..A daj mi reci ba, šta če tebi snimanje zvuka sa kompa...nesto mi je tu sumnjičavo i smrdljivo...da nije u pitanju ilegalna stvar, a brate? Prešutjet ću o ovoj istini i progledati ti kroz prste ovaj puta i praviti se kao da se ništa nije desilo, OK? Nadam se da si izabrao audacity jer ipak je on TOP snjimatelj zvuka...nemislim top za pucanje već top ko top ne?..btw, ima samo jedan minus... ne podržava OGG fajlove :S..Da,da to je i mene zajista razočaralo.. no nema veze...ugodan dan :)

Kostolomac
05-06-2011, 23:04
Svaka čast, ova tema je starija od mog accounta. Profešnl nekro xD

Devil Dog
06-06-2011, 06:24
I sad se neće više nikad pojavit...