PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moze savjet



RIPtheREAPER
02-09-2006, 21:38
Nisam znao di da ovo postam pa sam ovdje
Moze me netko savjetovati i reci za kolko bi prodao
Magic kartu Traumatize:pet mane(dvije plave)-Target player puts the top half of his or her library, rounded down, into his or her graveyard.

flander
02-09-2006, 22:16
Jel to mozda Magich The Gathering?

Big Al
02-09-2006, 23:01
Nisam znao di da ovo postam pa sam ovdje
Moze me netko savjetovati i reci za kolko bi prodao
Magic kartu Traumatize:pet mane(dvije plave)-Target player puts the top half of his or her library, rounded down, into his or her graveyard.

E da sječam se te karte iz Odyseje :) . Pa ako si početnik sigurno misliš da puno vijedi al istina je da jao malo vrijedi oko 10 kn, jer nije bš korisna karta. Fora je da početnici obožavaju tu kartu i probaj je prodat za više od 10 kn.1. reci 30kn! :D

RIPtheREAPER
03-09-2006, 07:27
tnx na savjetu :D

Big Al
03-09-2006, 18:04
Al pazi, ima dost onih kaj misle da dođe oko 50 kn! :) Priznaj, kolko si ti mislio da dođe? :)

KingTomy
03-09-2006, 18:07
Kada budeš prodavao, onako ležerno, gledajuči u kartu, malo ju tapkajući reci: "Dakle, koliko si spreman dati?" e onda buš vidio kako se prodaje ;) :pray:

Big Al
03-09-2006, 18:17
Kada budeš prodavao, onako ležerno, gledajuči u kartu, malo ju tapkajući reci: "Dakle, koliko si spreman dati?" e onda buš vidio kako se prodaje ;) :pray:

Da, tak se to , pokvareno radi :) .

Glass
03-09-2006, 18:57
Bio je jedan combo te karte s jednim crnim sorcery-om koji kaže da gubiš života koliko imaš karata u graveyardu(ili tako nešto).

Big Al
03-09-2006, 19:01
Bio je jedan combo te karte s jednim crnim sorcery-om koji kaže da gubiš života koliko imaš karata u graveyardu(ili tako nešto).

Neznam imo si onok 0/4 kričera kaj kad ti dila demiđ izgubiš života kolko imaš karti u graveyrdu! Igro sam ja jedan dek s kojim pobijediš oko mu uništiš cijeli library, pa po pravilima ak nemože povuć kartu(tj nema library) izgubi. Gadna smrt. :)

WEASEL
03-09-2006, 19:09
Kada budeš prodavao, onako ležerno, gledajuči u kartu, malo ju tapkajući reci: "Dakle, koliko si spreman dati?" e onda buš vidio kako se prodaje ;) :pray:

Da, tak se to , pokvareno radi :) .

Nije to pokvareno, on predloži cijenu..ako je manja od tvoje onda ništ, a ako nije ond još bolje :)

Big Al
03-09-2006, 19:11
A kad sazna pravu cijenu i da si znao kolko dođe?

WEASEL
03-09-2006, 19:13
pa on je rekao koliko želi dati za nju :)

ghostgamer
03-09-2006, 20:16
A je li karta iz odisseya ili je reprint iz 9th?
Obicno je karta za solidarity iako ju rijetko tko igra uglavnom jer postoju brain freeze.

Kiklop
03-09-2006, 21:45
ljudi ja jos ne kuzim o cemu vi pricate

Imam Feebasa/Milotca
03-09-2006, 21:45
Ma tak ti je svejedno kod milanja. Može brzo ili sporo biti jer ionako stvoriš kontrolu pa ti tip nemre ni mrdnut dok ga probadaš u zdrav mozak. (meni je ipak draže kad mu vidim bjes na licu dok je bespomoćan pa tak dosta poteza do ne izgubi :) ) Pokušaj saznat kolko tipu ta karta treba pa procjeni kolko bi ti dao. Ponudi više pa spuštaj dok ti ne paše.

Kiklop
03-09-2006, 21:47
kaj je to neka nova gen pokemona

m777
03-09-2006, 21:50
Ma to ti je THE TCG...nastao puno prije pokemon tcg-a...

Glass
03-09-2006, 22:26
kaj je to neka nova gen pokemona

Pregrizo jezik na tri mjesta, proguto ga, izvirio ti iz guzice i svu hranu morao kušat preko guzice.
"MTG nova generacija pokemeona" :shock: :twisted: to je bogohuljenje to je kao da kažeš je Butcher nova generacija Dooma

Imam Feebasa/Milotca
03-09-2006, 22:39
kaj je to neka nova gen pokemona

PokemoniSsu nastali od toga. MTG je 10x bolji, veći, zanimljiviji od pokemona. A to si sigurno napisao jer želiš provocirat rulju a znaš kaj je to.

RIPtheREAPER
04-09-2006, 09:14
slobodno zaje....jte pokemone jer su smece! Magic RULZ!!!!!!!! :killyou: :killyou: :killyou:

RIPtheREAPER
04-09-2006, 09:15
predlazem da se otvori tema da se ima raspravljat o Magicu.

m777
04-09-2006, 09:17
predlazem da se otvori tema da se ima raspravljat o Magicu.
Već je bila jedna, ali je odumrla...

Evo ti link: viewtopic.php?t=1174&highlight=magic (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1174&highlight=magic)

Lord Myrkul
04-09-2006, 09:57
Baš me zanima koliko vas uopće igra Magic. Traumatizu baš i nećeš prodat za puno para jer poćetnici uglavnom igraju brze i jeftinedeckove dok se ušeme a ostalima pro playerima :D to baš i ne triba jer samo je jedno učinkovito milanje (bar u Splitu) combo sa brain freezom

Imam Feebasa/Milotca
04-09-2006, 10:21
Baš me zanima koliko vas uopće igra Magic. Traumatizu baš i nećeš prodat za puno para jer poćetnici uglavnom igraju brze i jeftinedeckove dok se ušeme a ostalima pro playerima :D to baš i ne triba jer samo je jedno učinkovito milanje (bar u Splitu) combo sa brain freezom

Ako koristiš storm koristi minds desire + sve kaj ti dođe pod ruku. Takav dek je dosta jednostavno napravit jer su karte uglavnom jeftine osim desire-a i pain landova koje ti čine glavninu cijene u decku.

ghostgamer
04-09-2006, 13:52
Baš me zanima koliko vas uopće igra Magic. Traumatizu baš i nećeš prodat za puno para jer poćetnici uglavnom igraju brze i jeftinedeckove dok se ušeme a ostalima pro playerima :D to baš i ne triba jer samo je jedno učinkovito milanje (bar u Splitu) combo sa brain freezom
Pa da,ali uvijek ce se nac neki collector kome ces ju moc prodat jer je ipak karta iz jedne od starijih edicija

Big Al
04-09-2006, 18:47
[quote="Lord Myrkul":sbsr38in]Baš me zanima koliko vas uopće igra Magic. Traumatizu baš i nećeš prodat za puno para jer poćetnici uglavnom igraju brze i jeftinedeckove dok se ušeme a ostalima pro playerima :D to baš i ne triba jer samo je jedno učinkovito milanje (bar u Splitu) combo sa brain freezom

Ako koristiš storm koristi minds desire + sve kaj ti dođe pod ruku. Takav dek je dosta jednostavno napravit jer su karte uglavnom jeftine osim desire-a i pain landova koje ti čine glavninu cijene u decku.[/quote:sbsr38in]

Taj dek je dosta teško igrat, sve ti ovisi kad će ti krenut prije nego te za 5 turna tip ubije! Nije uopće lagano nabavit karte za taj dek! Dosta su i stare. Meni su najdraži monocrni dekovi, psychatoga mi je najveći gušt bilo igrat!

Ajd nek neko oživi tu temu MTG! :)