PDA

Pogledaj cijelu verziju : Privatne poruke (oglasi)



ZC_Someone
04-09-2006, 21:06
samo me zanima kakva je politika foruma o tome da ljudi (dobio sam ju) na privatne poruke dobivaju oglase za druge forume, neznam za druge ali meni je to reklamirenje necega, ili spam, kako hocete

04-09-2006, 21:13
inace se za to banana dobiva,cucemo...

Imam Feebasa/Milotca
04-09-2006, 21:21
Dal mod ima način kak mi može gledat poruke jer, ja mogu napravit screenshoot prepravit ga i optužit nekog da mi reklamira i reć da mi se poruka zagubila?

Prince-Artas
04-09-2006, 21:30
ma neka šalju nije da sam ih puno primio (2-3)ma samo ih obrišem

str33t6l0w
04-09-2006, 21:55
Dal mod ima način kak mi može gledat poruke jer, ja mogu napravit screenshoot prepravit ga i optužit nekog da mi reklamira i reć da mi se poruka zagubila?

mod nema nikakve ovlasti za gledanje tudih pp-a... samo moze moderirat podforum na kojem je on mod...

04-09-2006, 21:56
Dal mod ima način kak mi može gledat poruke jer, ja mogu napravit screenshoot prepravit ga i optužit nekog da mi reklamira i reć da mi se poruka zagubila?

mod nema nikakve ovlasti za gledanje tudih pp-a... samo moze moderirat podforum na kojem je on mod...
misli na admina ;)

Jerry
05-09-2006, 13:28
meni isto od nekog wictora :o

Postovani,
Pridružite nam se na novootvoreni portal i forum koji postoji vise od 3 mjeseca kojemu rapidno raste broj clanova, tema i postova.
Sudjelujte u mnogim zanimljivim temama i zanimljivim korisnicima kao i moderatorima i administratorima koji su uvijek voljni pomoci.
Ovo je forum kao i svaki drugi, no jos puno ugodniji i bolji, a ova pozivnica ne sluzi 'prisili' na vasu registraciju vec da pogledate i mozda i svojom registracijom i sudjelovanjem potvrdite kvalitetu koju pokusavamo dignuti i stvoriti.

Posjetite nas na ovoj adresi:
http://www.caffeplanet.com

Hvala. I primite srdacan pozdrav od caffeplanet ekipe!

Sickmanno1
05-09-2006, 16:37
brijem da ni admin ne moze gledati vase privatne poruke. Jedino sto se moze napraviti jest napraviti screenshot pp kojeg ste dobili i da se osoba koja je poslala pp bana. Naravno ako nije dopusteno reklamiranje putem pp...

Dreamer Deceiver
05-09-2006, 16:45
reklamiranje drugih foruma po meni nebi trebalo biti ban-kažnjivo onda banajte red_queen i ostale koji su postali i pitali ostale da dodju na njihov forum...a to bi po meni bilo užasno glupo...
a trebali bi bannat onu "doktoricu"

05-09-2006, 19:28
reklamiranje drugih foruma po meni nebi trebalo biti ban-kažnjivo onda banajte red_queen i ostale koji su postali i pitali ostale da dodju na njihov forum...a to bi po meni bilo užasno glupo...
a trebali bi bannat onu "doktoricu"
gle,drugo je lijepo kultirno otvorit topic,pa ko voli nek izvoli...ali pp moram pročitat jer mi popup ide na jetra :)

ZC_Someone
05-09-2006, 19:30
nek naprave pod forum za reklamiranje nekih osobnih stranica, ili foruma, ali reklamirati forum ili bilo sto drugo preko privatnih poruka smatram cistim spamom kojeg ionako vec dobivam na mail, onda molim admine da rijese ovakve stvari jer kolko vidim na ovom forumu se dosta drzi do pravila, sto mi je drago jer se odstranjuji svi veci spameri i ostali debili koji rade gluposti (ako i ja to postanem, samo nek me bace van :) )

Kron
05-09-2006, 19:54
Pop up se može isključit u profilu. A ovo masovno dosađivanje mi se ne sviđa.

W3DR4N
05-09-2006, 22:08
Pa okej je reklamirati neprofitne forume i stranice dokle god nisi konkurencija pcplayu, ali ovo slanje privatnih poruka je prije svega kršenje pravila.
Dotičnom wictoru je oduzeta mogućnost slanja privatnih poruka drugim korisnicima.

Worthaur
05-09-2006, 22:45
Postovani,
Pridružite nam se na novootvoreni portal i forum koji postoji vise od 3 mjeseca kojemu rapidno raste broj clanova, tema i postova.
Sudjelujte u mnogim zanimljivim temama i zanimljivim korisnicima kao i moderatorima i administratorima koji su uvijek voljni pomoci.
Ovo je forum kao i svaki drugi, no jos puno ugodniji i bolji, a ova pozivnica ne sluzi 'prisili' na vasu registraciju vec da pogledate i mozda i svojom registracijom i sudjelovanjem potvrdite kvalitetu koju pokusavamo dignuti i stvoriti.

Posjetite nas na ovoj adresi:
http://www.caffeplanet.com

Hvala. I primite srdacan pozdrav od caffeplanet ekipe!

Ps. ima dosta petrinjaca...ja sam Glina

W3DR4N
05-09-2006, 22:50
Ni taj više neće slati PM-ove.

Ima još koji?

King tiger
06-09-2006, 07:48
I meni je ovaj xyz slao poruke al ja je izbriso :(

v4MP1r3
08-09-2006, 16:03
je i ja sam to dobio...i malo mi dopizdi, jer ja nisam zelio to dobiti a reklama ima posvuda, a izbjegavam ih na sve strane i molio bih da ne dobivam ovakve poruke jer taman da se odvojis od svijet kupi ovo.-kupi ono-kupi ovo sve i dodjem online, mislim si, kako je sve reklama-free uz svoje pop blockere i to, al neee, evo i u privatnim porukama!! GRRR

sry al ovo mene stvarno nervira

[_[_[Sk8man]_]_]
08-09-2006, 20:04
Za to ide banana.
A admini ne mogu gldedat pp-ove(znam jer sam bio admin na jednom forumu)

Big Al
10-09-2006, 20:16
Još i moderatori mogu čitat naše pp!

g@mer4life
11-09-2006, 17:42
Još i moderatori mogu čitat naše pp!

nemogu....uostalom kad tobijete takav post jednostavno ga obišete

NiX4tHeG@M3R
11-09-2006, 17:48
Još i moderatori mogu čitat naše pp!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:




nemogu....uostalom kad tobijete takav post jednostavno ga obišete

Slažem se!!!I ovo bi se trebalo onda lockat!!!

gogs
27-11-2006, 19:45
već treća jedna te ista poruka:
Od: Angron
Za: gogs
Postano: pon stu 27, 2006 7:12 pm
Naslov: Pozivnica
Pozvan si na forum Games & Fun (http://gamesandfun.portbb.com)
Ako ti se svidi slobodno se registriraj.

Hvala!

Jednostavno je dosadan i neda mi se čistit inbox svako malo

hacker
09-03-2007, 22:03
ako vas zivcira, jednostavno pobrisite, nemojte sad radit scenu