PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kupujem novi mp3 player!!!



Shadowww
06-09-2006, 17:40
Svaka preporuka dobrodosla :D .. Malo sam gledao cjenike svih vecih ducana i jednosavno se nemozes snac medu svim tim...

pa ak ima neko neku preporuku.. go ahead :D :D

sto se tice kapaciteta.. odgovara od 500mb - 1gb :D .. nije mi bitan izgled, bitna je kvaliteta muzike... sve ostalo u drugi plan.. (ekran, pordska za druge formate osim mp3.... nije bitno).. jedino je malo zeznuto.. sto raspolazem ogranicenim sredstvima (citaj: kolko nazicam od starci).. ali mogu skupit 400-500 kn..

thnx

NortonCommander
06-09-2006, 18:06
Nedavno sam uzea za svoju rođakinju jedan player od ms industriala. Sad ce ti vjerovatno svatko pos.at ovu marku ali sto se tice mp3 playera, oni su skroz dobri.
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=36 ... 1295069611 (http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=36255&Provjera=632931661295069611)
za 520kn:
1gb, vrlo dobar zvuk(pod uvjetom da uzmes neke bolje slusalice ali ista je stvar sa svim mp3 playerima), reprodukcija videa(gleda sam crtani film Madagaskar na njemu i slika je odlična unatoč 1,8" ekranu), fm radio,ugrađeni zvučnik,diktafon,čitac teksta, voip funkcija i igre...nema sta nema.

emperror
06-09-2006, 18:24
imas iPod shuffle od 512 mb za 250kn

kvaliteta- pa to je iPod!!

jos je i mali

jedino sto nema ekran, ima neke lampice, pomocu njih se orijentiras :(

goGAMERo
06-09-2006, 18:52
Nedavno sam uzea za svoju rođakinju jedan player od ms industriala. Sad ce ti vjerovatno svatko pos.at ovu marku ali sto se tice mp3 playera, oni su skroz dobri.
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=36 ... 1295069611 (http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=36255&Provjera=632931661295069611)
za 520kn:
1gb, vrlo dobar zvuk(pod uvjetom da uzmes neke bolje slusalice ali ista je stvar sa svim mp3 playerima), reprodukcija videa(gleda sam crtani film Madagaskar na njemu i slika je odlična unatoč 1,8" ekranu), fm radio,ugrađeni zvučnik,diktafon,čitac teksta, voip funkcija i igre...nema sta nema.



Ni slučajno MS, svaki 5. radi ispravno, preporučujem ti od MSI-a, da uzmeš Digi 60, cjena je nekih 500 - 600 kn, ima displej u boji, 1 GB prostora, ja sam ga isporbao i odličan je, a i znaš sam da je MSI kvalitetan brand!

GrannyKiller
06-09-2006, 21:11
potraži negdje MURO mp3 playere. govori se da je to Rolls Royce među mp3 playerima.

samo nisam siguran da ćeš skupit pare za to. moj je u vrijeme kada su playeri od 512 bili 700 kn koštao oko 1000, a imao je 256. ali kvalitetno je i robusno izrađen. i definitivno ima najbolji zvuk koji sam čuo na playeru! (nemojte mislit da se hvalim, hvalim taj komad hardvera.)

Shadowww
06-09-2006, 21:29
hvala svima na preporukama.. ajd idem redom komentirat:

@NortonCommander: yep.. ovaj od ms-a izgleda mocno.. lijep, crn.. ali.. imam feeling da to ipak nije za mene.. prekrhak je.. ima veliki display (bar izgleda veliki na toj slici).. i posto ce ici svaki dan samnom.. tranvajem.. u skolu.. i svugdje.. mislim da taj lijepi LCD (ili OLED.. sta vec je..) nebi izdrzao dugo.. a osim toga.. mislim da mi je i malo prevelik..e .. i netrebaju mi nikakve điđe tipa mpeg video reprodukcija.. ma nist.. samo da je zvuk kvalitetan..

@emperror: da.. razmisljao sam o ipodu.. neko vrijeme.. mislim da sigurno necu kupit neki no name mp3player.. .. ali ovaj ipod sto ti spominjes... heh.. kosta duplo vise nego sto si napisao.. da budem precizniji.. najjeftinije sto sam pronasao bilo je 578kn za gotovinu... ali da sam 100% siguran da cu ga kupit (da je vrijedan tih novaca) kupio bi ga odmah!.. uglavnom.. neznam.. jos cu razmislit.

@goGAMERo: Digi 60.. hm.. otkud si njega iskopao.. potrazio sam na netu.. cijena je ok..jedino.. neznam.. po nicemu se ne razlikuje od hrpetine ostalih mp3 playera... msi je sigurno kvalitetan brand (moja maticna je od msi-a i radi super vec par godina.. sis 648max.. nekad no1 maticna za p4 procove) al nisam ni znao da rade mp3 playere.. lol..

@GrannyKiller: MURO? Jesi ziher da ti je spelling ok?.. jer ako na nabavi.net nema toga.. onda stvarno neznam gdje da se raspitam u vezi tog mp3 playera... narucivanje preko amazona i ebuya otpada... tek slijedeci mjesec cu imat 18.. :D

Hm.. nekuzim bas.. ak pogledate ovaj link koji je norton comander postao.. vidjet cete predivnu sliku mp3 playera.. ja sam na prvi pogled pomislio da je to PDA... i ima 1gb memorije i kosta oko 500kn.i ima sve moguce điđe. .. e.. a pogledajte sad ipod shuffle od 512mb.. kosta isto kao i ovaj prethodni od MS-a .!!.. ima duplo manje memorije.. nema display, nist dodatnih opcija i ruzan je do bola.... pa kako to onda moze biti toliko skupo?? bolje da vam i ne kazem kolko kosta 1gb ipod shuffle!!.. koji bi trebao biti u rangu (memorijskom) sa MS-ovim mp3 playerom!.. Pa koji qurac si Apple umislja?.. .. nist.. ajd mi jos nest preporucite :D

NiX4tHeG@M3R
06-09-2006, 21:32
Hm.. nekuzim bas.. ak pogledate ovaj link koji je norton comander postao.. vidjet cete predivnu sliku mp3 playera.. ja sam na prvi pogled pomislio da je to PDA... i ima 1gb memorije i kosta oko 500kn.i ima sve moguce điđe. .. e.. a pogledajte sad ipod shuffle od 512mb.. kosta isto kao i ovaj prethodni od MS-a .!!.. ima duplo manje memorije.. nema display, nist dodatnih opcija i ruzan je do bola.... pa kako to onda moze biti toliko skupo?? bolje da vam i ne kazem kolko kosta 1gb ipod shuffle!!.. koji bi trebao biti u rangu (memorijskom) sa MS-ovim mp3 playerom!.. Pa koji qurac si Apple umislja?.. .. nist.. ajd mi jos nest preporucite :D

Kvaliteta,ipod ti se neće kvariti!imćeš ga duže...i tako i ime....

GrannyKiller
06-09-2006, 21:43
@GrannyKiller: MURO? Jesi ziher da ti je spelling ok?.. jer ako na nabavi.net nema toga.. onda stvarno neznam gdje da se raspitam u vezi tog mp3 playera... narucivanje preko amazona i ebuya otpada... tek slijedeci mjesec cu imat 18.. :D

siguran sam, fotografiram ti kutiju ako treba :) model je MURO MR-100, MURO je skraćenica od MultiRoad. web stranica je http://www.muro.co.kr/english/index.asp

ima stvarno tonu opcija i jedino mu zamjeram je što ima samo 256 MB...

NortonCommander
06-09-2006, 21:50
Ipod je smeće. Kao vlasnik pokvarenog ipoda to vam garantiram! Gov.o padne sa metar visine i imas puzzle. Smeće koje kosta previse zbog reklame! Nikako ipod nemoj uzimat. A to sta neki tvrde da od ms-a svaki 5. radi: to kao 1. nije istina a kao drugo, pa zato postoji garancija od 1 godine. Sto se tiče dimenzija i čvrstoće ms-jevog playera, mogu reći samo dobre stvari. On je skroz mali i lagan a poprilično cvrste konstrukcije (u svakom slučaju cvrsci je od nekakvog ipod shufflea).
Vjeruj mi, prvo ajde u dućan, uzmio player u ruke pa procjeni sam.
Sam ću priznat da tvrtka ms industrial ne vrijedi pisljivog boba sto se tiče napajanja , miseva i ostale racunalne periferije ali sto se tiče mp3 playera totalno druga priča. Nazalost, ljudi misle lose o svemu sto izađe iz te tvornice pa su ovi prisiljeni prodavat uređaje po nizim cjenama.
p.s. taj ms-ov player je velik oko 6cm po svojoj najvećoj stranici. Ako ti je to preveliko onda zbilja ne znam sto nije.

GrannyKiller
06-09-2006, 22:33
Ipod je smeće. Kao vlasnik pokvarenog ipoda to vam garantiram! Gov.o padne sa metar visine i imas puzzle. Smeće koje kosta previse zbog reklame! Nikako ipod nemoj uzimat. A to sta neki tvrde da od ms-a svaki 5. radi: to kao 1. nije istina a kao drugo, pa zato postoji garancija od 1 godine. Sto se tiče dimenzija i čvrstoće ms-jevog playera, mogu reći samo dobre stvari. On je skroz mali i lagan a poprilično cvrste konstrukcije (u svakom slučaju cvrsci je od nekakvog ipod shufflea).
Vjeruj mi, prvo ajde u dućan, uzmio player u ruke pa procjeni sam.
Sam ću priznat da tvrtka ms industrial ne vrijedi pisljivog boba sto se tiče napajanja , miseva i ostale racunalne periferije ali sto se tiče mp3 playera totalno druga priča. Nazalost, ljudi misle lose o svemu sto izađe iz te tvornice pa su ovi prisiljeni prodavat uređaje po nizim cjenama.
p.s. taj ms-ov player je velik oko 6cm po svojoj najvećoj stranici. Ako ti je to preveliko onda zbilja ne znam sto nije.

kad smo već kod MS-a, proizvode oni i dobru periferiju. najnoviji proizvodi su im napravljeni "u skladu sa najnovijim trendovima". tu ubrajam MP3 playere i nove tipkovnice, koje su i na dodir čisto solidne, a imaju mogućnosti 2x skupljih. miševi im nisu baš nešto, a seriju napajanja bi trebali nazvati PC Killer

Shadowww
06-09-2006, 23:41
@NiX4tHeG@M3R: hmm.. neznam.. ako kazes da je kvalitetan valjda to znas iz osobnog iskustva?... svi toliko hvale te ipodove... a meni to stvarno ne izgleda nist posebno.. barem prema slikama koje sam vidio... izgleda da cu ipak morat pretrazit sobu.. i pronac neke starije brojeva Vidija..

@GrannyKiller: pa di si ti to nabavio.. ? isao si u koreju po mp3? :D .. Jer u hr tog nema nigdje za nabavit.. ma.. budem ja ipak kupio neki malo poznatiji brand..

@NortonCommander: ma dobro.. velicina je ok.. al taj player nebudem sigurno uzeo.. (razlozi u prijasnjm postu)

Malo sam se raspitao po forumima okolo.. uglavnom sam gledao neke starije threadove.. ljudi uglavnom preporucuju sony, creative, irvier .. jel valja sta od toga..? ili nesto drugo?...trece? :D

btw. nemojte mi spamat po topicu :twisted:

GrannyKiller
06-09-2006, 23:44
@GrannyKiller: pa di si ti to nabavio.. ? isao si u koreju po mp3? :D .. Jer u hr tog nema nigdje za nabavit.. ma.. budem ja ipak kupio neki malo poznatiji brand..

btw. nemojte mi spamat po topicu :twisted:

u HG-spotu sam kupio :) sorry, neću više spamat. iRiver , Creative Zen i slićni playeri su strašna kvaliteta! (ali i cijena)

MasaKrisT
08-09-2006, 11:06
JEL uz onaj mp3 ms mp404 idu sluse ili?trebam brzi odg....

NiX4tHeG@M3R
08-09-2006, 11:08
JEL uz onaj mp3 ms mp404 idu sluse ili?trebam brzi odg....

http://www.google.comSili nazovi ve-mil pa pitaj!!!

MasaKrisT
08-09-2006, 11:12
k thx :pray:

NortonCommander
08-09-2006, 14:04
idu i slusalice, naravno

MasaKrisT
10-09-2006, 09:14
thx... :pray:

De Jan
15-09-2006, 17:28
Moze li netko reci koliko traju baterija? Kolika je razlika kad slusas mp3-ce i mp4?

NortonCommander
15-09-2006, 18:03
kako koji player. Vremena variraju od 4h do 30-tak h(koliko traje baterija u mom playeru :D ) A kod konkretno ovog playera o kojem se priča mislim da je razlika izmedu trajanja baterije kod gledanja mp4 i mp3 mala jer ekran radi i prilikom slušanja mp3-ca.

Prince-Artas
15-09-2006, 18:43
Moze li netko reci koliko traju baterija? Kolika je razlika kad slusas mp3-ce i mp4?

ja imam sony E003 1gb i baterija traje 25-30 sati

NortonCommander
15-09-2006, 20:08
Ja imam sony nw-hd5 i traje isto toliko. Sony-evim playerima najvise traje baterija jer oni imaju svoje integrirane baterije.

Prince-Artas
15-09-2006, 20:19
Ja imam sony nw-hd5 i traje isto toliko. Sony-evim playerima najvise traje baterija jer oni imaju svoje integrirane baterije.

točno, ali mene nervira sonicstage

NortonCommander
15-09-2006, 20:50
Nemoj mi ga ni spominjat.kad prebacujem u mp3 format onda mi se slabije cuje pisma a kad konvertiram iz mp3 u atrac onda zastajkuje. Da bi sve bilo idealno moram prvo mp3 konvertirat u.wav i onda iz tog formata u atrac. Katastrofa! A i ono kad me trazi da se spojim na net da napravi restore liste pjesama. Zaklat onoga tko je napravija sonicstage!

p.s. Offtopic je al je.iga...

De Jan
15-09-2006, 22:06
Da, zanima me kolko traje baterija u mp404

flander
15-09-2006, 23:11
ipod si zemi,kvaliteta kakve nema,neki dan mi pao u WC :rotfl: :rotfl: :rotfl: i dela ko nov,ludnica :D :D