PDA

Pogledaj cijelu verziju : BF2 online



g@mer4life
09-09-2006, 17:40
nakon što sam doktorirao gulf of oman mapu u bf2 krenuo ja u online igranje....pa me zanima zašto kad stisnem na join server on to ne ne napravi

g@mer4life
10-09-2006, 12:22
kaj nitkon nezna :(

Doggy
10-09-2006, 12:41
objasni malo bolje... probaj dva put kliknuti na server, mozda je server pun, mozda imas piratsku igru, objasni...

Prince-Artas
10-09-2006, 15:02
objasni malo bolje... probaj dva put kliknuti na server, mozda je server pun, mozda imas piratsku igru, objasni...

možda nema najnoviji patch

g@mer4life
10-09-2006, 15:05
napravio sam acaunt.....i jednostavno kad stisnem join server on malo zbrejka koda se spaja i i bude sve ko prije........

a kad idem na bhq...(najdesnije u gornjem kutu) on se zbrejka pa ga moram restartat....i ak imam max adsl na koju internet connection da namjestim

Doggy
10-09-2006, 15:06
u game browseru je slozeno da ti odma zlista servere iste verzije, tak da s tim nebi trebalo biti problema, a ak ti je same version ispod browsera iskljucen, onda ga ukljuci i refreshaj servere...

a spoji ti se ne account? i udjes u igru? e, ak ti se sve vrati na staro, onda bi ti trebal biti neki razlog... mozda... neznam... ak nist drugo reinstal (znam da je malo mucno)