PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moderatorske ovlasti



Domy
05-09-2006, 21:20
Ovako,svi znamo kaj moderatori rade i tako to. Međutim,u svjetlu nedavnih događaja,jedna je činjenica vidljiva. Nikad nema dovoljno moderatora,i to s različitih podforuma,online u istom trenu da bi spriječili wannabe-je,spammere i sve slične u njihovim "pothvatima". Predlažem da se ili unaprijedi više ljudi u administratore (i to neke koji su često online) kako bi mogli kontrolirati događaje,ili da se nekim moderatorima da vlast nad svim forumima (tj da neki moderatori budu moderatori na SVIM podforumima). Tako će bar moć brisati spammerske ili jednostavno nepristojne teme i postove dok su ovi još u nastajanju. Stvarno je žalosno vidjet ime najnovije registriranog korisnika koje glasi j.ebač i čekat kakvu budalaštinu sprema,a sasvim je jasno već na prvi pogled. Još je žalosnije vidjet moderatora koji moli da se ljudi prestanu svađat s gorenavedenim,nitko ne sluša,a taj moderator nema nikakve ovlasti na baš tom podforumu.

olio
05-09-2006, 21:27
pa zar weky nije dovoljan

Kron
05-09-2006, 21:28
Kad wedran dođe....................tsunami za spammere!

NiX4tHeG@M3R
05-09-2006, 21:38
Kad wedran dođe....................tsunami za spammere!


Boohootiram"kad dođe"....a kada će doć foru je u bannani :boohoo:

Domy
05-09-2006, 21:40
Blago vama kad jednom čovjeku tolko vjerujete,al mene zanima gdje je on sad. Kolko vidim,nema ga. Upravo to i jest moja poanta. Vedran radi svoj posao,al nemre sve sam kao što nitko drugi ne bi mogao. Dok dođe i kad dođe,imat će sat vremena posla,brisanja i ne znam čega sve ne. Da je tu bio netko u početku,brzo bi se sve riješilo i ne bi bilo puno problema. Nemojte da moram još objašnjavat vlastite riječi,sasvim je jasno kaj sam prvim postom htio reć onome ko ga ozbiljno pročita.

05-09-2006, 21:43
mislim da se wedran skriva,vidio sma ga poslje 3 ujutro na forumu :)

King tiger
05-09-2006, 21:46
Ja se htio prijavit za moda ali se Mindreader( :-x :D :D ) prijavio prije mene. :( Mislim da vise ne primaju modove pa se nisam ni prijavljivao.

olio
05-09-2006, 21:48
Tko su sve admini

g@mer4life
05-09-2006, 21:50
Tko su sve admini

wiking,iggy i wedran

Babitz
05-09-2006, 22:35
ako vam to kaj znači, ja bi mogao biti moderator neđe ili globalni moderator 8)

str33t6l0w
05-09-2006, 22:48
moderatora ima i previse... a imamo i novog moda (Weky) i mislim da je to sasvim dovoljno....i koliko znam neprimaju nove modove... dosta nas je u ovom poslu... a i jedino sto mogu je molit da se sve sredi jer nemam druge ovlasti...

Kron
06-09-2006, 08:51
Tko su sve admini

wiking,iggy i wedran

A red)-(ead?

KingTomy
06-09-2006, 09:10
i rochi je admin ;) jednom je bio online pa sam vidio, on je iz vidia...

g@mer4life
06-09-2006, 14:41
Tko su sve admini

wiking,iggy i wedran

A red)-(ead?


on nije bio na forumu jaaaako dugo

Sickmanno1
06-09-2006, 18:16
brijem da bi bilo dobro uvesti SMOD-a

Sonic_Moronic
06-09-2006, 19:21
Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D

Malo sam se propametio od spamanja

Inače ja mislim da je dovoljno moderatora...

NiX4tHeG@M3R
06-09-2006, 19:28
Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D

Malo sam se propametio od spamanja

Inače ja mislim da je dovoljno moderatora...

NE NEmA I STREETGLOW I TI TO MISLITE!!!ALI NEMA NE BI SE DOGODILO ŠTO JEST sa jebaačem!!!!!!!Nema!!!!Možda ih ima dosta al nisu ovdje kad trebaju biti!!!! uvijek su kada ne treba i govore kome bu išao bann i preseravju se al kada se ovakvo sranje dogodi onda ih nema!!! :twisted: :kill: :-x ufff je sam li sada ljut!!!

Fencing_LORD
06-09-2006, 20:23
[quote="Sonic_Moronic":1t2bt7l4]Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D

Malo sam se propametio od spamanja

Inače ja mislim da je dovoljno moderatora...

NE NEmA I STREETGLOW I TI TO MISLITE!!!ALI NEMA NE BI SE DOGODILO ŠTO JEST sa jebaačem!!!!!!!Nema!!!!Možda ih ima dosta al nisu ovdje kad trebaju biti!!!! uvijek su kada ne treba i govore kome bu išao bann i preseravju se al kada se ovakvo sranje dogodi onda ih nema!!! :twisted: :kill: :-x ufff je sam li sada ljut!!![/quote:1t2bt7l4]S:pray: :bravo:

sve je rika čovik. podržavan ga

MindReader
06-09-2006, 20:28
Nema!!!!Možda ih ima dosta al nisu ovdje kad trebaju biti!!!! uvijek su kada ne treba i govore kome bu išao bann i preseravju se al kada se ovakvo sranje dogodi onda ih nema!!! :twisted: :kill: :-x ufff je sam li sada ljut!!!
hm... škola je, znaš? ljudi nisu kod kuće od 8:00-14:00 ili od 14:00-20:00!! pola dana! šta bi ti sad? da, čim dođe neki spammer, da ga se iste sekunde banna??? :?

i da... je*ač je najviše spammao u alt-f4... tamo su samo weki i vamp aktivniji modovi... al nisu ni oni mogl doć, očito!

kad se povećalo brojčano stanje, sve se očistilo i je*aču ni traga ni glasa... šta vam je svima danas? pa nisu modovi roboti koji samo vise na kompu i čekaju da vi zaspammate i da oni čiste za vama :?

NiX4tHeG@M3R
06-09-2006, 20:29
Nema!!!!Možda ih ima dosta al nisu ovdje kad trebaju biti!!!! uvijek su kada ne treba i govore kome bu išao bann i preseravju se al kada se ovakvo sranje dogodi onda ih nema!!! :twisted: :kill: :-x ufff je sam li sada ljut!!!
hm... škola je, znaš? ljudi nisu kod kuće od 8:00-14:00 ili od 14:00-20:00!! pola dana! šta bi ti sad? da, čim dođe neki spammer, da ga se iste sekunde banna??? :?

i da... je*ač je najviše spammao u alt-f4... tamo su samo weki i vamp aktivniji modovi... al nisu ni oni mogl doć, očito!

kad se povećalo brojčano stanje, sve se očistilo i je*aču ni traga ni glasa... šta vam je svima danas? pa nisu modovi roboti koji samo vise na kompu i čekaju da vi zaspammate i da oni čiste za vama :?

ma rekao sam već škola....

Fencing_LORD
06-09-2006, 20:35
Nema!!!!Možda ih ima dosta al nisu ovdje kad trebaju biti!!!! uvijek su kada ne treba i govore kome bu išao bann i preseravju se al kada se ovakvo sranje dogodi onda ih nema!!! :twisted: :kill: :-x ufff je sam li sada ljut!!!
hm... škola je, znaš? ljudi nisu kod kuće od 8:00-14:00 ili od 14:00-20:00!! pola dana! šta bi ti sad? da, čim dođe neki spammer, da ga se iste sekunde banna??? :?

i da... je*ač je najviše spammao u alt-f4... tamo su samo weki i vamp aktivniji modovi... al nisu ni oni mogl doć, očito!

kad se povećalo brojčano stanje, sve se očistilo i je*aču ni traga ni glasa... šta vam je svima danas? pa nisu modovi roboti koji samo vise na kompu i čekaju da vi zaspammate i da oni čiste za vama :?

stvarno? ja si zabrijo da jesu :D

znam, ali šta reči? ne možeš spriječiti takve idiote da rade sranja

Sonic_Moronic
06-09-2006, 21:10
Šta vam tolko smeta to.
Npr. ja mrzim kad idem čitat neku temu i vidim poruku moda *obrisane 3 stranice* il tak nešt. Baš volim vidit o čem se tu radilo...

g@mer4life
06-09-2006, 21:21
Šta vam tolko smeta to.
Npr. ja mrzim kad idem čitat neku temu i vidim poruku moda *obrisane 3 stranice* il tak nešt. Baš volim vidit o čem se tu radilo...

o spamu

str33t6l0w
06-09-2006, 21:24
[quote="Sonic_Moronic":15tldx8y]Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D

Malo sam se propametio od spamanja

Inače ja mislim da je dovoljno moderatora...

NE NEmA I STREETGLOW I TI TO MISLITE!!!ALI NEMA NE BI SE DOGODILO ŠTO JEST sa jebaačem!!!!!!!Nema!!!!Možda ih ima dosta al nisu ovdje kad trebaju biti!!!! uvijek su kada ne treba i govore kome bu išao bann i preseravju se al kada se ovakvo sranje dogodi onda ih nema!!! :twisted: :kill: :-x ufff je sam li sada ljut!!![/quote:15tldx8y]

mislim i ponovno kazem.. ima nas dosta modova.... sad je skola.. ali uvijek je netko online....

Domy
06-09-2006, 22:51
Vi jednostavno ne želite shvatiti što sam ja mislio kada sam napisao ovaj topic... :?

Moderatora ima hrpa,da,al svaki ima svoj podforum i to maksimalno njih par. I da,škola je,i da,ima uvijek netko online,al ovo je sasvim moguće: dođe spammer,vidi koji je od modova online i najviše zasere onaj u kojem oni online nemaju jurisdikcije! (Lijepo na svakom podforumu piše ko su moderatori)
I onda će se opet desit nešto slično hanzaplastovim molbama i upozorenjima da se više ne piše na određeni spammerov topic i daje mu povoda da nastavi,al će moći učinit kitu u vezi toga jer je topic u Alt-F4 koji nije njegov podforum! Da je imao barem mogućnost brisanja topica ako već ne ban-anja što je administratorsko pravo,onaj mali j.ebač ne bi bio na forumu dulje od 5 minuta kad bi mu odjednom svi postovi ponestajali.

Prestanite pisati ako nemate kakvu konstruktivnu kritiku ili prijedlog,ovaj topic nije stvoren s namjerom da si vi punite broj postova nadmetanjem ko zna više administratora i tko se odvikao od spammerskih poriva.

Sonic_Moronic
07-09-2006, 11:47
[quote="Sonic_Moronic":1y7sdib5]Šta vam tolko smeta to.
Npr. ja mrzim kad idem čitat neku temu i vidim poruku moda *obrisane 3 stranice* il tak nešt. Baš volim vidit o čem se tu radilo...

o spamu[/quote:1y7sdib5]

Hm znam to ali nekad bude zanimljivo :roll:

Babitz
07-09-2006, 18:44
Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D prošla te ta homofobija, dakle
sad možeš i pogledat brokeback mountain

07-09-2006, 19:36
Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D prošla te ta homofobija, dakle
sad možeš i pogledat brokeback mountain
ban asap :)

Babitz
07-09-2006, 19:44
Ja sam pobjedio svoju fobiju od vedrana :rotfl:

Čestitajte mi :D prošla te ta homofobija, dakle
sad možeš i pogledat brokeback mountain
ban asap :)ma ved je dosta kul da skuži zajebanciju :boohoo: 8)

Kron
07-09-2006, 20:07
[quote="g@mer4life":2g7880se][quote="Sonic_Moronic":2g7880se]Šta vam tolko smeta to.
Npr. ja mrzim kad idem čitat neku temu i vidim poruku moda *obrisane 3 stranice* il tak nešt. Baš volim vidit o čem se tu radilo...

o spamu[/quote:2g7880se]

Hm znam to ali nekad bude zanimljivo :roll:[/quote:2g7880se]


2 likca su flejmali po Hellboyu da on ne radi igru, ne bi im bog dokazao da nisu u pravu............. to je wedran napravio čistku

Svaka mu dala

v4MP1r3
08-09-2006, 16:02
vec postojeci admii su bili an odmoru preko ljeta, i oni se moraju odmarati ne?
wedran je sad nas admi, i kako je ekipa rekla, on je tsunami za spammere jer je sredio onu icy-samuraj-spamm-teme na sve moguce forume u cca 10 minuta, sve izbrisao sredio popravio i IP banao, tako da kazem

uzdajem(o) se u wedrana!

King tiger
08-09-2006, 16:04
In Wedran We Trust:D

Wizard
28-09-2006, 19:30
Ni mi se dalo otvarat novu temu, nego ko mi je locka temu: homoseksualci, nisam prekrsio niti jedno pravilo foruma i jos sam lipo u postu reka da ni drugi nista ne krse nego da iznesu svoje misljenje i glasaju u naketi, i u cemu je problem, ako vec svi kazu da je to postao u svijetu "normalan" pojam i pojava zasto onda o tome nebi raspravili kao ljudi, stoga molim da se tema odlcoka ili da mi se da neki dobar razlog za lock, ako stvar imakne kontroli lockajte slobodno

str33t6l0w
28-09-2006, 22:02
evo lockano i prebaceno u banned ;)

W1k1n6
08-10-2006, 23:11
Ni mi se dalo otvarat novu temu, nego ko mi je locka temu: homoseksualci, nisam prekrsio niti jedno pravilo foruma i jos sam lipo u postu reka da ni drugi nista ne krse nego da iznesu svoje misljenje i glasaju u naketi, i u cemu je problem, ako vec svi kazu da je to postao u svijetu "normalan" pojam i pojava zasto onda o tome nebi raspravili kao ljudi, stoga molim da se tema odlcoka ili da mi se da neki dobar razlog za lock, ako stvar imakne kontroli lockajte slobodno
Ne znam tko ti je lockao, ali tko god da je, dobro je postupio. Za ovakve teme iz iskustva znamo gdje završe. Obično nastane teški flejm, vrijeđanje i spamanje, a nekoliko forumaša završi s banom ili upozorenjem pred ban, dok se ti smiuljiš što si zakuhao. Nađi na netu neki specijalizirani forum za svoju zanimaciju, pa navali...

Kiklop
09-10-2006, 10:08
ja se kandidiram za admina :rotfl:

09-10-2006, 15:45
ja se kandidiram za admina :rotfl:
Ned'o Bog većeg zla!
*vadi krunicu*

Kiklop
09-10-2006, 16:07
ja se kandidiram za admina :rotfl:
Ned'o Bog većeg zla!
*vadi krunicu*
:rotfl: samno bi najjaci prezivjeli

09-10-2006, 17:50
ja se kandidiram za admina :rotfl:
Ned'o Bog većeg zla!
*vadi krunicu*
:rotfl: samno bi najjaci prezivjeli
I cijela će partizanska četa u smijeh kako su dva mala hrabra dječaka zaustavila ogromnu njemačku diviziju.


:boohoo:

09-10-2006, 19:34
Meni Igy jos nije odg..da se javim wikingu?

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 19:46
Meni Igy jos nije odg..da se javim wikingu?

ja sam poslo zahtjev da budem mod iggy(prvo) ali sam zaboravio napisat neke stvari koje sam trebo napisat pa sam poslo w1k1n6gu zahtjev i onda kad sam došo iz škole malo gledam forum(niko mi nije reko ni javio da su me promotali u moda) i ja vidim neke čudne ikonice uz post,i onda moje ime zečenom bojom ispisano,možete mislit kako mi je bilo zamalo me hartatak strefi :D ja mislim da cu biti dobar moderator(podforumi WoW i Multimedija,pošto tamo najviše i budem),neznam ko me je promoviro u moda,ja mu se zahvaljujem i kažem da nije pogriješio tim postupkom :D

Jerry
09-10-2006, 19:58
dobro došao na multimediju,reži sav spam!lockaj što više spam topice i briši spamove

09-10-2006, 20:29
Nije to jedina bit,moras bit aktivan tam,ozivljavat topic i to..

Obicno oni koju seru spamm,spamm su najveci spammeri :wink:

Shadowhell
09-10-2006, 23:03
Meni Igy jos nije odg..da se javim wikingu?

ja sam poslo zahtjev da budem mod iggy(prvo) ali sam zaboravio napisat neke stvari koje sam trebo napisat pa sam poslo w1k1n6gu zahtjev i onda kad sam došo iz škole malo gledam forum(niko mi nije reko ni javio da su me promotali u moda) i ja vidim neke čudne ikonice uz post,i onda moje ime zečenom bojom ispisano,možete mislit kako mi je bilo zamalo me hartatak strefi :D ja mislim da cu biti dobar moderator(podforumi WoW i Multimedija,pošto tamo najviše i budem),neznam ko me je promoviro u moda,ja mu se zahvaljujem i kažem da nije pogriješio tim postupkom :D

čestitam :D