PDA

Pogledaj cijelu verziju : SC: Chaos Theory



Teon
09-09-2006, 12:02
Veliki sam fan Splinter Cella te sam ga oduvijek zelio igrat preko neta.
Jedinica nema MP a dvojku niko ne igra (nisam naso nijedan server) no nazalost trojku nemam. Eh, sad moje pitanje je dali netko to igra preko neta, jer cu posudit od frenda origigi Chaos Theory, pa ako bi netko mogo malo trenirat sa mnom? (mozda i ja kupim original)
No i opcenito me zanima kakva je online scena Splinter Cella u Hrvatskoj.

Teon
10-09-2006, 11:55
Cini se da nitko ne igra :cry:
A tako mi se dobro cini multiplayer. (iako nisam isprobao CT-ov)

Frost
10-09-2006, 15:43
Ja bi igrao, niasm ga niti ja nešto igro, samo jednom coop mod, i ludnica je!
Javi se

Teon
10-09-2006, 17:36
Eh, super!!! :D
Trebao bih ga sutra dobit, pa znaći da ću ga moć prekosutra igrat.
Imas li x-fire te TeamSpeak?

Frost
11-09-2006, 12:29
Nemam, a nikada nisam s time radio, tj mislim da imam X-Fire, ali neznam s time, buš me naučil kad se čujemo.
Pozdrav :wink:

Teon
11-09-2006, 20:14
Evo upravo sam instalirao CT.
Sutra ću moć ujutro nešt igrat, još mi javiš, i imam pro frenda pa će nas naučit. Pozdrav.

Frost
11-09-2006, 22:37
Dogovoreno :wink:

Teon
12-09-2006, 07:44
Joj, nećeš vjerovat!!
Moj frend je zaboravio manual (na kojem je CD key za multiplayer) ili ga nije dobio, jer je igru dobio uz grafičku!! :(
Koja šteta.
Još ću ga pitati možda ima negdje zapisano.
:cry: :cry:

Frost
12-09-2006, 17:37
A jebiga, daj neka pogleda na kutiji igre, tamo je i meni bio zapisan, unutra na malom papiriću

Prince-Artas
12-09-2006, 18:12
Joj, nećeš vjerovat!!
Moj frend je zaboravio manual (na kojem je CD key za multiplayer) ili ga nije dobio, jer je igru dobio uz grafičku!! :(
Koja šteta.
Još ću ga pitati možda ima negdje zapisano.
:cry: :cry:

ja sam dobio s grafom sc pandora tomorrow i igra se nalazila u papirnatoj kutiji na kojoj je bio cd key, mislim da ti frend uopće nije dobio manual

Teon
13-09-2006, 07:37
Joj, nećeš vjerovat!!
Moj frend je zaboravio manual (na kojem je CD key za multiplayer) ili ga nije dobio, jer je igru dobio uz grafičku!! :(
Koja šteta.
Još ću ga pitati možda ima negdje zapisano.
:cry: :cry:

ja sam dobio s grafom sc pandora tomorrow i igra se nalazila u papirnatoj kutiji na kojoj je bio cd key, mislim da ti frend uopće nije dobio manual

Dobro mislis, samo je na DvDu CD Key ali za instalaciju.
Nego, koliko dođe Chaos Theory u Algoritmu?

*Fila*
13-09-2006, 08:46
Ja bi igrao ali imam modem :cry:

Frost
13-09-2006, 09:22
Joj, nećeš vjerovat!!
Moj frend je zaboravio manual (na kojem je CD key za multiplayer) ili ga nije dobio, jer je igru dobio uz grafičku!! :(
Koja šteta.
Još ću ga pitati možda ima negdje zapisano.
:cry: :cry:

ja sam dobio s grafom sc pandora tomorrow i igra se nalazila u papirnatoj kutiji na kojoj je bio cd key, mislim da ti frend uopće nije dobio manual

Dobro mislis, samo je na DvDu CD Key ali za instalaciju.
Nego, koliko dođe Chaos Theory u Algoritmu?


Pa ja sam ga platio 350 mislim, i to prije 6 mjeseci negdje.
No nevjerujem da ti se isplati kupovati igru samo zbog mltiplayera, ako nisi odigro singleplayer onda čista preporuka! :D

Prince-Artas
13-09-2006, 14:03
za te pare imaš sve SC djelove (3) u paketu

Frost
13-09-2006, 17:16
Sva tri :shock:
A jebiga, sada je kasno, a baš bi bila lijepa kolekcija :D

Teon
06-10-2006, 15:43
Naime kao što znate imam SC:CT koji je došao uz grafulju a on nema CD key za multiplayer jer uz njega nije došao manual.
Da li bi mi netko mogao ustupiti svoj CD-key ako ne igra multiplayer (sumnjam da ima netko takav) ili ako znate da li se to može nekako od ubisofta riješiti (našao sam neke forume gdje postaju isti problem no nema odgovora), hvala (razumjet ću ako se nitko ne javi)

salata
06-10-2006, 19:55
Cvjetaču očistiti i oprati te je razdijeliti na komadiće. Staviti je u litru posoljene vode, a kada prokuha dodati opranu rižu i kuhati dok se cvjetača i riža potpuno ne skuhaju.

Zgotovljenu juhu posuti vegetom, naribanom mrkvom i nasjeckanim peršinom, dodati žlicu maslaca i kiselo vrhnje u koje je razmućeno jaje.

Teon
07-10-2006, 16:07
ne opet... :kill:
to meni kazes ili njegovom ismijavanju-spamu

Teon
09-10-2006, 08:06
Hvala na pomoći, dobio sam CD key!!
Multiplayer je zakon, vrlo zanimljivo.
Nadam se da čitaš Frost, možemo se dogovoriti kada da igramo. :D