PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prijedlog za podforum "Test"



jeretik
05-01-2006, 22:01
Evo predlazem da se podforum Test izmijeni malo, da bude pravi podforum, ali za tesko offtopicanje, tj. spamanje

E sad, dobro pazite: u njemu se ne bi racunali postovi, znaci to bi doso ko neki ispusni ventil dje bi se postale slike, spam topici i sve ostalo budalasto, a posto se ne bi racunali postovi, to bi bilo iskljucivo za lijecenje zivaca, a ne nabijanje rankova ili neceg slicnog

Znaci ko pozeli pokrenut galeriju s velikim slikama ili nekakav debilan topic tipa "Cevapi s pomfritom i bikini", to bi mogo uradit u tom podforumu, bez nabijanja postova

A ime podforuma bi bilo nesto ko "Svastara", "Ludnica" ili tako nekako...

Ionako se vec pomalo koristi za spamanje, pa je bolje odma iskljucit racunanje postova i promijenit ga da bude skroz za izivljavanje :|

Moze? :)

Worthaur
05-01-2006, 22:04
E sad, dobro pazite: u njemu se ne bi racunali postovi, znaci to bi doso ko neki ispusni ventil dje bi se postale slike, spam topici i sve ostalo budalasto, a posto se ne bi racunali postovi, to bi bilo iskljucivo za lijecenje zivaca, a ne nabijanje rankova ili neceg slicnog
Jel se to može napravit?
Ali bilo bi dobro...,

jeretik
05-01-2006, 22:06
E sad, dobro pazite: u njemu se ne bi racunali postovi, znaci to bi doso ko neki ispusni ventil dje bi se postale slike, spam topici i sve ostalo budalasto, a posto se ne bi racunali postovi, to bi bilo iskljucivo za lijecenje zivaca, a ne nabijanje rankova ili neceg slicnog
Jel se to može napravit?
Ali bilo bi dobro...,

Moze, ima foruma s time

Al bas me zanima sta oni misle o ideji :boohoo:

lcy
05-01-2006, 22:49
to nemresh napravit sa PHPBB-ovim forumima... na nekim drugim mozda da... no za njih neznam al znam da na PHPBB to nemresh...

Sh1fty
05-01-2006, 22:50
lol
naravno da mozes, ima gomila dodataka za phpbb.

Imothep
05-01-2006, 23:32
Konkretno znam da na SMFu ima ta opcija, za phpBB2 neznam, možda ima neki mod...

Robertus
06-01-2006, 19:33
ako može, bilo bi dobro